TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.05 - 29.05

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.05 - 29.05

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 23.05 - 29.05".

BARAN

W tym tygodniu wpadniesz na nowe pomysły związane z Twoją pracą zawodową. Możesz zapragnąć poszerzenia kompetencji, przekwalifikowania lub znaleźć dodatkowe źródło zarobku. Dobrym pomysłem dla Ciebie okaże się być działalność internetowa, którą możesz wykonywać w dogodnym miejscu i czasie. W uczuciach pojawią się ciemne chmury. Osoby w stałych związkach spotkają trudności we wzajemnych kontaktach z partnerem, co wywoła bardzo wiele zmartwień. U osób wolnych bez zmian. Możecie również nadmiernie roztrząsać swoją aktualną sytuację. Jeśli chodzi o zdrowie, to zadbaj o swój układ nerwowy, który może stać się teraz przeciążony nadmiarem bodźców. Uważaj takżena choroby wieku dziecięcego, jak np. ospa czy różyczka - jeśli nie zdarzyło Ci się przejść ich na wcześniejszym etapie życia.

 

BYK

W pracy czeka Cię teraz okres spokoju, na który od dawna czekałeś. Ma to swoje dobre jak i złe strony, nie będziesz mógł bowiem liczyć obecnie na powalające zyski. Mimo wszystko docenisz ten stan, skupiając się na odpoczynku i relaksie. Dojdziesz również do wniosku, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. W uczuciach pojawi się wiele pozytywnych energii. Osoby w stałych związkach wpadną w wir planowania, zarówno wspólnych wakacji, jak i najbliższych lat. Wszystko to dlatego, że poczują się w swojej relacji poważnie, szczęśliwie i stabilnie. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, z kim znajomość może się rozwinąć. Zdrowie wygląda naprawdę dobrze i harmonijnie. Nie powinieneś spodziewać się żadnych zauważalnych dolegliwości, a energia i wigor Cię nie opuszczą.

 

BLIŹNIĘTA

W najbliższych dniach zwrócisz na siebie uwagę w pracy, wykazując się umiejętnościami organizatorskimi i dobrym rozplanowaniem zadań, które przyjdzie Ci wykonać. Z pewnością nie obejdzie się bez zasłużonej pochwały, a nawet niewielkiej premii, o której warto porozmawiać z szefem. Dla niektórych z Was może nawet pojawić się wizja awansu. W uczuciach pojawi się codzienna rutyna. Osoby w stałych związkach będą czuły się nieco monotonnie i nudno, przez co zaczną rozmyślać nad sensem istnienia swojej relacji. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje zdrowie natomiast może się lekko pogorszyć i dotyczy to przede wszystkim żeńskich przedstawicielek Bliźniąt. Zwróćcie uwagę na sprawy typowo kobiece lub związane z hormonami, które właśnie teraz dadzą o sobie znać.

 

RAK

Niestety, lecz nadchodzące dni mogą przynieść Ci niepowodzenie w sprawach zawodowych. Pomimo usilnych starań, negocjacji i walki o swoje, raczej nie uda Ci się przekonać innych do swoich racji i pozostanie jedynie pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Sprawy finansowe mogą również wywoływać u Ciebie napięcie. W uczuciach za to dobra passa. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner stał się ostatnio wielkoduszny i ciepły we wzajemnych kontaktach. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, kto bardzo im się spodoba, zarówno pod względem fizycznym, jak i pod kątem charakteru. W kwestiach zdrowotnych możesz nieco podupaść psychicznie, odczuwać pogorszenie nastroju i negatywne myśli. Uważaj też na wszelkiego rodzaju nałogi, takie jak palenie papierosów czy nadużywanie kofeiny - staniesz się teraz na nie wyjątkowo podatny.

 

LEW

W najbliższym tygodniu będzie Ci się dobrze wiodło w pracy. Możesz liczyć na otrzymanie awansu lub podwyżki, co znacznie polepszy Twoją dotychczasową sytuację finansową. Opracujesz także plan w jaki sposób możesz mądrze zainwestować dodatkowo zarobione pieniądze. W uczuciach nastanie teraz czas niewielkich dylematów. Osoby w stałych związkach będą musiały omówić pewne kwestie, dokonać zmian i zastanowić się wspólnie nad dalszą przyszłością. Osoby wolne staną przed wyborem pomiędzy dwoma adoratorami i będzie to ciężki orzech do zgryzienia. W sferze zdrowotnej uważaj na bolące i łatwo psujące się zęby. Przy dolegliwościach koniecznie odwiedź stomatologa i nie zwlekaj zbyt długo z wizytą, aby sytuacja nie stała się jeszcze gorsza.

 

PANNA

Nadchodzący czas przyniesie Ci spełnienie w życiu zawodowym. W pracy wszystko będzie układać się pomyślnie i nie będziesz potrzebował zbyt dużego wysiłku, aby móc uzyskać podwyżkę lub premię. Sprawisz także dobre wrażenie na innych, którzy odbiorą Cię jako osobę inteligentną, empatyczną i zaradną. W uczuciach nastanie okres spokoju. Osoby w stałych związkach z jednej strony go docenią, z drugiej zaś może im nieco brakować większego szaleństwa i porywów namiętności. U osób wolnych nie zanosi się jeszcze na zmiany. Twoje sprawy zdrowotne zapowiadają się dobrze i będziesz cieszyć się doskonałym samopoczuciem. Aby je utrzymać, pamiętaj jednak o odpoczynku i przebywaniu na świeżym powietrzu. Zwłaszcza teraz, kiedy pogoda w końcu dopisuje.

 

WAGA

W pracy spotka Cię obecnie prawdziwe docenienie ze strony współpracowników i przełożonych. Zwrócą oni uwagę na długotrwałe zaangażowanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Może odbyć się poważna rozmowa o potencjalnym przeniesieniu Cię na inne stanowisko lub do wyższego działu. Pomimo radości, to nie unikniesz przy tym stresu. W uczuciach nastąpi pogorszenie. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner zachowuje się dziwnie - faktycznie może coś kombinować za Twoimi plecami, dlatego bądź czujny. Osoby wolne spotka teraz nieprzyjemna sytuacja związana z ich obiektem westchnień. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to nie powinno dolegać Ci nic poważnego, a w przypadku gdy chorujesz przewlekle, trafisz teraz na nowego, bardzo dobrego specjalistę.

 

SKORPION

Przygotuj się na małe trudności w sferze zawodowej. Ktoś może zwrócić Ci uwagę w niemiły sposób, niesłusznie mieć pretensje lub nawet umniejszać Twoje dokonania czy umiejętności. Z opresji uratuje Cię tylko bystry umysł i logiczne argumenty. Sprawy finansowe mogą teraz ulec poprawie, lecz pozostań rozważny i oszczędny. W uczuciach nadejdą dobre wiadomości. Osoby w stałych związkach dostaną od partnera zaproszenie na romantyczną randkę, będą także skłonne do wzajemnych miłosnych wyznań. Jeżeli staracie się o powiększenie rodziny - teraz energie Wam sprzyjają. Osoby wolne mają teraz szansę na nowe uczucie. Twoje zdrowie natomiast pozostanie w dobrej formie, jeśli nie będziesz się nadmiernie forsował, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Postaraj się unikać stresu i negatywnych emocji.

 

STRZELEC

W obncnym okresie zachowaj szczególną ostrożność w sprawach finansowych, unikaj nadmiernej rozrzutności, a przede wszystkim zaciągania kredytów i pożyczek. Jeśli czekają Cię większe wydatki, postaraj się w miarę możliwości przełożyć je na dalszy termin. W uczuciach małe zawirowania, osoby w stałych związkach mogą zechcieć spotkać się z kimś, kto niegdyś nie był im obojętny, co może skutkować podejrzliwością i zazdrością ze strony partnera. Osoby wolne także wrócą pamięcią do dawnych miłości i poddadzą w wątpliwość swoje wcześniejsze decyzje o rozstaniu. Jeśli mowa o Twoim zdrowiu, możesz zacząć cierpieć na dolegliwości kręgosłupa, które spowodują bóle. Najlepiej jeśli udasz się do fizjoterapeuty, dzięki czemu poczujesz prawdziwą ulgę.

 

KOZIOROŻEC

Możesz się teraz nadmiernie przejmować swoją aktualną sytuacją finansową, ponieważ zostaniesz niespodziewanie zmuszony do dość sporego wydatku. Na szczęście z pomocą przyjdzie Ci ktoś z rodziny lub najbliższych przyjaciół i wspólnie rozwiążecie ten problem. Sprawy zawodowe zapowiadają się bardzo pomyślnie i nic nie powinno wybić Cię z dobrego rytmu. W uczuciach może dochodzić do trudnych sytuacji. Osoby w stałych związkach staną się wyjątkowo zazdrosne i zaborcze wobec partnera, co będzie punktem zapalnym do konfliktów. U osób wolnych zaistnieje teraz ryzyko wplątania się w romans, który nie będzie dla nich korzystny. W sprawach dotyczących zdrowia - uważaj na osłabioną odporność, która może spowodować infekcje wirusowe. Pamiętaj o zdrowej diecie, witaminach i odpowiednim nawadnianiu organizmu.

 

WODNIK

W nadchodzącym tygodniu zaskoczy Cię wyjątkowo dobra atmosfera w miejscu pracy. Ponadto będziesz mógł liczyć na duże zyski finansowe, które wspomogą i ustabilizują Twój domowy budżet. Najlepiej jednak nie wydawaj wszystkiego od razu i odłóż jakąś kwotę na później. W uczuciach energie będą Tobie sprzyjać. Osoby w stałych związkach wykażą się dużymi staraniami, aby polepszyć swoją relację z partnerem. Mogą też liczyć na prezenty, deklaracje i gesty z jego strony. Osoby wolne spotkają teraz kogoś, z kimś znajomość będzie mieć potencjał na poważny związek. Zdrowie nie będzie Ci obecnie dokuczać. Możesz mieć jedynie tendencję do niegroźnych problemów skórnych, wyprysków, trądziku czy wysypek. Dobrze dobrane kosmetyki powinny szybko temu zaradzić.

 

RYBY

W najbliższych kilku dniach uda Ci się zarobić dodatkową gotówkę, jednak będzie to wymagać wzmożonego wysiłku, takiego jak np. praca podczas weekendu czy po zakończeniu Twoich rutynowych zajęć. Mimo wszystko będziesz bardzo zadowolony z takiego obrotu spraw. W uczuciach dobra aura. Osoby w stałych związkach spotkają się z komplementami i miłymi słowami ze strony swojego partnera. Uda im się także namówić go na wiosenny piknik czy wyjazd poza miasto. Osoby wolne spotkają natomiast kogoś, komu bardzo się spodobają i będzie je usilnie adorował. Dolegliwości zdrowotne, które mogą się u Ciebie pojawić nie będą zbyt groźne, lecz mogą być uciążliwe pod kątem codziennego życia. Uważaj zwłaszcza na skoki ciśnienia i bóle głowy w momencie zmian pogodowych lub pod wpływem stresu.