TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.06. - 12.06

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 06.06. - 12.06

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 06.06 - 12.06".

BARAN

 

W tym tygodniu zachowaj szczególną ostrożność w swoim miejscu pracy i wszelkich sprawach związanych z finansami, ponieważ ktoś może zachować się wobec Ciebie nie do końca uczciwie. Jeśli jednak będziesz czujny, to nie powinny grozić Ci żadne straty. W uczuciach dobre perspektywy. Osoby w stałych związkach mogą zostać miło zaskoczone ze strony partnera, np. poprzez romantyczną niespodziankę czy prezent. U osób wolnych pojawi się nowa znajomość, która może zwiastować początek nowej miłości. Jeśli chodzi o Twoje sprawy zdrowotne - niestety, ale możesz poczuć się obecnie trochę gorzej. Głównie z uwagi na problemy mięśniowo-stawowe, różnego rodzaju bóle oraz skurcze. Pamiętaj również o odpowiednim dotlenieniu organizmu na świeżym powietrzu.

 

BYK

 

W najbliższych dniach czeka Cię w pracy nowe zadanie, polegające na prowadzeniu szkoleń, konferencji lub przyuczaniu kogoś z nowych pracowników. Choć początkowo będziesz tym nieco zaskoczony i lekko zestresowany, to doskonale dasz sobie ze wszystkim radę. Wykorzystaj do tego swoją wrodzoną cierpliwość i spokój. W uczuciach zrobi się troszkę tajemniczo. Osoby w stałych związkach mogą podejrzewać partnera, że coś przed nimi ukrywa. Zanim jednak zdołasz się dowiedzieć "co to takiego", to nie wyciągaj pochopnych wniosków, gdyż może to wywołać niepotrzebne napięcia. Może się okazać, że zachowanie partnera związane jest z bardzo błahą sprawą. Osoby wolne poznają teraz kogoś intrygującego. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to postaraj się troszkę zwolnić. Zbyt wysokie tempo życia w tym czasie, nie będzie Tobie służyć. Dużo odpoczywaj i uważaj na potencjalne kontuzje czy niegroźne wypadki.

 

BLIŹNIĘTA

 

W sprawach finansowych i kwestiach zawodowych uważaj obecnie na kobietę, która może Ci zaszkodzić. To osoba bardzo chłodna, apodyktyczna, a nawet mściwa i z pewnością od razu ją rozpoznasz. Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ może rzucać Tobie kłody pod nogi lub czekać na najmniejsze potknięcie, aby wykorzystać je przeciwko Tobie. W uczuciach dobra passa. Osoby w stałych związkach namówią partnera na sielski wyjazd za miasto, w otoczeniu piękna natury. Takie spędzanie wspólnego czasu przysłuży się znacząco relacji i przybliży Was do siebie. Osoby wolne nie będą miały teraz okazji do zmian, ale też nie będą aktualnie czuły takiej potrzeby. Twoje zdrowie natomiast zapowiada się dość dobrze i powinieneś odczuć wyraźną równowagę pomiędzy duchem a ciałem. Jedyne drobne dolegliwości, które mogą się pojawić, dotyczyć będą reakcji na zmiany pogody.

 

RAK

 

Nadchodzący tydzień przyniesie Ci sporo nerwów i gwałtownych zmian związanych z pracą. Nie dość, że możesz zostać tymczasowo oddelegowany na zastępstwo za inną osobę, to w dodatku czeka Cię jeszcze krótki służbowy wyjazd lub pozostawanie po godzinach pracy. Na wszystko będzie mało czasu, co sprawi, że zaczniesz się nadmiernie stresować. W uczuciach duża zmienność. Osoby w stałych związkach mogą liczyć teraz na duże przypływy romantyzmu w swojej relacji, ale też powinny się wystrzegać nadmiernej zazdrości. Osoby wolne mogą zostać zaproszone na randkę przez kogoś, kto niestety nie ma wobec nich czystych intencji. W sprawach zdrowotnych zwróć szczególną uwagę na układ nerwowy i oddechowy, które mogą obecnie dać o sobie znać, powodując szereg uciążliwych dolegliwości.

 

LEW

 

W najbliższym czasie wpadniesz na pomysł podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Najlepiej zacznij rozglądać się już teraz za dostępnymi możliwościami, ciekawymi kursami czy szkoleniami, gdyż energie będą Tobie sprzyjać. W tym tygodniu możesz trafić na jedyną w swoim rodzaju ofertę. W uczuciach atmosfera nieco się rozluźni. Osoby w stałych związkach przestaną przejmować się bieżącymi problemami, a w zamian za to zaczną spędzać beztroski czas z partnerem. Dobrym pomysłem będzie dla Was krótka wycieczka czy piknik w lesie. Osoby wolne mogą liczyć teraz na nową znajomość, lecz będzie to relacja bez zobowiązań. W sferze zdrowotnej mogą ujawnić się stany zapalne w organizmie, które pogorszą Twoje samopoczucie i na krótką chwilę zatrzymają w domu.

 

PANNA

 

Nadchodzące dni pomogą Ci polepszyć swoją sytuację finansową i dołożyć pewną kwotę do domowych oszczędności. Możesz liczyć na premię lub podwyżkę w pracy, a przy okazji uda Ci się konsekwentnie realizować swoje osobiste cele związane z pieniędzmi. W uczuciach nastanie lekki chłód. Osoby w stałych związkach mogą niezamierzenie zranić swojego partnera wypowiedzianymi słowami, choć wcale nie będą tego chciały. Jeśli spokojnie porozmawiacie, to sprawę da się prędko załagodzić. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych zwiastowane jest zaś pogorszenie samopoczucia - możesz odczuwać zawroty głowy czy osłabienie. Jeśli sytuacja utrzyma się, koniecznie odwiedź lekarza i zrób podstawowe badania. Zastanów się także nad stosowaną przez Ciebie dietą i regularnością posiłków.

 

WAGA

 

W nadchodzącym tygodniu bądź przygotowany na wyzwania w pracy. Nie tylko męczące fizyczni, lecz również intelektualnie. Może czekać Cię przymus przeprowadzenia negocjacji, które wcale nie będą należały do łatwych. Postaraj się wykazać sprytem i elokwencją. Twój trud i starania powinny zostać dostrzeżone przez przełożonych i wpłynąć na rozwój Twojej kariery. W uczuciach stabilnie i bez większych wzlotów czy upadków. Osoby w stałych związkach mogą stanąć przed koniecznością pomocy swojemu partnerowi przy zawodowych obowiązkach. Nawet, jeśli nie udzielą wsparcia w sposób bezpośredni, to odciążą partnera w obowiązkach domowych. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. W sprawach zdrowotnych najlepiej bądź ostrożny, zwróć uwagę na swoje ciśnienie oraz unikaj gwałtownych zmian temperatur.

 

SKORPION

 

To będzie dla Ciebie dobry czas pod względem zawodowym, możesz bowiem otrzymać bardzo ciekawe zlecenie, które - choć niełatwe czy pracochłonne - będzie się również wiązało z otrzymaniem dużego wynagrodzenia. Nie będziesz zastanawiać się dwa razy. Ten tydzień wyjątkowo będzie również sprzyjał reorganizacji życia domowego, więc jeśli pragniesz wprowadzić poprawki w podziale obowiązków ? zrób to właśnie teraz. W uczuciach atmosfera ciepła i pomyślności. Osoby w stałych związkach wejdą ze swym partnerem w większą harmonię, a wiosenne wieczory zachęcą je do wspólnego pobytu wśród natury, np. nad wodą. Osoby wolne otrzymają teraz od losu szansę na poznanie nowej miłości. Sfera zdrowotna rysuje się spokojnie i dobrze, choć warto będzie uważać na niegroźne przeziębienia, które mogą się wiązać z wciąż nieco zdradliwą pogodą.

 

STRZELEC

 

Będzie to dla Ciebie niezmiernie korzystny czas na wszelkiego rodzaju inwestycje, większe zakupy czy sprzedaż cennych przedmiotów po dobrej cenie. Ponadto możesz liczyć na zastrzyk gotówki, awans lub ciekawą propozycję biznesową. W uczuciach niestety atmosfera zrobi się napięta. Osoby w stałych związkach znajdą teraz mnóstwo punktów zapalnych, prowadzących do konfliktów z partnerem. Ten tydzień nie będzie również sprzyjał Waszemu pogodzeniu. Trzeba będzie na to zaczekać. U osób wolnych może pojawić się sprzeczka z obiektem ich westchnień. Na szczęście zdrowie nie powinno zbytnio Ci doskwierać. Nie zapomnij jedynie o zbliżających się terminach badań oraz zażywaniu swoich rutynowych lekarstw i suplementów.

 

KOZIOROŻEC

 

Na polu zawodowym szykują się teraz zmiany, które nie od razu zostaną przez Ciebie dobrze przyjęte. Możesz poczuć się przez to wyjątkowo niestabilnie i dopiero po dogłębnym przemyśleniu sprawy -dostrzeżesz w tym wszystkim okazję do rozwoju. W uczuciach aura wesoła i przyjemna. Osoby w stałych związkach spędzą ten czas ze swoim partnerem na zabawach i spotkaniach towarzyskich. Osoby wolne mogą teraz wdać się w romans, jednak nie powinny się zbyt mocno angażować, bo nie będzie on trwały. Twoje sprawy zdrowotne mogą nieco się popsuć poprzez wystąpienie dolegliwości o przewlekłym charakterze, takich jak wysypki skórne i uczulenia na aktualnie pylące rośliny.

 

WODNIK

 

W pracy możesz teraz zacząć troszeczkę działać innym na nerwy, gdyż staniesz się nadgorliwy i nie spoczniesz, póki wszystko nie zostanie wykonane zgodnie z Twoim planem. Nie przesadzaj i postaraj się nieco wyluzować. W taki sposób unikniesz niepotrzebnych napięć ze współpracownikami. Uczucia zapowiadają się bardzo romantycznie. U osób w stałych związkach pojawi się chęć chodzenia na randki, spacery i wylewne wyznania wobec partnera. Wasza relacja znacznie się ożywi i powrócą gorące chwile namiętności. W zdrowiu mogą zaistnieć niewielkie problemy natury emocjonalnej. Głównie nadmierna nerwowość i wybuchowość. Jesteś w stanie to zwalczyć, jeśli wystarczająco się wyciszysz i nabierzesz dystansu do sprawy.

 

RYBY

 

W zbliżającym się tygodniu staniesz przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji w swoim miejscu pracy. Nie będzie ona dla Ciebie łatwa, lecz - jeśli zaufasz swojej intuicji - dokonasz najlepszego dla siebie wyboru. Sprawy finansowe niestety mogą wywoływać u Ciebie ból głowy i niepokój. To również nienajlepszy czas na zakupy i inwestycje. W uczuciach mogą teraz nastąpić zdarzenia nagłe i gwałtowne. U osób w stałych związkach pojawią się zarówno wybuchy namiętności, jak i spontaniczne kłótnie. Osoby wolne będą mogły wejść obecnie w związek na odległość z kimś, kto jest dla nich bardzo pociągający. W najbliższym czasie nie będziesz mieć większych problemów ze zdrowiem. Zwróć jednak uwagę na swoje zęby i dziąsła, ponieważ coś może zacząć Tobie dokuczać.