TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 13.06 - 19.06

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 13.06 - 19.06

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 13.06 - 19.06".

BARAN

W tym tygodniu możesz być niestety przeciążony nadmiarem obowiązków zawodowych, co nie wpłynie dobrze na Twój humor. Będziesz poirytowany nawałem pracy, aż do tego stopnia, że zaczniesz rozważać nawet wcześniejszy urlop. Lepiej pozostaw go na cieplejsze dni, a teraz postaraj się wytrzymać, bo ten stan szybko minie. W uczuciach pomyślna aura. Osoby w stałych związkach poczują się teraz wyjątkowo bezpiecznie w swojej relacji, co skłoni je do większej otwartości i emocjonalności wobec partnera. U osób wolnych pojawi się ktoś, z kim będą miały szansę na stworzenie silnej więzi. Twoje sprawy zdrowotne wyglądają nieco zmiennie. Nie będziesz narzekać na brak energii i wigoru, jednak uważaj na możliwe stany zapalne, w szczególności górnych dróg oddechowych.

 

BYK

W najbliższych dniach zaczniesz myśleć o zmianie dotychczasowej pracy na lepszą. Po rozeznaniu się w ofertach okaże się, iż będziesz musiał dokonać niełatwego wyboru spośród dwóch z nich. Daj sobie czas na spokojne zastanowienie - biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, zarówno finansowe, jak i jakiekolwiek inne. W uczuciach możliwe są niespodzianki. Osoby w stałych związkach staną się teraz wyjątkowo dominujące, co nie przypadnie do gustu ich partnerowi i wprawi go w szczere zdziwienie. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś nowego, jednak osoba ta będzie chciała stworzyć relację na swoich własnych warunkach, co stanie się punktem zapalnym. Jeśli chodzi o zdrowie, to uważaj obecnie przede wszystkim na swój układ odpornościowy. Postaraj się go wzmocnić. Uważaj również na potencjalne kontuzje, zwłaszcza dolnej połowy ciała.

 

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie spodziewaj się wielu nowych propozycji biznesowych, pomysłów w pracy oraz zapoznania ciekawych osób, mogących dopomóc Ci w zawodowym sukcesie. Przez chwilę będziesz mieć nawet wrażenie zbyt dużej ilości bodźców. Przez jakiś moment nie będziesz wiedzieć na czym się w pierwszej kolejności skupić i z czego skorzystać. Uczucia zapowiadają się stabilnie i pogodnie. Osoby w stałych relacjach mogą być zaskoczone podejściem swojego partnera, który stanie się wobec nich bardzo troskliwy, a nawet nieco nadopiekuńczy - nie będzie to jednak powodem do pretensji. Osoby wolne spotkają kogoś nieco starszego od siebie, kto zaimponuje im nie tylko swoim statusem materialnym, ale też życiową mądrością i dojrzałością. Twoje zdrowie natomiast może się troszkę pogorszyć. Głównie z powodu przewlekłych, uciążliwych bólów głowy i tymczasowej skłonności do apatii.

 

RAK

W najbliższym tygodniu szykują się dla Ciebie duże zawirowania i burze w miejscu pracy. Możesz mimowolnie wdać się w poważny konflikt lub zostać wyprowadzony z równowagi do tego stopnia, że zaczniesz rozważać odejście. Co ciekawe, nie będzie to wcale takim złym pomysłem, gdyż masz teraz spore szanse na znalezienie zatrudnienia na dobrych warunkach. W uczuciach nie zabraknie zaś wsparcia i romantyzmu. Osoby w stałych związkach mogą otrzymać od partnera zaproszenie na randkę, niczym za dawnych lat. Dodatkowo poczujecie, że jesteście rozumiani i wspierani przez drugą połowę. Osoby wolne poznają teraz kogoś, do kogo zaczną żywić delikatne uczucia - z wzajemnością. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, mogą pojawić się przejściowe zaburzenia ostrości widzenia, a także uciążliwy kaszel lub chrypka.

 

LEW

Możesz teraz narzekać na wiele rzeczy, ale na pewno nie na nudę w pracy. Szef postanowi wysłać Cię na służbowy wyjazd, na którym nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pomimo niemałych nerwów, dobrze spełnisz swoją rolę i uda Ci się okiełznać niefortunne okoliczności. Uczucia wyglądają nieco ciemniej niż zwykle. Osoby w stałych związkach będą się mocno martwić o swoją relację - niezależnie od tego czy zdobędą do tego logiczny powód, czy też nie. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W zamian za to Twoje zdrowie zapowiada się wprost znakomicie - energię i dobry humor masz gwarantowane. Zainspiruje Cię to do ćwiczeń fizycznych, które pomogą wyrzucić z siebie negatywne emocje i sprawią, że nabierzesz nieco dystansu do pewnych spraw.

 

PANNA

W pracy uważaj teraz na wredną szefową, a jeśli prowadzisz własny biznes - kobietę, z którą robisz interesy. Mogą czekać Cię z nią niepotrzebne konflikty, niemiłe dyskusje i chęć nadmiernej władzy nad tym, co tak naprawdę leży wyłącznie po Twojej stronie. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Uczucia rysują się ładnie. U osób w stałych związkach nie zabraknie nuty romantyzmu, czekają je także tajemnicze wycieczki wraz z partnerem na łono przyrody, np. nad wodę. Osoby wolne mogą odkryć jakiś sekret związany z kimś, kto im się podoba i nie być z tego powodu zachwycone. Kwestie zdrowotne nie powinny sparzać Ci większych problemów. Jedyne na co powinieneś teraz zwrócić uwagę, to większe ryzyko reakcji alergicznej - w razie potrzeby bądź zaopatrzony w odpowiednie leki.

 

WAGA

W nadchodzącym okresie sprawy znacznie przyspieszą swoje tempo. Wszelkie kwestie dotyczące Twojej pracy, które od jakiegoś czasu czekały na wyjaśnienie, w końcu zostaną wyklarowane. Możesz także liczyć na korzystnie podpisane umowy czy dobrą passę w sprawach urzędowych. Uczucia rozkwitną. Osoby w stałych związkach mogą zacząć poważnie zastanawiać się nad sformalizowaniem swojej relacji, rozmawiać o zaręczynach lub ślubie. Jeśli ten etap jest za Wami, to spokojnie będziecie snuć dalsze wspólne plany. Osoby wolne będą teraz miały szansę na nowy związek. Zdrowie zapowiada się bez poważniejszych dolegliwości, a te które mogą Ci się przytrafić, dotyczyć będą głównie nieodpowiedniej diety. Zwróć uwagę na to, co znajduje się na Twoim talerzu - nie wszystko Tobie dobrze służy.

 

SKORPION

Czeka Cię teraz dużo dobrych wiadomości w pracy. Możesz liczyć na zasłużony awans, uznanie Twoich racji, dodatkową gratyfikację, premię czy podwyżkę. Mimo to, nie będziesz do końca zadowolony, gdyż wykonywanie swoich obowiązków uznasz w tym tygodniu za wyjątkowo irytujące i nużące. W uczuciach atmosfera stanie się lekko napięta. Osoby w stałych związkach będą mieć teraz tendencje do kłócenia się o błahostki, jednak - na szczęście - kłótnie te nie będą poważne i łatwo będzie je załagodzić. Osoby wolne mogą odkryć coś, co dotyczy bliskiego im człowieka i niestety bardzo im się to nie spodoba. W sferze zdrowotnej utrzyma się tendencja do niskiego ciśnienia, co wpłynie negatywnie na Twoje samopoczucie - po kilku dniach ta przypadłość powinna zniknąć.

 

STRZELEC

Najbliższy tydzień przyniesie Ci miłe niespodzianki w sferze finansowej. Możesz liczyć na otrzymanie dodatkowej gotówki, darowizny od rodziny lub bliskiej osoby, a nawet na wygraną w grze losowej. Postaraj się jednak nie wydać wszystkiego od razu. W sferze pracy będzie spokojnie, a wręcz nudno. W uczuciach powieje codzienną rutyną. Osoby w stałych związkach będą ogólnie zadowolone ze swojego życia miłosnego, aczkolwiek mogą odnieść wrażenie, iż ostatnimi czasy w ich relacji trochę brakuje dawnej namiętności. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje sprawy zdrowotne skomplikują się nieco na początku tygodnia, kiedy staniesz się bardzo podatny na zmiany pogody, odczuwając przez nie bóle głowy lub doświadczając rozdrażnienia. Pod koniec tygodnia powinno być już znacznie lepiej.

 

KOZIOROŻEC

W nadchodzących kilku dniach Tarot mocno przestrzega Cię przed rozrzutnością, zaciąganiem pożyczek i lekkomyślnym wydawaniem pieniędzy. Nadmiarowe wydatki - akurat w tym okresie - będą rzutować na cały nadchodzący miesiąc. Po prostu większe zakupy przełóż na inny czas. Jeśli chodzi o uczucia, to tutaj możesz być spokojny. Osoby w stałych związkach poczują nadchodzące lato i staną się w swojej relacji bardziej namiętne. Osoby wolne natomiast będą miały teraz nawet kilku wielbicieli. Zdrowie może się obecnie nieco pogorszyć, głównie na rzecz problemów z kręgosłupem czy wypadającym dyskiem, które nie obejdą się bez wizyty u odpowiedniego specjalisty.

 

WODNIK

Możesz teraz narzekać na nudę w pracy. Podczas najbliższych kilku dni, mało co będzie się działo. Zamiast jednak widzieć tylko negatywne strony tej sytuacji, to doceń to, że przynajmniej uda Ci się trochę zwolnić i odpocząć. Sprawy finansowe mogą teraz przysparzać Tobie małych zmartwień. W uczuciach pomyślna aura. Osoby w stałych związkach zajmą się obecnie planowaniem wakacyjnych wyjazdów wraz ze swoją drugą połówką. Osoby wolne mogą poznać kogoś nowego w czasie krótkiej wycieczki poza miasto. Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, to będzie Ci ono dopisywać i obejdzie się bez żadnych konkretnych dolegliwości. Z pewnością za to poczujesz równowagę Twojego ducha i ciała.

 

RYBY

W pracy może spotkać Cię nieprzyjemna sytuacja, ktoś bowiem będzie zarzucał Ci dokonanie czegoś, co wcale nie miało miejsca i w dodatku bardzo stanowczo upierał się przy swoim. Zachowaj opanowanie i spokojnie odpieraj te ataki rzeczowymi argumentami, a jeśli to nie pomoże, nie bój się poprosić o pomoc szefa. W uczuciach troszkę niestabilnie. Osoby w stałych związkach mogą mieć teraz problemy z nadmiernie zaborczym partnerem. Pomoże tu tylko spokojna rozmowa i wyjaśnienie pewnych kwestii pomiędzy sobą. U osób wolnych nie zanosi się jeszcze na poważniejsze zmiany. W kwestii zdrowia dbaj szczególnie o układ krążenia, unikaj także nadmiernej ekspozycji na słońce, bo może się to zakończyć poparzeniem.