TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 18.07 - 24.07

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 18.07 - 24.07

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 18.07 - 24.07"

BARAN

W tym tygodniu czekają na Ciebie nowe szanse w sprawach zawodowych. Możesz otrzymać ofertę lepszej pracy lub propozycję awansu czy podwyżki na Twoim teraźniejszym stanowisku. Wszelkie zmiany będą szły w kierunku polepszenia Twojej sytuacji finansowej. W uczuciach natomiast obecne będzie niestety dość duże niezadowolenie. Osoby w stałych związkach poczują znudzenie swoją relacją. Brak wrażeń spowoduje, iż mogą narzekać na panującą w związku monotonię, a dodatkowo staną się dość drażliwe. Osoby wolne z kolei mogą zmagać się z rozterkami sercowymi, ponieważ ktoś mocno je rozczaruje. W sprawach zdrowotnych istnieje ryzyko wystąpienia niegroźnego przeziębienia lub nawet samego kataru - szczególnie u osób borykających się z alergiami kontaktowymi czy wziewnymi.

BYK

Najbliższe dni nieco Cię natchną i zapragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Pojawią się nowe pomysły i koncepcje. Karty radzą jednak, abyś nie wcielał ich zbyt szybko w życie, ponieważ możesz sporo na tym stracić. Lepiej rozeznaj się najpierw w sytuacji i obmyśl długofalowy plan działania. W uczuciach mogą pojawić się konflikty. Osoby w stałych związkach będą teraz mocno wyczulone na pewne konkretne zachowania swojego partnera, które staną się punktami zapalnymi dla potencjalnych kłótni. Zastanów się czy powody te nie są zbyt błahe, ponieważ może z tego wyjść niemałe zamieszanie. Osoby wolne będą teraz wyjątkowo atrakcyjne dla płci przeciwnej, jednak trudno będzie im się zdecydować, która ze znajomości może być warta uwagi. Jeśli chodzi o zdrowie, to w obecnym czasie najbardziej będą trapić Cię niewielkie dolegliwości układu oddechowego - takie jak uciążliwy kaszel czy chrypka. Po kilku dniach powinny one jednak ustąpić.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie będziesz zniecierpliwiony i zmęczony swoją pracą. Włożysz w nią bowiem wiele wysiłku, a wciąż będziesz miał wrażenie, że nie widzisz efektów i do końca zadań jest dalej niż bliżej. Dodatkowo możesz też mieć wrażenie niedocenienie przez zwierzchników lub niekompetencji współpracowników, co jeszcze bardziej doleje oliwy do ognia. W uczuciach będzie się sporo działo. Osoby w stałych związkach pochłonie teraz załatwianie wielu wspólnych spraw i nastanie dla Was bardzo aktywny czas. Jeśli macie wolną chwilę, to udajcie się wraz z partnerem nawet na krótki wypoczynek. Osoby wolne umówią się z kimś, kto bardzo im się podoba. Równocześnie odkryją jednak, że mają konkurencję.Bądźcie spokojni i wytrwali, a konkurent nie będzie miał szans na wygraną. Kwestie zdrowotne wyglądają optymalnie. Nie powinieneś uskarżać się na żadne poważniejsze problemy. Jedyne na co powinieneś teraz uważać, to skłonność do przesadzania z używkami takimi jak kawa, alkohol czy papierosy.

RAK

Nadchodzący okres w pracy narazi Cię na małe, lecz nieprzyjemne starcie z szefem. Zauważysz, że Twój przełożony niekoniecznie będzie tryskał dobrym humorem. W efekcie może ocenić Cię niesprawiedliwie, zbyt surowo lub po prostu nie być zbyt miły. Nie przejmuj się tym i szybko puść ten incydent w niepamięć, zamiast zadręczać się nim przez kolejny tydzień. W uczuciach będziesz potrzebował teraz przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i ukojenia swoich nerwów. Osoby w stałych związkach odnajdą to w swoim partnerze. Osoby wolne nie będą miały obecnie okazji do zmian, ale mogą za to liczyć na pomoc oddanych przyjaciół. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to czeka Cię dobre samopoczucie i przypływ sił witalnych. Możesz natomiast wpaść na pomysł zabiegów typowo upiększających, np. oczyszczania twarzy lub zrobienia manicure.

LEW

W najbliższych dniach będziesz musiał podjąć pewną kluczową decyzję dotyczącą Twojej pracy, która zaważy na tym, jak potoczą się Twoje losy w dłuższej perspektywie czasu. Może być to zastanawianie się nad wyborem nowego stanowiska lub istotnymi zmianami w Twym obecnym miejscu zatrudnienia. Przede wszystkim daj sobie na to trochę czasu. W sprawach sercowych szykują się dobre perspektywy. Osobom w stałych związkach uda się przezwyciężyć problemy, które trapiły je i partnera już od dawna. Teraz odetchniecie z ulgą i na nowo zaczniecie czerpać radość z życia. Osoby wolne zrobią coś inaczej niż zwykle, co zaprocentuje poznaniem kogoś i początkiem nowego uczucia. Twoje zdrowie będzie w stanie równowagi, o ile zapewnisz sobie dostateczną dawkę odpoczynku i relaksu. W przeciwnym razie możesz czuć się przemęczony i przepracowany.

PANNA

Ten tydzień pomoże Ci podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Możesz zapisać się na ciekawe szkolenie związane z Twoją pracą - lub wręcz przeciwnie - całkiem nową pasją. Niezależnie od tego, co wybierzesz - uda się Tobie zyskać potężną dawkę wiedzy, która przyniesie Ci nowe perspektywy i możliwości. Uczucia zapowiadają się bardzo dobrze. Osoby w stałych związkach mogą rozmawiać z partnerem o dalszym rozwoju swojej relacji, zapragnąć zmienić coś na lepsze lub przenieść ją na wyższy etap. Nie zabraknie Wam romantcyznych chwil i wsparcia ze strony drugiej połówki. U osób wolnych pojawi się szansa na całkiem nowy związek. Sfera zdrowotna tym razem może się nieco pogorszyć, zwłaszcza przez uciążliwe bóle głowy, które będą Ci dolegać najbardziej przez pierwszą połowę tygodnia.

WAGA

W najbliższym tygodniu możesz liczyć na dobrą passę i sukcesy w pracy. Wszystko za co się teraz zabierzesz, przyniesie Ci korzyści i zyski - również finansowe. Możesz otrzymać awans lub podwyżkę, nie powinieneś narzekać także na bieżący stan konta bankowego. Uczucia wyglądają równie pomyślnie. Osoby w stałych związkach - zwłaszcza tych z długim stażem - poczują przypływ miłości do swojego partnera, jakby łącząca ich więź odrodziła się i wzmocniła. Osoby wolne dostaną teraz szansę na przełom w sprawach sercowych. Zdrowie nie powinno sprawiać Ci większych kłopotów. Pamiętaj jednak, aby zwrócić uwagę na wyraźne oznaki nadmiernej senności - może Ci ona teraz szczególnie doskwierać i wynikać z zaburzeń pracy hormonalnej.

SKORPION

W nadchodzącym czasie przyszykuj się na napięcia i spory w miejscu pracy, głównie z powodu wzmożonej chęci rywalizacji ze strony Twoich kolegów i koleżanek. Masz szansę wyjść z tego cało i skończyć na wygranej pozycji, jeśli tylko zdołasz zachować zimną krew, rozsądek i opanowanie. W uczuciach zostaniesz wystawiony na próbę cierpliwości. Zwłaszcza, jeśli jesteś w stałym związku - partner może nieco doprowadzić Cię do granic wytrzymałości, poprzez swoje irytujące zachowanie. Osoby wolne będą musiały jeszcze trochę poczekać na zmiany. W sprawach zdrowotnych uważaj przede wszystkim na odpowiednią dietę. Dbaj o to, aby odżywiać się w sposób zbilansowany, zdrowy i lekkostrawny - jeśli będziesz przestrzegać tych zasad, dobre samopoczucie Cię nie opuści.

STRZELEC

Właśnie teraz przyjdzie Tobie stoczyć przysłowiową wojnę z bezduszną biurokracją. Wszystko to będzie związane ze sprawą dotyczącą pieniędzy. Owszem, czeka Cię duży zastrzyk gotówki, ale droga do niego może mocno nadszarpnąć Twoje nerwy. W sprawach sercowych nastanie spokojniejszy czas. Osoby w stałych związkach staną się mniej aktywne w swojej relacji, za to bardziej skłonne do różnego rodzaju przemyśleń. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. Jeśli mowa o Twoim zdrowiu, to nie powinieneś mieć większych powodów do obaw. Możesz mieć jedynie skłonności do przejściowych spadków energii, a jeśli już Ci się takie przytrafią, postaraj się nie ratować sytuacji napojami energetycznymi - przyniesie to więcej szkody, niż pożytku.

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu możesz być jednocześnie zadowolony i nieco rozczarowany w związku z Twoją pracą. Pierwsze będzie wynikać z tego, że atmosfera w firmie znacznie się polepszy i poczujesz prawdziwą przyjemność z kontaktów ze współpracownikami. Jeśli liczysz na większe zyski, to niestety nie będzie to odpowiedni czas i właśnie z tego powodu troszkę się zasmucisz. W uczuciach wszystko powinno przebiegać pomyślnie, choć Koziorożce w stałych związkach mogą mieć tendencję do bycia zbyt władczymi w relacji. Zwróćcie na to większą uwagę. U osób wolnych może pojawić się kilku adoratorów, jednak będą one mieć co do nich wygórowane wymagania. Twoja kondycja zdrowotna utrzyma się na optymalnym poziomie, lecz możesz przejawiać teraz zachowania lekko nerwicowe/lękowe. W takich chwilach spróbuj się uspokoić i wyciszyć.

WODNIK

Przez najbliższe kilka dni czeka Cię istny nawał pracy i bardzo mało czasu na odpoczynek. Dobra wiadomość jest jednak taka, że jeśli odpowiednio się do tego przyłożysz i wykonasz wszystkie zadania bez zastrzeżeń, to zdobędziesz przychylność szefa. W efekcie zaproponuje Ci podwyżkę lub premię. W uczuciach wszystko będzie toczyć się dobrze. Wodniki w stałych związkach staną się teraz wyjątkowo atrakcyjne, co zostanie zauważone przez ich partnera - usłyszycie kilka komplementów. Osoby wolne dostaną szansę na nową, interesującą znajomość. W sprawach zdrowotnych może nastąpić pogorszenie, ale tymczasow. Okaże się, że masz niedobór jednego z ważniejszych w organizmie pierwiastków. Rozpoczęcie suplementacji w krótkim czasie przywróci Ci dobre samopoczucie.

RYBY

To będą dla Ciebie bardzo dobre dni pod kątem finansowym. W pracy możesz otrzymać awans, o którym nawet nie myślałeś, a poza nią również przygotuj się na drobniejsze zastrzyki gotówki, które skutecznie podratują Twój bieżący budżet. Uczucia zapowiadają się bardzo romantycznie. U osób w stałych związkach jest szansa, że ich partner pokaże łagodniejszą i delikatniejszą stronę swojej natury, co bardzo im się spodoba. Osoby wolne spotkają zaś na swojej drodze kogoś, komu bardzo się spodobają i zaproponuje im randkę. Zdrowie niestety może dać Ci się teraz we znaki - przede wszystkim przez większość tego tygodnia będziesz odczuwał zmęczenie, w którym dużą rolę odegrają wysokie temperatury. Mimo wszystko udaj się jeszcze do lekarza, aby wykluczyć inne przyczyny złego samopoczucia.