widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 929708 688 929 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7290048 224 179 729 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 729 lub 0048 224 179 729

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
10 -13; 17-22
Wtorek
10 - 13; 17-22
Środa
10 - 13; 17-22
Czwartek
10 - 13; 17-22
Piątek
10 - 13; 17-24
Sobota
14 - 24
Niedziela
14- 22

Informacje

Witam Was Kochani. Ezoteryka nie jest moją pasją, ezoteryka jest moim powołaniem. Przeszło 30 lat temu wybrałam tą drogę. Dzięki kartom możemy ukazać swą przyszłość, ocenić szansę realizacji planów, dowiedzieć się, co szykuje nam los. Tarot podpowiada, czego mamy unikać, aby los był dla nas łaskawszy. Powie o uczuciach, obawach, strachu..., a nawet o rzeczach, sprawach, które skrywamy bardzo głęboko w sobie, o których nie chcemy wiedzieć, chcemy zapomnieć,a one muszą ujrzeć światło żebyśmy mogli dalej pójść dobrą i bezpieczną drogą, ścieżką, aż do celu.
Kilka słów o sobie...Mam bardzo silną energię. Więc oprócz wiedzy ezoterycznej posługuję się doświadczeniem życiowym. Nie wróżę za darmo, bo karty mają swoje reguły i zasady, a nie zapłacone wróżby powodują, że to co dobre pozostanie przy mnie, a co złe będzie Wam przekazane. Posługuję się tarotem średniowiecznym. Karty nas uczą i ostrzegają, ale od nas zależy czy ich posłuchamy i sprawimy, że życie będzie łatwiejsze.
Pamiętajmy jednak, że karty, to nie wyrocznia. A przyszłość też tworzymy sami. KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI JEST TERAŹNIEJSZOŚĆ. Lubię pracować z talią kart cygańskich, są one szalenie emocjonalne, żywiołowe i bardzo czytelne. Jeżeli chodzi o takie dziedziny jak:miłość, związki, uczucia... - to właściwe do interpretacji są karty cygańskie. Symbole pokazane w kartach zdecydowanie współpracują z moją intuicją. Kartomancja jest sztuką empiryczną. Oznacza to, że znaki, które zostały właściwie odczytane przejawiają się w następstwach, czyli w faktach, często nawet po wielu latach. Zachęcam Was kochani, do skorzystania z rozkładu CYGAŃSKIEJ MANDALI, jest ona jak podróż w głąb samego siebie.
To rozkład o pełnej informacji dotyczącej wszystkich dziedzin życiowych, gdzie przeszłość odgrywa dużą rolę. Aspekty takie jak: aktualne ziemskie sprawy, możliwości finansowe, realizacja nowych przedsięwzięć, podejście do swego stanu zdrowia, związki partnerskie, emocjonalne, lęki przed którymi uciekamy, nasze słabe punktu...W tym rozkładzie uczestniczy cała talia kart cygańskich z uwagi na dłuższy czas wykonywania cygańskiej mandali usługa jest dostępna poprzez maila.
Zapraszam Was kochani również do korzystania z moich RYTUAŁÓW.
Wymienię kilka, które cieszą się największą ,,popularnością":
- rytuał oczyszczający ze złej, negatywnej energii
- rytuał na zdobycie serca kobiety (mężczyzny) - ten rytuał trzeba wykonać bezpośrednio na sercem wybranej osoby.
- rytuał na odkochanie z nieszczęśliwej miłości
- rytuał na przyciągnięcie więcej pieniędzy
- rytuał przyciągający miłość
- rytuał na przepędzenie problemów w związku
- rytuał z krwi by odzyskać ukochaną osobę
- rytuał na odzyskanie wierności partnera
- rytuał ,,zwróć na mnie uwagę"
- rytuał z wody na powrót ukochanej osoby
- rytuał na usunięcie trzeciej osoby w związku
- rytuał na zmianę sytuacji w związku
- rytuał na odzyskanie miłości partnera
- rytuał na znalezienie zguby
- zaklęcie chwastów - na dokuczenie osobie, która skradła nam ,,coś", osobę bądź nam dokuczyła
- klątwa cytrynowa - na osobę, która nam zaszkodziła
- zaklęcie przeciw wrogom
- rytuał na rozbicie pary - z elementami czarnej magii
Polecam nowe usługi
- zdejmowanie klątw i uroków
- tworzenie tarczy ochronnej - tarcza ochronna pochodzi tak na prawdę od Was, to światło, które jest w każdym od urodzenia. Poprzez swoje umiejętności sprawię, że zostanie oczyszczone pole wokół Was, a tarcza sprawi, że żadne byty, złe energie nie przedostaną się do Was.
- esencja naginania - zaklęcie naginania woli stosowane jest by podporządkować sobie ukochanego, przełożonego, członka rodziny, przyjaciela lub wroga.
- oczyszczanie energetyczne domu, mieszkania
Czytam w ludzkich myślach, wiec jeżeli chcesz wiedzieć, co dana osoba o Tobie myśli, ja to wszystko Ci powiem. Ale pamiętaj, że mogę też zaglądnąć w Twoje myśli:)
Czuję energię nienarodzonych dzieci, widzę je po tamtej stronie. Szczególnie jeżeli przychodzi ich czas, a coś się dzieje z Tobą co utrudnia jego przyjście na ten świat. Jeżeli chcesz wiedzieć - tylko poprzez telefon, bo poprzez Twoją energię ja dostaję się do Twojego dziecka.

Pozdrawiam Was cieplutko, Wasza Iweta

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji