TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 01.08 - 07.08

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 01.08 - 07.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 01.08 - 07.08".

BARAN

W tym tygodniu możesz spodziewać się nadchodzących zmian w Twojej dotychczasowej pracy i ogólnym życiu zawodowym. Może być to zarówno nowa propozycja zarobkowa, jak i znacząca modyfikacja tego, czym obecnie się zajmujesz. Nie powinieneś się obawiać, ponieważ nie widać, aby miało Ci to w jakikolwiek sposób zaszkodzić. W uczuciach nastanie intensywny czas. Osoby w stałych związkach będą pochłonięte załatwianiem wielu ważnych spraw, co może powodować napięcia w relacji. Osoby wolne będą się teraz cieszyły powodzeniem u płci przeciwnej, lecz niechętnie podejdą do kwestii zaangażowania się w nowe znajomości. Jeśli chodzi o Twój stan zdrowia, to możesz napotkać drobne przeszkody na drodze do dobrego samopoczucia. Tarot w szczególności zwraca uwagę na problemy z układem odpornościowym, niegroźne przeziębienia, bóle gardła czy katar.

 

BYK

W najbliższych dniach pojawią się nowe możliwości związane z Twoją pracą. Możesz otrzymać bardzo ważne zadania do wykonania, a także awans lub podwyżkę. Przygotuj się również na możliwe krótkie delegacje lub załatwianie spraw służbowych poza siedzibą firmy. W uczuciach nastąpią pewne przełomy. Osoby w stałych związkach będą w stanie pozbyć się negatywnych schematów i zachowań, które - od dłuższego czasu - wpływały ze szkodą na ich relację z partnerem. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, z kim połączą je podobne przeżycia z przeszłości. Taka znajomość będzie mieć potencjał na trwały związek. W sprawach zdrowotnych zwróć uwagę na układ hormonalny. W szczególności, jeśli zauważysz pewne zmiany czy niecharakterystyczne objawy - udaj się na badania oraz wizytę lekarską.

 

BLIŹNIĘTA

To będzie dla Ciebie bardzo przychylny czas w sferze pracy i finansów. Możesz otrzymać nowe zadania, podpisać kontrakt czy dokonać intratnej transakcji. Energia będzie sprzyjać również podwyżce, premii, a także uznaniu zarówno ze strony przełożonych, jak i współpracowników. Szczęście nie opuści Cię także w grach losowych. W tym tygodniu warto wziąć w nich udział - nawet wtedy, jeśli na co dzień tego nie praktykujesz. W uczuciach będziesz teraz wyjątkowo delikatny i wrażliwy. Osoby w stałych związkach mogą nadmiernie brać sobie do serca słowa partnera i nie do końca trafnie je interpretować, co przysporzy im sercowych rozterek. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to możesz poczuć pogorszenie samopoczucia. Zwłaszcza pod koniec tygodnia może dopaść Cię lekka apatia, niemoc i brak chęci na większą aktywność.

 

RAK

W najbliższym czasie wykaż się szczególną ostrożnością przy podpisywaniu nowych umów o pracę, umów kredytowych czy załatwianiu jakichkolwiek formalności. Istnieje duże ryzyko, że ktoś będzie próbował Cię oszukać, dlatego miej oczy szeroko otwarte i bądź czujny. Sfera towarzyska również może pozostawiać wiele do życzenia. Tarot zwraca uwagę na możliwy zawód, manipulację czy niedotrzymanie słowa ze strony bliskiej Tobie osoby. Uczucia zapowiadają się nieco burzliwie. Zwłaszcza u osób w stałych związkach pojawią się problemy, które swoje źródło miały znacznie wcześniej, lecz do tej pory było to bagatelizowane. U osób wolnych nie zanosi się obecnie na zmiany. W kwestiach zdrowotnych wszystko powinno być dobrze, o ile nie przeciążysz swojego organizmu i umysłu. Unikaj nadmiernego stresu i nie forsuj się teraz poprzez cięższe ćwiczenia fizyczne.

 

LEW

W nadchodzących dniach czekają Cię poważne zadania w pracy, które będą niejako związane z upublicznieniem Twojej osoby jako pracownika. Możesz zostać poproszony o wygłoszenie przemówienia na firmowej uroczystości czy poprowadzenie zakładowej imprezy. Sprawi Ci to satysfakcję, ponieważ nareszcie znajdziesz się w swoim żywiole. W kwestii uczuć możecie odczuć niezadowolenie. Osoby w stałych związkach zaczną być zniecierpliwione i rozdrażnione pewnymi zachowaniami swojego partnera - najlepiej będzie od razu omówić sprawę, niż dusić to głęboko w środku. Osoby wolne mogą teraz wyczekiwać na odpowiedź od kogoś, kto nie jest im obojętny, co dość mocno nadszarpnie ich cierpliwość. W sferze zdrowotnej mogą dokuczać Ci dość silne bóle głowy, które sprawią, że ciężko będzie Ci się skoncentrować i działać na wysokich obrotach.

 

PANNA

Ten tydzień przyniesie Ci wiele nowych pomysłów zawodowych i szans na ich realizację. Możesz zechcieć się przekwalifikować lub rozpocząć kursy, dzięki którym zyskasz zupełnie nowe umiejętności. Okres najbliższych kilku dni sprzyja zwłaszcza kursom językowym czy związanym z branżą informatyczną. Nowe umiejętności pięknie zaprocentują w przyszłości. W uczuciach może nastąpić lekkie ochłodzenie. Osoby w stałych związkach nieco oddalą się emocjonalnie od swojego partnera, ponieważ będą zbyt pochłonięte przyziemnymi sprawami. U osób wolnych nie zanosi się na znaczące zmiany. Twoje zdrowie natomiast powinno utrzymać się w dobrej formie, choć możesz odczuwać lekkie bóle zębów lub dziąseł. W tym tygodniu również możesz spodziewać się dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

 

WAGA

W najbliższym okresie przyjdzie Tobie borykać się z wyjątkowo trudnym i pracochłonnym projektem w pracy. Możesz przez dłuższy czas mieć wrażenie, że nie posuwasz się naprzód lub efekty pracy nie są widoczne. Daj sobie trochę czasu i podejdź do tematu na spokojnie, a uda Ci się zakończyć go z sukcesem. W uczuciach są możliwe napięcia. Osoby w stałych związkach mogą pokłócić się ze swoim partnerem i konieczna będzie tu umiejętność wypracowania kompromisu. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje sprawy zdrowotne nie powinny przysparzać Ci większych trosk. Możesz być nieco bardziej nerwowy niż zwykle, lecz w ogólnym rozrachunku Twoje samopoczucie utrzyma się na dobrym poziomie.

 

SKORPION

Niestety, ale może spotkać Cię teraz rozczarowanie w życiu zawodowym, któremu będziesz musiał jakoś sprostać. Będzie to dotyczyć pewnej osoby z Twojego otoczenia, z którą łączą Cię dość bliskie relacje służbowe. Postaraj się spokojnie podejść do sprawy i przeanalizuj ją krok po kroku - możesz bowiem zostać poproszony o wyjaśnienie całej sytuacji swojemu przełożonemu. W uczuciach nastaną pomyślne dni. Osoby w stałych związkach zostaną zaskoczone przez swojego partnera bardzo miłą niespodzianką lub prezentem. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, z kim stworzą trwałą i wartościową relację uczuciową. Twoje zdrowie i samopoczucie będą teraz w bardzo dobrej formie. Teraz nie zabraknie Tobie sił witalnych i energii. Jedyne na co mógłbyś zwrócić większą uwagę, to Twoja dieta - dbaj o to, aby się nie przejadać i jeść regularne oraz zdrowe posiłki.

 

STRZELEC

Szczęście będzie teraz Tobie sprzyjać w sprawach zawodowych. Możesz liczyć na uznanie, nagrodę lub wyróżnienie w pracy. Nie będzie się to od razu bezpośrednio wiązać z podwyżką lub wyższym stanowiskiem, lecz utoruje Ci drogę do tego, abyś mógł się rozwinąć. Uczucia wyglądają teraz beztrosko i bez większych problemów. Osoby będące w stałych związkach spędzą miły czas ze swoim partnerem, udając się na wycieczkę lub krótki urlop. Nie zabraknie Wam wspólnych chwil odpoczynku, radości i przyjemności. Osoby wolne mogą nawiązać niezobowiązującą znajomość uczuciową, która sprawi im wiele radości, lecz raczej nie zakończy się trwałą relacją. Twoje zdrowie może się delikatnie pogorszyć, głównie z uwagi na potencjalne problemy z układem moczowym. Może to wymagać wizyty u specjalisty.

 

KOZIOROŻEC

Najbliższy okres nie będzie Tobie sprzyjał wykonywaniu pracy zarobkowej, dlatego - jeśli masz taką możliwość - lepiej udaj się na urlop. Możesz być teraz rozkojarzony, mieć problemy ze skupieniem uwagi i (co do Ciebie niepodobne) mobilizacją do działania. W uczuciach zrobi się poważnie. Osoby w stałych związkach będą musiały podjąć wraz z partnerem twarde postanowienia dotyczące przyszłości ich relacji. Osoby wolne mogą poznać teraz kogoś, kto na pierwszy rzut oka wydaje się być chłodny i zdystansowany, jednak przy bliższym poznaniu okazuje się, że to tylko pozory. Z tą osobą możecie wejść w glębszą relację. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie powinieneś teraz mieć powodów do narzekania. Dobre samopoczucie powinno utrzymać się u Ciebie przez cały nadchodzący tydzień.

 

WODNIK

W tym tygodniu mogą czekać Cię sprawy urzędowe, sądowe i wszystkie, które związane są z przymusem biurokracji i pewnymi procedurami. Będzie to dla Ciebie lekka udręka, ale na szczęście uda się je załatwić dość szybko i skutecznie. Nie zapomnij tylko o ważnych dokumentach, formularzach czy innych formalnościach. W uczuciach mogą pojawić się trudności. Zwłaszcza osoby w stałych związkach będą teraz narażone na zranienie przez swojego partnera (niekoniecznie celowe), które przyjmą jak cios w samo serce. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany, choć mogą one tych zmian wyczekiwać. Sprawy zdrowotne powinny przebiegać bez większych problemów, choć u damskich przedstawicielek Twego znaku, mogą pojawić się lekkie zawirowania w sprawach typowo kobiecych. Na szczęście nie będzie to nic poważnego czy groźnego.

 

RYBY

W niedługim czasie będziesz musiał podjąć pewną decyzję dotyczącą Twojej pracy, co nie będzie dla Ciebie zbyt prostym zadaniem. Im bardziej zaczniesz analizować całą sprawę, tym większy mętlik nastanie w Twojej głowie. Odpręż się, nie myśl o tym przez chwilę, wyjdź na spacer... a potem zaufaj swojej intuicji - ona Cię nie zawiedzie. W sprawach sercowych widać dużą pomyślność. Osoby w stałych związkach na nowo dadzą się ponieść romantyzmowi, który połączył je kiedyś z partnerem. Zwaśnione pary mogą teraz się pogodzić. Osoby wolne mają dużą szansę na początek nowej miłości. Twoje zdrowie zapowiada się zaś bardzo stabilnie i spokojnie, nie powinieneś spodziewać się znaczących dolegliwości, a raczej optymalnego poziomu energii i sił witalnych.