TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 12.09 - 18.09

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 12.09 - 18.09

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 12.09 - 18.09".

 

BARAN

W tym tygodniu możesz spodziewać się wyzwań w życiu zawodowym, takich jak np. negocjacja warunków zatrudnienia lub wynagrodzenia za Twoją pracę. Będzie to niełatwe zadanie, wymagające nieco sprytu i bystrego podejścia do sprawy, lecz poradzisz sobie ze wszystkim. W uczuciach pojawią się trudności. Osoby w stałych związkach będą musiały zmierzyć się z dziwną i nadmierną zazdrością ze strony swojego partnera. Osoby wolne mogą wdać się teraz w romans, jednak może z tego wyniknąć niestety więcej szkody, niż pożytku. W kwestii spraw zdrowotnych spodziewaj się, że pod koniec tygodnia poczujesz się gorzej niż zwykle. Karty doradzają, abyś zwolnił tempo, odstawił używki i solidnie odpoczął - to powinno postawić Cię na nogi.

 

BYK

Nadchodzący tydzień będzie Tobie sprzyjać we wszelkiego rodzaju współpracy, kontaktach zawodowych i podpisywaniu nowych umów. Wspaniale dogadasz się ze współpracownikami czy partnerami biznesowymi. Możesz też liczyć na lepsze niż dotąd warunki zatrudnienia, jeśli jesteś pracownikiem etatowym. W uczuciach nastąpi niestety wiele zmartwień. Osoby w stałych związkach będą bardzo przeżywać błahe kłótnie z partnerem i dogłębnie analizować słowa, które wypowiedział. Może się jednak okazać, że wiele z nich, tak naprawdę, nie było złośliwością czy atakiem w Waszym kierunku. Osoby wolne nie będą miały teraz okazji do zmian, co wywoła w nich smutek i przygnębienie. W sferze zdrowotnej wszystko będzie się układać dobrze, a Tobie potowarzyszy doskonałe samopoczucie. Poczujesz, że Twój organizm znajduje się w stanie idealnej równowagi.

 

BLIŹNIĘTA

W pracy możesz liczyć teraz na duże sukcesy, zarówno w formie uznania ze strony otoczenia, jak i też te bardziej materialne. Awans, premia lub podwyżka zbliżają się wielkimi krokami. Ponadto uda się Tobie również dobrze zarządzać finansami i domowym budżetem, dzięki czemu odłożysz sporą sumę pieniędzy. W uczuciach bardzo pokojowa aura. Osoby w stałych związkach będą żyły w pełnej zgodzie i zrozumieniu, a jeśli niedawno trapiły Was z partnerem kłótnie, to możecie być pewni, że ślad po nich zaginie. Osoby wolne mają teraz szansę spotkać kogoś, z kim połączy je zauważalne porozumienie duchowe. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to uważaj przede wszystkim na możliwość wystąpienia wszelkich schorzeń związanych z układem pokarmowym. Począwszy od spraw błahych, jak np. ból i rozstrój żołądka, skończywszy nawet na zapaleniu wyrostka robaczkowego. Nie lekceważ żadnych niepokojących objawów, ponieważ ten układ znajdzie się u Ciebie obecnie w stanie ryzyka.

 

RAK

W najbliższym czasie czeka Cię spora dawka wiedzy - szkolenia podnoszące kwalifikacje, nauka nowych obowiązków w Twojej pracy czy przejęcie obowiązków, należących wcześniej do kogoś innego. Uda Ci się sprostać temu zadaniu, a dodatkowo Twoja sytuacja finansowa także ulegnie obecnie poprawie. W uczuciach nastanie czas chłodu i zdystansowania. Osoby w stałych związkach poczują, jakby partner odsunął się od nich emocjonalnie i choć na pozór wszystko będzie jak zwykle, to może się okazać, że sprawa ma drugie dno i istnieje tego wyraźna przyczyna. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje zdrowie natomiast może dać o sobie znać w postaci dolegliwości związanych z układem hormonalnym - jeśli zauważysz niejednoznaczne objawy, najlepiej zapisz się na wizytę u endokrynologa.

 

LEW

Nadchodzące dni w pracy przyniosą Ci wiele rozczarowania i smutku. Może się okazać, że upragniona podwyżka właśnie przejdzie Ci koło nosa, a otrzyma ją ktoś inny. Uważaj w szczególności na pewną kobietę, która może wbić Ci nóż w plecy i znacząco zaszkodzić. To będzie również niekorzystny okres dla Lwów, które obecnie szukają pracy. W uczuciach zapanuje za to istna sielanka. Osoby w stałych związkach spędzą ten czas w miły sposób, wraz z partnerem i rodziną. Niektórzy z Was mogą również zacząć poważnie myśleć i rozmawiać na temat powiększenia rodziny. U osób wolnych pojawi się prawdziwa szansa na początek nowego i odwzajemnionego uczucia. Sytuacje zdrowotne, które mogą Cię teraz trapić związane będą głównie z silnymi bólami głowy oraz skokami ciśnienia ? jeśli je zauważysz, to udaj się do lekarza i zastosuj odpowiednie leki.

 

PANNA

Przyszykuj się teraz na zmiany zawodowe, jednak nie martw się - będą to zmiany na lepsze. Możesz otrzymać nowe, bardziej opłacalne stanowisko pracy, nawiązać współpracę z nową osobą lub podpisać korzystną dla siebie umowę. W uczuciach atmosfera zrobi się spokojniejsza i luźniejsza. Osoby w stałych związkach przestaną żyć jedynie problemami dnia codziennego i wraz z partnerem pozwolą sobie na beztroskie chwile - mogą spędzić ja na miłej wycieczce lub na łonie natury. Osoby wolne będą teraz skore do flirtów i przelotnych miłości, jednak na więcej nie mogą obecnie liczyć. W kwestiach zdrowotnych powinieneś być zadowolony, a jedyne co może Ci dolegać to niewielkie wahania nastroju. Będą jednak przytrafiać się jedynie sporadycznie i mogą mieć związek z panującą obecnie aurą pogodową.

 

WAGA

Tarot radzi, abyś w tym tygodniu dobrze przypilnował swoich finansów. Możesz mieć teraz tendencję do nadmiernej rozrzutności - oczywiście podyktowanej dobrymi intencjami ? spontanicznie zapragniesz obdarować swoich bliskich drogimi prezentami. To miły pomysł, pod warunkiem, że nie przesadzisz z ich ceną, w przeciwnym wypadku możesz mieć problem dopięciem domowego budżetu na ostatni guzik. W sferze uczuć Wagi staną się teraz romantyczne i wrażliwe, zwłaszcza te w stałych związkach. Zaskoczą swojego partnera miłosnymi wyznaniami, gestami lub propozycją. Osoby wolne mają zaś szansę na początek nowego uczucia. Może się ono rozwijać dość powoli, lecz właśnie dzięki temu fundamenty Waszej relacji będą silniejsze. W sprawach dotyczących zdrowia pilnuj przede wszystkim, abyś nie poddawał się używkom - nie pal za dużo papierosów (a najlepiej wcale) i nie pij nadmiernej ilości kawy czy napojów energetycznych, ponieważ możesz mieć teraz takie skłonności, a nie przysłuży się to Twojemu samopoczuciu.

 

SKORPION

Możesz teraz odnieść duży sukces w pracy, jeśli wykażesz się determinacją, konsekwencją w dążeniu do celu oraz dobrze przemyślanym planem. To właśnie strategiczny sposób myślenia będzie fundamentem Twoich dokonań, a mogą się one zakończyć sowitą premią, a nawet awansem. W uczuciach dużo romantyzmu. Osoby w stałych związkach czekają udane randki, które szczerze je poruszą. Tak naprawdę staną się nawet troszkę nadmiernie wylewne, ale nie zostanie to źle odebrane przez ich partnera. U osób wolnych pojawi się ogromna potrzeba zapełnienia pustki w sercu i zaczną się zastanawiać w jaki sposób mogą tego szybko dokonać. Nie pozostawajcie bierni i pokażcie się wszystkim, a za chwilę już znajdzie się osoba chętna do randki. Zdrowie zapowiada się tym razem mało stabilnie, szczególnie Twój układ nerwowy będzie nieco przeciążony i rozstrojony. Dodatkowo uważaj na możliwe problemy z żołądkiem.

 

STRZELEC

Czekają Cię niestety niełatwe dni w pracy. Szef może zrzucić na Ciebie nadmiernie dużo obowiązków i ledwo się ze wszystkim wyrobisz, tracąc przy tym siłę, energię i ? cały zapał, który miałeś. Postaraj się z nim delikatnie porozmawiać i wyjaśnić, że to trochę zbyt dużo ciężaru jak na możliwości jednej osoby. W uczuciach szykuje się burzliwy czas. Osoby w stałych związkach przeżyją gwałtowne kłótnie i odnotują duże niezrozumienie ze strony swojego partnera. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Umówione spotkania mogą nie dojsć do skutku lub nieść ze sobą duże rozczarowania. Twoje zdrowie na szczęście będzie w znakomitej formie, co zrekompensuje Ci wszelkie trudy tego tygodnia. Mimo wszystko będziesz cieszyć się więc dobrym samopoczuciem.

 

KOZIOROŻEC

W najbliższym tygodniu możesz odbyć ciekawe spotkanie integracyjne ze swoim współpracownikami, na którym uda się Wam lepiej poznać i spędzić naprawdę przyjemny czas. Spowoduje ono, że zaczniesz myśleć o swojej pracy z większą radością i łatwiej będzie Ci znaleźć do niej siły. Nieco gorzej zapowiadają się jednak sprawy finansowe ? Twoje plany mogą nie wejść w życie, inwestycje stracić na wartości, a domowy budżet pozostawi sporo do życzenia. W uczuciach nastąpią komplikacje. W stałych związkach dojdzie do poważnych kłótni, a w najgorszym przypadku możecie nawet rozważać potencjalne rozstanie z partnerem. Osoby wolne nie będą miały okazji ku zmianom. Twoje zdrowie może też troszkę się pogorszyć, ponieważ zaczniesz narzekać na bóle kręgosłupa lub stawów - jeśli po kilku dniach nie przejdą, udaj się do odpowiedniego specjalisty, który znajdzie i wyeliminuje ich przyczynę.

 

WODNIK

W Twoim życiu zawodowym zapanuje teraz idealna harmonia. Możesz zyskać w pracy nową koleżankę lub kolegę i będzie to osoba, z którą od pierwszych chwil znajdziesz wspólny język. Także samo wykonywanie obowiązków przyjdzie Ci w tym tygodniu z wyjątkową łatwością. Sprawy finansowe zapowiadane są bardzo pomyślnie. Śmiało będziecie realizować swoje plany. W uczuciach mogą pojawić się pewne różnice. U osób w stałych związkach wyjdą na światło dzienne ich rozbieżności charakterów i mogą mieć trudności z tym, aby wraz z partnerem pójść na kompromis w pewnej ważnej dla relacji kwestii. Osoby wolne staną przed trudnym wyborem sercowym. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to możesz niestety spodziewać się migren lub silnych bólów głowy, lecz poza tym nie powinno spotkać Cię nic niepokojącego.

 

RYBY

To będzie dobry czas dla Twoich finansów. Uporasz się w końcu ze swoimi zobowiązaniami i nareszcie spłacisz je do końca - czując przy tym niesamowitą ulgę. Może się nawet okazać, że w kieszeni zostanie Ci jeszcze trochę pieniędzy na drobniejsze przyjemności. W sferze zawodowej nie będziesz narzekać na nudę, doświadczysz wielu emocji, lecz wszystko rozegra się po Twojej myśli. W uczuciach będzie spokojnie. Atmosfera u osób w stałych związkach stanie się dobra i harmonijna, brakować im jednak może nieco namiętności. Osoby wolne nie będą miały obecnie okazji do zmiany. Twoje zdrowie utrzyma się w dobrej kondycji i nie powinnaś odczuwać żadnych wyraźnych dolegliwości. Jedyne, na co możesz zwrócić większą uwagę, to Twoja dieta - wprowadź do niej więcej sezonowych warzyw i owoców.