TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 15.08 - 21.08

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 15.08 - 21.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 15.08 - 21.08".

BARAN

W tym tygodniu możesz napotkać nowe szanse rozwoju na swojej drodze zawodowej. To może być zarówno dobrze płatna oferta pracy, jak i pewien pomysł, na który wpadniesz, a on pomoże Ci znacznie pomnożyć zyski. W uczuciach spokojnie i bez większych zawirowań. Zwłaszcza u osób w stałych związkach zapanuje duże poczucie stabilności emocjonalnej. Mogą one, wraz z partnerem, zacząć snuć dalsze plany na wspólną przyszłość. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim znajomość będzie miała duże szanse na ciąg dalszy. Jeśli chodzi o zdrowie, to możesz w tym okresie czuć się troszkę gorzej. Stanie się tak zwłaszcza wtedy, gdy zaniedbasz swoją dietę i będzie ona uboga w witaminy oraz składniki odżywcze. Zadbaj o siebie, a uda się tego uniknąć.

BYK

W pracy czeka Cię teraz istny nawał zleceń, rozmów czy zadań do wykonania. Spodziewaj się ogólnego pośpiechu, na który niekoniecznie zareagujesz z entuzjazmem. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że jeśli uda Ci się nad tym zapanować, to będziesz mógł liczyć na uznanie zwierzchników i idące za tym korzyści finansowe. W uczuciach dużo emocji. Osoby w stałych związkach staną się teraz wrażliwsze niż zazwyczaj i mogą nadmiernie przeżywać nawet błahe sprawy, które jakkolwiek dotyczą ich relacji. Osoby wolne mają szansę na spotkanie z kimś, kto je zrozumie i okaże emocjonalne wsparcie. Zdrowie utrzyma się we względnej stabilności, jednak mogą przydarzyć Ci się niewielkie bóle kolan, stawów lub kręgosłupa.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu polepszy się Twoja sytuacja finansowa. Możesz liczyć na dodatkowe pieniądze lub wzrost dochodów, a jeśli posiadasz jakieś zobowiązania, których chcesz się pozbyć - będzie to odpowiedni moment, aby tego dokonać. Uczucia zapowiadają się lekko niestabilnie. U osób w stałych związkach mogą pojawić się pewne rozbieżności - inny punkt widzenia na pewne kwestie lub różnice zdań w ważnej sprawie. Może to być dla Was trudny moment, w którym góry nie powinny brać emocje. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sprawach dotyczących zdrowia pojawią się zmiany. Jeśli chorujesz na coś przewlekle, to spodziewaj się zmiany dotychczasowego leczenia, a nawet zmiany lekarza prowadzącego. Jeśli Ciebie to nie dotyczy, to może się okazać, że czeka Cię mało inwazyjny zabieg medyczny.

RAK

W najbliższych dniach będziesz bardzo kreatywny i pełen nowych pomysłów w sferze zawodowej. Możesz jednak mieć problem z ostateczną decyzją i doprecyzowaniem szczegółów. Karty radzą, abyś poradził się koleżanki czy kolegi z pracy i przedstawił mu swoją wizję - powinno to ułatwić sprawę. Uczucia mogą się teraz troszkę ochłodzić. Osoby w stałych związkach staną się nadwrażliwe i będą kłócić się ze swoim partnerem o naprawdę błahe i niepotrzebne sprawy. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to przede wszystkim zwróć uwagę na potrzebę wypoczynku i regeneracji. Śpij odpowiednio długo, wychodź na świeże powietrze i pamiętaj, aby znaleźć chwilę tylko dla siebie. Jeśli się Tobie uda, to Twoje samopoczucie powinno być naprawdę dobre.

LEW

W nadchodzącym czasie bądź przygotowany na niekoniecznie przyjemne polemiki i konfliktowe relacje w Twoim miejscu pracy. Możliwe, że będziesz musiał negocjować warunki, aby ostatecznie na niczym nie ucierpieć. Mimo wszystko postaraj się zachować zimną krew. W uczuciach nastanie czas przemyśleń. Osoby w stałych związkach będą teraz mało aktywnie podchodzić do swojej relacji, w zamian czekając na ruch ze strony partnera. U osób wolnych nie będzie to niestety pomyślny czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych będziesz mógł cieszyć się dobrym samopoczuciem, nie zabraknie Ci energii i witalności. Jedyne na co możesz zwrócić teraz większą uwagę, to potencjalne skoki ciśnienia - nie będą one jednak zwiastunem niczego poważniejszego, mogą natomiast mieć związek z Waszymi emocjami.

PANNA

Czeka Cię teraz bardzo dobra passa w pracy. Możesz osiągnąć duże korzyści - uznanie, podwyżkę, a nawet awans na wyższe stanowisko. Wszystko czego teraz dokonasz, ustabilizuje Twoją pozycję zawodową i przyniesie długofalowe rezultaty. W uczuciach nieco przewrotnie. Osoby w stałych związkach mogą odnieść wrażenie, że ich partner stał się chłodny i zamknięty w sobie, choć tak naprawdę będzie on tylko potrzebował nieco przestrzeni do swoich własnych spraw i przemyśleń. Osoby wolne mogą starać się teraz zwrócić na siebie uwagę kogoś, do kogo czują przysłowiową miętę, on jednak pozostanie zdystansowany. W sprawach zdrowotnych może zaistnieć pogorszenie - zwłaszcza w kwestii dolegliwości układu pokarmowego - i konieczność odbycia wizyty u lekarza specjalisty, który skutecznie Ci pomoże.

WAGA

W nadchodzących dniach możesz doznać dużego rozczarowania w sferze kariery zawodowej. Nie dostaniesz upragnionej oferty pracy lub napotkasz duże trudności w obecnym miejscu zatrudnienia. Postaraj się nie rozpaczać, lecz uspokój myśli i zastanów się nad tym: czy może istnieje coś, co w szerszej perspektywie jest dla Ciebie lepsze, niż to, czego teraz oczekujesz. Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, to wszystko będzie się toczyć w dobrym kierunku. U osób w stałych związkach zapanuje ciepła atmosfera. Będziecie mogli liczyć na wsparcie partnera i okazywaną przez niego - niemalże na każdym kroku - miłość. Osoby wolne staną się teraz wyjątkowo atrakcyjne i pojawi się u nich również szansa na początek nowego uczucia. Twoje zdrowie może teraz być w troszeczkę gorszej formie. Głównie z uwagi na uciążliwe bóle głowy, które będą Ci w tym tygodniu mocno dokuczać.

SKORPION

Niestety - choć to do Ciebie niepodobne - staniesz się teraz wyjątkowo wrażliwy emocjonalnie na wszelkie kwestie związane z pracą i finansami. Wszystkim będziesz się przejmować i denerwować, a w większości zupełnie niepotrzebnie. Postaraj się nabrać więcej dystansu, ponieważ szkoda Twoich nerwów. W uczuciach może zapanować tymczasowe oziębienie. Osoby w stałych związkach nieco oddalą się emocjonalnie od partnera, nie będzie to jednak stan długotrwały. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany, a jeśli pojawi się możliwość randki, to powinny uważać na kogoś, kto będzie chciał je zranić lub oszukać. W sferze zdrowotnej nie powinno dolegać Ci nic poważnego. Wręcz przeciwnie, będziesz obecnie w dobrej kondycji, zwłaszcza tej fizycznej, a jeśli przestaniesz martwić się na zapas, to również psychicznej.

STRZELEC

W tym tygodniu Karty mają dla Ciebie ostrzeżenie: w Twoim miejscu pracy może zadziać się coś, co wytrąci Cię z dotychczasowej równowagi. Wpłynie to nie tylko na Twoje samopoczucie, lecz również na Twoje finanse, gdyż może zaistnieć ryzyko straty. Początkowo możesz być lekko wstrząśnięty, lecz - na szczęście - uda się zażegnać ten problem w dłuższej perspektywie czasu. W uczuciach za to bardzo dobra passa. Osoby w stałych związkach będą przeżywać teraz całą gamę pozytywnych emocji i poczują się niemal tak wspaniale, jak na początku relacji ze swoim partnerem. Osoby wolne mogą wejść w nowy i dobrze rokujący związek. Twoje zdrowie będzie w dobrej kondycji. Niewielkie dolegliwości, które mogą się przydarzyć to chwilowe skoki ciśnienia czy uderzenia gorąca.

KOZIOROŻEC

To będzie bardzo dobry czas pod kątem finansowym i zawodowym, ponieważ Twoje zaangażowanie i wysiłek w pracy przyniosą upragnione rezultaty. Otrzymasz podwyżkę lub awans, które będą naprawdę zasłużone. Uczucia zapowiadają się teraz bardzo namiętnie. Osoby w stałych związkach dadzą się tej namiętności porwać, choć powinny też uważać, aby nie przesadzić z nadmierną zazdrością czy zaborczością - to może zadziałać drażniąco na ich partnera. Osoby wolne chętnie przystaną teraz na randki bez większych zobowiązań, jednak na trwałe uczucie będą musiały jeszcze poczekać. Sprawy zdrowotne nie powinny być szczególnie dokuczliwe. Co prawda możesz obecnie czuć się nadmiernie zmęczony i znużony, jednak stan ten minie po kilku dniach, a Ty znowu powrócisz do pełni sił.

WODNIK

Uważaj, aby nie wpaść teraz w tarapaty finansowe. Unikaj przede wszystkim niepewnych inwestycji, umów, pożyczek czy kredytów - jeśli masz taką możliwość, to jeszcze się wstrzymaj i przełóż takie działania na późniejszy czas. Istnieje bowiem ryzyko straty lub zostania oszukanym. W uczuciach będzie obecnie mało aktywnie. U osób w stałych związkach nastanie raczej czas przemyśleń, zastanawiania się nad tym, co należy w relacji naprawić lub zmienić. W tym tygodniu możecie odnieść wrażenie, iż Wasz partner niewiele wnosi do Waszego związku. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W sferze zdrowia nieco niestabilnie. Dolegliwości, jakie mogą Cię teraz trapić, będą dotyczyć głównie układu moczowego, zapalenia pęcherza czy problemów z nerkami. Możesz potrzebować wizyty lekarskiej, aby się z nimi uporać.

RYBY

W najbliższym czasie Twoje sprawy zawodowe będą przebiegać spokojnie i łagodnie. Nie licz obecnie na większe zyski, ale w zamian za to doceń dobrą atmosferę, która zapanuje w Twoim miejscu pracy. Sprawy finansowe nie będą przebiegać po Twojej myśli, możliwe nieprzewidziane wydatki. W uczuciach może zaistnieć ryzyko poważnego konfliktu. Osoby w stałych związkach zawiodą się nieco na swoim partnerze, który mocno je rozczaruje swoim zachowaniem. Osoby wolne powinny zaś uważać na kogoś, kto nie ma uczciwych zamiarów i lepiej, aby nie angażowały się w tę znajomość. Twoje zdrowie natomiast utrzyma się przez większość tego tygodnia w dobrym stanie. Jeśli masz problemy z ciśnieniem, to mogą się one na krótką chwilę odezwać, jednak nie pogorszą znacząco dobrego samopoczucia.