widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 672708 788 672 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7370048 224 179 737 5.99 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 737 lub 0048 224 179 737

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Umiejętność czytania przesłania z kart jest darem, z którym człowiek się rodzi. Nie można się tego nauczyć. W mojej rodzinie ta umiejętność przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Dzięki tej zdolności, nawiązuję kontakt z siłami wyższej energii, siłami duchowymi, aniołami, opiekunami boskimi, jak również z osobami zmarłymi, które układają moje karty w ważne informacje. Ja jestem tylko wybraną pośredniczką między osobą, która prosi mnie o pomoc, a jej opiekunami duchowymi.
Jestem bardzo wyczulona na ludzką krzywdę i cierpienie. Z wielką radością wspieram ludzi w trudnych momentach ich życia.
Wróżę z kart klasycznych i anielskich, nie wróżę z tarota.
Musimy pamiętać, że poprzez swoje działanie człowiek umacnia siły dobra lub zła. Gdy damy światu dobrą energię, to ona potem do nas wraca, gdyż piekło i niebo jest w nas.
Czasem kilka dobrych rad w odpowiednim momencie, może zmienić nasze życie, może poprowadzić nas drogą do szczęścia i do miłości. Bo najważniejszym celem w życiu człowieka na Ziemi jest właśnie odnalezienie miłości. Paulo Coelho powiedział: " Miłość będzie warunkiem naszego zbawienia".
Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, tracisz siły do walki o swój los, brak ci nadziei lub czujesz się samotny, porozmawiaj ze mną.
Dobre duchy, skupione wokół mnie, przekażą ci dużo pozytywnej i uzdrawiającej energii. Ta energia, wyciszy twoje emocje, złagodzi stress, obudzi w tobie wiarę i doda siły do walki.
Nasza dusza poddana działaniu złej i mrocznej energii, jest słaba i pozbawiona woli. Biblia nas ostrzega:" Bacz, aby światło, które jest w tobie, ciemnością się nie stało".
W dzisiejszym świecie zacierają się granice między dobrem i złem." Szatan ma dziś wiele wcieleń i twarzy, które wyglądają całkiem niewinnie".
Nie dajmy się zwieść tej złej energii. Moje karty anielskie uchronią cię przed działaniem złych sił i napełnią twoją duszę jasnym światłem nadziei.
Po rozmowie ze mną poczujesz się zdrowszy, silniejszy i bogatszy o wiedzę, którą przekażę ci od twoich opiekunów duchowych. To ty sam będziesz podejmował decyzje i dokonywał wyborów, ale będzie ci łatwiej po tym co ode mnie usłyszysz.
Zadzwoń do mnie i sprawdź ile wiem o twoim życiu tylko z moich kart.

Zapraszam do rozmowy.

Wróżka Celina.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji