widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 672708 788 672 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7370048 224 179 737 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 737 lub 0048 224 179 737

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Od 28 lipca do 11 sierpnia nie będę dostępna dla
Wtorek
miłych pań. Zapraszam do rozmów po 11 sierpnia.
Środa
Serdecznie pozdrawiam.
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Umiejętność czytania przesłania z kart jest darem, z którym człowiek się rodzi. Nie można się tego nauczyć. W mojej rodzinie ta umiejętność przechodzi z pokolenia na pokolenie.
Dzięki tej zdolności, nawiązuję kontakt z siłami wyższej energii, siłami duchowymi, aniołami, opiekunami boskimi, jak również z osobami zmarłymi, które układają moje karty w ważne informacje. Ja jestem tylko wybraną pośredniczką między osobą, która prosi mnie o pomoc, a jej opiekunami duchowymi.
Jestem bardzo wyczulona na ludzką krzywdę i cierpienie. Z wielką radością wspieram ludzi w trudnych momentach ich życia.
Wróżę z kart klasycznych i anielskich, nie wróżę z tarota.
Musimy pamiętać, że poprzez swoje działanie człowiek umacnia siły dobra lub zła. Gdy damy światu dobrą energię, to ona potem do nas wraca, gdyż piekło i niebo jest w nas.
Czasem kilka dobrych rad w odpowiednim momencie, może zmienić nasze życie, może poprowadzić nas drogą do szczęścia i do miłości. Bo najważniejszym celem w życiu człowieka na Ziemi jest właśnie odnalezienie miłości. Paulo Coelho powiedział: " Miłość będzie warunkiem naszego zbawienia".
Jeżeli znalazłeś się w trudnej sytuacji, tracisz siły do walki o swój los, brak ci nadziei lub czujesz się samotny, porozmawiaj ze mną.
Dobre duchy, skupione wokół mnie, przekażą ci dużo pozytywnej i uzdrawiającej energii. Ta energia, wyciszy twoje emocje, złagodzi stress, obudzi w tobie wiarę i doda siły do walki.
Nasza dusza poddana działaniu złej i mrocznej energii, jest słaba i pozbawiona woli. Biblia nas ostrzega:" Bacz, aby światło, które jest w tobie, ciemnością się nie stało".
W dzisiejszym świecie zacierają się granice między dobrem i złem." Szatan ma dziś wiele wcieleń i twarzy, które wyglądają całkiem niewinnie".
Nie dajmy się zwieść tej złej energii. Moje karty anielskie uchronią cię przed działaniem złych sił i napełnią twoją duszę jasnym światłem nadziei.
Po rozmowie ze mną poczujesz się zdrowszy, silniejszy i bogatszy o wiedzę, którą przekażę ci od twoich opiekunów duchowych. To ty sam będziesz podejmował decyzje i dokonywał wyborów, ale będzie ci łatwiej po tym co ode mnie usłyszysz.
Zadzwoń do mnie i sprawdź ile wiem o twoim życiu tylko z moich kart.

Zapraszam do rozmowy.

Wróżka Celina.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji