Tygodniowa Prognoza astrologiczna 19.09-25.09

Zapraszamy do zapoznania się z "Tygodniową Prognozą astrologiczną 19.09-25.09" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbita Iravan

 

Tydzień zapowiada się bardzo ciekawie. W tym tygodniu czeka nas pierwszy dzień jesieni, a za tym idzie równonoc jesienna, oraz nowy rok numerologiczny. W tym czasie Możemy spodziewać się różnych zmian, które nie zawsze mogą być pozytywne.

 

Poniedziałek 19.09 - Początek tygodnia zapowiada się dobrze. Poniedziałek może sprzyjać w załatwianiu spraw urzędowych oraz społecznych. Trygon słońca z plutonem oraz Sekstyle księżyca z Wensem i Uranem pomogą ci lepiej wykorzystać swoją energię umysłową, dobrze wykonywać swoje obowiązki w pracy, rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Księżyc w raku może dać się we znaki szczególnie osobą samotnym. Możesz odczuwać potrzebę bliskości, gwałtowność uczuć, dominacje przeszłości nad przyszłością.

 

Wtorek 20.09 - Trygon Wenus z Uranem pozwoli ci pozytywnie zacząć dzień. Może być to dzień pełen równowagi. Osoby samotne przy odrobinie otwartości na nowych ludzi, mogą mieć szanse na poznanie kogoś, z kim będzie można stworzyć stałą relacje przyjacielską a może nawet i związek. W pracy może pojawić się docenienie przez przełożonych, premia, uznanie. Trygon księżyca z Neptunem pozwoli ci na wyjaśnienie niektórych spraw/problemów, zapewni spokój psychiczny, relaks. Wieczorem księżyc wkroczy w znak Lwa, co może sprawić większą chęć bliskości z partnerem, romantyczność, seks.

 

Środa 21.09-Sekstyl Księżyca z Merkurym zapowiada dzień który sprzyja negocjacją, w rozmowach biznesowych, dobrą komunikacje z bliskimi. W ezoteryce Środa to dzień Merkurego, więc może być to dzień harmonijny, spokojny, sprzyjający w biznesie i w finansach

 

Czwartek 22.09 - Księżyc w kwadraturze z Uranem oraz w opozycji do saturna zapowiada napięcie umysłu, nerwowość. W tym dniu lepiej nie podejmować decyzji pod wpływem emocji, oraz lepiej uważać na słowa. Po południu oraz wieczorem, możesz poczuć nutkę melancholii, wspominać przeszłość, tęsknić za czasem minionym.

 

Piątek 23.09 - POCZĄTEK ASTRONIMICZNEJ JESIENII. Dzień zrównania dnia z nocą. Słońce wkraczające w znak Wagi zwiastuje nam równowagę w tym dniu. Słońce w wadze mówi nam o tym, że nastąpi harmonia, dobra współpraca, równowaga, dokładność, doskonałość. Merkury zaś wejdzie w swój znak, czyli w znak Panny i oznacza to perfekcjonizm, analityczność. Jest to dobry czas, aby planować, pomyśleć o swoim biznesie oraz rozwoju biznesu, znaleźć nową pasje/zainteresowania, zaplanować ważny projekt. W tym dniu księżyc również wejdzie w znak Panny i jest to dobry znak dla tych co, niedługo zaczynają studnia lub zaczynają ważne projekty, szkolenia, kursy. Otwartość i pozytywne nastawienie to klucz do sukcesu.

 

Sobota 24.09- Kwadratura księżyca z Marsem może prowadzić do różnych napięć, konfrontacji, wyrzucanie tego, co boli. Opozycja Wenus do neptuna sprawi, że wejdziemy w uczuciowy zamęt. Może dominować chęć porozmawiania z partnerem i wyjaśnienia z nim różnych problemów, wątpliwości. Rozmowa z partnerem może przynieść pozytywne rezultaty, uwolnienie od problemu, stresu, niepewności, lecz nie zawsze. Trzeba pamiętać o odpowiednim podejściu do partnera/ki

 

Niedziela 25.09- W tym dniu pojawi się wiele pozytywnych zdarzeń. Koniunkcja księżyca do Wenus zapowiada przyjemne rozmowy, dobre spotkania, otwarcie się na nowe znajomości oraz na nowe przyjaźnie a koniunkcja księżyca do Merkurego zapowiada dobrą intuicje, efektywną pracę, dobre pomysły. Wieczorem księżyc wejdzie w znak wagi i spotka się ze słońcem czyli będzie nów księżyca. Jest to wspaniały dzień na nowe przedsięwzięcia, nowe pomysły oraz projekty, inicjowanie kontaktów. Jest to również nowy rok numerologiczny i warto przy tym pomyśleć o dużych, przełomowych zmianach w życiu.