TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 21.11 - 27.11

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 21.11 - 27.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  21.11 - 27.11"

BARAN

W tym tygodniu możesz niestety stracić cierpliwość do swojej pracy i życia zawodowego - w ogólnym jego znaczeniu. Dojdziesz do wniosku, że czego byś nie łapał i z kim byś nie rozmawiał, to zazwyczaj wychodzisz na tym mniej lub bardziej niekorzystnie. Odetchnij trochę, udaj się na krótki urlop, a następnie zastanów się czy możesz już coś zmienić na lepsze. W uczuciach bardzo dobra aura. Osoby w stałych związkach zauważą, że ich partner stał się ostatnio wyjątkowo miły i bardzo troskliwy. Możliwe są także romantyczne randki. U osób wolnych pojawi się szansa na początek nowego uczucia. W sferze zdrowotnej może pojawić się u Ciebie konieczność poddania się rutynowym badaniom lekarskim, takim jak np. morfologia krwi. Karty nie przewidują jednak większych zagrożeń zdrowotnych.

 

BYK

W najbliższych dniach los się do Ciebie uśmiechnie i będziesz mógł liczyć na wzrost dochodów lub większe niż zazwyczaj zyski finansowe. W pracy możliwy awans lub podwyżka, a jeśli prowadzisz własny biznes, pojawi się okazja do zbicia małej fortuny, w której pomocny okaże się ktoś z Twoich znajomych. W uczuciach niestety trochę gorzej. Zwłaszcza u osób w stałych związkach mogą wystąpić zmartwienia, kłótnie i poczucie rozczarowania lub smutku. Wzajemne porozumienie z partnerem będzie teraz wyjątkowo utrudnione. Osoby wolne mogą zaś odczuć duże rozczarowanie względem zachowania osoby, którą były zainteresowane. Przy sprawach zdrowotnych mogą nastąpić pewne dolegliwości - głównie u żeńskiej części Byków - związane ze sprawami typowo kobiecymi. Nie będą one jednak szczególnie groźne. Poza tym nie widać też innych powodów do zmartwień.

 

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie możesz odnosić duże sukcesy w pracy - pod warunkiem, że nie przeoczysz dobrej ku temu okazji. Kiedy tylko dowiesz się o nowych możliwościach i szansa nadejdzie - wykaż się determinacją i uporem. Twardo postaw na swoim, bądź dyplomatyczny, ale stanowczy, a będziesz mógł uzyskać dla siebie szansę na rozwój, awans lub podwyżkę. W uczuciach sprzyjająca aura. U osób w stałych związkach przypływ wzajemnej miłości, ciepła i romantyzmu. Wspólne chwile zadziałają dla Ciebie jak kojący balsam i wszystkie trudniejsze sprawy zejdą na drugi plan. Osoby wolne będą miały teraz szansę na poznanie swojej drugiej połówki. W sprawach zdrowotnych nie powinno dolegać Ci nic poważnego, a wręcz przeciwnie - Karty wskazują na dobre samopoczucie, przypływ sił witalnych oraz energii do działania.

 

RAK

W ciągu kilku najbliższych dni będziesz musiał wykazać się wzmożonym wysiłkiem i koncentracją w swojej pracy. Staniesz przed koniecznością odbycia ważnego szkolenia, zwiększenia swoich kwalifikacji czy zdobycia nowej, ale pilnie potrzebnej wiedzy. Nie stresuj się tym, ponieważ nie sprawi Ci to najmniejszej trudności. W uczuciach dużo pozytywnych emocji. Osoby w stałych związkach staną się teraz bardzo romantyczne, ale i wrażliwe czy wymagające uwagi swojego partnera. Ten na szczęście stanie na wysokości zadania, zapewniając opiekę, ciepło i troskę. Osoby wolne mogą poznać teraz kogoś, z kim wejdą w romantyczną relację. Twoje zdrowie może się troszeczkę pogorszyć. Możliwe są stany zapalne w organizmie. Możesz również odczuwać potrzebę spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, aby móc cieszyć się lepszym samopoczuciem.

 

LEW

W najbliższym tygodniu będziesz mocno zapracowany. Do nadmiaru obowiązku może wkraść się również chaos i poczucie zagubienia. Do ostatniej chwili możesz mieć wrażenie, że nie wyrobisz się ze wszystkimi obowiązkami w odpowiednim czasie. Skup się na priorytetowych zadaniach, a pozostałe sprawy postaraj się rozdzielić pomiędzy kolegów z pracy. Dobre perspektywy są natomiast w finansach - widać przypływ gotówki oraz zapowiedź korzystnej inwestycji. W uczuciach niestety zapowiadane jest oziębienie. U osób w stałych związkach wystąpią kłótnie, które zaczną się od błahostek, ale jeśli nie będą powstrzymane w porę, mogą eskalować. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Twoje zdrowie natomiast wygląda naprawdę dobrze. Zostaniesz teraz obdarzony wigorem i witalnością. Jedyne na co powinieneś uważać to niegroźne wysypki i podrażnienia skórne.

 

PANNA

Możesz zostać obecnie zmuszony do udziału w negocjacjach dotyczących życia zawodowego i warunków Twojej pracy. Nie będą one należały do najłatwiejszych, ale jeśli wykażesz się intelektem, rozsądkiem i logicznymi argumentami, to szala przechyli się na Twoją stronę. W uczuciach nastanie dobre porozumienie. Osoby w stałych związkach będą teraz doskonale dogadywać się ze swoim partnerem, pokonają również wcześniejsze wspólne problemy czy różnice zdań. Osoby wolne poznają kogoś, z kim od razu będą się doskonale rozumieć. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to możesz niestety cierpieć na uciążliwe bóle głowy o dość dużym nasileniu. Będzie to związane z pogodą i powinno przejść po dość krótkim czasie.

 

WAGA

Ten tydzień upłynie Ci głównie na załatwianiu ważnych spraw formalnych. Będą one nie tylko związane z pracą, lecz również wszelkiego rodzaju tematami urzędowymi, skarbowymi, czyli z szeroko pojętą biurokracją. Nie da się ukryć, że nieco Cię to zmęczy, dlatego pozwól sobie - gdy będzie już po wszystkim - na dłuższą chwilę odpoczynku i czas tylko dla siebie. W uczuciach możesz doświadczyć wielu dylematów. Osoby w stałych związkach będą musiały podjąć istotną decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości. Na świeczniku mogą być głównie sprawy związane z finansami. Osoby wolne natomiast mogą być pochłonięte wieloma sprawami jednocześnie i nie będą zaprzątać sobie głowy adoratorami - choć tych wcale nie zabraknie. Twoja kondycja zdrowotna może się teraz nieco pogorszyć. Głównie z uwagi na spadki energii i nadmierną senność, zwłaszcza w pierwszej połowie tygodnia.

 

SKORPION

W tym okresie możesz być narażony na różnego rodzaju pułapki finansowe. Unikniesz zagrożenia, jeśli zachowasz ostrożność. Nie zaciągaj teraz kredytów, nie inwestuj większej gotówki czy nie graj na giełdzie lub w grach hazardowych i losowych. Unikaj również pożyczania pieniędzy znajomym osobom, odłóż to na lepszy moment. W uczuciach możliwe są nieporozumienia. U osób w stałych związkach może się okazać, że ich partner pragnie coś ukryć lub nie jest z nimi do końca szczery, co tylko będzie napędzać ich podejrzliwość. U osób wolnych nie jest to dobry czas na zmiany. Stan Twojego zdrowia powinien utrzymać się w normie, jednak mogą pojawić się niewielkie problemy z odcinkiem szyjnym czy barkami - głównie ich ból czy sztywność. Ten stan nie powinien utrzymywać się zbyt długo, jeśli zadbasz o ten obszar ciała. Pomocny może być masaż, ćwiczenia, odpowiednie kompresy czy wizyta u fizjoterapeuty.

 

STRZELEC

Niestety, ale w tym tygodniu Twoje plany związane z pracą nie będą miały szansy na pozytywny finał. Możesz nagle doznać straty, której nie będziesz się spodziewał. Jeśli obecnie poszukujesz zatrudnienia, topoczekaj przynajmniej do następnego tygodnia. Teraz może być Tobie trudno, aby znaleźć coś naprawdę godnego uwagi, za to łatwo będzie dodać sobie niepotrzebnych nerwów. W uczuciach dobre perspektywy. U osób w stałych związkach wyczuwalna będzie przede wszystkim stabilizacja i bezpieczeństwo. Unikajcie jednak zbyt dominujących zachowań, ponieważ nie wpłynie to najlepiej na Waszego partnera i pogorszy wzajemne stosunki. U osób wolnych pojawi się ktoś bardzo charyzmatyczny, kto od razu zwróci na siebie ich uwagę. Twoje zdrowie może się nieco pogorszyć, głównie doskwierać Ci będzie brak apetytu i poczucie znużenia, zmęczenia. U kobiet możliwe uciążliwe zatrzymywanie wody w organizmie.

 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu, z łatwością, możesz osiągnąć bardzo dobre wyniki finansowe. W pracy czekają Cię pochwały, a może nawet rozmowa na temat awansu czy podwyżki. W sferze finansów ukazuje się również prognoza, iż wśród Twoich bliskich czy znajomych znajdzie się ktoś, kto poprosi Cię o pomoc w tej kwestii, a Ty chętnie mu jej udzielisz. W uczuciach dużo będzie się działo. U osób w stałych związkach pojawi się wiele wspólnych planów, ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu i przyjemne podróże. Osoby wolne zaczną nową znajomość, z dużą szansą na rozwój w uczuciowy. Jeśli chodzi o tematy zdrowotne, to uważaj przede wszystkim na silne bóle głowy, a jeśli masz problemy ze wzrokiem - nosisz okulary lub soczewki korekcyjne -możesz odnieść wrażenie, że potrzebujesz szkieł o większej mocy.

 

WODNIK

W nadchodzącym okresie będziesz bardzo zaangażowany w wykonywaną pracę, co pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej osoby. Uda się Tobie uzyskać lepsze wyniki finansowe, możliwa jest również podwyżka, choć na drodze do niej trzeba będzie również rywalizować z kimś innym - na szczęście bez wielkiego trudu. W uczuciach nastanie konieczność wprowadzenia większej równowagi. U osób w stałych związkach pojawi się potrzeba obiektywnego spojrzenia na partnera. Potrzebne będą również kompromisy dla ważnych dla Was spraw. Osoby wolne będą musiały zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę teraz chcą i podjąć kluczową decyzję. W sferze zdrowotnej możliwe są dolegliwości układu pokarmowego, problemy z żołądkiem, które wymagać będą zwrócenia uwagi na odpowiednią dietę.

 

RYBY

W miejscu pracy możliwe będą teraz kłótnie i nieporozumienia. Szczególnie unikaj osoby, która będzie Cię jawnie prowokować i szukać punktów zapalnych, prowadzących do konfliktu. Jakoś przetrwasz te trudne dni, pod warunkiem, że uzbroisz się w cierpliwość i nerwy ze stali. W uczuciach bardzo ładne widoki. Osoby w stałych związkach będą miały satysfakcjonujące relacje ze swoim partnerem. Mogą również liczyć na zaproszenie na randkę lub romantyczny prezent. U osób wolnych pojawi się zaś zupełnie nowe uczucie. Zdrowie tym razem nie powinno przysparzać Ci wyraźnych problemów. Karty informują o dobrym samopoczuciu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Aby utrzymać ten stan pamiętaj o spacerach i odpoczynku.