TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 23.01 - 29.01

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  23.01 -  29.01

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  23.01 -  29.01"

BARAN

W tym tygodniu możecie odczuć zbytnią stagnację czy przewidywalność swojej codziennej rutyny zawodowej. Może to Was skłonić do myśli o wprowadzeniu poważniejszych zmian. Nie jest jednak to odpowiedni czas na radykalną decyzję. W miłości możliwe ożywienie i nowe perspektywy. Dla osób w stałych relacjach będzie to okres pełen uniesień, romantyzmu, zrozumienia i wsparcia od drugiej połowy. Co więcej, możecie teraz spojrzeć na ważne dla Was kwestie z odmiennej niż dotychczas perspektywy, co może znacznie poprawić jakość Waszej relacji. Osoby wolne mogą otworzyć się teraz na nowe znajomości. Relacje nawiązane w obecnym tygodniu mogą zaprocentować trwałym związkiem w przyszłości. W sferze zdrowotnej możecie teraz czuć się osłabieni, zmęczeni czy wyjątkowo rozkojarzeni. Nie będzie to nic groźnego, lecz dbajcie o odpoczynek, zdrowe żywienie czy umiarkowaną aktywność fizyczną, aby szybko powrócić do pełni sił.

BYK

Obecny tydzień może postawić pod znakiem zapytania realizację ważnych dla Was zadań zawodowych. Niektórzy z Was mogą czuć bowiem wyjątkowe zmęczenie, niechęć i rozkojarzenie w pracy, co przełoży się na jej wydajność. Najbardziej korzystne perspektywy są zapowiadane dla Byków, które zajmują wysokie stanowiska. Bez trudu oddelegujecie część obowiązków i wystarczy Wam energii na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. W miłości szykuje się czas wyjątkowo spokojny i przewidywalny, bez wzlotów i upadków. Będzie to dotyczyć zarówno osób w stałych relacjach jak i singli. Kwestie zdrowotne wyglądają pomyślnie i stabilnie. Swoją uwagę zwróćcie jednak w kierunku większej dbałości o odporność oraz wsparcia dla układu nerwowego.

BLIŹNIĘTA

Obecny tydzień w pracy będzie dla Was spokojny i miły. Bez trudu znajdziecie dla siebie kilka chwil wytchnienia. Dla osób prowadzących własne działalności - nastanie wyjątkowo korzystny czas, w którym pojawi się wielu nowych klientów. W relacjach uczuciowych możliwe nieporozumienia lub trudność w odnalezieniu równowagi. Osoby w stałych relacjach mogą odnosić wrażenie, iż Ich partner oczekuje od Nich zbyt wiele, a także nie stara się, aby dać coś od siebie w zamian. Ta sytuacja może wywołać trudne emocje i konflikty. Osoby wolne mogą doświadczyć zawodu, gdyż nowy obiekt zainteresowania może nie odwzajemnić Ich uczuć. W kwestii zdrowia szczególną uwagę należy zwrócić na kręgosłup i układ kostny. Zwłaszcza u osób mających dolegliwości na tym tle, mogą się one teraz nasilić.

RAK

W obecnym tygodniu powinniście odczuć radość z osiągania swoich celów. Współpraca biznesowa czy relacje ze współpracownikami również będą układać się pomyślnie i harmonijnie. W sferze finansów możliwe są nieprzewidziane wydatki. W kwestii uczuć spokojnie i radośnie. Osoby w stałych związkach zaznają dużo miłości, zrozumienia i wsparcia. Teraz możliwe są deklaracje i poważniejsze gesty świadczące o uczuciu. Dla singli nastanie pomyślny czas, aby spotkać wartościowego i otwartego na miłość człowieka. W tym tygodniu będziecie również cieszyć się dobrą kondycją fizyczną, energią i witalnością. U osób chorujących od jakiegoś czasu lub przemęczonych, pojawia się szansa na stopniowe dochodzenie do lepszego zdrowia i kondycji.

LEW

W sferze zawodowej nastanie pomyślny czas, w którym śmiało możesz kierować się intuicją, aby realizować swoje plany. Współpracownicy będą życzliwi, a atmosfera wyjątkowo spokojna. Możliwe są też delegacje lub niewielkie - rozwojowe - zmiany w życiu zawodowym. W obecnym tygodniu mniej szczęścia może niestety towarzyszyć kwestiom uczuciowym. Postarajcie się wstrzymać z intensywnymi działaniami czy decyzjami w sferze uczuć. Warto ostudzić nieco swój zapał i spokojnie obserwować sytuację. W stałych związkach możliwe ochłodzenie, konflikty, poczucie niepewności czy chwilowe oddalenie się od partnera. U osób wolnych niestety nie będzie to pomyślny czas na zawieranie nowych znajomości. W kwestii zdrowia - szczególnie u kobiet - możemy spodziewać się pogorszenienia samopoczucia czy dolegliwości natury emocjonalnej. Panowie mogą zaś głównie odczuwać brak energii do działania.

PANNA

Obecny tydzień niestety nie będzie sprzyjał Waszej pracy zawodowej. W miejscu pracy mogą pojawić się liczne niepokoje, stres, a nawet uczucie wyobcowania. Niewykluczone, że ktoś będzie z Wami rywalizował lub ucieknie się do podstępu, aby podważyć Wasze decyzje. Możliwe są też trudne negocjacje. Zdołasz przez to wszystko przebrnąć i nabrać dystansu, kiedy wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos i zachowasz spokój ducha. W sferze uczuciowej spodziewajcie się dobrych energii. Doświadczycie troski, zrozumienia i miłości ze strony Waszego partnera. Będziecie czuć się wspierani, a wspólne chwile pomogą Wam odzyskać poczucie kontroli i radość. Osoby wolne mogą obecie zapoznać interesującą osobę do bliższej relacji. Kwestie zdrowotne również zapowiadane są optymistycznie. Wasze samopoczucie będzie stopniowo się poprawiać, wszelkie dolegliwości przemijać, a na sam koniec znów poczujecie pełnię sił i chęci do działania.

WAGA

Teraz szykuje się dla Was pracowity okres, z którego jednak powinniście móc zaczerpnąć wiele satysfakcji i korzyści. Będzie on bowiem połączony z osiąganiem większych zysków, samorozwojem i zdobywaniem nowych umiejętności. Równie wartościowe okażą się także nawiązywane w tym czasie relacje. W sferze uczuć spodziewany się spokoju i przewidywalności. W stałych związkach ciepło, nieco leniwie, ale niezwykle przyjemnie. Uczucie między Wami będzie widoczne jak na dłoni. U osób wolnych nie będzie to jednak sprzyjający moment na nawiązanie nowej relacji. W sferze zdrowia warto zwrócić uwagę na obszar górnych dróg oddechowych oraz kondycję skóry (może być ona obecnie niezwykle wrażliwa, problematyczna czy skłonna do alergii).

SKORPION

Najbliższy tydzień w pracy może od Was wymagać wzmożonego wysiłku i kreatywności. Na horyzoncie mogą pojawić się zadania i małe problemy, do których trzeba będzie podejść w innowacyjny sposób. Nie obawiajcie się omówić ten sytuacji na forum, aby szybko znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. W sferze uczuć nie powinniście narzekać na nudę. W stałych relacjach pojawi się wiele pomysłów i planów, które chcielibyście wspólnie zrealizować, aby żyło się Wam lepiej. Możecie zauważyć, że macie różne wizje ?najlepszego rozwiązania?, lecz tym razem nie będzie trudno stworzyć dobrych dla Was kompromisów. Karty zapowiadają bowiem bardzo dobrą energię dla komunikacji i zrozumienia między Wami. U singli może to być dobry moment na odnalezienie bratniej duszy. Nawiązane w tym okresie relacje powinna bowiem cechować bardzo dobra komunikacja. W sferze zdrowotnej część z Was powinna zwrócić uwagę na swój układ krwionośny lub układ płciowy. Wykonajcie niezbędne badania, jeśli zawuażacie dolegliwości na tym tle. Rutynowe badania również nie zaszkodzą, abyście mogli czuć się spokojniejsi.

STRZELEC

To bardzo dobry okres na pozytywne zmiany w dotychczasowym miejscu pracy, a także szansa na znalezienie czegoś nowego, jeżeli pragniecie tę pracę zmienić. W sferze finansowej również dobre perspektywy na horyzoncie. Na planie uczuć możliwe są delikatne rozczarowania. U osób w stałych związkach może pojawić się wrażenie, iż partner poświęca im za mało uwagi lub nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Możlwie drobne nieporozumienia. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni moment na znalezienie odpowiedniej osoby do bliższej relacji, choć energia będzie sprzyjać płomiennym relacjom bez zobowiązań. Wasze zdrowie powinno obecnie utrzymywać się na dobrym poziomie. Delikatne dolegliwościowy mogą pojawić się na planie układu kostno-stawowego.

KOZIOROŻEC

Obecny tydzień będzie sprzyjał u Was szeroko pojętym przedsięwzięciom finansowym. Mogą to być inwestycje, transakcje, Wasza praca, a także bezpieczeństwo tego, co już zdążyliście wypracować. Wszelkie sprawy formalne powinny też zostać dopięte na ostatni guzik. Atmosfera w firmie może być nieco napięta, lecz większość zgrzytów i spięć - ominie Was łukiem. W sferze uczuć trudniejsza energia. W stałych związkach może pojawić się problem ze wzajemnym wsparciem oraz zrozumieniem. Mogą pojawić się kłótnie, nieporuzmienia czy ciche dni pomiędzy Wami. U osób wolnych nie spodziewamy się większych zmian.W sferze zdrowia pojawia się ryzyko kontuzji, więc bądźcie bardzo ostrożni i unikajcie zbyt intensywnych aktywności fizycznych.

WODNIK

W tym tygodniu mogą czekać was rozterki natury zawodowo-finansowej. Niewykluczone, że pomyślicie o zmianie pracy, przekwalifikowaniu się lub nowych zajęciach zarobkowych. Możliwa też jest podróż służbowa. Podejmując wszystkie te działania warto być wyczulonym na potencjalne oszustwa i manipulacje, gdyż niestety istnieje takie ryzyko - zwłaszcza w tym tygodniu. W kwestii uczuć nie powinno Wam zabraknąć powodów do zadowolenia. W stałych związkach poczujecie, że wszystko układa się po Waszej myśli. Możecie znaleźć rozwiązanie wcześniejszych problemów i stworzyć ciekawe kompromisy dla ważnych dla Was spraw. U osób wolnych pojawi się szansa, aby rozpocząć interesującą i rokującą na przyszłość relację. W kwestii zdrowia zwróćcie uwagę na układ trawienny - możliwe są teraz zatrucia, niestrawność czy inne przykre dolegliwości na tym tle.

RYBY

Nastanie pomyślny czas, który sprzyja aktywności i zmianom zawodowo-finansowym. To dobry momemt, aby wcielić w życie pomysły i realizować plany. Rezultaty mogą być bardzo owocne. W kwestii uczuć możecie doświadczyć przyejmności. W stałych relacjach nie zabraknie romantycznych gestów, czułości i wsparcia ze strony partnera. Dla osób wolnych będzie to czas, w którym będą czuły się wyjątkowo atrakcyjnie. Możecie teraz nawiązać nawet kilka interesujących znajomości. W kwestii zdrowia zachowajcie rozsądek, umiar i ostrożność. Nie forsujcie nadmiernie swojego ciała oraz zadbajcie o odpoczynek emocjonalny - w tym tygodniu bardzo łatwo bowiem o przeciążenie.