Pełnia Księżyca w znaku Panny

Pełnia Księżyca w znaku Panny

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt." Pełnia Księżyca w znaku Panny" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Ubranie wizji w konkrety - Pełnia Księżyca w znaku Panny.

Kochani 7.03.23 Pełnia Księżyca Odnowy w znaku Panny w trygonie z nieprzewidywalnym Uranem zmieni nam codzienna rutynę dnia. 

Będzie to czas porządkowania i podejmowania szybkich decyzji oraz modyfikowania i przystosowywania się do nadchodzących nieprzewidywalnych okoliczności.

Z jednej strony będziecie chcieli uporządkować świat wokół Was, a z drugiej będziecie potrzebowali neptunowych idealistycznych motywacji do działania.

Wpływ Marsa w kwadraturze i Urana w trygonie już od paru dni wprowadza nerwowa atmosferę powodując, ze ludzie są nieprzewidywalni i agresywni.

Nie poddawajcie się złym nastrojom i prowokacjom. Przeznaczcie ten czas na wyciszenie, medytacje oraz usuńcie z umysłu mentalny śmietnik.

Pełnia Księżyca jest najlepszym momentem, aby zadbać o swoje zdrowie, zmienić dietę, upodobania żywieniowe, przyzwyczajenia, oczyścić się na wszystkich polach, zająć się praca jej zmiana lub jej poszukiwaniem i sprawami intelektualnymi.

To czas kiedy możemy wprowadzić w życie nowe pozytywne nawyki, które będą droga do celu.

Pełnia ta pozwoli uzdrowić wszelkie relacje i wyjaśnić nieporozumienia.

To dobry moment na nawiązywanie wartościowych przyjaźni lub odnowienie starych. Zainwestujcie w siebie i swoje umiejętności, w podróże, naukę ponieważ będzie to dobrym kapitałem na przyszłość,Świetny czas na odtruwanie całego organizmu, a wiec warto zrobić sobie głodówkę czy krótka dietę. Zaglądnijcie do szafek, biurek i innych zakamarków i tam także zróbcie porządek i wprowadźcie ład.

Zdyscyplinujcie siebie i ogarnijcie chaos, który powstał w Waszym życiu.

Nie zapomnijcie o marzeniach, które wyrażone w ten dzień spełnia się w magiczny sposób!

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)