Nów Księżyca w znaku Barana

Nów Księżyca w znaku Barana

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Nów Księżyca w znaku Barana" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

 

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na 21.03.23 Nów księżyca w znaku Barana.

Kochani Nów w Baranie to potencjał twórczych energii. Baran jako pierwszy znak zodiaku jest liderem i uwielbia nowości, a wiec jest to idealny moment, by zmienić swoje życie!

Powodzenia!

 

Baran

To wy rozdajecie karty na planetarnym niebie. Nów Księżyca razem z Merkurym Doda Wam siły i mocy do wprowadzania pionierskich pomysłów, inicjowania nowych zadań i zdobywania nowych terytoriów. A gdy Pluton zrobi sekstyl do Waszego znaku radykalnie zmienicie wygląd i osobowość.

 

Byk

Nów Księżyca w znaku Barana wycofa Was do wewnątrz, abyście znaleźli w sobie odwagę i motywacje do ruszenia z nowymi pomysłami.

To czas refleksji i odpoczynku, na odważne działania przyjdzie czas, gdy Słońce wejdzie do Waszego znaku.

Pluton w kwadraturze do przetransformuje Wasze cele życiowe i bezwzględnie usunie wszystko co przestarzałe i niepotrzebne.

 

Bliźnięta

Wasza ruchliwość i ciekawość świata i ludzi zostanie podsycona Nowiem Księżyca w znaku Barana.

Po trudnych doświadczeniach, które zgotowały Wam tranzyty w końcu razem z Plutonem w trygonie odzyskujecie chęć i wiarę do ruszenia i zdobywania nowych lądów intelektualnych.

 

Rak

Dostajecie ogromny impuls zewnętrzny i razem z Nowiem Księżyca w znaku Barana będziecie zmieniali ścieżkę kariery życiowej.

To, co się nie sprawdziło jest przestarzałe  będzie niszczone i burzone, abyście swoje ambicjonalne sprawy skoncentrowali na nowych celach. Pluton w Wodniku nie ma wpływu na wasze Słońce jednak doenergetayzuje Was i pokaże nowe zasoby psychiczne, ale tez  wywlecze różne tabu i rodzinne tajemnice.

 

Lew

Nów Księżyca jest w trygonie do Waszego znaku otworzy przed Wami szerokie horyzonty rozwoju, kreatywności i uczenia się nowych rzeczy. Postanowicie zgłębiać wiedze specjalistyczna, zdobywać dyplomy, uczestniczyć w wystąpieniach, zająć się pisaniem publikacji. Poczujecie chęć podróży, poznania nowych kultur, korelowanie z obcokrajowcami i zainteresują Was nowe idee. Pluton w opozycji będzie przymuszał Was do zajęcia się relacjami, partnerstwami i różnymi układami transformując je albo je zakończając.

 

Panna

Nów Księżyca znaku Barana pomoże zadbać o sprawy materialne i i pokaże nowe ścieżki na uzyskanie finansowego wsparcia czy to od partnera, ze spadku, dotacji, z ubezpieczeń czy z urzędu.

Otrzymujecie duże pokłady możliwości biznesowych i poprawy sytuacji materialnej.

Pluton nie będzie uprzykrzał Wam życia. Wyzwaniem będzie przyjrzenie się swojemu zdrowiu i skierowanie czasu na więcej aktywności. Ważne tez będą aspekty wykonywanej pracy albo ja unowocześnicie albo zmienicie.

 

Waga

Koniec zamiatania spraw pod dywan! Nów Księżyca w znaku Barana potrząśnie Waszymi związkami i relacjami oraz pokaże nowych wrogów, z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

To czas odświeżenia i dodania pikanterii nowym relacjom czy współpracom oraz zajęcie się nowymi umowami i relacjami z ludźmi. Pluton w znaku Wodnika w pozytywnym aspekcie do Waszego znaku będzie skłaniał Was do ryzyka, hazardu, romansów i eksperymentowania w sypialni, odkryjecie w sobie pierwiastek twórczy, który doprowadzi Was do sukcesu.

 

Skorpion

Nów Księżyca w znaku Barana wywlecze zaniedbania w życiu codziennym i zdrowiu. Trzeba będzie logistycznie podejść do codzienności. Wprowadzić na nowych zasadach obowiązki, zadania czy zajęcia.

Świetny moment na rozpoczynanie nowej pracy, na nowe rozwiązania, nowe pomysły, które zrewolucjonizują Wasz dzień codzienny. Pluton w znaku Wodnika jest w niesprzyjającym aspekcie do Waszego znaku będzie kierował nacisk na sprawy związane z domem, rodzina i najbliższymi.

Możecie być zmuszeni do nowego porządku lub zmiany otoczenia.

 

Strzelec

Rozpoczynacie nowa przygodę życia, która utoruje Nów Księżyca w znaku Barana. Dostajecie ogromny zastrzyk energii i optymizmu do realizowania najśmielszych celów. To moment kiedy odzyskujecie chęć do zabawy, romansów, rozrywki na nowe pasje, hobby, rywalizację, twórczość artystyczna i kreatywność. Pluton przechodzący do znaku Wodnika jest w pozytywnym sekstylu do Waszego znaku. Zainteresujecie się mistyka i sprawami ukrytymi oraz będziecie mieli pęd do wiedzy i  nauki nowych rzeczy.

 

Koziorożec

Nów Księżyca w znaku Barana wyrzuci was ze strefy komfortu pokazując jak sprawy domowe i rodzinne wpływają na Was i co trzeba zmienić i jakie wprowadzić nowe zasady funkcjonowania, aby było lepiej i harmonijniej. To czas zabrania się za generalny remont, porządki, przeprowadzkę czy kupno ziemi lub mieszkania. Pluton w znaku Wodnika jest przed Wami pokazując nowe spektakularne inicjatywy finansowe, nowe źródło utrzymania i szanse usamodzielnienia się materialnego.

 

Wodnik

Nów Księżyca w znaku Barana pobudzi Wasza ambicje do nowych wyzwań i realizowania zaplanowanych celów. Będziecie stawiali na poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności poprzez kursy, szkolenia czy warsztaty. Podczas rutynowych podróży będą pojawiali się ludzie, którzy pokażą jak zdobywać nowe terytoria.

Pluton przechodzący do Waszego znaku przetransformuje Was na bardzo głębokim poziomie po przejściu tego tranzyty już nigdy nie będziecie tymi samymi osobami.

 

Ryby

Nów Księżyca w znaku Barana wybudzi Was z letargu i pokaże nowe możliwości poprawy finansowej i podwyższenia swojej wartości. Zapragniecie wybrać się na zakupy, zmienić image, zrobić remanent w swoich rzeczach. Wszelkie inicjatywy biznesowe, lokaty czy kredyty pójdą gładko i bezproblemowo.

Pluton w Wodniku pomoże odkrywać Wasze uśpione talenty, o których istnieniu nie mieliście pojęcia. Uwaga na ukrytych wrogów jest konieczność zachowania czujności wobec obcych osób.

 

Kochani podczas Nowiu Księżyca w znaku Barana tworzymy mapę marzeń.

To wyjątkowy rytuał polegający na stworzeniu listu do podświadomości, która będzie miała moc realizacji!

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)