Przesłanie Anielskie na tydzień 8.05 - 14.05

Przesłanie Anielskie na tydzień 8.05 - 14.05

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Przesłanie Anielskie na tydzień 8.05 - 14.05" przygotowanym przez naszego eksperta Katarzyna.

Witajcie Kochani :)

Na najbliższy tydzień wyciągnęłam przesłanie z malutkiego, niebieskiego pudełeczka.

Jest to najmniejsza talia kart Anielskich, jaką znam, nazywa się Anielskie Klucze.

Często używam tych kart, ponieważ pomimo tego, że są małe i niepozorne ich przesłania są trafne i głębokie.

 

Przesłanie, które wyciągnęłam na najbliższy tydzień, nazywa się  ? Myśl pozytywnie "

Na karcie widnieje Anioł w złotych sztach, siedzący po turecku. Nad jego głową unoszą się dwie chmurki. Jedna jest ciemna i burzowa, symbolizuje czarne myśli i ta chmurka jest przekreślona. Na drugiej chmurce widać serce, które reprezentuje pozytywne myślenie o miłości.

Pozytywne myślenie to jest piękne przesłanie. Już sama wibracja tego słowa powoduje, że się uśmiechamy, że czujemy przenikającą nas pozytywną energię. Tak jakby sama karta dawała nam moc pozytywnego myślenia.

 

A co w ogóle oznacza to pozytywne myślenie?

Wiele osób nie wie co oznacza pozytywne myślenie, lub nie wie, że ciągle myśli negatywnie.

Pozytywne myślenie jest wtedy kiedy rano wstajesz i myślisz z lekkością. Cieszysz się, że już jest rano, cieszysz się, że żyjesz, cieszysz się, że jest w Tobie gotowość na realizację planów na ten dzień. W ciągu dnia również czujesz radość i spokój. Nawet gdy przychodzą trudne doświadczenia, to wiesz, że sobie poradzić i ufasz, że dasz radę. Do tego wszystkiego czujesz radość, na twarzy jest uśmiech i ta pozytywne energia emanuje z Ciebie i przekazujesz ją innym ludziom.

To jest właśnie pozytywne myślenia i to jest pozytywna energia.

Jeśli tak masz przez większość czasu, to znaczy, że myślisz w pozytywny sposób.

Natomiast jeśli tak nie jest, to znaczy, że czas nauczyć się pozytywnie myśleć. Czas na zmianę sposobu myślenia. Czas na zmianę negatywnych wzorców i przekonań. Po prostu czas na sięgniecie po lepszą wersję siebie.

 

A jak zacząć siebie zmieniać i nauczyć się pozytywnie myśleć, to już jest szerszy temat.

Nauczyć się sztuki pozytywnego myślenia można zacząć od przeczytania książki ?Potęga podświadomości " autor Joseph Murphy . ? Możesz uzdrowić swoje życie? Louise L. Hay.

 

My bardzo często czekamy aż samo coś się zadzieje, lub zmieni w naszym żydzi.

W ogóle często zmianę przyszłości uzależniamy od wydarzeń mało realnych np. gdy wygram szóstkę w Lotto to zmieni się moje życie, albo mówimy sobie, nie mogę być szczęśliwa, ponieważ mam chore dziecko, ponieważ nie mam pieniędzy, ponieważ mąż mnie zdradza.

W takiej sytuacji pomocne jest uświadomić sobie, że zmianę można zacząć tu i teraz, ponieważ problemy większe lub mniejsze będą, ale gdy my zaczniemy pozytywnie myśleć, to te problemy stracą na negatywnej wartości, a wiele z nich w ogóle zniknie.

 

Kochani warto jest pozytywnie myśleć, by zacząć lepiej żyć i zacząć być szczęśliwą.

Zadanie na najbliższy tydzień jest takie, napiszcie na karteczce ? Myśl pozytywnie" i przyczepcie karteczkę na lustrze.

 

Cieplutko Was pozdrawiam i życzę pozytywnego tygodnia :)