TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 30.10 - 05.11

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 30.10 - 05.11

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 30.10 - 05.11"

BARAN
Najbliższe dni będą sprzyjać wprowadzeniu korzystnych zmian w Waszym życiu zawodowym. To idealny moment na złożenie CV w interesującej Was firmie, a także odpowiednia chwila, aby zawalczyć o awans. Spodziewamy się nowych projektów, klientów, transakcji i okazji do rozwoju. Wykorzystajcie ten czas, ponieważ może on pięknie dla Was zaowocować. W sferze uczuciach spodziewamy się nieprzyjemnych emocji. Osoby w stałych związkach mogą zacząć odnosić wrażenie, iż większość obowiązków czy trudnych decyzji spoczywa na Ich barkach. Nieliczni z Was spostrzegą, że partner w żaden sposób nie jest winny temu zjawisku, lecz u innych może się to stać przyczyną napięcia, rozczarowania, a nawet kłótni. Wolne osoby mogą nie być zadowolone z rozmów czy randek. W sferze zdrowia warto jest zwrócić szczególną uwagę na Waszą dietę oraz aktywność fizyczną. Wielu z Was może doświadczyć nieprzyjemnych dolegliwości na tym tle.

BYK
Nadchodzący tydzień może bardziej sprzyjać wypoczynkowi na urlopie aniżeli skupieniu się na pracy. Kiedy jednak nie możesz sobie pozwolić na wolne dni, to możesz spodziewać się braku większych wrażeń, sporej monotonii oraz atmosfery, która pozostawi nieco do życzenia. W sferze miłości spodziewamy się komplikacji. W stałych związkach pojawią się poważniejsze roterki, konflikty czy problemy. Dodatkowo wkradnie się rutyna, przytłoczenie i zniechęcenie. Najtrudniejszy może okazać się początek tygodnia. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto przewróci Ich życie do góry nogami. W sprawach zdrowotnych zwróć uwagę na układ krwionośny oraz hormonalny. W szczególności, jeśli zauważysz pewne zmiany czy niecharakterystyczne objawy - udaj się na wizytę lekarską.

BLIŹNIĘTA
Nadchodzi sprzyjający moment dla sfery pracy oraz finansów. Na horyzoncie pojawią się nowe możliwości i zadania. Możesz mieć szansę podpisać korzystny kontrakt czy dokonać intratnej transakcji. Energia będzie sprzyjać również podwyżce, premii, a także uznaniu zarówno ze strony przełożonych, jak i współpracowników. Szczęście nie opuści Cię także w grach losowych. W tym tygodniu warto wziąć w nich udział - nawet wtedy, jeśli na co dzień tego nie praktykujesz. W miłości nadchodzą ciemniejsze chmury. Osoby w stałych związkach mogą poczuć, że partner nie spełnia do końca ich wszystkich oczekiwań i zaczną zastanawiać się nad przyszłością relacji. Mogą pojawić się nieporozumienia i konflikty. Osoby wolne nie będą miały teraz szczęścia do randek. Sprawy zdrowotne zapowiadają się spokojnie i bezpiecznie. Jedynie u niektórych z Was mogą pojawić się kłopoty z zatokami.

RAK
Wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach możecie mieć szansę, aby nawiązać ciekawe kontakty o charakterze zawodowym. Możecie wziąć udział w udanych spotkaniach biznesowych czy imprezach firmowych, a w pracy zapanuje długo wyczekiwany porządek i spokój. Sprzyjające energia pojawi się również w sprawach finansowych - możecie coś bardzo korzystnie kupić czy sprzedać. W uczuciach mogą pojawić się rozterki. Osoby w stałych związkach staną przed koniecznością podjęcia decyzji, która może zaważyć na dalszej przyszłości ich relacji. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. W kwestiach zdrowotnych wszystko powinno być dobrze, o ile nie przeciążysz swojego organizmu i umysłu. Unikaj nadmiernego stresu i zbyt forsownych ćwiczeń fizycznych.

LEW
W najbliższych dniach możesz spodziewać się większych wyzwań i poważniejszych zadań w miejscu pracy. U niektórych z Was mogą się one wiązać z koniecznością pokazania się przed szerszym gronem odbiorców. Teraz możesz bowiem zostać poproszony o przedstawianie ważnego projektu, rozmowę z ważnym kontrahentem, wygłoszenie przemówienia czy poprowadzenie zakładowej imprezy. Sprawi Ci to satysfakcję, ponieważ nareszcie znajdziesz się w swoim żywiole. Sfera uczuć zapowiada się miło i harmonijnie. Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się ciepłych gestów ze strony partnera, udanych randkek oraz romantycznych wyznań. Nie szczędźcie czasu na spędzanie go wspólnie, a powrócą pomiędzy Wami dawne iskry namiętności. Osoby wolne mogą spotkać na swojej drodze kogoś, kto bardzo się im spodoba. Twoje zdrowie utrzyma się w dobrej kondycji, choć można spodziewać się przejściowych infekcji wirusowych. 

PANNA
Obecny tydzień nie tylko niesie ze sobą energię nowych pomysłów na rozwój zawodowy, lecz również i szansę ich sprawnej realizacji. To sprzyjający moment na rozpoczęcie kursów doszkalających, nawiązanie nowych relacji czy wdrożenie innowacyjnych projektów. W sferze uczuć spodziewamy się napięć. Osoby w stałych związkach mogą obecnie czuć się nieco przytłoczone, rozczarowane i przestaną dogadywać się z partnerem. Przy odrobinie dobrej woli dojdziecie jednak do zgody i wspólnie przezwyciężycie problemy. Osoby wolne mogą nie być zachwycone jakością randek. W sferze zdrowotnej szczególną uwagę zwracamy na układ nerwowy oraz kręgosłup. U niektórych mogą pojawić się dolegliwości bólowe na poziomie nadgarstków oraz kostek.

WAGA
W najbliższych dniach możesz głowić się nad wyjątkowo skomplikowanym oraz pracochłonnym projektem w pracy. Masz prawo odnieść wrażenie, że nieprędko posuwasz się naprzód lub efekty pracy nie są widoczne w takim stopniu, jak oczekiwałeś. Daj sobie trochę czasu i podejdź do tematu na spokojnie. Poproś o pomoc zaufane lub doświadczone osoby, a uda się Tobie zakończyć projekt z sukcesem. W uczuciach będziesz teraz potrzebował dużo zrozumienia, ciepła i troski. Osoby w stałych związkach powinny szczerze powiedzieć o swoich potrzebowach partnerowi, a wtedy będzie on w stanie obdarować je swoją uwagą i ciepłem. Osoby wolne mogą obecnie nie mieć energii na to, aby randkować. W sferze zdrowotnej poczujecie się teraz nieco słabsi i mniej wyraźni niż zazwyczaj. Możliwe są problemy natury kobiecej, a także kilkudniowe infekcje oraz obniżony nastrój u obojga płci. 

SKORPION
W nadchodzącym tygodniu będziecie pełni energii i zapału do opracowywania planów, które mają polepszyć Waszą sytuację finansową. Nie spieszcie się jednak zbytnio z ich realizacją i nie podejmujcie spontanicznych działań, gdyż na horyzoncie widnieje ryzyko poniesienia strat. Nim w pełni zaangażujecie się w nowy projekt czy pomysł - przeanalizujcie i przeliczcie wszystko, aby sprawdzić czy na pewno jesteście w stanie zacząć go bezpiecznie realizować. W uczuciach spodziewamy się miłej atmosfery. Osoby w stałych związkach będą cieszyć się uczuciem bezpieczeństwa i ciepła w związku. Mogą również zostać zaskoczone przez partnera niecodziennym zaproszeniem, miłą niespodzianką lub prezentem. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto odwzajemni Ich zainteresowanie. Twoje zdrowie pozostanie w dobrej kondycji.

STRZELEC
Najbliższy czas będzie sprzyjać Twoim planom zawodowym. Pozytywną energię dostrzeżesz przede wszystkim w sferze relacji, gdzie nowe znajomości mogą okazać się wyjątkowo obiecujące oraz umożliwiające Twój rozwój. Na horyzoncie spodziewamy się również okazji do nabycia nowych umiejętności, podpisania intratnej umowy czy udanych transakcji. Finanse ulegną poprawie. W sferze uczuć spodziewamy się beztroski i ciepła. Osoby będące w stałych związkach spędzą miły czas ze swoim partnerem. Nie zabraknie między Wami zgody, wspólnych chwil odpoczynku, radości i przyjemności. Osoby wolne mogą nawiązać znajomość, która sprawi im wiele radości. W sferze zdrowia spodizewamy się, iż Wasz organizm będzie w dobrej formie i równowadze.

KOZIOROŻEC
W obecnym tygodniu możesz odczuć, iż straciłeś dawny zapał do pracy. Dodatkowo staniesz się bardziej niż zwykle emocjonalny - nadmiernie nerwowy, smutny czy wylewny. Gdy tylko wydarzy się coś, co niekoniecznie pójdzie po Twojej myśli - uznasz to z góry za katastrofę i weźmiesz głęboko do serca. Postaraj się zachować dystans i spokój. Gorszy czas może zdarzyć się każdemu. W uczuciach zrobi się poważnie. Osoby w stałych związkach zzdecydują się na rzeczowe rozmowy z partnerem i wspólnie postarają się zaplanować kolejne kroki na najbliższą przyszłość. Będzie to okazja, aby się do siebie zbliżyć, ale też troszkę się pospierać. Osoby wolne mogą poznać teraz kogoś, kto początkowo wyda się im nieprzystępny, lecz będzie pragnął bliższego poznania. Wasze zdrowie może ulec lekkiemu pogorszeniu. Warto uważać zwłaszcza na uciążliwe bóle głowy, problemy skórne i możliwe stany zapalne.

WODNIK
W najbliższych dniach spodziewamy się lekkiego rozgardiaszu i wizji modyfikacji w Twoim miejscu pracy. Nie obawiaj się jednak, ponieważ nie będą one dla Ciebie negatywne. Mogą natomiast otworzyć przed Tobą drzwi na nowe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Dzięki tym zmianom poprawią się Twoje finanse. Jest to również doskonały czas dla osób poszukujących pracy - teraz się uda. W uczuciach są możliwe spięcia i kłótnie. Osoby w stałych związkach mogą pokłócić się ze swoją drugą połową i konieczna będzie tu umiejętność wypracowania kompromisu. Nadmierny upór może wyjsć na Waszą niekorzyść. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sferze zdrowotnej możecie czuć się teraz bardziej zmęczeni niż zazwyczaj. U niektórych z Was mogą zostać zauważone niedobory witamin - warto wykonać badania kontrolne.

RYBY
W sferze zawodowej spodziewamy się teraz napięć i jakiegoś rodzaju nieufności. Atmosfera będzie napięta, a Wasz przełożony może zacząć baczniej się Wam przypatrywać. Wobec tego zostaniecie chwilowo zmuszeni do większej skrupulatności w działaniach, byleby tylko dał Wam przysłowiowy "święty spokój". W sprawach sercowych widać dużo ciepła i ogólną pomyślność. Osoby w stałych związkach na nowo dadzą się ponieść romantyzmowi, który połączył je kiedyś z partnerem. Pokłócone pary mogą teraz się pogodzić. Osoby wolne mają dużą szansę na początek nowej znajomości.  Twoje zdrowie może się delikatnie pogorszyć, głównie z uwagi na potencjalne problemy z układem trawiennym czy moczowym. Może to wymagać wizyty u specjalisty