Anielska numerologia

Anielska numerologia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Anielska numerologia".

Obecnie nikoo już nie dziwi, iż coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie numerologią. Pasjonaci tej  dziedziny jednak nie zawsze są świadomi tego, że każdą liczbą numerologiczną opiekuje się konkretny Anioł. Anioły czuwają nad nami, sprawują opiekę, pomagają rozwiązywać problemy - jeśli tylko zwrócimy się do nich z prośbą o pomoc. Jesteś ciekaw jaki Anioł patronuje Twojej liczbie numerologicznej? Zacznijmy od sprawdzenia Twojej Drogi Życia.

Wibracja Drogi Życia jest sumą wszystkich cyfr z daty urodzenia, którą sprowadzamy do wartości jednocyfrowej (w tym przypadku również upraszczamy wibracje mistrzowskie). Dla przykładu - osoba urodzona 13.04.1995 roku -  1+3+4+1+9+9+5 = 32  =>  3+2 = 5.  Dana osoba jest numerologiczną piątką. Sprawdźmy zatem jaki Anioł opiekuje się Tobą.

Anioł numerologicznej 1
Anioł Cambriel patronuje pierwszemu miesiącowi roku oraz numerologicznym jedynkom. Jest on bardzo pomocny w nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Pomaga nie tylko przełamać pierwsze lody, lecz również zawrzeć wartościowe znajomości. Dodaje nam kreatywności i zachęca do dobrych pomysłów - to dzięki niemu jesteśmy aktywni oraz chętni do działania. Cambriel jest odpowiednim aniołem dla osób, które poszukują miłości. Kiedy poprosimy Go o pomoc, to ułatwia nam pokonanie dawnych traum i nieprzyjemnych wspomnień, dzięki czemu jesteśmy w stanie otworzyć się na nowe uczucie. Jest także strażnikiem wierności w związkach małżeńskich. Wspiera ludzi, którzy cierpią z powodu samotności oraz dodaje siły i wytrwałości na drodze do realizacji naszych marzeń i celów. W zodiaku patronuje on Wodnikowi, a kolory Cambriela to fiolet, indygo i niebieskozielony. Kamienie związane z tym aniołem to turkus, chryzokola i topaz.

Anioł numerologicznej 2
Dwójkami opiekuje się anioł grudnia - Hanael. Szczególnie sprzyja osobom wrażliwym, empatycznym i delikatnym. Pomaga w realizacji śmiałych planów i zachęca do bycia wolnym, nieskrępowanym i niejako poza schematem. Numerologiczne dwójki obdarza miłością do podróży i ciekawością odkrywania świata. Hanael przekazuje Bogu wszelkie ludzkie prośby i wspomaga ich realizację. W sytuacjach, gdy czujemy się zagubieni, nie wiemy co mamy zrobić czy dokąd zmierzamy - wskazuje nam właściwy kierunek. Ułatwia nawiązanie kontaktu z Bogiem i wspiera nasz rozwój duchowy. Hanael sprawia, że nasza wewnętrzna energia staje się bardziej zrównoważona. Chroni również przed wszelkiego rodzaju nieszczęśliwymi wypadkami. W zodiaku opiekuje się znakiem Koziorożca, jego kolory to inydgo, granatowy oraz złoty. Hanael strzeże karmicznego prawa przyczyny i skutku. Pomaga nam się wyciszyć, osiągnąć spokój umysłu, chętnie zwracają się do niego osoby praktykujące medytację, gdyż ułatwia rozwój w tym kierunku.

Anioł numerologicznej 3
Dla Trójek opiekuńczym aniołem jest Archanioł Michał. To bardzo potężny anioł, o wielkiej sile i mocy ochronnej. Sprzyja on osobom aktywnym, a swoich podopiecznych obdarza dużą kreatywnością, wieloma talentami, błyskotliwością i siłą przebicia. Archanioł Michał jest aniołem sprawiedliwości. Poproszony o pomoc, będzie nas strzegł, abyśmy byli traktowani zgodnie z zasadami etyki i z szacunkiem. Jeśli się do Niego zwrócimy, możemy być pewni, że wszelkie spory w naszym życiu zostaną zakończone, a naszym otoczeniu nastanie pokój i zgoda. Michał  chroni nas przed wszelkim złem - w tym również nieprzychylną energią innych osób, wymierzoną w naszym kierunku. Kolorami Archanioła Michała są niebieski i błękitny, a jego atrybuty to między innymi miecz, włócznia i tarcza, jest on bowiem niezrównanym obrońcą człowieka. Opiekuje się znakami z trygonu ognia - Baranem, Lwem i Strzelcem. Wzmacnia pewność siebie, wiarę we własne możliwości, pomaga wyrwać się z życiowego marazmu i dokonać zmian. Kamienie związane z tym Archaniołem to turkus, lapis lazuli i sodalit.

Anioł numerologicznej 4
Czwórkami opiekuje się anioł Pabel. Wspomaga on ludzi w sferze zawodowej i wszelkich przedsięwzięciach z związanych z finansami. Obdarza nas energią, niezbędną do tego, abyśmy mogli wypełniać wszystkie swoje obowiązki. Dodaje nam przy tym dużych pokładów wyrozumiałości, opanowania i cierpliwości. Pabel pokaże nam też jak odnaleźć równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym. W momentach, kiedy mamy zbyt wiele do zrobienia i nie wiemy czym się w danej chwili najlepiej zająć, pomaga wszystko dokładnie zaplanować. Pabel wspera nas, abyśmy mogli spokojnie zrealizować wszystkie zadania, bez zbędnej presji. Jest on zwany "aniołem do zadań specjalnych", uczy ludzi jak wybaczać sobie i innym, jak umieć dostrzec własne błędy i być zdolnym do autorefleksji. Jest on także patronem Świąt Wielkanocnych, a jego kolorem jest żółty. Pomaga nam uniknąć kłótni i sporów.

Anioł numerologicznej 5
Piątki są z natury bardzo energiczne, żywiołowe, pełne nowych pomysłów i ciekawości świata. Patronuje im Archanioł Gabriel - to sprzymierzeniec indywidualistów i marzycieli. Jest w stanie bardzo dokładnie zrozumieć człowieka, a jego energia jest niezwykle łagodna i delikatna. Działania archanioła Gabriela związane jest z Księżycem i jego wpływami. Jego kolory to biały, krystaliczny, srebrny lub miedziany. Atrybuty to biała lilia i trąba. Gabriel chętnie sprawuje opiekę nad dziećmi i chroni je przed złem. Możemy zwrócić się do niego o pomoc w opiece nad własnymi pociechamii lub wtedy, gdy mamy jakiegoś rodzaju problemy w relacjach rodzinnych. Anioł wspiera nas w zrozumieniu własnych myśli, a także w komunikacji z innymi ludźmi, którą czyni prostszą i przyjemniejszą. Często spieszy z pomocą wszystkim tym, którzy zajmują się jakimkolwiek przekazywaniem informacji - m.in. nauczycielom, dziennikarzom czy pisarzom.

Anioł numerologicznej 6
Aniołem opiekuńczym szóstek jest anioł Haniel, zwany aniołem miłości. Szóstki kierują się w swoim życiu przede wszystkim uczuciami. Haniel dba o to, aby ufały one swojej intuicji i zawsze dokonywały dobrych wyborów. Ten anioł szczególne pomaga osobom samotnym, a także takim, które przechodzą kryzys w związku lub mają zbyt wiele przerastających je kompleksów. Bardzo kocha ludzi i doskonale wie, kiedy zwracamy się do niego z prawdziwie czystą intencją, pochodzącą z głębi serca. Zawsze jest gotów, aby nieść nam pomoc. Pomaga odnaleźć prawdziwą miłość lub naprawić relację z rodziną czy przyjaciółmi. Wspiera także osoby, które mają tendencję do nadmiernie krytycznego analitycznego myślenia - uczy je jak patrzeć na świat poprzez swoje serce, a nie umysł. Kolory Haniela to różowy i zielony, a jego atrybutami są między innymi dzban, peleryna, róża i serce. Kamienie szlachetne wzmacniające działanie tego anioła to kwarc różowy, malachit oraz szmaragd. Jest patronem zodiakalnego Byka.

Anioł numerologicznej 7
Z natury siódemki to osoby lubiące samotność, często nierozumiane przez innych ludzi, jednak dobrze czujące się same ze sobą. Ułatwia im to ich anielski patron - anioł Umabel. Jest on pomocny w rozwoju duchowym oraz szukaniu prawdziwej miłości. Umabel przywraca nam nadzieję i w odpowiednim momencie pomaga otworzyć nowy rozdział życia. Skutecznie pociesza samotnych, którym doskwiera brak drugiej osoby, dając im szansę na jej znalezienie. Umabel sprawia, że jego podopieczni są bardzo odpowiedzialni w sferze tworzenia związków i traktują miłość niezwykle poważnie. Jego kolor to jasnoróżowy, a atrybutami są dwa gołębie. Minerałem związanym z tym aniołem jest koral. Anioł Umabel wspiera czakrę serca i dzięki niemu możliwe jest odnalezienie szczęśliwej miłości.

Anioł numerologicznej 8
Ośemki zawsze chcą dobrze wyglądać i lubią, kiedy inni ludzie je podziwiają. Pomaga im w tym ich opiekun - anioł Verchiel - zsyłając na nie dobrobyt i atrakcyjność. Dba również o to, aby ich życie miało głębszy sens. Verchiel jest aniołem, który pomaga ludziom się rozwijać i osiągnąć to czego pragną. Wzmacnia kreatywność i dodaje inspiracji oraz wiary we własne możliwości. Verchiel jest aniołem słońca i radości, który dodaje nam optymizmu i chęci do życia. Wspiera również w momentach zagrożenia. Kolorami tego anioła są pomarańczowy, złocistożółty, niebieski i fioletowy. Jego ulubione kwiaty to słoneczniki i dalie - możemy ich użyć, kiedy chcemy nawiązać z nim kontakt. Kamieniami, które nam w tym pomogą są bursztyn, cytryn oraz kamień słoneczny.

Anioł numerologicznej 9
Dziewiątki to osoby odważne, które nie boją się wyjść poza znany im obszar i pójść w nieznane. Pomaga im w tym anioł Ammixiel. Jest to także opiekuńczy anioł lutego, który wspiera nas w walce ze złym nastrojem i samopoczuciem, zwłaszcza zimową porą. Ammixiel pozwala nam pokonać swoje własne ograniczenia i usuwa blokady, które niejednokrotnie sami na siebie nałożyliśmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie z ufnością podjąć działania, które uczynią nasze życie lepszym. Patronuje znakowi Ryb, jego kolor to purpura, a kamień związany z działaniem Ammixiela to diament. Niesie szczególną pomoc osobom, które borykają się z zastojem finansowym albo brakiem pracy