Mirella

Skorpion

Witaj ,

Jestem silnym Jasnowidzem i Medium Trzeciej Generacji Mirella . Swe umiejętności odziedziczyłam po przodkach, którzy komponowali Sybille (wyrocznie przepowiedni).

Odczytuję obrazy zawarte w Twoim polu energii i przekazuję wiadomości, które są umożliwione przez Wyższą Inteligencję w danym momencie Twego życia jako przekaz informacji. Nie ja decyduję w danym momencie o przekazie dla Ciebie. Jestem zobowiązana jednak do neutralnej informacji. Nawet tej niezbyt korzystnej.

Jestem także silnie jasnoczująca i mogę przekazać Ci co się wydarzy. Widzę obrazy przyszłości.

Posiadam stałą klientelę celebrytów. Ze względu na ochronę danych nie mogę udzielić info. Podpowiem, iż są to nawet zagraniczni muzycy i gwiazdy wielkich ekranów. To dla ich sukcesu prywatnego, miłosnego czy zawodowego wykonuję silne prace energetyczne., aby odniesli sukces.

Proszę tylko o konkretne i doprecyzowane pytania, nie nadwyrężając energii ciekawości ludzkiej.

Moje zasady:

SMS komponuj tak pytanie, abym udzielila odp TAK lub NIE.

Proszę przygotować do każdej rozmowy imiona i czas. Nie pracuję pod presją czasu i chaosu.

Nie dzwoń z ciekawości lub zazdrości-to wróci do Ciebie. Nie życz innym źle.

Precyzuj pytania i dziedziny. Podawaj imiona.
Nie krzyżuj rąk i nóg.
Nie oceniaj innych bo szkodzisz sobie.
Nie odpowiadam na pytania: ,, Kiedy\'\' , ,,Rozklad na kolejny miesiac kwartal\'\' \\\\\\\\\\\\\\\" Jak to dalej będzie?\\\\\\\\\\\\\\\" \\\\\\\\\\\\\\\" Ki [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek11-20
  • Wtorek11 do 20 z przerwami
  • Środa13.30 do 14.30 oraz od 16 do 17
  • Czwartek
  • Piątekod 17 do 20
  • Sobotaod 17
  • Niedziela17

Telefon

Zadzwoń na 708 888 916 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 624 8.99 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] jestem dla niego?\\\\\\\\\\\\\\\" \\\\\\\\\\\\\\\"Jak potoczy się relacja i co tam widac?\\\\\\\\\\\\\\\" ,, Jak ogönie co tam slychac i jak bedzie\\\\\\\'\\\\\\\' , ,,co dobrego lub zlego mnie czeka do konca roku , do wtorku, w najblizszym czasie\\\\\\\'\\\\\\\' ...

CZAS JEST UNIWERSALNY I WSZECHSWIAT GO NIE DEFINIUJE TYLKO MY LUDZIE.
Nie widzimy dat ani godzin.

Nie wykonuję magii i nie pracuję z ludźmi ją preferującą. Wöwczas odmawiam obslugi klienta.
Posługuję się terminologią ezoteryczną. Chętnie wytłumaczę, jeśli czegoś nie rozumiesz.

Nie pracuję pod presją czasu. Zadawaj pytania powoli i bądź cierpliwy aż odpowiem. Wchodzę w stan medium i trwa chwilę, aby przekaz był prawidłowy i jasny. Cierpliwość. Nie narzucaj tempa. Wtedy przekaz mylny. Nie pospieszaj.

Często bywam na przerwie lub offline. Oczyszczam wówczas energie i regeneruję się, gdyż każda praca przez telefon to ingerencja w Wasze energie, która sama mnie kosztuje mojej energii. Zapraszam do opcji callback. Odbieram każdego i weryfikuje obsluge.


Do usłyszenia wkrótce. Zapraszam.

Mirella