TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 24.06. - 30.06.2024

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 24.06. - 30.06.2024

Zapraszamy do zapoznania się z tygodniowym horoskopem tarota

BARAN

 

W nadchodzącym tygodniu zachowaj szczególną ostrożność w kwestiach zawodowych i finansowych. Strzeż się oszustów i złodziei. Jeśli ktoś proponuje ci udział w "złotym interesie" obiecującym wielkie zyski, przemyśl to dokładnie - może to być pułapka, która przyniesie jedynie problemy. Uważaj również na próby oszustw telefonicznych i nie klikaj w nieznane linki. Chwila nieuwagi może Cię sporo kosztować. W sprawach uczuciowych będziesz potrzebować teraz więcej zrozumienia i czułości. W trwałych relacjach otwarcie rozmawiaj o swoich potrzebach, aby zadbać o zdrową relację z partnerem. Nie bój się mówić wprost i niczego nie ukrywaj. Druga połowa będzie starała się Ciebie wesprzeć, kiedy tylko dostrzeże i usłyszy o Twoich potrzebach. Osoby wolne mogą teraz odczuwać brak energii na randkowanie. Zdrowie może się pogorszyć, zwłaszcza jeśli chodzi o problemy z kręgosłupem - wizyta u specjalisty może okazać się niezbędna.

 

BYK

 

W pracy może pojawić się chaos i napięcia, które mogą pochłonąć zbyt wiele Twojej uwagi. Choć zazwyczaj odważnie wyrażasz swoje opinie, to teraz lepiej zachować pokerową twarz i dystans wobec tego, co dzieje się wokół. Pozostań skupiony na swojej pracy i nie angażuj się w spory, a już po kilku dniach zauważysz jak poprawia się atmosfera. Sprawy finansowe zaczną się teraz układać po Twojej myśli. W życiu uczuciowym może być nieco niestabilnie. W trwałych relacjach  mogą pojawić się problemy z zaborczym czy zazdrosnym partnerem, które można rozwiązać spokojną rozmową. Przy właściwym podejściu, trudne emocje mogą przerodzić się w dużą namiętność. Osoby wolne nie powinny spodziewać się poważnych zmian. Planowane teraz randki mogą nieść ze sobą rozczarowanie. Zdrowie nie przyniesie nieprzyjemnych niespodzianek - tydzień rozpoczniesz i zakończysz w dobrym samopoczuciu.

 

BLIŹNIĘTA

 

W najbliższych dniach nie będziesz się nudzić w pracy. Na horyzoncie energia możliwych zmian, zwiększonej liczby obowiązków oraz pracy po godzinach. Nie wszystko może pójść zgodnie z planem ? zwłaszcza, jeśli pojawi się konieczność wyjazdu służbowego ? lecz zakończysz ten tydzień zwycięsko. Mimo stresu i możliwych błędów - poradzisz sobie lepiej niż inni. W sprawach sercowych zapanuje harmonia. W trwałych relacjach nie będzie zaskoczeń ani niepokojących wydarzeń, a związek pozostanie pełen miłości i stabilności. Teraz poczujecie, że wspólnie jesteście bardzo silni i możecie sprostać każdej przeciwności losu. Osoby wolne mogą nawiązać nowe znajomości, które mają szansę przerodzić się w coś poważniejszego. Zdrowie dopisze, ale pamiętaj o odpoczynku, aby się zanadto nie nadwyrężać.

 

RAK

 

Obecnie czeka Cię dobry okres w pracy. Spodziewaj się dobrego obrotu spraw, większych zarobków, rozwoju zawodowego i korzystnych zmian. Wszelkie rozmowy, plany i transakcje powinny przebiegać pomyślnie. Cały tydzień może być dla Ciebie niezwykle intensywny i bogaty w propozycje czy ważne informacje. Nieco gorsza atmosfera w relacjach przyjacielskich ? ktoś bliski może nadużyć Twojego zaufania lub Cię zranić swoją postawą. W życiu uczuciowym będzie spokojnie. W trwałe relacje może wkraść się rutyna, którą warto przełamać miłym akcentem np. małą wycieczką, najlepiej na łono natury. Osoby samotne nie mogą liczyć na większe zmiany. Zdrowie może się skomplikować na początku tygodnia ze względu na infekcję czy alergię, ale pod koniec tygodnia poczujesz się już lepiej.

 

LEW

 

W najbliższym czasie możesz narzekać na nudę w pracy. Będzie to jednak dobra okazja, aby zwolnić tempo i nieco odpocząć. Wykorzystaj ten czas na bliższe przyjrzenie się kwestiom prywatnym. Sprawy finansowe mogą obecnie przysparzać małych zmartwień, lecz możesz oczekiwać wsparcia ze strony bliskich Tobie osób. W życiu uczuciowym może być burzliwie. W stałych związkach unikaj nadmiernej zazdrości, ponieważ może ona prowadzić do poważnych nieporozumień i kłótni. Nie unikaj rozmów, lecz spokojnie omawiaj swoje wątpliwości czy obawy z drugą połówką. Osoby wolne mogą nie mieć teraz szczęścia do nowych znajomości. Zdrowie pozostanie w równowadze i nie spodziewamy się większych powodów do zmartwień.

 

PANNA

 

Nadchodzące dni będą sprzyjać sprawom zawodowym ? zwłaszcza wtedy, kiedy pozostaniesz w pełni zaangażowany w swoją pracę. Twój umysł będzie pełen pomysłów i motywacji do działania. Pozytywne wibracje zauważysz także podczas interakcji ze współpracownikami i zwierzchnikami. Będzie to dobry czas na zdobywanie nowych umiejętności, podpisywanie umów i przeprowadzanie udanych transakcji. Teraz masz szansę rozwinąć skrzydła. W życiu uczuciowym nastaje spokojny czas. Osoby w trwałych relacjach poczują się bezpiecznie, co skłoni je do większej otwartości i swobody. Pomiędzy Wami nie braknie romantyzmu i iskierek namiętności. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, z kim stworzą silną więź. Zdrowie powinno być w dobrej kondycji, choć mogą pojawić się nieprzyjemne dolegliwości skórne.

 

WAGA

 

Nieczęsto to się zdarza, lecz w najbliższych dniach możesz popaść w małe tarapaty finansowe. Ktoś może zechcieć Cię oszukać czy okraść. Kłopoty mogą wiązać się również  z nierozsądnym wydatkiem czy inwestycją. Zastanów się spokojnie nad najlepszym rozwiązaniem i nie wahaj się prosić o radę czy pomoc bliskich osób. W pracy wszystko będzie przebiegać spokojnie i zwyczajnie. W życiu uczuciowym nie zabraknie wsparcia i romantyzmu. W trwałych relacjach możecie liczyć na wsparcie i miłe gesty ze strony partnera. Atmosfera między Wami będzie zgodna i spokojna. Osoby wolne mogą poznać kogoś, z kim odczują nić porozumienia. W tej relacji jednak nie warto się spieszyc, aby nikt nie czuł się przytłoczony czy naciskany. W sferze zdrowotnej zwróć uwagę na kondycję i postawę. Zapewnij sobie odpowiednią ilość ruchu i unikaj długiego siedzenia. Warto również rozważyć wizytę u fizjoterapeuty ? zwłaszcza, gdy już doświadczacie napięć i dolegliwości bólowych.

 

SKORPION

 

W najbliższych dniach postaraj się unikać zaciągania pożyczek i kredytów, ponieważ oferowane warunki mogą być wyjątkowo niekorzystne. Przemyśl czy te pieniądze są naprawdę niezbędne, a jeśli tak, zwróć się z prośbą do bliskich osób oraz rozważ możliwość sprzedania zbędnych przedmiotów. W życiu uczuciowym może być obecnie niestabilnie. W trwałych relacjach mogą pojawić się kłótnie i napięcia spowodowane nowymi informacjami, plotkami czy pomówieniami. Nie wyciągajcie pochopnych wniosków i dajcie sobie więcej czasu na omówienie tej kwestii. Osoby wolne mogą nie być zainteresowane zaproszeniami na randki, co może być słuszne ze względu na widoczną różnice charakterów. Zdrowie wymaga nieco większej uwagi. Szczególnie warto dbać o układ odpornościowy i uważać na potencjalne kontuzje.

 

STRZELEC

 

Sprawy zawodowe mogą obecnie nabrać tempa. Wreszcie wyjaśnią się kwestie czekające na rozwiązanie. Otrzymane iformacje będą o wiele lepsze niż zakładano. W najbliższych dnaich możesz liczyć na korzystne umowy i powodzenie w sprawach urzędowych. Sprawy finansowe kształtują się pod kontrolą. W sprawach sercowych będzie harmonijnie. W trwałych związkach ciepłe gesty partnera i romantyczne chwile będą na porządku dziennym. Pod koniec tygodnia możecie zaplanować bardzo miłe wyjście czy większe spotkanie towarzyskie, na którym będziecie się dobrze bawić. Osoby wone mogą spotkać kogoś interesującego. Relacja ma szansę na ciąg dalszy. Zdrowie może się pogorszyć, szczególnie z powodu bólów głowy, zębów czy uszu. Uważaj na stany zapalne i infekcje. U niektórych z Was może pojawić się choroba wieku dziecięcego.

 

KOZIOROŻEC

 

W najbliższych dniach możesz spodziewać się korzystnych zmian w pracy. To dobry moment na złożenie CV w interesującej cię firmie lub podjęcie starań o awans. Nowe projekty i możliwości rozwoju zawodowego stoją przed tobą otworem. Nieco mniej miłe energie mogą zagościć na planie relacji koleżeńskich. Osoba, którą darzyłeś zaufaniem ? może go poważnie nadużyć. Do Twoich uszu mogą również dojść niepokojące plotki. W życiu uczuciowym mogą pojawić się małe konflikty. W stałych relajach możliwe są kłótnie i niestosowne żarty, które mogą zepsuć atmosferę. Sprawa nie będzie poważna, lecz może położyć się cieniem na przestrzeni najbliższego tygodnia. Osoby wolne powinny ostrożnie podchodzić do nowych znajomości. Ktoś może chcieć wykorzystać Waszą dobroć. Zdrowie nie powinno sprawiać większych problemów, a wręcz przeciwnie ? nastanie znacząca poprawa.

 

WODNIK

 

Obecny tydzień niesie ze sobą dużo możliwości oraz niepewności. Przed Tobą możliwość otrzymania nowej propozycji biznesowej, która sprawi, że zaczniesz się zastanawiać nad opcją zmiany pracy. W obecnym miejscu zatrudnienia mogą się pojawić nowe pomysły na rozwój czy reklamę, co pozytywnie wpłynie na atmosferę. Przy takiej mnogości opcji - możesz czuć się przytłoczony ilością bodźców i nie wiedzieć, na czym się skupić. Daj sobie więcej czasu i nie działaj pochopnie. W życiu uczuciowym będzie ciepło i stabilnie. W stałych relacjach możecie liczyć na romantyczne gesty partnera. Wspólnie będziecie dzielić się obowiązkami i przyjemnościami. Osoby wolne mają szansę na nowe uczucie, jeśli tylko będą otwarte i aktywne towarzysko. Zdrowie będzie stabilne, a ty pełen energii. Wykorzystaj to i włącz do swojego dnia ćwiczenia fizyczne.

 

RYBY

 

Ten tydzień będzie sprzyjał twojej pracy i finansom. Możesz stanąć przed możliwością zwiększenia swoich kompetencji i zyskać szansę rozwoju. Transakcje handlowe przebiegną obecnie po Twojej myśli. Jedynie relacje ze współpracownikami mogą bywać napięte. Staraj się unikać wdawania w zbędne dyskusje, które mogłyby prowadzić do konfliktów. W życiu uczuciowym może pojawić się napięcie. W stałych relacjach spodziewamy się wystąpienia drobnych kłótni. Łatwo będzie je załagodzić, kiedy tylko opadną emocje. Pod żadnym pozorem jednak nie liczcie, że przemilczenie kłótni jest jakimkolwiek rozwiązaniem. Osoby wolne mogą odkryć coś nieprzyjemnego o bliskiej im osobie. Może to okazać się prawdą. Zdrowie zapowiada się stabilnie, a problemy mogą dotknąć jedynie osób z alergiami ? możliwe nasilenie objawów.