Tygodniowy horoskop tarota 01.07 - 07.07.2024

Tygodniowy horoskop tarota 01.07 - 07.07.2024

Zapraszamy na tygodniowy horoskop tarota

BARAN

 

Nadchodzące dni będą sprzyjać Twojej pracy i relacjom zawodowym. Teraz możesz spodziewać się napływu inspiracji i pojawienia się nowych pomysłów. Dogadywanie się ze współpracownikami pójdzie gładko, a zawarcie korzystnych umów okaże się łatwiejsze niż zwykle. Finanse mogą Cię nieco niepokoić, lecz będzie to sytuacja przejściowa. Sprawy sercowe będą przebiegać pomyślnie. Osoby w trwałych relacjach staną się wyjątkowo atrakcyjne dla partnera, co zaowocuje wieloma komplementami i rozbudzeniem dawnej namiętności. Wolne osoby mają szansę na interesującą znajomość, która może przekształcić się w coś poważniejszego. W tym tygodniu mogą Cię niepokoić stany zapalne w jamie ustnej, bóle dziąseł lub zębów ? warto udać się do dentysty, aby szybko rozwiązać problem. Regularne wizyty u specjalistów pomogą Ci uniknąć większych kłopotów.

 

BYK

 

Najbliższy czas niesie ze sobą dobrą energię dla kariery i finansów. Możesz spodziewać się słów uznania od przełożonych, rozmowy o Twoim rozwoju zawodowym oraz wizji poprawy finansów. W sprawach towarzyskich i relacjach z kolegami z pracy mogą jednak pojawić się napięcia i nieporozumienia. Plotki mogą wpłynąć na Twój nastrój, więc bądź na nie przygotowany. W uczuciach zapanuje spokój. Osoby w trwałych związkach staną się bardziej refleksyjne i czułe wobec partnera. Pod koniec tygodnia mogą zaś zdecydować się na bardzo spokojny odpoczynek tylko we dwoje. Osoby wolne nie będą teraz gotowe na większe zmiany. Randki mogą nie przebiegać po Waszej myśli. W sferze zdrowia mogą wystąpić problemy z układem trawiennym. Zwróć uwagę na swoją dietę i unikaj nadmiaru tłuszczu, cukru oraz niezdrowych używek. To doskonały moment, aby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim stylu życia.

 

BLIŹNIĘTA

 

Obecny tydzień przyniesie ze sobą chaotycznę energię. Z jednej strony pojawią się małe sukcesy w pracy, lecz z drugiej strony odczujesz niezadowolene związane z ich gratyfikacją. Wszystkie podjęte działania przyniosą korzyści, lecz - w Twojej ocenie - nie będą one wymierne. Niekrozystne energie mogą również zawitać w relacjach ze współpracownikami, którzy będą Cię irytować swoją niekompetencją. Sprawy sercowe zapowiadają się niezwykle przyjemnie. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się namiętnością i romantyzmem. Spodziewajcie się udanych randek i wyjazdów. Komunikacja między Wami będzie na bardzo dobrym poziomie. Osoby wolne mogą teraz spotkać kogoś, z kim nawiążą romans, który przyniesie im wiele radości. Zdrowie zapowiada się stabilnie, o ile tylko nie będziesz się przeforsowywać. Staraj się dbać o regularny sen i zdrowy tryb życia, a będziesz cieszyć się bardzo dobrym samopoczuciem.

 

RAK

 

W najbliższym czasie praca przyniesie Ci zarówno zadowolenie, jak i rozczarowanie. Atmosfera w firmie znacznie się poprawi, co pozytywnie wpłynie na Twoje kontakty ze współpracownikami. Niestety, jeśli oczekujesz większych zysków, to nie będzie na to odpowiedni czas. Teraz możesz również spodziewać się natłoku nowych zadań i pracy po godzinach. Twoi przełożeni będą przy tym uważnie patrzeć Tobie na ręce. Na planie uczuć zapanuje równie zmienna energia. Osoby w trwałych relacjach mogą liczyć na romantyczne chwile, ale powinny wystrzegać się nadmiernej zazdrości. Delikatne napięcia mogą również szybko przeradzać się w wybuchy złości. Osoby wolne mogą zostać zaproszone na randkę przez kogoś, kto nie ma czystych intencji. Twoje zdrowie zapowiada się stabilnie. Ciesz się dobrym samopoczuciem i dbaj o swoje zdrowie, aby utrzymać ten stan na dłużej.

 

LEW

 

Nadchodzące dni będą korzystne dla spraw finansowych, zawodowych oraz urzędowych. Możesz liczyć na podpisanie satysfakcjonujących umów, przeprowadzenie intratnych transakcji oraz otrzymanie pozytywnych decyzji z urzędów czy instytucji finansowych. W sferze uczuć może pojawić się niestabilność. Osoby w stałych relacjach mogą odczuć, że oddalili się z partnerem i trudno będzie o prędką poprawę tego stanu rzeczy. Każdy z Was może teraz chcieć zajmować się głównie sobą i ta chwila odpoczynku może być Wam potrzebna. Osoby wolne mogą otrzymać zaproszenie na spotkanie, które może przynieść niewielkie zmieszanie czy rozczarowanie. W kwestii zdrowia mogą dokuczać Ci niewielkie dolegliwości układu oddechowego, takie jak kaszel czy chrypka. U niektórych z Was może być to wynikiem infekcji, a u innych alergii.

 

PANNA

 

Obecny tydzień w pracy będzie dla Ciebie wymagający i nieco stresujący. Spodziewamy się małego, acz nieprzyjemnego starcia z szefem. Twój przełożony może być w złym humorze, co wpłynie na niesprawiedliwą ocenę Twojej pracy. Nie przejmuj się tym zbytnio i postaraj się szybko puścić ten incydent w niepamięć. W uczuciach zapanuje namiętność i radość. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się przyjemnymi chwilami z partnerem, a wzajemna chemia między Wami będzie silna. Pod koniec tygodnia możecie zaś zdecydować się na spokojny odpoczynek na łonie natury. Wolne osoby mogą spotkać kogoś, z kim nawiążą interesującą relację. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się dolegliwości mięśniowo-stawowe, takie jak bóle, nadwyrężenia czy skurcze. Jeśli dolegliwości utrzymują się dłużej, rozważ konsultację ze specjalistą.

 

WAGA

 

Na planie zawodowym możesz spodziewać się modyfikacji, zmian i reorganizacji. Nowi pracownicy, przełożeni lub plan rozwoju firmy mogą wpłynąć na Twoje obowiązki. W najbliższych dniach będziesz wdrażać się w nowe zadania, co wywoła mieszankę niepokoju i nadziei na rozwój zawodowy. Jeśli tylko wpadniesz na pomysł wprowadzenia nowego usprawnienia, nie porzucaj tej idei ? Twoje uwagi i  starania zostaną docenione. W sferze uczuciowej zapanuje łagodna i spokojna energia. Osoby w trwałych relacjach poczują się wysłuchane i ważne dla partnera, co przyniesie porozumienie i chęć wspólnego spędzania czasu. Osoby wolne mają szansę na związek z kimś, z kim będą dobrze się rozumieć i podzielać poglądy na świat. W zdrowiu mogą wystąpić problemy ze snem lub ogólnym poczuciem przemęczenia. Rozważ czy nie masz zbyt dużo na swoich barkach.

 

SKORPION

 

Nadchodzący tydzień przyniesie ze sobą nowe szanse w sprawach zawodowych. Możesz otrzymać ofertę lepszej pracy, propozycję awansu lub podwyżki. Wszelkie zmiany będą miały na celu polepszenie Twojej sytuacji finansowej. W sferze uczuć doświadczysz zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Osoby w trwałych relacjach przekonają się, że mogą polegać na partnerze w każdej sytuacji. Ten tydzień zdecydowanie Was do siebie zbliży. Osoby wolne mogą zaś spotkać kogoś, kto będzie poważnie myślał o stworzeniu stałej relacji. Niestety, Twoje zdrowie może nie być w najlepszej kondycji. Gardło, zatoki oraz uszy będą narażone na podrażnienia i infekcje. Mogą także pojawić się dolegliwości na poziomie układu pokarmowego oraz pęcherza moczowego.

 

STRZELEC

 

Najbliższe dni mogą przynieść dość napiętą i chaotyczną energię, szczególnie w miejscu pracy. Ku własnemu zaskoczeniu, to Ty możesz być źródłem pewnych napięć - pośpiechu oraz rozdrażnienia wśród współpracowników. Postaraj się zwolnić tempo i uniknąć nadgorliwości, aby niepotrzebnie nie zaostrzać sytuacji. Im spokojniej podejdziesz do swoich zadań, tym mniejsze prawdopodobieństwo, iż wzbudzisz wokół siebie negatywne energie. W sferze uczuć zaufaj swoim przeczuciom. Osoby w trwałych relacjach mogą popaść w konflikt z kimś z otoczenia, co wpłynie negatywnie na nastrój i odbije się na relacji z partnerem. Osoby wolne mogą obecnie nie być zadowolone ze spotkań towarzyskich. Zdrowie będzie w dobrej kondycji, pod warunkiem, że zapewnisz sobie wystarczającą dawkę odpoczynku i relaksu. W przeciwnym razie możesz czuć się przemęczony i przytłoczony.

KOZIOROŻEC

 

Nadchodzący czas może być dla Ciebie wymagający i męczący. Obowiązków w pracy nie zabraknie, a terminy mogą gonić, co może wymagać pracy po godzinach. Domowe zajęcia również będą wymagały Twojej uwagi. Sprostasz wszystkim zadaniom, ale pamiętaj, aby być dla siebie wyrozumiałym. Nie zawsze musisz wszystko robić samodzielnie. W sferze uczuć zapowiadają się pozytywne zmiany. Osoby w trwałych związkach mogą rozmawiać o rozwoju relacji, a romantyczne chwile będą na porządku dziennym. Osoby wolne mają zaś szansę na nowy związek ? szczególnie, gdy spotkają osobę w zbliżonym wieku. Twoje zdrowie powinno być w dobrej kondycji, choć mogą pojawić się drobne dolegliwości, takie jak bóle głowy czy skurcze. Dbaj o równowagę między pracą a odpoczynkiem.

 

WODNIK

 

Obecny tydzień w pracy zapowiada się mało spokojnie. Atmosfera może być napięta z powodu rywalizacji, plotek czy jawnej krytyki Twojej osoby. Uważaj na współpracownika, który może czekać na Twoje potknięcie. Nie daj się wyprowadzić z równowagi, a przejdziesz przez ten okres bez problemów. Sprawy finansowe zaczną się układać po Twojej myśli. Sprawy sercowe będą wymagać więcej cierpliwości. Osoby w trwałych relacjach mogą nie mieć cierpliwości do żartów i drobnych złośliwości ze strony partnera. Teraz będzie Wam trudno się porozumieć w ważnych sprawach. Osoby wolne będą musiały jeszcze poczekać na właściwą osobę do bliższej relacji. W kwestii zdrowia mogą pojawić się infekcje i stany zapalne, które pogorszą Twoje samopoczucie. Pozostań cierpliwy i dbaj o swoje zdrowie, aby szybko wrócić do formy.

 

RYBY

 

Nadchodzące dni będą sprzyjać Twojemu rozwojowi zawodowemu i finansowemu. To doskonały czas na rozpoczęcie nowych projektów, zmianę pracy na lepszą lub zapisanie się na kurs podnoszący kwalifikacje. Dobre energie zawitają również w finansach. To doskonały moment na transakcje i inwestycje. W sferze uczuć nadchodzi aktywny czas. Osoby w stałych relacjach będą zajęte planowaniem i załatwianiem wspólnych spraw. Pod koniec tygodnia zaś wybierzecie się na miłą i romantyczną randkę. Osoby wolne umówią się na spotkanie z kimś, kto bardzo im się podoba. W zdrowiu możesz poczuć się nieco słabiej niż zwykle, co może wymagać konsultacji lekarskiej. Dbaj o siebie i nie bagatelizuj żadnych objawów.