widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-10-28

KALENDARZ KSIĘŻYCOWY

Księżyc i jego wędrówka po niebie ma niebagatelny wpływ na Ciebie i Twoje otoczenie. Jakość tego wpływu jest związana z jego fazami. Wykorzystaj te wpływy i pozwól, aby Księżyc był Twoim pomocnikiem w domu i w pracy, aby Cię wspierał w sprawach zdrowia, urody i miłości, pomagał w ogrodzie i w kuchni. Naucz się czytać fazy Księżyca, a zobaczysz, że wszędzie możesz wykorzystać jego pozytywne oddziaływanie.

Sprawdź w jakiej fazie znajduje się Księżyc danego dnia i odczytaj, jaki ma wpływ na Ciebie i Twoje otoczenie.

FAZY KSIĘŻYCA NA NAJBLIŻSZY OKRES:
3.11 nów Księżyca
4.11-9.11 od nowiu do I kwadry
10.11-16.11 od I kwadry do pełni Księżyca
17.11 pełnia Księżyca
18.11-24.11 od pełni do II kwadry
25.11-2.12 od II kwadry do nowiu
3.12 nów Księżyca
4.12-8.12 od nowiu do I kwadry
9.12-16.12 od I kwadry do pełni Księżyca
17.12 pełnia Księżyca
18.12-24.12 od pełni do II kwadry
25.12-31.12 od II kwadry do nowiu
01.01.2014 nów Księżyca


NÓW - Księżyc rozpoczyna nowy cykl sprzyjając tym samym poważnym planom, rozmowom i daj szansę na rozpoczęcie nowego działania w życiu zawodowym jak i osobistym. Podczas nowiu poczujesz przypływ energii, a Twoje kontakty z otoczeniem będą intensywniejsze i bardziej urozmaicone. Ogólnie jest to dobry dzień na rozpoczęcie nowych działań, takich jak rozpoczęcie działalności gospodarczej, zakup potrzebnych materiałów na remont mieszkania, nowych mebli. Dziś możesz szefa poprosić o podwyżkę, a jeżeli brak ci odwagi, to wzmocnij wpływ Księżyca poprzez odpowiednie dobranie kolorów, niech nie zabraknie w twoim stroju koloru czerwonego lub turkusowego. Nie planuj natomiast na dziś żadnych prac domowych, ani wizyty u kosmetyczki czy fryzjera. Na inny dzień przenieś również wizytę u dentysty. Zacznij dziś pielęgnować chore lub osłabione rośliny, a zobaczysz, że wkrótce będą zdrowe i wzmocnią się. Zapachy, jakie powinny dziś gościć w Twoim domu to: mięta, rozmaryn, tymianek i goździki. Wlej kilka kropel wybranego olejku do kominka. Dobrze by było abyś znalazła trochę czasu na wyciszenie się i relaks, kontakt z naturą, medytacja czy joga pomogą Tobie odzyskać równowagę wewnętrzną.

OD NOWIU DO I KWADRY - W tym okresie jesteś otwarta na wszystko, co ciebie otacza, łatwo nawiązujesz kontakt z innymi. Możesz rozpocząć coś zupełnie nowego w swoim życiu, tylko pamiętaj zawsze kieruj się intuicją, ona na pewno ciebie nie zawiedzie. Masz teraz dużo nowej energii, która ciebie uskrzydli, jeżeli pójdziesz za impulsem i wprowadzisz w życie coś, o czym od dawna myślisz. Jeżeli nie wierzysz w siebie, to wesprzyj się kolorem pomarańczowym - on doda tobie energii, witalności, siły twórczej, jak również radości, pewności siebie, odwagi, optymizmu i spontaniczności. Wspierając się kolorem, ważne jest abyś miała przy sobie coś pomarańczowego. Zainwestuj trochę czasu w swój dom i jego wystrój, nie bój się poprzestawiać mebli. Kup coś, co ożywi i odświeży mieszkanie, to nie musi być nic wielkiego. Kwiaty kupione lub zebrane na łące w tych dniach pozostaną długo świeże i pachnące, a te przeznaczone do suszenia jeszcze długo będą cieszyły oko żywymi kolorami. Teraz również zajmij się roślinami doniczkowymi, nawet niewielkie zabiegi spowodują, że będą pięknie rosły, pamiętaj jednak, aby ich nie nawozić w tym okresie. Natomiast w twoim domu niech zagoszczą zapachy werbeny lub melisy.

OD I KWADRY DO PEŁNI - Ten okres można nazwać przejściowym i kryzysowym, mogą się pojawić problemy i kłopoty z realizacja tego, co rozpoczęłaś w fazie poprzedniej, ale postaraj się wyciągnąć jak najwięcej nauki z tej lekcji. Jeżeli jest coś, z czym zupełnie nie potrafisz sobie poradzić, to zrezygnuj z tego lub zostaw na inny czas. Jeżeli brakuje tobie sił i wiry w to, że wszystko dobrze się ułoży, to koniecznie noś przy sobie coś żółtego - kolor ten przynosi nadzieję i poczucie, że wszystko się potoczy pomyślnie; pomaga w myśleniu, inspiruje i oświeca. Jeżeli grasz na giełdzie, to skorzystaj z tej zasady: kupuj akcje tuż przed pełnią (ostatnie dwa dni tej fazy) zanim kursy pójdą w górę i sprzedawaj tuż przed nowiem (ostatnie dwa dni IV kwadry) zanim kursy spadną. Pomyśl również o sobie, chociaż ta faza nie sprzyja zabiegom upiększający, ani wizytą u kosmetyczki, weź sobie jednak do serca poradę, że na przybywaniu Księżyca włosy przystrzyżone odrastają szybciej i są zdrowsze. Natomiast, co do cery, to teraz jest podatna na środki lecznicze. Teraz twoja skóra jest szczególnie podatna na odżywianie witaminami, nawilżanie i ujędrnianie. Jest to również świetny okres na przebudowę mieszkania lub domu, również wszelkiego rodzaju uroczystości będą udane. Teraz powinny w twoim domu zagościć zapachy mocne, rześki i orzeźwiające, mogą to być: brzoskwinia, dzika róża.

PEŁNIA - Dziś nie podejmuj żadnych znaczących i ostatecznych decyzji, ponieważ już jutro zobaczysz całą sprawę w innym świetle i postanowisz zmienić zdanie. Jesteś dziś pod silnym działaniem srebrnego globu, zmienność nastroju, niepewność, większa wrażliwość emocjonalna - to jego zasługa. Nie daj się dziś wyprowadzić z równowagi, tak, więc nie wybieraj się do urzędów, zejdź również z drogi szefowi (na niego Księżyc również działa). Jeżeli musisz dziś stawić się czoła jakimś ważnym problemom, to wesprzyj się magią kolorów, jakiś niebieski lub fioletowy akcent w Twoim stroju pomoże Ci się wyciszyć i uspokoić, sprawi również, że na daną sprawę spojrzysz z dystansu bez niepotrzebnych emocji. Nie wybieraj się również do kosmetyczki i fryzjera, trwała ondulacja lub farbowanie nie przyniosą porządnych efektów. Dziś natomiast wybierz się na zakupy, gwarantuję, że kupisz wiele towarów po bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli chcesz, aby w Twym domu zagościły dziś spokój i harmonia to wlej do kominka kilka kropel olejku geranium, jaśminu, magnolii lub avocado.

OD PEŁNI DO II KWADRY - Jest to korzystna faza, która daje tobie mnóstwo energii, którą możesz wykorzystać praktycznie w każdej dziedzinie życia, począwszy od spraw zawodowych, poprzez dom rodzinę, dzieci, poprawę stosunków małżeńskich, a skończywszy na inwencji twórczej i duchowości. Otrzymujesz teraz od Księżyca wsparcie na każdym polu swojego działania, przeforsujesz wszystko, co kiedyś napotykało opór zarówno rodziny, znajomych jak i szefa. Kolor, który wspiera w tej fazie wszelkie działania jest zielony - ma on działanie odprężające i wspierające. Teraz Księżyca ubywa, możesz rozpocząć kuracje oczyszczającą lub odchudzającą. Jeżeli masz brzydką cerę pokrytą pryszczami, a skóra jest szorstka i łuszczy się, to powinnaś w tych dniach koniecznie się wybrać do kosmetyczki na zabieg oczyszczający. Do fryzjera nie wybieraj się na strzyżenie, lecz na uczesanie, farbowanie, trwałą ondulację. Włosy przystrzyżone teraz odrastają gęstsze. Będziesz zaskoczona jak wolno odrastają usunięte włosy podczas tej fazy. W twoim domu nie zagoszczą zapachy szałwi i lawendy, ich zdecydowanie i czystość podziałają stymulująco na domowników.

OD II KWADRY DO NOWIU - Jest to okres, w którym z łatwością przyjdzie tobie rozszerzenie możliwości, perspektyw. Jeżeli tylko zechcesz możesz zobaczyć w innym świetle stare problemy, co może być przyczynkiem do pogodzenia się z kimś bliskim. Twórcze myślenie i nowe rozwiązanie starych pomysłów mogą zyskać poparcie kierownictwa i przynieść sukces materialny. Ubywający Księżyc jest pomocny przy usuwaniu wszelkiego rodzaju plam z odzieży. Mimo niezwłocznego prania w fazie przybywającego Księżyca, zawsze pozostają jakieś ślady na odzieży. Nie tylko pranie, ale również inne czynności domowe proponuję przełożyć na tę fazę Księżyca (oczywiście w miarę możliwości). Do takich czynności należą: mycie okien, czyszczenie srebrnej zastawy i biżuterii, czyszczenie drewnianej podłogi, sprzątanie domu, czyszczenie butów. Księżyc sprzyja również takim pracom w kuchni jak konserwowanie i zamrażanie żywności. Dobrze by było gdybyś w tym okresie znalazła chwilę dal siebie i swojego rozwoju duchowego, a pomoże tobie w tym kolor malinowy, który zregeneruje siły i odpręży umysł, pomoże w zrozumieniu wszystkiego, co ciebie otacza i zdystansowaniu się do problemów. Teraz powinny ciebie otaczać zapachy zmysłowe i romantyczne, mogą to być: konwalia, bez, fiołek.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji