widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-10-31

HOROSKOP NA LISTOPAD 2013

Zapraszamy do zapoznania się z Horoskopem na listopad 2013.

BARAN 21.03. - 19.04.
Praca i finanse - W tym miesiącu możesz liczyć na powodzenie w interesach. Planety jednak nakazują Ci umiarkowanie i rozsądne decyzje. Możesz mieć lekką rękę do pozbywania się gotówki, opanuje Cię wręcz szał zakupów. W chwilach ,,zatracenia" warto pomyśleć o wysokości debetu na koncie...
Uczucia - To miesiąc pełen emocji - romanse, flirty, a także ważne decyzje osobiste. Niektórzy z Was postanowią się ustatkować, zaplanują uroczyste zaręczyny lub nawet huczne weselisko na Gwiazdkę.
Zdrowie - Powiesz teraz ,,dość" ciągłemu pośpiechowi i wiecznym stresom. Zadbasz o relaks i medytację. Dla Twojej kondycji najbliższy miesiąc może okazać się wspaniały.

BYK 20.04. - 20.05.
Praca i finanse - Z wielką rozwagą podpisuj wszelkie dokumenty, uważaj na zezwolenia i tak zwane papiery. Prowadzących własną działalność gospodarczą czekają kontrole oraz niespodziewane wizyty w urzędach. Trzymaj rękę na pulsie i uważaj na wydatki, ani się obejrzysz jak zostanie Ci ,,zero" na koncie.
Uczucia - W najbliższych dniach będziesz więcej dawać partnerowi, niż od niego dostawać. Przywalony problemami, będzie wymagał Twojego wsparcia. Spróbuj teraz z nim pogadać, tak od serca, bo być może nie chce Cię teraz martwić i trzyma swoje kłopoty w tajemnicy.
Zdrowie - W tym miesiącu Twoje samopoczucie będzie zależało od stanu Twojej psychiki. Dlatego warto nie dawać się nadmiernemu pośpiechowi, a także jesiennej apatii.

BLIŹNIĘTA 21.05. - 21.06.
Praca i finanse - Teraz czeka Cię sporo obowiązków zawodowych. Nie raz przyjdzie Ci podporządkować się woli innych. Chwilami może być naprawdę stresująco. Najciekawszy będzie ostatni tydzień miesiąca. Uda Ci się podpisać korzystnie umowę lub ulokować pieniądze.
Uczucia - Przed Tobą najburzliwszy, a zarazem najbardziej romantyczny okres. Przed Tobą szansa na płomienny romans. Niektórzy z Was stracą głowę dla kogoś mieszkającego bardzo daleko.
Zdrowie - Dopisze Ci dobra kondycja fizyczna, czasami wprost będzie Cię rozpierać energia. Chętnie będziesz uprawiać ulubione sporty, być może zainteresujesz się zdobyczami nowoczesnej dietetyki.

RAK 22.06. - 22.07.
Praca i finanse - Trygon Jowisza z Saturnem zapowiada, twórczy i ciekawy okres zawodowy. Bardzo zaangażujesz się w pracę, zachowaj jednak rozwagę w interesach. Teraz rozpoczęte projekty mogą okazać się żyłą złota, przynieść uznanie i profity finansowe.
Uczucia - Twoje myśli krążyć będą wokół spraw sercowych i przyjemności spod znaku Erosa. Jeśli ostatnio coś się między Wami nie układało, teraz wiele uda się wyjaśnić. Znowu w Waszych sercach zagości pewność, że to ten jeden, jedyny...
Zdrowie - Dopisze Ci doskonała forma fizyczna i psychiczna. Jedynie końcówka miesiąca będzie wymagać od Ciebie większej troski o zdrowie - Twoje i domowników. Uważaj przede wszystkim na infekcje dróg oddechowych.

LEW 23.07. - 22.08.
Praca i finanse - W pracy zabłyśniesz inteligencją, charyzmą i talentami dyplomatycznymi. Listopad może okazać się miesiącem pełnym sukcesów. Oczekuj przypływu gotówki. Być może wygrasz proces albo otrzymasz odszkodowanie, wyrównanie, zaległe honoraria.
Uczucia - Na początku miesiąca powieje chłodem w Twoim związku, okaż wyrozumiałość i cierpliwość dla wad drugiej połowy. Później niebo nad Tobą się przejaśni i powieje optymizmem. Z większym dystansem spojrzysz na dręczące Was problemy.
Zdrowie - Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, miesiąc należy do Ciebie! Planety podarują Ci sporo energii, która pozwoli Ci skutecznie powalczyć z jesiennym marazmem i stracić trochę kilogramów.

PANNA 23.08. - 22.09.
Praca i finanse - Listopadowa aura zdecydowanie będzie sprzyjać sukcesom zawodowym. Sekstyl Marsa z Jowiszem obdarzy energią, a Merkury - umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jednak w ostatnim tygodniu miesiąca warto krytycznie przyjrzeć się wydatkom i zaplanować pewne oszczędności.
Uczucia - Planety sprzyjają osobom samotnym i podróżującym. Być może wybranek Twojego serca będzie pochodził z innego kraju. W stałych związkach partnerskich zapanuje sielanka. Szykują się też spore zmiany w gronie przyjaciół i znajomych.
Zdrowie - Będziesz cieszyć się dobrą kondycją fizyczną, nie zabraknie Ci też optymizmu i poczucia humoru. Wenus która opromieni Cię swoim blaskiem, sprzyja również wszelkim zabiegom kosmetycznym, odmładzającym.

WAGA 23.09. - 22.10.
Praca i finanse - Generalnie listopad będzie korzystny dla finansów. Nie ulegaj tylko nadmiernemu apetytowi na luksus, a także hazardowi i chęci ryzykownego wzbogacenia się. Po 22 Merkury ześle ciekawe kontakty zawodowe, a także nowe szanse na sukces.
Uczucia - W tym miesiącu będziesz szalenie praktyczna, będziesz analizować swoje związki partnerskie pod względem materialnym. Możesz przeżywać wewnętrzne rozterki, czy aby wędrujesz przez życie z właściwą osobą. W trzeciej dekadzie miesiąca Wenus wprowadzi Cię w iście romantyczny nastrój.
Zdrowie - Planety obdarzą Cię energią i pozwolą prowadzić aktywny tryb życia, ale zwiększą również Twoją skłonność do wszelkich urazów i wypadków. Uważaj, więc podczas popisów sportowych lub posługując się ostrymi narzędziami.

SKORPION 23.10. - 21.11.
Praca i finanse - W listopadzie sprawom zawodowym przyświeca szczęśliwa gwiazda. To zdecydowanie Twój miesiąc. Dzięki wrodzonej ambicji, energii, sile i nieprzeciętnej odwadze, wszystko, to, co sobie zaplanujesz, wykonasz. Twoja umiejętność przekonywania i wpływania na innych spowoduje, że łatwiej niż zwykle będzie Ci do swoich projektów przekonać inne osoby. Twój umysł badacza oraz umiejętność analitycznego myślenia wróżą sukces na giełdach. Druga połowa listopada sprzyja śmiałym planom finansowym, inwestycjom.
Uczucia - Niezależnie od wieku, ten miesiąc możesz oznaczyć czerwonym serduszkiem. Jesteś bardzo namiętnym kochankiem, Wasze pożycie małżeńskie będzie pełne romantycznych i namiętnych chwil, nie zabraknie czułości, tolerancji i wzajemnego zrozumienia. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to już po 5 listopada, ktoś wpadnie Ci w oko. Bez większego wysiłku i problemu, przyjdzie Ci zdobycie upatrzonego ,,celu", a pomogą Ci w tym Twoje wrodzone cechy: upór, pewność siebie i przebojowość. Jeśli czegoś gorąco pragniesz, poruszysz niebo i ziemię, by to zdobyć.
Zdrowie - Odznaczasz się wielką niespożytą energią, a dodatkowo w tym miesiącu planety podarują Ci energię wręcz wulkaniczną. Śmiało możesz teraz przewracać dom do góry nogami, wspinać się na górskie i zawodowe szczyty. Jedynie Mars sugeruje ostrożność za kierownicą, weź sobie to ostrzeżenie do serca, gdyż bywasz nadpobudliwy i porywczy, a za kierownicą brawura nie jest wskazana.

STRZELEC 22.11. - 21.12.
Praca i finanse - W listopadzie będzie w kratkę. W pierwszej i drugiej dekadzie miesiąca obniży się Twoja koncentracja, współpraca z innymi może iść opornie. Na realizację ambitnych planów raczej nie licz. Nie inwestuj teraz pieniędzy, do ryzykownych interesów podchodź bardzo ostrożnie.
Uczucia - Miesiąc zapowiada się romantycznie. Postaraj się, więc wykorzystać gwiezdną aurę, spędzając jak najwięcej czasu ze swoją drugą połówką. Zakochane pary powinny zafundować sobie wspólny weekend, by do woli nacieszyć się swoim towarzystwem.
Zdrowie - Dbaj o siebie i to podwójnie. Zdrowie może chwilami szwankować, szczególnie szkodliwe okażą się skutki stresu i przepracowania.

KOZIOROŻEC 22.12. - 19.01.
Praca i finanse - Zapowiada się pomyślny i udany miesiąc, śmiało zaczniesz realizować nowe cele zawodowe. Warto teraz snuć odważne plany związane z karierą oraz finansami. Przyjdą Ci do głowy oryginalne i trafne pomysły, dotyczące rozwiązania Twoich dotychczasowych problemów, zarówno zawodowych jak i finansowych.
Uczucia - Za sprawą życzliwej koniunkcji Wenus z Plutonem w Twoim znaku mocno zaszumi Ci w głowie. Wzrośnie Twój erotyczny apetyt. Doskonała witalność karze Ci się wręcz rzucić w wir randek i intymnych igraszek.
Zdrowie - Dopiszą Ci znakomite samopoczucie fizyczne i psychiczne. Możesz, więc uprawiać sport i wybrać się w miłym towarzystwie na wyczerpujące górskie szlaki.

WODNIK 20.01. - 18.02.
Praca i finanse - Rozwaga i zimna krew to Twoi sprzymierzeńcy w tym niełatwym miesiącu. Silnie zaangażujesz się w spawy zawodowe, będziesz musiał zostawać dłużej w pracy, nawet w czasie weekendów. Planety zapowiadają ostre spięcia z przeciwnikami lub konkurencją. Nie bierz teraz żadnych kredytów, pomyśl kilka razy zanim kupisz coś drogiego.
Uczucia - Zapragniesz odmiany w życiu. Mars będzie kusił do przygody miłosnej. Wenus namówi do krytycznego spojrzenia na partnera. Te małe kryzysy warto jednak przeczekać. Znacznie pogodniejszy okres szykuje się w trzeciej dekadzie miesiąca, planety obdarzą Cię poczuciem humoru, które pozwoli Wam zapomnieć o niedawnych buzach.
Zdrowie - Słabym punktem może okazać się nadwrażliwy układ nerwowy. Dbaj, więc o relaks, z bezsennością i nadpobudliwością walcz, ziółkami, łagodne tabletki uspokajające też nie zaszkodzą.

RYBY 19.02. - 20.03.
Praca i finanse - Trygon Słońca z Jowiszem sprzyja ambicjom zawodowym. Po 10 listopada Merkury wyjdzie z retrogradacji i zachęci Cię do śmiałych kroków, doda animuszu do walki o sukcesy. Planety życzliwie wspierają również nowe projekty, rozkręcanie interesów. Inwestycja w zagraniczne kapitały, może przynieść nieoczekiwane zyski.
Uczucia - Seksty Wenus do twojego znaku obdarzy Cię urokiem i erotyzmem. Będziesz się teraz wszystkim podobać, powodzenia i wielbicieli Ci nie zabraknie. Czasami nawet trzeba będzie dokonać ,,trudnego" wyboru, z kim pójść na randkę.
Zdrowie - Zdrowie i witalność będą na piątkę. Będziesz się cieszyć niespożytymi siłami oraz animuszem w dzień i w nocy. Wiele dobrego uczynią Ci kuracje odmładzające.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji