widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-11-04

TYDZIEŃ W RYTMIE GWIAZD 04.11.2013-10.11.2013

Zapraszamy do lektury.

PONIEDZIAŁEK 04.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Strzelca i utworzy trygon z Jowiszem.
Dzisiejszy układ planet pomoże nam się nieco odmłodzić. Skóra szyi często się marszczy, a to wygląda mało atrakcyjnie, dlatego bardzo ważne są ćwiczenia. Najprostszym sposobem jest chodzenie przez kilka minut z książką na głowie, nawet parę razy dziennie. Sprawdzonym zabiegiem pielęgnacyjnym jest masaż. Proponuję również położenie maseczki: 20 ml oliwy podgrzewamy, dodajemy kilka kropel soku z cytryny i nakładamy na szyję na 15 min. Aby skóra lepiej wchłonęła odżywcze składniki, przykrywamy ją gazą i grubym ręcznikiem. Maseczkę zmywamy płatkami owsianymi namoczonymi w wodzie.

WTOREK 05.11.2013
Księżyc w znaku Strzelca w kwadraturze z Neptunem i Marsem, trygonie z Uranem
Dzień upłynie bez większych niespodzianek, jedynie wieczorem mogą się pojawić kłótnie i nieporozumienia. Jednak osoby, które cierpią na reumatyzm będą dziś narzekały na bóle w kościach i mięśniach. Proponuję zamiast leków wypróbować warzywny koktajl, który jest skuteczny przy takich dolegliwościach. Jest to następująca mieszanka soków: 160ml z marchwi, 40ml z ogórka i 40 ml z zielonej papryki.

ŚRODA 06.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Koziorożca tworząc kwinkunks z Jowiszem. Słońce utworzy koniunkcję z Saturnem.
Dzisiaj możesz rozpocząć dietę odchudzającą, Słońce i Saturn pomogą wytrwać w postanowieniu. Dodatkowo radzę, abyś w ciągu dnia kilka razy zatrzymała oddech na 30 sekund. Dzięki temu możesz schudnąć w ciągu miesiąca od 2 do 4 kilogramów. Procesy oddychania i trawienia są ze sobą ściśle powiązane. Wiele osób niepotrzebnie męczy się różnymi dietami odchudzającymi, a rezultaty są tylko czasowe, przestajemy stosować dietę a nadwaga wraca.

CZWARTEK 07.11.2013
Księżyc w znaku Koziorożca w koniunkcji z Wenus i Plutonem, sekstylu z Merkurym, Neptunem, Saturnem i Słońcem, kwadraturze z Uranem i trygonie z Marsem.
Uwag sercowcy i osoby nadwrażliwe, dziś powinniście sobie wszystko odpuścić, nawet niewielkie wytrącenie z równowagi może się dla was źle skończyć. Proponuję zaopatrzyć się krople nasercowe i walerianowe, od przybytku głowa nie boli, a lepiej jest mieć je pod ręką.

PIĄTEK 08.11.2013
Księżyc w znaku Koziorożca w opozycji do Jowisza, Wenus utworzy sekstyl z Neptunem oraz z Merkurym.
Dziś masz czas na to, aby zadbać o swój wygląd. Nie tylko strój, ale i dłonie dużo mówią o człowieku. Zadbaj o paznokcie, wzmacniając je specjalnie przygotowanym olejkiem. Weź 1 łyżeczkę oliwy z oliwek i olejku rycynowego, ćwierć łyżeczki soku z cytryny. Wszystkie składniki dokładnie wymieszaj i przelej do czystej buteleczki. Przed użyciem dobrze wstrząśnij zawartością. Niewielką ilość olejku wcieraj w paznokcie i pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz. Po takim zabiegu paznokcie odzyskają utracony połysk, będą zdrowe i silne, zabieg możesz powtarzać tak często jak uważasz to za konieczne.

SOBOTA 09.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Wodnika tworząc kwadraturę z Merkurym, sekstyl z Uranem, Mars utworzy sekstyl z Marsem, Merkury utworzy trygon z Neptunem.
Trygon Merkurego z Neptunem warto wykorzystać na drobne zmiany w domu. Jeżeli od jakiegoś czasu czujemy, że w naszym domu nie ma prawidłowego przepływu energii, proponuję zawiesić w oknie kryształowe wisiorki, w przedpokoju umieścić wachlarze lub miecze no i oczywiście lustra. Nawet rośliny doniczkowe, świeczniki i gliniane naczynia mogą wspomagać przepływ CHI (energii). Neptun uruchomi naszą intuicję dzięki czemu doskonale będziemy wiedzieć co i gdzie należy zmienić, aby w mieszkaniu zagościła pozytywna energia.

NIEDZIELA 10.11.2013
Księżyc w znaku Wodnika w kwadraturze ze Słońcem i Saturnem, kwinkunksie z Marsem i Jowiszem.
Dziś twój organizm będzie zatrzymywał większość toksyn z pożywienia (konserwanty, emulgatory, sztuczne barwniki i aromaty). Niestety nie możemy uciec od tych toksyn, jedyne, co możemy zrobić to zminimalizować spożywanie produktów przetworzonych (zupy i sosy w proszku, mrożone danie gotowe). Można również próbować samemu oczyszczać niektóre produkty np. masło. Włóż 250g masła do garnka i zalej 250ml ciepła wodą, a następnie gotuj na małym ogniu przez 1 godzinę. Następnie ostudź i wstaw do lodówki, po zastygnięciu masła zlej wodę. Poprzez gotowanie masła, do wody przenikają wszelkiego rodzaju domieszki.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji