widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-11-12

TYDZIEŃ W RYTMIE GWIAZD 11.11.2013-17.11.2013

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

PONIEDZIAŁEK 11.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Ryb i utworzy trygon z Merkurym, koniunkcję z Neptunem, sekstyl z Wenus i plutonem, Merkury utworzy trygon z Neptunem.
Dziś planety sprzyjają leniuchowaniu i dobrze, bo to przecież dzień wolny od pracy. Po rodzinnym śniadanku wybierz się na spacer, idź do kawiarni, obejrzyj dobry film, poczytaj książkę. Unikaj jednak tych członków rodziny z którymi jesteś na wojennej ścieżce, dziś nie dojdzie do pojednania, a wasze stosunki mogą się jeszcze bardziej zaognić.

WTOREK 12.11.2013
Księżyc w znaku Ryb w trygonie z Saturnem, Słońcem i Jowiszem, opozycji do Marsa, Słońce utworzy trygon z Jowiszem.
Dzień powinniśmy zaliczyć do udanych, natomiast wieczorem możemy mieć problemy z zaśnięciem, a to oznacza nieprzespaną noc. Zdrowy, krzepiący i wystarczająco długi sen to najlepszy w świecie sposób na zachowanie siły i dobrego humoru. Dobrym sposobem na pozbycie się bezsenności jest sypianie na poduszkach wypełnionych aromatycznymi ziołami. Można taką poduszkę zrobić samemu, tu przydają się liście melisy, kwiat lawendy i szyszki chmielu, którymi po rozdrobnieniu wypełniamy małą poszewkę.

ŚRODA 13.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Barana tworząc kwinkunks z Merkurym i kwadraturę z Wenus.
Uważaj dziś, jeżeli podpisujesz jakąś umowę, przeczytaj ją dokładnie, nie korzystaj również z okazyjnych zakupów, dziś oszuści grasują. Pilnuj również portfela, kieszonkowcy nie śpią, a ty możesz być dziś bardziej niż zwykle roztargniony.

CZWARTEK 1411.2013
Księżyc w znaku Barana w koniunkcji z Uranem, kwadraturze z Plutonem i Jowiszem, kwinkunksie z Marsem i Saturnem.
Pluton, Mars i Saturn mogą dzisiaj znacznie osłabić odporność organizmu. Aby wzmocnić naturalne siły obronne proponuję zrobić auto masaż. Masuj po kolei każdy z następujących punktów, po obu stronach ciała, ruchem okrężnym przez około 3 minuty: punkt hegu - jest w zagłębieniu znajdującym się między kciukiem a palcem wskazującym; punkt zusanli - znajduje się na łydce, na szerokość dłoni poniżej rzepki.

PIĄTEK 15.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Byka tworząc kwinkunks ze Słońcem, opozycję do Merkurego, sekstyl z Neptunem, Wenus utworzy kwadraturę z Uranem i koniunkcję z Plutonem.
Dziś nerwy mogą tobie odmówić posłuszeństwa. Aby temu zapobiec, musisz ograniczyć sól i słodycze. Powinieneś zmienić swe upodobania smakowe i pić codziennie sok z marchwi. Przed snem przyda się herbata z werbeny słodzona miodem (szklanka wrzątku na łyżeczkę ziół) i kąpiel z wywarem z korzenia tataraku.

SOBOTA 16.11.2013
Księżyc w znaku Byka w trygonie z Plutonem i Wenus, opozycji do Saturna.
Dzisiejsze wpływy Księżycowe sprzyjają porządkom, pomysłowości i fantazji. Wystarczy odrobina chęci, a zobaczysz, że stare i niepotrzebne rzeczy mogą wyglądać naprawdę jak nowe. Powieś w oknie na ozdoby na kolorowych wstążkach. W mieszkaniu zrób bukiety z wiosennych kwiatów, to są podpowiedzi, spróbuj sama poeksperymentować. Pomyśl jak ze starej sofy zrobić zupełnie nowe i oryginalne siedzisko.

NIEDZIELA 17.11.2013
Księżyc w znaku Byka w trygonie z Marsem, sekstylu z Jowiszem, opozycji do Słońca (pełnia Księżyca).
Chcesz pozbyć się zmarszczek i mieć piękna cerę. Polecam rewelacyjny przepis na tonik likwidujący zmarszczki i przebarwienia na twarzy. 100g korzenia pietruszki drobno posiekaj, zalej 100ml wrzątku i gotuj 15 minut, ostudź, zakwaś 1 łyżką soku z cytryny. Przechowuj w ciemnej butelce, twarz przemywaj rano i wieczorem. Jeżeli rozpoczniesz stosowanie przy ubywającej fazie Księżyca (czyli od dzisiaj aż do 2 grudnia) to efekt będzie silniejszy.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji