widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-11-18

TYDZIEŃ W RYTMIE GWIAZD 18.11.2013 do 24.11.2013

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.


PONIEDZIAŁEK 18.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Bliźniąt tworząc kwadraturę z Neptunem, kwinkunks z Merkurym i Plutonem, sekstyl z Uranem.
Dziś uważaj na to co i gdzie jesz, grożą tobie bowiem zatrucia pokarmowe. W przypadku zatrucia pomóc mogą potrawy, zioła o smaku ostrym, które mają działanie otwierające. Chińczycy w przypadku ostrego zatrucia w pierwszym rzędzie podają imbir z gorącą wodą, co powoduje zanik nudności i wymiotów. Gdyby natomiast w takiej sytuacji osoba cierpiąca z powodu niestrawności zjadła coś kwaśnego - mogłoby nastąpić pogorszenie, zatrucie uległoby wzmocnieniu.

WTOREK 19.11.2013
Księżyc w znaku Bliźniąt w kwinkunksie z Wenus i Saturnem, kwadraturze z Marsem, Sekstyl Marsa z Jowiszem.
Dzisiaj przystąp do realizacji tego co od dawna odkładałeś na potem, nowy duch w twoim ciele sprawi, że nic i nikt nie powstrzyma cię przed realizacją zamierzonego celu. Również dziś twój umysł będzie twórczy i na pewno szybko znajdziesz świetne i oryginalne rozwiązanie danego problemu.

ŚRODA 20.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Raka tworząc trygon z Neptunem, kwinkunks ze Słońcem, kwinkunks Merkurego z Uranem.
Dziś możesz się szybciej męczyć i będziesz mniej odporny na stres. Będziesz potrzebował czegoś, co poprawi twoją kondycję. Warto oprócz urozmaiconej diety, zawierającej owoce, warzywa, ryby, produkty mączne, sięgnąć po jemiołę. Pasożyt ten rosnący na drzewach liściastych uważany jest za roślinę przynoszącą szczęście. Jako lek stosuje się suszone ziele. Sięgnij po gotowe leki ziołowe zawierające jemiołę. Jej działanie lecznicze polega na zdolności rozszerzania drobnych naczyń krwionośnych, dzięki czemu wszystkie narządy są lepiej ukrwione, co pozwala na ich wydajniejszą pracę.

CZWARTEK 21.11.2013
Księżyc w znaku Raka w kwadraturze z Uranem, opozycji do Plutona i Wenus, trygonie z Merkurym i Saturnem, sekstyl Merkurego z Plutonem.
Dziś twój układ nerwowy nie będzie w najlepszej kondycji, co wiązać się będzie z osłabieniem odporność psychicznej i tym samym staniesz się bardziej drażliwy i podenerwowany. Te silne pobudzenia uczuciowe sprawią, że nie będziesz mógł sobie znaleźć miejsca, będziesz porywczy, możesz również spowodować wypadek. Grożą tobie również skaleczenia, oparzenia, a to wszystko przez podwyższony poziom adrenaliny w organizmie.

PIĄTEK 22.11.2013
Księżyc w znaku Raka w koniunkcji z Jowiszem, sekstylu z Marsem.
Planety szykują bardzo romantyczny i nastrojowy wieczór. Będziesz zatem bardzo pragnął, aby ukochana osoba okazywała tobie swoje uczucia. Będziesz otwarty, pełen miłości i optymizmu. Jeżeli ukochana osoba z którą jesteś nie przygotuje jakiejś przyjemnej kolacyjki to pomóż losowi i weź sprawę w swoje ręce. A na pewno wieczór wypadnie świetnie i oboje będziecie zachwyceni.

SOBOTA 23.11.2013
Księżyc przechodzi do znaku Lwa tworząc trygon ze Słońcem i Uranem, kwinkunks z Neptunem i Plutonem, sekstyl Wenus z Saturnem.
Dzień jest doskonały na zabiegi kosmetyczne. Zastosowane dziś przeróżne okłady i maseczki odmłodzą cię i powstrzymają efekt starzenia. Najlepsza w tym okresie jest maseczka nawilżająca z rozgniecionego banana albo z twarożku z dodatkiem śmietanki. Oczywiście jeżeli dysponujemy czasem to warto skorzystać z usług profesjonalistów. Dzisiejsze zabiegi kosmetyczne będą miały znacznie silniejsze działanie.

NIEDZIELA 24.11.2013
Księżyc w znaku Lwa w kwadraturze z Merkurym i Saturnem, kwinkunksie z Wenus, kwadratura Słońca z Neptunem.
Dzisiejszy układ planet wspomaga oczyszczanie organizmu. Pomocne przy tym zabiegu są herbatki oczyszczające, polecam herbatki oczyszczająco-rozgrzewające.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji