widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-12-02

HOROSKOP NA TYDZIEŃ 02-08.12.2013

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

BaranBaran
Umiejętność współpracy z innymi okażą się w tym tygodniu kluczem do sukcesu. Postarajcie się, więc zachować dyplomatycznie i bądźcie bardziej wyrozumiali dla cudzych słabości. W miłości nie będzie łatwo. Przyniesie sporo niespodzianek, ale i ważnych doświadczeń. W pracy stać Was będzie na twórczy rozmach i dużą inwencję. Jeśli w pracy niektóre sprawy zaczną się komplikować nie wpadajcie od razu w panikę, bo w ten sposób niczego nie załatwicie.

bykBYK
Będziecie niemal bez przerwy zajęci różnymi drobnymi sprawami. U boku partnera znajdziecie zrozumienie i wsparcie. Dogadacie się niemal w każdej sprawie. Jeśli odważycie się rozmawiać na trudne tematy, przekonacie się jak bardzo jesteście sobie bliscy. Wasze kontakty z szefem nie ułożą się teraz najlepiej, dlatego ważne rozmowy - o ile to możliwe - przełóżcie na inny termin.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Wiele spraw się wyjaśni. Ale nie spodziewajcie się, że odetchniecie z ulgą - z niektórych rozstrzygnięć możecie być naprawdę niezadowoleni. Trudno, lepiej poznać prawdę niż karmić się złudzeniami i mrzonkami. Wpadniecie w oko komuś, kto jest w Waszym typie. Szybko znajdziecie mnóstwo wspólnych tematów i będziecie zdumieni jak wiele was łączy.

RakRAK
Zwali się na Was taki nadmiar spraw do załatwienia, że możecie stracić głowę i nie będziecie wiedzieli, za co macie się najpierw zabrać. Świetny czas na romanse. Planety zapowiadają wiele nęcących i ekscytujących okazji. Wdzięki płci przeciwnej będą działać na Was wyjątkowo silnie. Stosunki w pracy ulegną znacznej poprawie, cieszyć się będziecie dobrą atmosferą, stworzycie zgrany zespól, w którym poczujecie się wreszcie na swoim miejscu.

LewLEW
W nadchodzącym czasie większość spraw ułoży się znakomicie. Dopisze Wam dobry nastrój, mniej rzeczy będzie Was drażnić, unikniecie także wielu stresujących sytuacji. Jeśli właśnie leczycie rany po nieudanym związku, nie wdawajcie się w romans, licząc, że w innych ramionach znajdziecie ukojenie. Potrzebujecie teraz spokoju i wyciszenia. W pracy nie będzie większych problemów. Grożą Wam tylko drobne potyczki z szefem.

PannaPANNA
Wasze życie nabierze wyjątkowego tempa. Do czwartku pochłaniać Was będzie załatwianie rozlicznych spraw. Nieporozumienia z partnerem sprawią, że gruntownie przemyślicie zarówno swoje postępowanie, jak i stosunek bliskiej osoby do Was. Wasz wpływ na to, co się dzieje w pracy będzie niewielki. Trzeba się będzie podporządkować i schować ambicje o kieszeni.

WagaWAGA
Bezpieczeństwo finansowe okaże się teraz dla Was najważniejsze. Skoncentrujecie się przede wszystkim na zdobywaniu pieniędzy i podporządkujecie temu celowi wszystko. Jeśli zależy Wam na zrobieniu kariery, możecie liczyć na wsparcie swojego życiowego partnera. Przed Wami wielkie możliwości rozwoju i zdecydowanej poprawy sytuacji materialnej. Pomogą Wam w tym spryt, zdecydowanie, talent dyplomatyczny, ale przede wszystkim znajomości.

SkorpionSKORPION
Będziecie musieli zmierzyć się z różnymi przeciwnościami i wyzwaniami losu. Jeśli czujecie, że do Waszego związku powoli wkrada się nuda i rutyna, zniechęcenie - trzeba szybko temu zaradzić. Merkury w Waszym znaku podsunie parę pomysłów. W pracy możecie sami na siebie ściągnąć kłopoty, tracąc cierpliwość i zachowując się arogancko. Lepiej panujcie nad emocjami.

StrzelecSTRZELEC
Sporo ożywienia wprowadzi w Wasze życie Słońce w Waszym znaku. Codzienność nabierze tempa. Ze wszystkich stron zaczną się sypać zaproszenia na spotkania i wspólne wyjazdy. W uczuciach będziecie wyjątkowo emocjonalnie reagować na najmniejsze nawet nieporozumienia w swoim związku. Nie rozpędzajcie się z wydatkami, bo możecie się znaleźć w dołku finansowym.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Będziecie mieli rozpęd, świetne pomysły i ochotę, aby zwojować świat. Najważniejsza w tym tygodniu będzie kariera zawodowa i wiele będziecie w stanie jej poświęcić. Zauroczenie osobą, z którą pracujecie, szybko przerodzi się w układ romansowy. Będziecie bardzo się starali o podniesienie swojej pozycji zawodowej, a co za tym idzie o większe zarobki. Możecie mieć pod górkę, bo wzbudzi to zawiść kolegów z pracy.

WodnikWODNIK
Szykuje się bardzo dynamiczny tydzień. Harmonijne aspekty planet zachęcą Was do życia z większym rozmachem, do snucia ambitnych planów. Zacznie Wam zależeć, aby więź z partnerem pogłębiła się i umocniła. Niezbędna będzie do tego większa otwartość i szczerość. Wasza kariera zależy teraz wyłącznie od Was. Trzymacie w swoich rękach wszystkie sznurki, za które możecie pociągać, uruchamiając różne scenariusze wydarzeń.

RybyRYBY
Teraz miłe niespodziani będą się przeplatać z bolesnymi zranieniami. Te ostatnie w większości na własne życzenie. Zyskacie nowe grono znajomych i przyjaciół. Już w niedalekiej przyszłości okażą się bardzo pomocni. Nadchodzący tydzień to świetny czas na flirty i romanse. Pozornie niewinne miłostki mogą szybko przerodzić się w coś głębszego. Będziecie mieli okazję, aby zaprezentować swoje umiejętności i pochwalić się pomysłami w pracy.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji