widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-12-17

HOROSKOP NA TYDZIEŃ 16-22.12.2013

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.BaranBaran
Tydzień miły i w miarę spokojny. Jednak jeśli myślisz, że Święta za pasem i możesz sobie pewne sprawy odpuścić, to nie licz na to, że w pracy pewne sprawy same się rozwiążą. Problemów i obowiązków, z którymi będziesz się musiał uporać na pewno Ci nie zabraknie. W czwartek i piątek spodziewaj się kryzysu towarzyskiego, niektóre osoby na które zawsze mogłeś liczyć teraz będą Cię unikały. Nie licz na ich pomoc i zostaw sprawy własnemu biegowi.

bykBYK
Wykorzystaj ten tydzień na dokończenie pewnych zadań ważnych dla Twojej kariery. Nie zapomnij też o rozwiązaniu drobnych domowych problemów. W środę jest odpowiedni moment na wyjaśnienie dręczących Cię od dawna wątpliwości. Ułatwi Ci to wizyta dawno niewidzianych krewnych. Może nie jest tak, jak myślisz. Oderwij się od swoich zmartwień. Na razie nic złego Ci nie grozi.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Na brak zajęć na pewno nie będziesz w tym tygodniu narzekać. Od środy do piątku uważaj tylko na wszystko, co robisz, abyś przez zbytni pośpiech nie popełnił błędu. Mógłby on niekorzystnie zaważyć na Twojej zawodowej karierze. Lepiej, więc ogranicz swoje wybujałe ambicje i rób tylko tyle, na ile Cię stać. W stałych związkach uczucia nieco osłabną. W sobotę i niedzielę masz dobry czas na zakupy, wszystko załatwisz w mgnieniu oka.

RakRAK
To będzie w miarę spokojny tydzień, o ile to możliwe tuż przed Świętami. Możesz, więc z powodzeniem realizować swoje plany i przedsięwzięcia. Zwłaszcza zawodowe. W czwartek lub piątek zdobądź się na otwartą rozmowę z przełożonym. Możesz liczyć na przychylność planet. Jeżeli planujesz w tym tygodniu dni wolne, to wygospodaruj również czas dla najbliższych. W weekend będziesz miał okazję poznać ciekawych ludzi, którzy już niebawem odegrają ważną rolę w Twoim życiu.

LewLEW
Nie jest to dla Ciebie najlepszy czas na aktywną działalność zawodową. Z trudnych i odpowiedzialnych zadań lepiej, więc będzie zrezygnować. W pracy trzymaj swoje nerwy na wodzy i nie pozwól się nikomu sprowokować. Od czwartku mogą pojawić się nieporozumienia z najbliższymi, co znacznie może pogorszyć atmosferę w domu. Zanim coś powiesz pomyśl chwilę i zastanów się czy aby chcesz to powiedzieć. Potrzebny jest wzajemny kompromis. Kontroluj słowa i czyny.

PannaPANNA
W tym tygodniu nie licz na żadne większe sukcesy. Tak w pracy jak i w domu trudno będzie o dobre porozumienie. Skomplikowane sytuacje będą się mnożyć, a z pokonywaniem ich będziesz sobie musiał sam radzić. Musisz się bardzo starać, aby wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Staraj się wysłuchać i zrozumieć co mówią inny, dopiero później działaj. Takie zachowanie pomoże uniknąć konfliktów. Kompromis przyniesie korzyści.

WagaWAGA
Tydzień dużej aktywności i chęci do działania. Bez większego wysiłku pokonasz wszelkie utrudnienia i życiowe przeszkody. Przygotuj się jednak na to, że niektóre plany trzeba będzie odpowiednio zweryfikować. W pracy nerwowa i napięta atmosfera. Nie poddawaj się jej jednak, bo szybko się uspokoi. W miłości duże szanse powodzenia. Możliwy niespodziewany przypływ gotówki.

SkorpionSKORPION
To będzie dość trudny, ale ciekawy tydzień. Czeka Cię wiele pracy i spraw do załatwienia. Powodzenia możesz się spodziewać tak w pracy jak i życiu osobistym. Twój wysiłek na pewno się opłaci. Od środy wzrosną Twoje akcje. Trzymaj się raz obranej drogi, to zawsze kończy się sukcesem. Jedyne, na co możesz narzekać, to brak gotówki. Z tym musisz sobie jakoś poradzić.

StrzelecSTRZELEC
Początek tygodnia nie zapowiada się zbyt optymistycznie. Następne dni zresztą też będą nerwowe i trudne. Wtorkowa pełnia Księżyca w Twoim znaku spowoduje, że możesz stać się kapryśny i skłonny do wywoływania konfliktów. Ludzie z Twojego otoczenia nie będą szczególnie skłonni do pomocy. W sprawach uczuciowych wyraźny przestój. Nie rób niczego na siłę, czasem lepiej zostawić sprawy swojemu biegowi niż na siłę coś zmieniać.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Przed Tobą pracowite dni. Mimo sporych wysiłków z Twojej strony, nie przyniosą spodziewanych sukcesów. Lepiej, więc ogranicz swoje ambitne plany. Skup się na zadaniach już rozpoczętych i doprowadź je do szczęśliwego rozwiązania. W czwartek i piątek pomyśl o sobie, może mógłbyś zrobić sobie jakąś małą przyjemność. W miłości nie licz na zrozumienie. Nie podnoś wyżej poprzeczki i nie próbuj niczego udowodnić.

WodnikWODNIK
Przed Tobą w miarę pomyślny tydzień. Co prawda Twoje samopoczucie nie będzie najlepsze, ale powiodą się najważniejsze dla Ciebie sprawy. Większość przeciwności na drodze do sukcesu uda Ci się pokonać bez wysiłku. W trudnych życiowych momentach odwołaj się do intuicji. Ogień miłości trochę przygaśnie. Pod koniec tygodnia spodziewaj się przyjemnych niespodzianek.

RybyRYBY
Najbliższe dni obfitować będą w sukcesy tak w sferze zawodowej jak i życiu osobistym. Na swojej drodze napotkasz wiele miłych niespodzianek i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Z trudnych życiowych sytuacji wyjdziesz obronną ręką. Pomocy nie odmówią Ci współpracownicy. Staniesz się skłonny do nawiązywania nowych romansów. Nie zawiedzie Cię intuicja.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji