widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-04-03

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 31-03. do 06.04.2014

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem na nadchodzący tydzień.


BaranBaran
Planowane na nadchodzący tydzień zawodowe przedsięwzięcia mogą się okazać dość wyczerpujące. Może, więc warto raz jeszcze przyjrzeć się niektórym z nich. Na pewno są takie zadania, którymi można się podzielić z innymi. To także dobry moment, aby bliżej przyjrzeć się sprawom drugoplanowym. Z Wodnikiem czeka Cię ognisty związek. Zapomnij o sprawach, które Cię denerwują. Wieczorne spacery dostarczą Ci przyjemności i pomogą uspokoić skołatane nerwy.

bykBYK
W nadchodzącym tygodniu możesz się zająć porządkowaniem swoich spraw. Nic nie zakłóci spokoju Tobie i Twojej pracy. Trygon Merkurego do Twojego znaku dostarczy Ci pomysłów i dobrej energii, dzięki którym uporasz się z trudnymi sprawami. Korzyści, które osiągniesz, mogą być znaczne. W życiu uczuciowym możliwe będą ważne zmiany. Zaufaj intuicji.

BliźniętaBLIŹNIĘTA
Nastrojowa huśtawka będzie Ci utrudniać dobre kontakty z otoczeniem to efekt pobytu Wenus w znaku Wodnika. Osoby, z którymi pracujesz mogą Ci się sprzeciwiać. Ich zachowanie trochę Cię zaskoczy i skłoni do myślenia. Takt i dyplomacja we wzajemnych stosunkach będą niezbędne. Nie pozwól się wyprowadzić z równowagi. Dotrzymuj raz danego słowa. Korzystaj z niekonwencjonalnych rozwiązań.

RakRAK
Istnieje prawdopodobieństwo, że kłopoty Cię nie ominą. Ze strony współpracowników nie oczekuj pomocy ani zrozumienia. Przeciwnie, większość z nich zrobi wszystko, aby utrudnić Ci życie i pokrzyżować plany. Twój organizm jest coraz bardziej wyczerpany i domaga się wypoczynku. Dobrze Ci zrobi zmiana otoczenia. Nawiązane teraz przyjaźnie nie będą trwałe.

LewLEW
W nadchodzącym tygodniu postaraj się bardziej panować nad sobą i swoimi emocjami. Wenus w opozycji do Twojego znaku źle wpłynie na Twój układ nerwowy. Zbytni pośpiech i niecierpliwość mogą się stać przyczyną niepotrzebnych konfliktów ze współpracownikami. Nie popędzaj ich i nie krytykuj za opieszałość. Pamiętaj, że nie wszyscy są tak szybcy i błyskotliwi jak Ty.

PannaPANNA
Humor i dobre samopoczucie nie będą Cię teraz opuszczać. Merkury w opozycji do Twojego znaku zadba o to, aby powiodły się sprawy, którymi się zajmujesz. To, co teraz osiągniesz będzie miało wpływ na Twoją dalszą przyszłość. Działaj spokojnie i z rozwagą. Unikaj wszelkich kłopotów i ryzykownych inwestycji. Trzymaj się ludzi, którzy Ci dobrze życzą. Ogranicz wydatki.

WagaWAGA
Bez większego wysiłku uporasz się z każdym problemem. Nie spodziewaj się przeszkód, które miałyby ujemny wpływ na Twoje osiągnięcia. W trudnych sytuacjach możesz liczyć na pomoc kogoś z najbliższego otoczenia. Staraj się tylko utrzymać odpowiednie tempo pracy. W stałych związkach przytulnie i miło. Zrealizujesz swoje plany. Nie odmawiaj sobie przyjemności.

SkorpionSKORPION
Tydzień napięty i nerwowy. Na każdym kroku może dochodzić do konfliktów i nieporozumień. Zwłaszcza z bliską sercu osobą. W pracy zachowaj wszelkie środki ostrożności. Nie ufaj bezgranicznie współpracownikom. Posunięcia niektórych mogą poważnie zaszkodzić Twojej zawodowej karierze. Będzie nerwowo. Nie rozpoczynaj nowych przedsięwzięć.

StrzelecSTRZELEC
Zawodowe obowiązki i związane z nimi przedsięwzięcia nie sprawią Ci zadowolenia, będziesz robić to, co do Ciebie należy bez większego entuzjazmu. Konkurencja nie śpi i nie pozwoli się zbyt szybko wyeliminować z gry. Musisz nauczyć się walczyć z przeciwnościami zachowując spokój i rozsądek. W sprawach uczuciowych wiele miłych niespodzianek. Jest szansa na trwały związek. Sprawy finansowe przybiorą korzystny obrót. Każdą wolną chwilę spędzaj na powietrzu.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Pewnych spraw nie można już dłużej odwlekać. Raz jeszcze przemyśl je na spokojnie i podejmij odpowiednie decyzje. Merkury w znaku Ryb ma teraz wpływ na Twoją działalność zawodową a także ambicje. Niektóre zadania, które wymagają cierpliwości i poświęcenia przyniosą korzyści finansowe. Z Panną stworzycie doskonały związek. Twoje ambicje przyniosą Ci uznanie.

WodnikWODNIK
Zrezygnuj z podejmowania decyzji o zbyt delikatnej naturze. Także wszystkich innych, które zawierają w sobie jakiekolwiek ryzyko. Bardzo pomocna będzie intuicja. Nie spiesz się z żadnymi decyzjami. Nie rób też nic, co mogłoby się w przyszłości obrócić przeciwko Tobie. Stosunki z bliskimi wymagają delikatności. Ogranicz swoje domowe obowiązki.

RybyRYBY
Kosmiczna aura nie jest Ci przychylna przychylna. Jedyne, co możesz zrobić, to unikać wszelkich konfliktów i zrezygnować z ważnych przedsięwzięć. Próby rozwiązywania problemów za wszelką cenę mogą tylko pogorszyć sytuację. W sprawach sercowych także pojawi się trochę niepokojących zmian. Napięte stosunki z partnerem popsują Ci humor. Zwróć uwagę na otrzymane informacje.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji