widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2014-05-13

HOROSKOP NA TYDZIEŃ od 12-05. do 18.05.2014

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

BaranBaran
W tym tygodniu nudzić się z pewnością nie będziesz. Finanse pochłoną sporo Twojej uwagi. Merkury i Saturn zachęcą Cię do planowania najbliższej przyszłości. To doskonały moment by coś zmienić w swoim życiu. Dzięki wyjątkowo wyostrzonej intuicji wybierzesz, bowiem to, co dla Ciebie najkorzystniejsze. A stąd już krok do sukcesów!

bykBYK
Życie to nieustające przypływy i odpływy. Jeżeli doszedłeś niedawno do wniosku, że wasze wzajemne zainteresowanie wygasło, lepiej rozstać się i zachować dobre wspomnienia. Karta się odwróci i nie pozostaniesz długo samotny. Słońce w Twoim znaku i sekstyl Jowisza zaowocować może szansą na zmianę pracy, może przyjdzie nowy szef, który doceni to, czego poprzedni nie dostrzegał?

BliźniętaBLIŹNIĘTA
W pracy będziesz mieć okazję wykazać się kompetencjami i doświadczeniem - dzięki temu możesz zyskać autorytet. To dobry tydzień na nawiązywanie nowych kontaktów w żuciu zawodowym. Jeśli w tej dziedzinie dokonałeś już ważnych posunięć, nie obniżaj poprzeczki. Jest teraz odpowiednia chwila na ustabilizowanie sytuacji finansowej i pomnażanie majątku.

RakRAK
Szansę na zawodowe oraz finansowe sukcesy mają w tym tygodniu wyłącznie trzeźwo myślący realiści. Przyda się refleks, ponieważ życie zmusi Cię do nieoczekiwanych zmian metod działania. Niezbędna, zatem okaże się odrobina dyplomacji. Pamiętaj o tym zwłaszcza teraz, kiedy jesteś pod silnym wpływem impulsywnego i porywczego Marsa.

LewLEW
Szykuje się intensywny tydzień, szczególnie pochłonięty będziesz wymianą informacji ze światem. A co najważniejsze, że będą to w przeważającej większości dobre wieści. Twoje notowania w pracy powoli idą w górę. To nagroda za pracowitość i wytrzymałość, ale możesz również liczyć na łut szczęścia. Wykorzystaj pomoc Wenus w trygonie do Twojego znaku.

PannaPANNA
Jeśli masz za sobą sercowe rozczarowania, to pamiętaj, że czas to najlepszy lekarz. Ani się obejrzysz, a rana w sercu się zagoi. Za sprawą Słońca w trygonie i sekstylu Jowisza do Twojego znaku będziesz mieć duże powodzenie, a szykujący się romans może okazać się na tyle trwały, by wiązać z nim nadzieje na przyszłość. W pracy szansa na sukces.

WagaWAGA
Mars w Twoim znaku nadmiernie pobudza Twoją ambicję, a także prowokuje do sprzeczek. Okaż jednak bliskim wyrozumiałość. Lepiej przeczekać ten nienajlepszy okres w pracy, niż pochopnie decydować się na zmiany. Podczas weekendu przyda się odpoczynek i wolny czas tylko dla Ciebie, aby podreperować nadszarpniętą kondycję. Pomyśl o masażu relaksacyjnym lub saunie, może odpręży Cię basen lub siłownia.

SkorpionSKORPION
Sprawy ostro ruszą do przodu i wciągnie Cię wir wydarzeń. Jeśli coś Ci przeszkadzało, irytowało, nie zechcesz dłużej tolerować takiej sytuacji. Załatw to elegancko, pomoże Ci w tym trygon Jowisza do Twojego znaku i obecny w nim Saturn. Niewykluczone, że w konsekwencji zdecydujesz się na radykalne zmiany w swoim życiu.

StrzelecSTRZELEC
Jeśli planujesz wakacyjny wyjazd nie odkładaj go na później. Teraz uda Ci się wykroić coś ekstra i może wyrwiesz się gdzieś ze znajomymi. W sprawach zawodowych przelotna stagnacja, nie licz na coś ekstra. Pomyśl o mojej propozycji, dobrze Ci zrobi mała ucieczka od miejsc, które oglądasz codziennie. Niektórzy mogą być zaskoczeni, że mało troszczysz się o sprawy poważne, energię trwoniąc na przyjemności.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Tydzień zapowiada się bardzo pomyślnie, ale jeśli planujesz spędzić go tylko w pracy i w domu, to zaprzepaścisz wielką szansę. Otworzy się, bowiem przed Tobą wiele drzwi, gdyż gwiazdy teraz Ci sprzyjają. Szukasz pracy? Chcesz ją zmienić? Nie przekładaj tego na później! Marzysz by wreszcie być szczęśliwym? Nie wracaj do przeszłości. Żyj dniem dzisiejszym i korzystaj z wszystkich jego dobrodziejstw.

WodnikWODNIK
W tym tygodniu w Twoje życie może wkraść się chaos, i to zarówno osobiste jak i zawodowe. Ty jednak nie stracisz głowy i używając wszystkich swoich wrodzonych i nabytych zdolności, postarasz się stawić czoła wszystkim przeciwnościom, jakie pojawią się na Twojej drodze. Planety są Twoim sprzymierzeńcem w walce z trudnościami. Tak, więc głowa do góry i pokaż, na co Cię stać.

RybyRYBY
Nastawiony będziesz przede wszystkim na rozrywkę, wiec, jeśli jest to czas Twojego urlopu, doprawdy nie mogłeś trafić lepiej. Bywaj, więc wśród ludzi. Jeśli jesteś samotny - pełna mobilizacja! Staniesz się obiektem czyichś westchnień. Aby przerodziły się w miłosne wyznania wystarczy odpowiedzieć na sygnały. Pamiętaj nad wszystkim czuwa Jowisz i Pluton w trygonie do Twojego znaku, lepiej nie mogłeś trafić.


Zadzwoń na
708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji