widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-01-08

2015 rok Jowisza.

,,Żyje się po to, żeby być szczęśliwym." - Aleksander Sołżenicyn Miniony rok, każdy chyba z nas miał na pewno bardzo dużo zmartwień.... Po surowym roku Saturna nadchodzi rok Jowisza, który mieliśmy ostatnio przed 49 laty! On przyniesie nam wreszcie więcej radość, szczęścia, przyjemności i zadowolenia. Wiele z nas będzie miało wreszcie okazje uwolnienie się od kłopotów i komplikacji...Jowisz -bóg szczęścia przynosi ze sobą nie tylko nadzieję, głęboką wiarę i zaufanie w lepsze jutro! W znaku Lwa jest szczodry i wielkoduszny! Do 11 sierpnia 2015 pragnie obudzić w nas talenty pokazując nam nasze kreatywne strony. Majestatyczny Lew posiada wiele dobrych strony, które przydadzą się każdemu: pewność siebie, optymizm, radość życia czy dobroć serca. Jowisz w Lwie chce skierować nas na drogę powodzenia! Znaki ognia i powietrza mogą liczyć na szczęśliwe zrządzenia losu, poprawę finansową, spełnienia zawodowe oraz osobiste. Wiesz ile jesteś warty`? Ile masz wymagać? Jak siebie samego oceniać? Jowisz w Lwie pragnie abyś uwierzył w siebie! W swoją błyskotliwość, osobiste wartości oraz indywidualnie wybrane drogi! Nie na darmo jest przecież planetą pomyślności i dobrobytu.

Jest to bardzo dobra faza, aby pokazać, co się potrafi, zaprezentować własne pomysły, z brawurą manifestować swoje najlepsze strony!

11.8.15 Jowisz opuszcza znak Lwa, przechodząc do znaku mądrej i lojalnej Panny dając nam możliwość zrobienia dobrych interesów, zarobienia pieniędzy i dalej rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności.

To, co wpadło Ci do głowy na początku roku z Jowiszem w znaku Lwa teraz może być sumiennie zorganizowane i wprowadzone w życie! Tu będą udoskonalone nasze umiejętności praktyczne oraz logiczne. Z wielkim zaangażowaniem będą zachodziły zmiany w dziedzinach związanych ze zdrowiem, żywieniem i ekologią.

Jowisz w Pannie to wielka wiedza osobista, dokładność w założeniach i planach. Optymalny do przezwyciężania nieśmiałości! Przebywając w tym znaku przez około 1, 5 roku Jowisz będzie pomagała przede wszystkim Pannie oraz znakom ziemi i wody. Powodzenie zawodowe, dobrobyt i prywatne szczęście są jego priorytetem. Jak również wspólna przynależność, sprawiedliwość, godność.
 
Ale przecież nie tylko planeta szczęścia czuwa nad nami. W roku 2015 surowy Saturn opuszcza wreszcie na bardzo długi czas Skorpiona( powróci w biegu wstecznym od 06-09 2015) przechodząc 18.9.14 do znaku Strzelca. Saturn jest przeciwną planetą do Jowisza. On zmusza nas do przemyślenia, nawrócenia i konfrontacji z naszymi słabościami. Obie planety jak gdyby uzupełniają się. Saturn kieruje się dyscyplinę, realizmem, wymagając od nas samodyscypliny i wyrzeczeń. To on często mówi: ,,nie". Ale on również daje nam bezpieczeństwo, struktury, lojalność, wytrzymałość i niezawodność.

W znaku Strzelcu Saturn będzie sprawdzał przede wszystkim nasze umiejętności praktyczne, nie teoretyczne. Nasza uwaga będzie skierowana na szukanie i nadawaniu naszemu życiu głębszego sensu. Znak Strzelca ma mało wspólnego z surowym Saturnem. Konfrontacje, dyferencje wszelkich wiar stają się coraz bardziej widoczne oraz intensywniejsze...

Rozpoczynamy podróż szukania najwyższych prawd, sprawiedliwości a tym dając nam stalą ekspansję, nowe, realistyczne wizje i zupełnie odmienną filozofie pojęcia świata.

Saturn w znaku Strzelca będzie miał wpływ przede wszystkich na wszystkich urodzonych spod tego znaki, oraz na pozostałe znaki ognia i powietrza.
 
 
,,Spraw, żeby twoje wybory miały znaczenia. Rób to, co daje ci szczęście. Powiedz ludziom, których kochasz, że ich kochasz. Nie czekaj na lepszy moment. Zrób to teraz." - Cathy Kelly
 
Na niebie pozostaje nieszczęsna konstelacja Urana z Plutonem. Dokładnie 17.3.2015 zacieśniają się obie planety w siódmym kwadracie. Ale i tak energia tego ukladu zostanie na długo z nami, jako że obie planety poruszają się bardzo wolno. Uranus reprezentuje reformy, kłótnie, oryginalność, rewolucje, nieprzewidzialne, nagle zmiany, chaos,.. Pluton to koniec i nowy początek, transformacje.

Nie, to nie są zmiany.

To śmierć i odradzanie. W zależności konstelacji urodzeniowych każdy z nas jest poddany działaniu obu planet i nie ma sensu bronić się przed tym. Przy jego energii trzeba liczyć się z małymi lub dużymi katastrofami. W zależności od tego, co się nie rozwiązywało w swoim życiu przez wiele laty( bardzo wiele..) Kwadrat daje możliwości zniszczenia starej struktury i stworzenia nowej. Zupełnie odmiennej, bardziej pasującej do danej osoby. Nie warto nosić ze sobą ciężarów przeszłości lub zgadzać się na płytkie kompromisy. Kwadrat Urana z Plutonem wymaga od nas podjęcia pełnej odpowiedzialności za siebie, swoje czyny oraz otoczenie. Długotrwale cykle obu planet wskazują nam struktury, które trzeba opuścić, aby wybrać nowe drogi życia.
 
Neptun od roku 2012 do 2025 pozostaje w znaku Ryb niszcząc te struktury, które są nie dobre, niesprawiedliwe, niepotrzebne jednostce i społeczeństwu. Tu Neptun charakteryzuje się wysoka wrażliwością, rozdzielczością i ogromną duchową tęsknotą. Neptun jest w swoim domu, gdzie jest inna rzeczywistość oraz prawa zrozumiale tylko dla bardzo niewielu. On pragnie przede wszystkim oddania się i poświecenia bliźnim oraz odnalezienie nowych ścieżek duchowych. W zależności od tranzytu Neptuna w horoskopach ważne jest uwzględnianie rzeczywistości. Tylko osoby stojące mocno nogami na ziemi mogę pojąc świat Neptuna. Jego działania, bowiem trzeba wyczuć.
 
 
Uran pozostaje w znaku Barana do roku 2019 przenosząc ze sobą silną, dynamiczną, rewolucyjną energię. Jego porywczy charakter, czasami zbyt wielką pewność siebie już odczuliśmy w ostatnich latach ( rewolucje, bunty, rewolty..etc) razem w kwadracie z Plutonem w Koziorożcu.

On przynosząc kryzys w życiu każdego z nas oraz całym świecie ma za zadanie wprowadzenie zmian, innowacji oraz reformy. Uranus nie zgadza się na istnienie tego, co stare i nieaktualne. Wysadzanie granic możliwości czy tez wielkich murów nie jest dla niego problemem...przeszłość musi odejść. Nadszedł czas rozpoczęcia nowej ery...
   
Pluton pozostaje w Koziorożcu do roku 20124. Jego cykle dotyczą poszczególne osoby, narody i całą ludzkość. Jego działania: radyklane przemiany w Koziorożcu to niszczenie starego porządku społecznego, hierarchii, prawa, struktur, władzy i budowanie nowego. Pluton to działanie Feniksa powstającego z popiołu. Jedno musi zostać zniszczone, drugie powstać. W trudzie, mozole i bólu.

W horoskopach urodzeniowych, w zależności od tego, jako dom tranzytuje Pluton zachodzą transformacje. To, co nie odpowiada prawdzie( Koziorożec) jest przez Plutona przekształcane.
Wielkie zmiany życia już od roku 2008 składające się z wielu zakończeń i początków przechodzą wszystkie znaki kardynalne; Baran, Waga, Koziorożec, Rak oraz wszyscy, którzy mają powiazanie z tymi znakami horoskopem urodzeniowym(np. planety, AC; DC, MC, IC)
  
Rok Jowisza przynosi szczęście, optymizm i rozwój, ale przypomina również o innych religiach i jej wpływach, obrazów boga i przywódców wiary. Saturn w Strzelcu( znak Jowisza) będzie sprawdzał prawa we wszelkich religiach, rozwoju naszych poglądów, ekspansji i dobrobytu.
 
Merkury w roku 2015 jest w biegu wstecznym:
- 22.1.-12.2.2015
-20.5-12.6.2015
-18.9-10.10.2015
 
Baran 21.3-20.4
 
,,Sukces to podróż, a nie miejsce docelowe". B. Sweetland
Nadal walczysz z całą zaciekłością o swoją wolność, niezależność oraz indywidualność. Uranus w Twoim znaku jeszcze przez następne lata nie będzie dawał Ci spokoju dopóki nie odnajdziesz swojej drogi powołania. Ale czasami należy się zatrzymać, powiedzieć; stop! Zwracaj szczególną uwagę na sytuacje partnerskie, wszelkiego rodzaju, przede wszystkim z osobami bliskimi Ci sercu.... Gdy pędzisz biegiem do przodu spełniając swoje marzenia, lub dążąc do tego posłuchaj też, co mówi Twoja druga połówka?

Jakie ma potrzeby? A może więcej trzeba stawiać na wspólnotę, równouprawnienie i kompromis?

Nie jesteś przecież pępkiem świata..

Samotny? To już przeszłość w nadchodzący czasie. Single spotykają miłość spadającą jak grom z jasnego nieba, reformując cały Twój żywot. Szczęście piękne jest, ale daje więcej radości, gdy można się nim dzielić. Nawet, jeżeli bronisz się przed uczuciem, lato zapowiada się wspaniale. W ramionach swojego ukochanego spędzisz całe trzy ciepłe miesiące. Będzie pięknie..

Sytuacje zawodowo wymagają od Ciebie elastyczności, empatii i profesjonalnych kroków. Razem z Jowiszem stan Twojego konta poprawia się i do końca roku masz już w swoim banku uzbieraną sporą sumkę! Tylko spokojnie..

Twoja siła jest wielka i razem z nią masz możliwość zdobycie największych gór i szczytów. Ważne jest abyś postawił sobie cel i dążył do jego osiągniecia, czemu będzie ulatniał Ci w tym roku Saturn ze znaku Strzelca. Szans i możliwości będzie wiele w Nowym Roku 2015, ale decyzje trzeba będzie podejmować bez zmrużenia oka! Jowiszowa energia stoi Ci u boku. Dlatego na niej polegaj i korzystaj do połowy czerwca!.

Twoja motywacja nie opuszcza Cię przez cały następny rok. Powodzenia i korony będą osiągnięte dzięki planowaniu, konsekwencji, kursom dokształcającym lub kompletującym Twoje horyzonty. Inwestuj w siebie!
 
Byk 21.4.-20.5
,, Kto wielkie dzieło zaplanował, nie przejmuje się drobnostkami" Y. Zhu
 
Po 2, 5 letnim tranzycie opozycji Saturna do Twojego znaku można będzie pół roku odpocząć i odetchnąć głęboko. Planeta ta wróci w lato na trzy miesiące do Skorpiona, a to będzie znak, aby zwiększyć koncentrację i uwagę przede wszystkim na wszelkie sytuacje prawe, obowiązki i odpowiedzialność...

Ale tymczasem sytuacja się zmienia. Już od pierwszych dni stycznia życie przepływa śpiewająco. Wszystko idzie po Twojej myśli.

W pracy robisz postępy stawiając na profesjonalność. Podróże, wycieczki stoją po dobrą gwiazdą, nawet w dalekie odległości. Sytuacja materialna poprawia się dopiero na jesień. Trzeba będzie jeszcze pilnować się podczas wypadów do centrum handlowego. Z długopisem w ręku, można sobie wiele oszczędzić, ale już Ty poradzisz sobie z tym na pewno.
W miłości nie jest optymalnie. Albo Ty albo partner jest ciągle potrzebny gdzieś daleko od domu, ...Nie oznacza to jednak, że wasza sytuacja się pogarsza. Wręcz przeciwnie. Wielu może wyzwania zjednoczyć, a długoletnie partnerstwa nie pozwolą na rozstania. Stałość i wierność jest dla Ciebie przecież najważniejsza. Czyż nie tak?

Zanim zaczniesz za wiele wymagać od drugiej osoby sprawdź, czy Ty nie jesteś nic dłużny. Żyjemy w nowym świecie, gdzie panuje demokracja i każdy ma dostęp do wolności.. Gdy we wrześniu panuje już w związkach chaos, stawiaj na harmonię, wyciąganie ręki...Czas najwyższy zaplanować wspólny piękną podróż! Najlepiej w trwałą przyszłość. I co powiesz na to?

Planety namawiają Byka w Tym roku do modernizacji, zmian i nie trzymania się z uporem starego. Pozwól nowoczesności wejść do Twojego domu i zagrody. Czas odświeżyć i pomalować ściany! Projekty inwestycyjne i zamierzenia budowlane są przez układy planet protegowane. Tylko nic nie sprzedawaj! Ziemia wszak dodaje Ci mocy, stabilności i stałości.
Twoja sytuacja zawodowa wygląda do końca roku wspaniale. Intersujące perspektywy z nowymi technikami i metodami pracy, zaprowadzą Byka do przeznaczenia. Twoja praca się na pewno opłaci!
   
Bliźniak 21.5.-21.6
,, Bądź gotowy przegrać bitwę, aby wygrać wojnę!" J. Brown
Dla Bliźniaka razem z wkroczeniem Saturna w opozycję wiele może się niedługo radyklanie zmienić. Przede wszystkim w sytuacji rodzinnej. Na pewno trzeba coś wyremontować, a może tylko poprawić, a już z pewnością wiele nierozwiązanego, nieomawianego wyciągnąć na stół, omówić, a co nie potrzebne wyrzucić!

Nie martw się. Nawet, jeżeli na początku nie wszystko będzie Ci się podobało, a większość rodziny postawi się przeciw Tobie i Twoim pomysłom, wszystko zakończy się i tak odpowiednio! Ustal priorytety i walcz o nie do końca. Partner będzie wymagała ciągle Twojej uwagi i zaangażowania. Powstające z Tobą razem plany mają charakter przyszłościowy! Nie uciekaj, więc...!Warto zainwestować w zawiązek, skończyć ze skakaniem z kwiatka na kwiatek. Miłość w pojedynkę nie jest interesująca. Wolności możesz zaznać także we dwoje!
Na pierwszym miejscu zwracaj uwagę na swoje zdrowie. Pomimo, że lekarze będą Ci przepisywali kosztowne terapie, warto spróbować tego i owego. Nie marudź. Ponieważ zdrowie jest ważniejsze od wszystkiego!

W Twoim kręgu znajomych następują zmiany. Ktoś odchodzi, pożegnania w ciągu następnych 2, 5 lat przybiorą częstotliwość... Nowi ludzie i Ci, którzy przy Tobie zostaną będą już na stałe, a przynajmniej na 30 następnych lat! Co ma odejść zabiera Saturn. Liczy się stałość i trwałość na wieki.

W pracy poradzisz sobie stawiając na innowację, sieć znajomych oraz istniejące już relacje. Twoje pomysły są nieograniczone, a razem z Jowiszem do czerwca 2015 masz szanse rozpocząć całkiem coś nowego!

Oprócz poświęcenia zawodowego przestrzegać trzeba czasu przerw, wakacji oraz możliwego relaksu. Urlop nad morzem lub w odległych regionach kraju podbudują Twoje zaufanie do świata otwierając samoistnie horyzonty.

Zrezygnuj sam z ciągłego zbyt aktywnego trybu życia. Saturn w opozycji wymagać będzie od Ciebie więcej koncentracji na potrzeby własnego ducha i ciała!
 
Rak 22.6.-22.7.
,, Wybierz sobie zawód, który lubisz a nigdy nie będziesz zmęczony" Konfucjusz
W nadchodzącym dla Ciebie nowym czasie najistotniejsze jest abyś wreszcie pomyślał o zdrowiu!

Ale nie chodzi mi znowu o Twoich najbliższych, najważniejszych i najukochańszych! Pluton w opozycji wyznaczył Ciebie w celu sprawdzenia siebie, swoich sił i ogólnego stanu swojej aktywności dnia codziennego! Twoje dotychczasowe życie, ja gdyby na osobności wkrótce się kończy. Zbliżający się Jowisz w trygonie od czerwca 2015 roku zmienia wiele na bardzo korzystne. Do tego czasu trzeba będzie pilnować swoich wydatków, nie rozrzucając się podczas robienia sprawunków.

Sprawy partnerskie także się ułożą. Sam wiesz, jako Rak zawsze jesteś na dobrej drodze do swojego wyznaczonego celu. Gdy w związkach odczuwasz ciągłą karuzelę uczuć, nie pozwalasz swoim bliskim zbliżyć się do siebie, a to może ich przestraszyć.

Więcej luzu. I Ty masz prawo decyzje zmienić i odwoływać się do swoich nerwów. Poinformuj śmiało otoczenie, co teraz odczuwasz ,a wszyscy przyjmą to ze spokojnym zrozumieniem
Zawodowo potrzebujesz przede wszystkim przestrzeni. Nowe, innowacyjne, związane z Twoim powołaniem, dające Ci stabilność woła do gwiazd o wysłuchanie. Zanim jednak znudzisz się jednostajnością miedzy czasie warto by gdzieś wyjechać. Nawet małe odległości przyniosą Ci dobre myśli i już wiesz, że masz przed sobą perspektywę. Wszyscy, którzy pracują twórczo otrzymają okazję w lato, aby otworzyć małą, ciasną, ale własną inwestycję, która przyniesie dobre korzyści!

Myśl do lipca, planuj, nie uciekając od swoich marzeń. Układy planet będą Cię inspirować dodając odwagi, motywacji oraz animuszu.

Rok 2015 będzie potrzebował cierpliwości, ale to ma swoje pozytywne strony. Nie działaj pod wpływem nagłych emocji. Koniec roku przyniesie ogromne zadowolenie dla Raka!
 
Lew 23.7.-23.8
,,Ryzyko zawsze istnieje, wiec uczmy się ryzyko kontrolować, zamiast go unikać."R. Kiyosaki
Od czerwca 2014 jesteś gwiazdą numer jeden. Saturn popsuli Ci ostatnio parę planów, ale wszystko to już przeszłość. Jego przejście do znaku Strzelca pomoże Ci odbudować straty. Uważaj jednak dalej na wydatki, ponieważ za wielkim ryzykiem, możesz się przeliczyć. Jowisz pozostaje w Twoim znaku do czerwca 2015. Razem z nim otacza Cię jego błogosławieństwo, szczęście i spełnienie. Słoneczna droga rozpościera się przed Tobą..

Od nowego roku możesz już startować z ważnymi projektami oraz pomysłami z wielka starannością. Pomoc otrzymasz także ze strony kompanów, kolegów lub Twoich najbliższych.
Zawodowo będzie wymagane od Ciebie bardzo ogromnego zaangażowania. Nie zapominaj w toku wydarzeń o bliskich Ci osobach i zobowiązaniach. Saturn, bowiem konfrontuje Cię w lato z tym, co jest nie w porządku( także zawodowo). Uranus i Jowisz jeszcze pierwsze poł roku sprzyja kreatywnym działaniom, odmiennym eksperymentom i wysoką motywacją!
Plany muszą uwzględniać wszystko: wysokie szczeble kariery, dom, rodzinę i Twoją samorealizacje. Być może Twoja droga skieruje się za granicę? A może i jeszcze, jeszcze dalej?
Od jesieni, po kontroli Saturna przyświeca Ci w miłości zielone światło. Single mogą iść na całość. Wenus, bowiem przynosi ze sobą wielkie rozkosze, intensywne romanse i relacje, które będą Twoją pasją życia! Przygotuj się!

Całość uwieńcza dobra passa finansowa. Na pewno będzie, co wydawać i za co kupować innym następne prezenty. Nowy Rok 2015 wygląda bardzo wspaniale. Nie zabieraj się tylko do gry w ciemno.
   
Panna 24.8.-23.9
,,Nie zamykaj nigdy drogi przyszłym możliwością!" P. Mulford
Na początku roku, pomimo wielu dobrych konstelacji nie będziesz nadawała się do towarzystwa...Głowa do góry! Wszystko się wkrótce poprawi. Uśmiech i szczęście samo zawita na Twoją twarz i rozpocznie się faza szczęścia. Trzeba przeczekać!
Zanim nastąpi ten czas przygotuj się na pozbycie starych, niepotrzebnych nawyków, złych przyzwyczajeń. Czekają Cię remonty, naprawy, sprzątnie i szukanie nowych materiałów...Twórczych oczywiście!

Po głębokich zmianowych zewnętrznych przechodzisz ze spokojem do osobistego wnętrza. Nie, nie stoisz teraz sama! Twoi najbliżsi są przy Tobie służąc Ci lojalnością, opieką czy pomocą!

Zawodowo zapomnij może o robieniu wielkich planów. Pierwsze, bowiem poł roku może Cię zaprowadzić do celów nieznanych( jeszcze!). Mimo pierwszego odczucia zamieszania wszystko zmierza na szczęście do happy-end-u. Wchodzący Jowisz do Twojego znaku załatwia wszystko bez problemów. Tymczasem nie wykłócaj się w pracy, nie stwarzaj sytuacji prowokacji, nie napadaj konkurentów. Wszelkie kwestie prawne trzeba profesjonalnie wyjaśnić. Nic na własną rękę!
Planeta szczęścia Jowisz od połowy czerwca wyznacza Ci poważną rolę w Twoim otoczeniu. Kwestie sądowe, duchowe, moralne, sprawiedliwości, ochrony otoczenia itp.. nawet niedotyczące Ciebie, ale innych będzie właśnie Panna dozorować. Gdy dookoła jest wiele dla Ciebie pracy wieczorem spoglądasz tęskniąco w gwiazdy...

Ach, przydałoby się trochę rodzinnego ciepła..., Ale czy Twoja rzeczywistość się na to odważy?
Marzenia a rzeczywistość będą Twoim największym wyzwaniem. Sprawdzając innych pomyśl o sobie. Jesienny czas przynosi już prawdziwe autentyczne zakochania, powodzenia, spokój ducha i szczęśliwy koniec!
       
Waga 24.9.-23.10
,,Na szczycie, zawsze znajdzie się miejsce" - Daniel Webster.
Pomimo pierwszych niekorzystnych, noworocznych impulsów jesteś pełna pozytywnej energii, szczególnie, jeżeli będzie chodzić o zmiany w Twoim rodzinnym domu. Planety będą, bowiem namawiały na nowe projekty dostarczając intersujących pomysłów do konstruowania oraz odnawiania.

Na Twoim jednak miejscu nie wybiegałabym aż tak daleko. Plany będą, bowiem się nagle zmieniać i zanim rzucisz swoimi narzędziami ( pracy!) o ścianę radze jeszcze trochę poczekać.
Za mała pewność siebie i poszukiwanie ciągłego potwierdzenia w partnerach, przyzwyczajenia i przytakiwania mogą dostarczyć nieprzyjemne doświadczenia. Wcześniej niż oddasz się komuś w całości, kto nie zwraca na Ciebie uwagi pomyśl lepiej o niezależności, także zawodowej, bowiem to właśnie w przyszłości się opłaci i jest Tobie pisane.

Idąc raźnym krokiem do przodu musisz szukać swojego powołania. Gwiazdy, bowiem będą Ci przyświecać tylko w profesjonalnym, pewnym, bezceremonialnym działaniom. Stworzenie własnej działalności, ucieczka od uzależnienia( wszelkiego rodzaju zawodowego), nowego kontakty i relacje specjalistyczne, stowarzyszenia i grupy podobnie myślących są Twoją drogą do zwycięstwa.

W miłości zostaw już ciągle naginanie, przytakiwanie i dopasowanie do partnera. Szukając swojego sensu, cienia i spełnienia akceptuj siebie! To, co nie pasuje do Twojego stylu, uczuć i emocji nie będzie Twoją gwiazdą przewodnią. Tylko niekonwencjonalne, odważne formy Twojej własnej inicjatywy otworzą przed Tobą siódme niebo!

Twoje emocje mogą być większe, gdy pozostawisz stereotypy.
Magia i ogień namiętności może trzymać Cię aż do grudnia 2015, gdy sama sobie zaufasz! Single czekają niesamowite wrażenia, miłości nagłe i ogniste. Odważ się skakać z siódmego pietra! Na dole czekać ktoś, kto może Ci tak wiele zaoferować, czego się nawet nie spodziewasz...

Więcej kawalerskiej fantazji!
   
Skorpion 24.10.-22.11
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką." Paulo Coelho
 
Nareszcie pojawia się światło w tunelu...Wyjście Saturna z Twojego znaku zabrało ze sobą stres, ograniczenia kończąc bardzo wyczerpujące 2, 5 roku.

Zanim zakończysz ucztowanie i odpoczynek nie zapominaj o swojej pracy. Nowe eksperymenty na początku roku razem z Jowiszem w kwadracie nie będą się opłacać. Nie rozpoczynaj nic nowego stawiając więcej na swoją wiedzę i doświadczenia. Czerwiec 2015 przyniesie ze sobą zbawienie, nagłe, pozytywne zmiany doktryny, możliwe nowe stanowisko, a także odmienne własne życzenia!

Wszystko odbywać się będzie stopniowo. A przechodzeniu z stopnia na stopień bardzo wysokiej drabiny kariery muszą towarzyszyć przemyślenia i rozsądek. Zapomnij heroiczną postawę i lekkomyślność! Saturn, bowiem wraca w lato do Twojego znaku, a to może się odbić przede wszystkim nieciekawym echem na polu finansowym! Jego sprawdzany są nieprzyjemne i mogą przynieść ze sobą smutek, porażkę.

Zawodowo będzie bardzo wiele wymagane, ale Skorpion wszystkiemu sprosta. Gdy nie będzie wyżywał się na bliskich i przyjaciołach!

Przydałoby się więcej radości życia i zaufania w przyszłość, które zabrał Ci Saturn ze sobą... Wielu, którzy sercem są przy Tobie zostawiasz z boku idąc swoją, samotną drogą...
Trzymając się z dala od ryzykownych, finansowych działań, kierując twarz do słońca i spełnienia spróbuj raz jeden wykonać potrzeby partnera. Ale nie biorąc wysokie kredyty, lecz uczuciowe!

Gdy koniec lata przynosi niepotrzebne dyskusje, rozumiesz swoje błędy rozpoczynając pakować walizki. Odchodząc pomyśl ile stworzyłeś, a ile jeszcze przed Tobą..! Może lepiej byłoby pomyśleć o wspólnej inicjatywie, kooperacji i harmonii związku? Wspólne projekty zjednaczają.

Gdy znowu cieszyć się będziesz z konkretnych propozycji zawodowych zajrzyj czasami, co się dzieje w domu. Miłości nie da się niczym przekupić, a już na pewno z reanimować.
Niech decyzje serca przyświecają Twojej nowej drodze życia w Roku 2015!
   
Strzelec 23.11.-21.12
"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo." Bosmans
A wszystko zaczęło się 23.12.2014...Wchodzący Saturn do Twojego znaku jeszcze się nie rozgościł na dobre. Jego słowa przywitania: Witaj Strzelcu, czy wiesz, co znaczy ,, odpowiedzialność"? zabrzmiały dziwnie w Twoim świecie. Planeta ta dostarczy siły, talentów i możliwości, aby pokazać się z zupełnie innej strony. Ci, co sięgają w pamięci około 29 lat wstecz znają już jego prawa. Dyplomy, szkolenia, ważne wyróżnienia nie były upominkami losu. Staruszek Saturn wymaga pracy, organizacji i konsekwencji. Podróże? Tak! Nawet bardzo możliwe, lecz w celu dalszego kształcenia i rozwoju horyzontów. Twój przełożony będzie miał Ciebie na oku. Jeżeli coś nie będzie w porządku możesz spokojnie, jako pierwszy liczyć na jego uwagę.

Nie walcz tylko z paragrafami. Bojowość, spontaniczność nie będzie w następnym roku przydatna. Wszystko musi przebiegać bardzo powoli. Saturn jest bardzo stary. Nie podażą za Tobą!

Koncentrując się spokojnie na swoich zadaniach wszystko będzie podążać w odpowiednim kierunku. Rodzina da Ci odpowiednią przestrzeń, abyś mógł swoje skrzydła rozwijać. Uranus i Jowisz przez pierwsze sześć miesięcy stoją Ci u boku dostarczając inspiracji i ciekawych pomysłów. Do jesieni możesz spodziewać się powodzenia.

Ale dalej czekają Cię już opory. Dlatego podziel swoją siłę i energię odpowiednio, aby przede wszystkim starczyło tego do końca roku. W pracy, czy prywatnie nie przekonuj nikogo do swoich osobistych poglądów. Wymądrzanie, czy rola misjonarza nie będzie przez otoczenie akceptowana. Przestrzegaj wszelkich zasad i podczas wszelkiej współpracy. Stawiaj na kompromisy. Lepiej jest nie sprawdzać, kto ma więcej mocy; Ty czy władza, ponieważ możesz przegrać z kretesem.

W miłości rozkwitasz jak kwiatek już na wiosnę, co latem doprowadza do szczytów emocji! Jesienne miesiące mogą przynieść chmury, ale dla Strzelca na szczęście wszystko się dobrze kończy! Single zakochują się oczywiście podczas urlopów. Gdy wszystko idzie jak z płatka, nagle poczujesz jak Twoje uczucia zmierzają do -nieustanności!
Pamiętaj o dokładności.
   
Koziorożec 22.12.-20.1
"Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się." Goethe
Koziorożce są od dawna pod wpływami siły przeznaczenia i dobrze byłoby płynąc razem z prądem. Opory nie mają na to wpływu, ale za to kwitnie kreatywność, nowość i odmienność.
Wyjazdy w dalekie odległości nie są teraz polecane. Korzystając z chwili długiej przerwy( od zmienności) szukaj siebie i zaułków wiary. Zawodowe i społecznie Twoja rola rośnie do góry, co ma dla Ciebie ogromne znaczenie. Nieszablonowość, fantazja oraz inwencja już Cię w ogóle nie przeraża. Opuszczając swoje rodzinne tradycje zostałeś wyrzucony( bez pytania!) na nowe tereny. Nie denerwuj się. Skorzystaj przytomnie z rewolucji Urana rozpoczynając niecodzienne projekty. Stałości już przy nim nie zaznasz. A wyrwana Ci podłoga spod nogi będzie zastąpiona tym, co nie umiera. Spełniając Twoje marzenia. Kierując do pracy z miłością. I poświecenia!

Zamiast stawiać się samego pod presją, ganić za nie podążanie w wyznaczonym przez Ciebie kierunków - akceptuj lepiej zmiany, uliczki spokojne, może objazdy czy też analityczne przystanki. Pluton i Uran w kwadracie wyznaczył dla Ciebie zmiany radykalne. Ufając swojemu sercu i sobie, idź dalej bez drgnienia powiek przed siebie. Ważna jest Twoja pasja, dopuszczenie bólu, że wiele mija czy też od Ciebie ucieka.
Także w miłości to nie jest czas na dyscyplinę czy kontrolę! Planety nakazują więcej płomienności, radości życia i głęboko(Pluton) emocjonalne związki życia. Wszystko, co jest powierzchowne nie skwitujesz nawet swoim długim spojrzeniem w oczy..
Intensywne przywiązania poczujesz wtedy, gdy pozwolisz na momenty słabości. Daj komuś szansę siebie pokochać, dzieląc się z nim smutkiem, żalem, przywiązaniem lub głębokim pragnieniem. Więcej śmiałości!
   
Wodnik 21.1.-19.2
Szaleństwo to robienie ciągle tych samych rzeczy w oczekiwaniu różnych rezultatów. Albert Einstein
 
Lubiący wolność i niezależność Wodnik, dziwnie w tym Nowym Roku przestawia się na rodzinę! Z partnerem, bliską Ci osobę będzie Ci bardzo twarzowo. Tu znajdziesz siebie, spokój i miłości ognisko. Gdy zawodowo odczujesz nagle ulgę trzeba będzie uważać na zawartość portfela. Opozycja Jowisza rzekomo zwodzi. Na Twojej drodze a nuż pojawia się wielu blagierów, którzy mogą zaprowadzić do wysokich przegranych.

Spokojnie pilnuj, więc swojej pracy dającej bezpieczeństwo. Jesień przyniesie na pewno wielkie poprawy materialne dające możliwość podróżom czy historycznym wycieczkom. Po długim, bowiem czasie posuchy czekają na ciebie w Nowym Roku 2015 wyróżnienia. Wszystkie bolączki, rozterki ostatnich czasów możesz powoli zapominać.

Saturn ustawił się korzystnie. Entuzjazm nie będzie przesadzony. Wysokie loty letnie zrealizują wcześniejsze plany lub marzenia! Inwestycje, kredyty czy drogie idee muszą być dokładnie przemyślane. Nie ufaj wszystkiemu, co zobaczysz. Sprawdzając fakty, drobiazgi czy realia szybciej otrzymasz to, co pragniesz.

Miłość roku następnego ma wiele dla Ciebie propozycji. Trudno będzie decydować się do lata... Single mają z tego korzyści! W partnerstwach nie łatwo będzie oprzeć się Twojemu czarowi, gdy rozpoczniesz swoje intelektualne komplementy. Wodniki górą. Nic na to nie poradzisz..abyś wytrzymał do jesieni! Teraz powstają dalekosiężne plany. A może zaplanujesz powiększenie rodziny? Przeprowadzka? Nowe dywany? Śluby i zaręczyny są więcej niż gwarantowane!

Korzystając z dobrodziejstw roku 2015 nie zapominaj o swoich grupach. Udany zespól, sojusznicy i wielcy sponsorzy uwieńczą go jeszcze Twoim osobistym zwycięstwem!
   
Ryba 20.2.-20.3
Nie musisz być wielki by zacząć, ale musisz zacząć by być wielkim. Les Brown
Dla Ciebie, droga Rybo ważne będzie zwróci uwagę na przyjaciół, kolegów i kontakty w najbliższej okolicy. Aby uzyskać dobrą opinię licz na swoje osobiste pozytywy!
Niektóre partnerstwa może są za stresujące. Pomyśl o dokładnej analizie. Zdrowie to także punkt następny roku 2015. Gdy brak spełnienia zabiera Ci efektywność trzeba będzie pomyśleć o konkretnych zmianach. Układy planet będą pobudzać Twoją fantazję nakazując reformację struktur, żelaznych zasad i dyscypliny.

Ryba potrzebuje, bowiem więcej dla swojej duszy. Coś, czemu może się oddać bez powrotnie. Jej cele musza być nieograniczone. Więcej czasu dla siebie, radości i osobistych przyjemności.
Samotność jest może krótko dobra na odpoczynek. Za chwilę zatęsknisz do miłosnych igraszek. Szukając siebie wśród Neptuna mgieł i wysokiej fali nie uciekaj przypadkiem od codzienności i reali. Łączenie marzenia z rzeczywistością pomoże kreatyna, zdolna muza, która obejmie Cię w ramiona!

Planety będą pozwalać na edukację, ciekawe kursy i rozwój płomiennej myśli. Szukaj pomocy u ludzi kreatywnych! Tych, co od dawna już podziwiasz. Nie, nie myl tego ze starą definicją. Pomagaj więcej sobie nader wszystko!

Twoja tęsknota do wielkiej miłości jest nieprzeciętnie bezkresna! Jowisz w opozycji od miesięcy letnich może zawiązać oczy na otoczenie całego świata! Zanim wypowiesz: ,,tak" sprawdzaj dokładnie swojego wybranka.

Rozczarowania, bowiem są za programowane przy takich konstelacjach! Nowa osoba musi wprowadzić w Twoje życie pozytywne zmiany. Nie rób nic na siłę, gdy czekają na Ryby wielkie alternatywy! Bratnia dusza, połowa serca, jedność ciała-to jest Twoim prawdziwym przeznaczeniem!

Działaj spokojnie przemyślając dojrzale swoje decyzje.

Ja życzę wszystkim prawdziwie szczęśliwego Nowego Roku 2015!
,,Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć." Paulo Coelho

Honorata Nothdurfter
13.10.14 Wiedeń, Słonce w Wadze


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji