widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-02-23

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku 23.02-01.03.2015

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Słonce w znaku Ryby dezorganizuje nasze życie ustawiając się w trudne konstelacje z innymi planetami. Już w poniedziałek jego kwadrat do Saturna to niespodziewane trudności, które nie wiadomo skąd się biorą i zahamowania sytuacji, bez rozpoznania granic i przyczyny.

Gdy początek tygodnia dostarcza nam bolączek i komplikacji w dniu codziennym partnerstwa wszelkiego rodzaju razem z Wenus i Saturnem w trygonie przynoszą nam okazję do stałości, stabilności i zupełnie czegoś nowego. Oceniając realnie wszelkie możliwości można dotrzeć do własnej równowagi ( pewności siebie). Także materialnej.

Mars i Wenus w Baranie kładą nacisk na odnowy i odbudowy. W tym czasie rozpoczęte związki magą liczyć na harmonię i bezpieczenstwo. Obie planety wskazują na intensywność seksualną, pasje, atrakcyjność i wszelkie zamiany w związkach, kooperacjach czy też braterstwach.

Nie obiecuj jednak za wiele, nie przyrzekaj lub nie daj się wciągać w śliskie układy. Słonce przechodzące Neptuna nie wróży nic ciekawego zakrywając prawdy oraz istotę rzeczy i jasne kierunki naszej drogi. Praca, projekty, energia akceptująca realia i aktualne predyspozycje może jednak okazać się sukcesem. Pozycja Słońca dyktuje kierowanie się empatią, współczuciem oraz wyższymi ideałami. Jednak wszelkie ryzyka, akcjonizmu s czy impulsywność decyzji trzeba unikać w połączeniu z Neptunem. W spokoju, a może i osobności najlepiej jest odnaleźć samego siebie podczas spacerów lub aktywności z naturą i muzyką.

Ważne terminy(np. bank) należy przesunąć lepiej na następny tydzień. Czas nadaje się na medytację, szukania nowych projektów, duchowość i aspiracji.

Czwartkowy trygon Marsa z Saturnem to wreszcie pozytywna energia! Pewnością siebie, zdecydowaniem i jasnym formułowaniem własnych potrzeb i życzeń można znaleźć się niespodziewanie na właściwej dla siebie drodze!

Nie pozwól innym się zatrzymać! Słuchając głosu wewnętrznego masz szansę zbliżyć się do swojego wymarzonego celu. Mars dodaje w tym dniu siły i wytrzymałość, aby nowe projekty postawić na solidnych fundamentach.

Uwzględniaj realia, gdy Merkury z Uranem narzuca coraz to nowe pomysły, a jego opozycja do Jowisza także lekkomyślność.

Nie musisz myśleć o całym świecie. Ty i Twoje własne, prywatne cele dopasowane do aktualnej, dostępnej atmosfery są najważniejsze.

Zmienne konstelacje zapowiadają przed nami bardzo kontrastowy tydzień. Sprzeczne energie albo zmuszają nas do działania lub do poświecenia i roli męczennika. Ideały, ideologie wszelkiego rodzaju mogą pomoc nam w realizacji naszych pomysłów lub popchnąć do czynów bardzo szkodliwych. Rezygnując z agresji, ataku czy też zdrady, kłamstwa( Słonce/ Neptun) wykorzystaj swoje kreatywne talenty do wyższych celów. Zbyt szybo wypowiedziane impulsywne osądy teraz nie popłacą. Miej na uwadze, że wiele może się w ostatniej chwili niespodziewanie zmienić.

"Pewien rodzaj masochizmu jest mi bliski. Koleżanka opowiadała, że przechowuje list od nieżyjącej już babci. W chwilach depresji czyta ten list, by płacząc zejść na samo dno rozpaczy. I ja to rozumiem."
Andrzej Grabowski

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

-Tak mi smutno-powiedziała panna Migotka i spojrzała na Niego spod grzywki.
Na uszach miała wianek z fiołków i okropnie nudziła się od samego rana. Muminek mruknął przyjaźnie.
-Pobawmy się -powiedziała panna Migotka -Pobawmy się, że ja jestem wyjątkowo piękna i że Ty mnie porywasz!
-Nie wiem czy jestem w odpowiednim nastroju-odparł Muminek.
Panna Migotka opuściła uszy. Wtedy Muminek szybko potarł pyszczkiem o jej pyszczek, po czym powiedział.
-W to, że jesteś wyjątkowo piękna nie potrzebujemy się bawić, bo jesteś piękna. Ale wolałbym Cię porwać raczej jutro.

- Tove Jansson, Lato Muminków

Baran Baran 21.3-20.4
Możliwe, że czeka Cię jeden z bardzo dobrych tygodni tego roku! Trzy planety w Twoim znaku razem z Twoim Marsem, jego koniunkcją do Wenus i piękny układ do mądrego Jowisza przynosi powodzenia, uznanie i spełnienie tego, co zaplanowałeś. Tempo, które nadają wszystkie planety trzeba sprostać. Teraz musisz wykorzystać wszystkie swoje talenty w pracy. Wyznaczyć konkretny cel i czekaj na odpowiedni momenty, aby wystartować!

Szczęśliwe tranzyty dodają Baranom wiele mocy. Z radością zabierasz się za nowe plany, działania i ważne rozmowy.

Najlepiej jednak wyglądają sprawy uczuciowe. W partnerstwach wszelkiego rodzaju kwitnie emocjonalna bliskość i pasje. Sam doświadczasz fascynacji a wielkie uniesienia lubisz najbardziej.

Zawodowo idziesz w odpowiednią stronę. Merkury w sextilu przynosi nowe znajomości, kore będą miały wpływ na jasną przyszłość.

Nie masz zamiaru siedzieć w szarej realności. Baran rusza wreszcie śmiało do boju!

Wykorzystaj dla siebie bardzo dobry czas, także do popraw finansowych.

bykByk 21.4.-20.5

Słonce i Neptun są Twoim najlepszym prezentem. Kreatywna strona uwydatni się, gdy poszukasz miejsc ciszy i spokoju. Wsłuchując się w to, co mówi Twoje serce odnajdziesz swoją fantazję, silę i ludzi, którzy do Ciebie pasując. Sextil Słońca przynosi ukojenia i zrozumienia wszelkich sytuacji.

Siła Byka zwiększa się. Z ze spokojem możesz koncertować się na sobie i własnych zamierzeniach mimo utrudnień w komunikacji. Merkury, jeszcze w kwadracie nie poleca tworzenie wielkich planów. Opóźnienia czy nieporozumienia przyjmiesz jednak z przymrużeniem oka. Wiesz, że wiele może się w ostatniej chwili przeobrazić, właśnie z korzyścią dla Ciebie.

Zaufaj swoim siłom, odwadze oraz własnym przypuszczeniom.

Jowisz w niekorzystnym położeniu zmienia Twoje biznesowe plany. Jednak ekspresyjność pochodząc od trygona Plutona jest większa. Razem z nim robisz spokojnie postępy. Chiron jest także po Twojej stronie i pomaga opanować niepewność, nieśmiałość czy też niezdecydowanie. Bliźnięta Bliźniak 21.5.-21.6

Nowe dni będą potrzebowały dystansu do otoczenia. Istotny będziesz Ty, Twoje życie prywatne i uczuciowe.

Mars i Wenus, bowiem stoją wyśmienicie. Syngle maja wielkie szanse poznania kogoś nowego. Miłość czy wielkie uczucia przyjaźni otaczają Bliźniaka. Razem z nimi chce się żyć, czekać na wiosnę albo i cały świat uściskać! W środku tygodnia Księżyc jest w Twoim znaku, co umożliwi Ci ciekawe spotkania, interesujące rozmowy i wymianę komunikacji.

Tymczasem sprawy zawodowe razem z kwadratem Słońca nie będą szły w dobre strony. Abyś wyszedł na swoje musisz oddzielić marzenia od realności. Kwadrat Neptuna wskazuje, że zapatrzyłeś się, w coś, co w ogóle nie ma przyszłości. Twoje wyobrażenia nie będą miały miejsca w realu. Zatrzymaj się i zmień kierunki. Tym będziesz mógł uniknąć bolesnego rozczarowania.

Merkury, Uranus i Jowisz jest po Twojej stronie abyś śmiało zaprezentował siebie z innym pomysłem. Nie wkładaj swojej energii tam, gdzie nic nie wraca do Ciebie. Liczy się przyszłość, jasność i Twoje osobiste szczęście

RakRak 22.6.-22.7.

Słonce w trygonie pozwoli Rakom koncentrować się na swoje sprawy. Gdy kwadrat Wenus i Marsa wskazują na wielkie wyzwania stawiaj na zawodowe priorytety.

W miłości i sytuacjach partnerskich musisz liczyć na trudności. Nieporozumienia, złości, zamyślenia, brak czułości czy też może poczucie osamotnienia.

Praca i plany na przeszłość wynagrodzą otaczający Ci zimny real. Ważne byłoby wykorzystać swoje kreatywne talenty. Neptun pragnie odnaleźć Twoje miejsce w świecie razem ze swoim trygonem.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Urana i opozycją Plutona musi liczyć na niespodziewane wydarzenia stawiające ciągle Twoje życie na głowie. Nie ma, co to jednak lamentować. Grunt jest abyś dopasował się do otaczającego cię zmieniającego się świata. Nic przecież nie istnieje na wieczność. Dość lamentowania! Przechodz do obrony siebie. Do walki o własne prawa.

Słonce z Ryb będzie Ci pomagać. Jego trygon dostarczy zadowolenia wewnętrznego.

LewLew 23.7.-23.8

Po długim czasie nareszcie będziesz mógł wykorzystać swoje lwie siły! Wszystkie planety oprócz opozycji Merkurego stoją prześwietnie i możesz śmiało przechodzić do działania!

Razem z trygonem Marsa i Wenus Twoje bitność się zwiększają. Gdy Mars stoi po stronie Saturna to, co rozpoczniesz ma fundament do znakomitej przyszłości. Twoje zaangażowanie musi być teraz celowe. Nie wypuszczaj władzy ze swoich rąk! Od tego zależy wszystko, co teraz nastąpi. Zawodowo wysuwasz się na plan pierwszy. Z wielkim zapałem zabierasz się za priorytety. Partnerstwa wszelkiego rodzaju nabierają rozpędu. Miej jeszcze cierpliwość do szwankującej komunikacji. Projekty reprezentuj pomału i bardzo dokładnie stawiając jasno swoje wymagania!

Sprawy materialne do końca tygodnia ulegają poprawie. Ty sam beztroski, słoneczny i zadowolony razem z Jowiszem podejmujesz inicjatywę. Nie przesuwaj teraz nic na później! Dobry czas trzeba umieć przetworzyć.

Bardzo dobre siedem dni przed Tobą.

Panna Panna 24.8.-23.9

Słonce w opozycji to znak na nowe zadania dla Panny! Merkury jeszcze w Wodniku będzie podsuwał Ci coraz to nowe pomysły, aby wyjść wreszcie z impasu. Kwadrat Saturna, bowiem dla pierwszej dekady urodzonych wskazuje na trudności, które musisz pokonać. Nie bądź ciągle taka przestraszona! Osoby przełożone mają także swoje słabe strony. Niedługo wszystko, co złe skończy się i będziesz mogła cieszyć się z powodzenia!

Podchodź do wszelkich sytuacji z dyplomacją nie oddając nikomu odpowiedzialności za siebie. Zajmując się sobą i swoimi sprawami będziesz podążać powoli, ale do celu. Ważne decyzje lepiej jest teraz odłożyć. Odpowiedzialność jednak będzie spadać na Ciebie, dlatego kontroluj to, co robisz lub przekazujesz innym nie pozwalając wciągnąć się w uzależnienia wszelkiego rodzaju.

Dzięki Plutonowi Twoja praca nie pójdzie na marne. Dlatego podnieś wzrok i najpierw sama siebie postaw na nogi.

Cierpliwość będzie potrzebna w nadchodzącym tygodniu, jednak Panna sobie ze wszystkim poradzi.

WagaWaga 24.9.-23.10

Twoja Wenus razem z Marsem w opozycji zmienia wiele w nadchodzącym tygodniu. Syngle mają szanse na nowe podboje.W istniejących już związkach pojawiają się różnice zdań, trudności i wyzwania. Walka z Marsem w opozycji z Barana się nie opłaca. Dlatego musisz spróbować nie tylko swojego polotu, ale może i ..partyzantki.Zamiast rzucać się z szabelką na czołgi -zrozum, kto jest z Tobą, a kto przeciw Tobie. Jest możliwe, że konieczne są rozstania, ale z Jowiszem i Merkurym w trygonie nie będzie to aż tak bolało.

Środek tygodnia przynosi pozytywne wydarzenia. Mimo wiele propozycji wybierz tą, która zagwarantuje Ci stabilność i bezpieczeństwo w przyszłości.

Czasy, bowiem razem z Uranem na przeciw będą zawierać wiele nieoczekiwanych momentów zwrotnych. W nieznanych jeszcze dla Ciebie kierunkach.. A Waga potrzebuje przede wszystkim ciągłości i stałości. Zawodowej, uczuciowej i emocjonalnej.

Twoja siła leży w odpowiedzialności. Sprawiedliwość jest dla Ciebie przecież ważna. Ale czy Ty sama pozostajesz wobec siebie fair?

Skorpion Skorpion 24.10.-22.11

Trygon Słońca, to gwarancja, że nadchodzące siedem dni zapowiada się dobrze. Nie bierz jednak na siebie dużo pracy.

Słonce w Rybie będzie szukało dla Ciebie odpoczynku, spokoju i relaksu. Jeżeli uda Ci się połączyć ze swoim wnętrzem i swoimi własnymi siłami dostrzeżesz wiele nowych sprzyjających okoliczności, które będziesz potrafił przede wszystkim wykorzystać zawodowo.

Merkury kwadrat teraz rozpoczynający się dla drugiej dekady urodzonych nakazuje trzymanie się realności. Twoja fantazja z Neptunem czasami jest nieograniczona, jednak dobre warunki przyniesie Skorpionom tylko pełna koncentracja.

Przed podjęciem decyzji zastanów się jeszcze raz nad celem. Jowisz namawia do wysłuchania propozycji innych. Choć nie wszystkie będzie po Twojej myśli, Twoją akceptacją i zrozumieniem zjednasz sobie teraz wielu.

Nowy tydzień prezentuje więcej optymizmu, wiary w przyszłość i radość nawet z małych, bagatelnych momentów.

StrzelecStrzelec 23.11.-21.12

Razem z trygonem Wenus i Marsem zapowiada się bardzo dobry czas na wielkie emocje! Siła, która teraz będziesz umiał innym pokazać może zapowiedzieć ogromne powodzenie.

Ale przede wszystkim jest to bardzo dobra faza dla miłości, romansów i ekscytujących momentów.

Zawodowo z kwadratem Słońca musisz przygotować się na próby ognia. Mars w trygonie będzie jednak dobrze Twoją energią kierował lub stawiał cię szybko do pionu.

Pozostałe planety, bowiem stoją z korzyścią dla Ciebie, dlatego nie zniechęcaj się pojawiającymi się trudnościami. Dookoła Ciebie, razem z koniunkcją Saturna będzie bardzo wiele się działo. Koncentruj się na sobie. Swoich planach oraz wewnętrznych ideałach.

Twoje wartości musisz teraz sam bronić z odwagą. Konsekwentnie, spokojnie, a może czasami i z uporem osiągniesz wszystko, co sobie tylko zamarzysz.

Nie poganiaj siebie samego. Nikt cię przecież nie goni.

KoziorożecKoziorożec 22.12.-20.1

Razem ze Słońcem w trygonie dostaniesz ze znaku Ryb sygnały, informacje i znaki, które na pewno pomogą spełnić nie jedno zamierzenie.

Prowokacje musisz oczekiwać ze strony planet w Baranie. Na razie pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Wenus i Marsa. Związki partnerskie, miłosne, przyjaźnie i koleżeństwa będą przechodzić bardzo trudne testy..

Sprawy, które od dawna nie były omawiane lub skrzętnie ukrywane pod spodem dywanu -będzie trzeba niestety omawiać. Konfrontacji nie da się niestety uniknąć.. Dlatego stawiaj do boju przede wszystkim o siebie. Mów wreszcie o tym, co Cię boli i co Ci przeszkadza!

Razem ze Słońcem, Neptunem i koniunkcją Plutona będziesz miał siły, dużo wyobraźni czy też fantazji na rozwiązania piętrzących się trudności. Nie daj się jednak sprowokować. Nawet małe sytuacje stresowe mogą Cię teraz wyprowadzić z równowagi.

Pamiętaj o sobie i relaksie. Z bałaganiarskimi tranzytami musisz oszczędzać swoją energię oraz zdrowie.

WodnikWodnik 21.1.-19.2

Twoja dobra passa nie ma w ogóle końca. Po nowiu w Twoim znaku Wenus i Mars w sextilu będzie prowadzić Cię do przeodu. Z radością w sercu, wewnętrznym zadowoleniem, przyjaźnią, miłością nadchodzą także wielkie emocje!

Obie planety z Barana zsyłają na Wodnika bez liku poruszenia i tkliwości. Śmiało możesz postawić na swoją własną charyzmę. Nikt nie jest w stanie Wodnikowi się oprzeć. Saturn zajmuje się tymczasem własnym zadaniem. Nowo poznane osoby lub nawiązane związki profesjonalne będą przynosić Ci długoterminowe korzyści.

Zawodowo otwórz się na postępowe współprace. Poprawa materialna doda Ci większej pewności siebie oraz swobody. Merkury w koniunkcji i sextil Urana to niespodziewane, nagłe pozytywne zmiany sytuacji. Twoja postawa przeistacza się gwałtownie. Odnajdujesz dookoła wiele możliwości wykorzystując swoje talenty, dobre manewry, aby poszerzyć krąg biznesowych znajomości. Powodzenie czeka cię wszędzie!

Masz nadzwyczajnie dobre konstelacje! Zrób użytek z bardzo dobrego czasu dla swojego spełnienia i stworzenia tego, na czym Ci najbardziej zależy.

RybyRyba 20.2.-20.3

Przed Tobą bardzo dobre dni razem ze Słońcem w Twoim znaku. Nadchodzący czas zapowiada się wyjątkowo pięknie, a nowy weekend przyniesie wreszcie poczucie rodzinnego szczęścia, spokoju i ukojenia.

Pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Saturna może odczuć w sobie sprzeczne uczucia. Z jednej strony masz wiele do zrobienia z drugiej wiele zewnętrznych hamulców niepozwalających ruszyć się z miejsca. Odszukaj w sobie wiele cierpliwości. Słonce będzie przechodziło dodatkowo Neptuna w Twoim znaku. Dobra porcja dystansu i wątpliwości czy też zdrowego rozsądku pozwoli odróżnić prawdę od nieuczciwości. Nie słuchaj tych, którzy obsypują Cię komplementami. Nie wszystko będzie szczerą prawdą.

Druga połowa tygodnia będzie bardziej udana. Twoje działania i nowe pomysły będziesz mogła wdrożyć w codzienne życie. Sextil Plutona to moc przenosząca góry!

Jeżeli coś jest dla Ciebie ważne koncertuj wszystkie swoje siły! Walka do końca będzie się opłacać.

Razem ze Słońcem możesz być faworytką miesiąc. Nie stawiaj tylko samej sobie za wysoko poprzeczki.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji