widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-04-30

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 27.4.15 do 3.5.15

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Zyskujesz odwagę i pewność z każdym doświadczeniem, w którym przestajesz pokazywać strach na twarzy." Eleanor Roosevelt

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Jak mija Ci czas razem ze Słońcem w Byku poszukującym swoich życiowych wartości?

Czy to, co masz, czemu się ostanie lata poświęcałeś jest Twoim największym marzeniem? Życiową szansą, radością dającą bezpieczeństwo i stabilność? A może jesteś w sytuacji obrony? Ograniczając swoje terytoria od innych czujną granicą, aby nikt tylko nie przedarł się do tego, co posiadasz?

Faza Słońca w Byku to refleksja nad wszystkimi własnymi dobrodziejstwami, którymi każdy dysponuje; środki życia, zasoby a także swoboda naszego osobistego działania na rzecz osobistego szczęścia. W tym samym już czasie Jowisz w Lwie rozwija nasze pozytywne myślenie umożliwiając także wzrost pewności siebie i zaufanie w następne dni.

Nie przeceniaj lekkomyślnie swoich umiejętności. Oceniaj dokładnie nowe plany oraz założenia. Jowisz do słonecznego lata będzie jeszcze wspomagał w rozwoju naszych kreatywnych stron.

Nowy tydzień charakteryzuje się pełną barwnością, wrażliwością oraz czułością. Już w poniedziałek zwracaj uwagę na wszelkie układy i kontakty społeczne starając się dostosować do potrzeb i okoliczności. Warto w tych dniach unikać nietaktownych osób. Wszystkie sytuacje finansowe wymagają szczególnej kontroli oraz dokładności. Przy okazji zwiększ swoją empatię starając się wyczuć, co siedzi w drugim lub jakie uczucia ma osoba naprzeciw Ciebie?

Przez całe siedem dni należy baczyć na słowa, ich działanie oraz siłę retoryczną współzawodniczących. Merkury będzie pod koniec tygodnia ( 1.5.15) wkraczał do swojego znaku Bliźniaka zmieniając rodzaj komunikacji.

Wszelkie odebrane aktualnie informacje sprawdzaj na ich prawdziwość oraz rzeczywistość. Dobra krytyka może pomoc nam rozwiązać stare problemy lub zrozumieć aktualne zagmatwane sytuacje. Ale zbyt wielka ilość narzekania albo też wytykania komuś błędów, może zapowiedzieć całkiem nieoczekiwane wyniki. Zwracaj uwagę na własne uczucia podczas wypowiedzi, dialogów i wszelkiej innej wymiany informacji. Podczas posiedzeń i porad bądź ostrożny i skupiony. Zadbaj o szczegóły, ekspresję pamiętając o umiarze, takcie i prawdzie.

W biznesach należy dokładnie przenalizować szczegóły, jeżeli chodzi o plany długoterminowe. Nasze myślenie jest od teraz przyśpieszone.

W kontaktach partnerskich Wenus i Merkury w Bliźniaku to szybkie, nieoczekiwane poznawanie wielu intersujących osób, ale nie każda z nich pozostanie z nami na stale. Jest to bardzo dobry czas na rozpoczęcie kursów, kształcenia czy rozszerzania horyzontów.

Nadchodzący tydzień sprawdza jeszcze raz wartości wszelkiego rodzaju koncentrując się na jasności w partnerstwach, pojmowaniu, rozumienia i poprawie wszelkiej komunikacji.Ci, którzy wykażą się ogromną cierpliwością mają szansę doczekania nagłych zmian nawet trudnych sytuacji. Nie próbuj nikogo zmuszać do czegoś. Szczególnie koniec tygodnia wymaga od nas wzajemnego respektu, szczerości, uczciwości, autentyczności i przestrzegania prawa.(Merkury opozycja Saturn).

Walcz o siebie pamiętając o granicach możliwości i tym, co sam możesz dać z siebie oczekując wszystkiego.


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

Na­wet wyobraźnia tra­ci pew­ność siebie, gdy rozum się do niej dobiera. - Andrzej Klawitte


Baran 21.3-20.4
Idziesz dalej jak burza do przodu pełen energii oraz ogromnego zaangażowania. W piątek witając Merkurego w bratnim znaku Bliźniaka rozpoczynasz wspaniałą fazę dalszego działania, zwiększonej komunikacji, a Twój nastrój od tego dnia od razu się pierwszorzędnie poprawia! Pozwól funkcjonować swojej fantazji! Wiele ciekawych impulsów, które nagle dotrą do Ciebie trzeba będzie wdrożyć szybko do realności, nawet, gdy Twoje wybory będą niezrozumiale dla innych.

Kieruj się przedsiębiorczością! Z trygonem Saturna potrafisz przekonać innych, przedstawiając tylko solidne i bezpieczne plany. Powodzenie już i tak stoi koło Ciebie, a sam Baran jest centrum największych zainteresowań! Razem z Merkurym czujesz większą lekkość, odnajdując odpowiednie słowa. Już teraz sam wiesz, że idzie ku lepszemu. Przyjemne wydarzania pomagają podczas wspinania w kierunku szczytów kariery. Twoje argumenty staja się nie do podbicia.

Nie denerwuj się tylko, gdy coś nie idzie po Twojej myśli. Zbyt szybką reakcją czy nieprzemyślanym stwierdzeniem możesz negatywnie nastawić do siebie potrzebne Ci w przyszłości ważne osoby. Pokaż się z tej statecznej i mądrej życiowej strony! Przed Tobą tydzień pełen nowych zachwytów. Profesjonalnie ustawiasz się na pierwszych pozycjach.Byk 21.4.-20.5
Słonce i Mars oraz jeszcze Merkury do czwartku w Twoim znaku przyniesie w następnym tygodniu nareszcie ważne rozwiązania. Od Twojego ciepłego i mądrego nastawienia będzie profitować również Twoja rodzina, przyjaciele oraz wszyscy znajomi. Razem z nimi, podczas kontaktów, intymny rozmów i ciekawych spotkań dostrzeżesz wreszcie świetne impulsy. Wszystko, o czym marzysz jest teraz w zasięgu ręki. Nie pozwól tylko Marsowi na złości, agresję czy też rewolucje bez większych powodów.

Kontakty interpersonalne razem z Marsem mają aktualnie największy priorytet! Wysłuchaj w spokoju propozycji innych. Wielu i tak czeka na Twoje aprobujące skinienie głową. Wszystko, do czego teraz się zabierzesz może zamienić się w złoto, gdy dobrze skierujesz i wykorzystasz odpowiednio mocy wielkiej, aerodynamicznej energii. Trudne sytuacje, problemy przeszłości nazbierane przez ostanie lata doczekają w tym tygodniu jasnego wyjaśnienia. Do końca tygodnia spodziewaj się okrzyków zachwytu, eureki albo też autentycznych uśmiechów. Będzie można ze spokojem zatrzeć ręce! Mars i Słonce stoją po Twojej stronie! W miłości można oczekiwać momentów erotyczności, zmysłowości oraz naturalnego, radosnego nastawienia.

Otwórz się na nowe kontakty razem z pięknymi konstelacjami. Niecodzienność i kreatywność pasuje do Byka!Bliźniak 21.5.-21.6
Z wszystkim, co dla Ciebie ważne: podania, obowiązkowe rozmowy, istotne przedsięwzięcia, profesjonale projekty, egzaminy, przetargi, plany, wyjazdy służbowe i podróże .musisz poczekać do piątku! Twój Merkury wreszcie po długim czasie wchodzi do Twojego znaku zapowiadając pozytywne, diametralne zmiany! Już od poniedziałku będziesz czuł, że nadchodzą przeistoczenia. Sporządź listę tego, co nie mogłeś do tej pory załatwić lub co chcesz osiągnąć oraz zmienić, aby przygotować się na powitanie planety intelektu. Więcej pozytywizmu i optymizmu! Oczekujesz świetnej fazy, a wszelkie zadania będą wykonane bez najmniejszej skazy. Pierwsza dekada urodzonych z opozycją Saturna otrzyma wiele wytycznych, które pomogą zbudować pomost do przyszłości. To, co odchodzi pożegnaj nie żałując w skupieniu. Nadchodzą dni lepsze! Uwierz mi, Twoje starania na pewno się opłacą. Druga dekada urodzonych z sextilem Jowisza i Urana odnajduje siłę i życiowy balans, aby otoczyć się szczęściem. Alternatyw i stosownych rozwiązań masz teraz bez liku w swojej głowie. Nowe pomysły wyczuwasz nosem. Myśl o sobie! Pracuj nad sobą. Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Trzecia dekada urodzonych oczekuje etapu największych miłości. Piękna Wenus lśni, namawia i doradza odpoczynek, spacery, uroczy czas. Jest Twoją muzą, opiekunką i natchnieniem. Akceptuj ze spokojem swoją jasną aurę. Kosmos zsyła na Bliźniaka szczęście. Warto wyjść mu naprzeciw!Rak 22.6.-22.7.
Słonce, Mars, Neptun i jeszcze do końca tygodnia Merkury stoją w uroczych pozycjach! Układy gwiazd są bardzo dobry do zdobycia powodzenia zawodowego oraz spraw miłości! Ale to drugie, dopiero się zaczyna.przygotuj się! :-)

Wszystko dookoła Ciebie w następnych siedmiu dniach musi być w harmonii. Wewnętrze Ciebie i to, co Cię otacza. Gdy jedno oczko w całym łańcuszku zostanie naruszone -wypadasz od razu z ustalonego toru. Dlatego otwórz się razem ze Słońcem w sextilu na to, co piękne, radosne i przyjemne. Zawodowo masz najlepsze karty w rękach. Ważne dla Ciebie rozmowy przeprowadzaj w tej chwili nie odsuwając nic od siebie. Neptun trygon czyni Raka z dnia na dzień kreatywniejszego. Otwórz oczy! Maszeruj przed siebie dostrzegając piękno całego świata. Mimo, że Uranus i Pluton utrudniają drugiej dekadzie urodzonych koncentrację punkt Słońca naprawia to, co od dawna sprawiało Ci kłopoty. Będzie łatwiej, prościej i atrakcyjniej. Twoje cele osiągasz bez zmrużenia oka!

Trzecia dekada urodzonych razem z Marsem i Merkurym jest napełniona bezkresną energią! Zaplanuj do soboty coś wielkiego!

Wszystko jest w tym momencie możliwe!Lew 23.7.-23.8
Nareszcie wiesz, czego chcesz, do czego dążysz i gdzie jest Twoje miejsce. Kwadraty jednak przyczyny się, że zaakceptowałeś siebie, dając szanse najważniejszemu. A mianowicie- samemu sobie!

Z ważnymi decyzjami, rozmowami czy też podpisami umów poczekaj do końca tygodnia. Merkury wchodzący do Bliźniaka będzie stwarzał wiele pięknych sytuacji rozjaśniając grunt do samego końca!

Z Jowiszem masz największe szanse, aby sprowadzić swoje życie na właściwe tory. Następna taka sytuacja powtórzy się dopiero za dwanaście lat! Musisz się, więc postarać. Drugiej dekadzie przeszkadza kwadrat Słonica. Jednak małe przeszkody przeskakujesz z Jowiszem i trygonem Urana ogromnymi skokami. Trzecia dekada urodzonych musi poszukać siły w sobie, aby obronić się przed Marsem w kwadracie. Pojawiąjące się słowa krytyki skierowane w Lwa stronę nie należy przyjmować do serca.

Schodź z drogi agresywnym osobom. Nie warto wywoływać wojny przy trudnych konstelacjach. Koncertuj się lepiej na sprawy, które sprawiają Ci przyjemności. Wenus namawia do poszukiwania radosnego.

To, co sobie wyobrażasz jest do zrealizowania! Lew jest na bardzo dobrej drodze do sukcesu.


Panna 24.8.-23.9
Słonce, Mars i Merkury stoją jeszcze w świetnym trygonie, aby Panna podkręciła swoje najważniejsze sprawy! Z trzema pięknymi konstelacjami wszystko może być dopuszczalne. Odpowiedni tydzień przed Tobą do zajęcia się sprawami zawodowymi oraz prywatnymi!

Koncertując się na sobie i swoich założeniach odnajdujesz najwięcej pozytywnej energii. Najważniejsze przeprowadzaj teraz. Merkury będzie się ustawiał w kwadracie, a to oznacza nieciekawe utrudnienia. Nowe siedem dni spożytkuj przede wszystkim do regeneracji swojej siły osobistej. W zdrowym ciele jasny duch!

Pełna energii Panna jest w stanie wszystkie przeciwności prześcignąć. Gdy Saturn i Neptun zabiera siły zmieniaj plany tak, aby były bezpieczne. Mars w trygonie dodaje Ci hartu. Z kwadratem Wenus jest jednak w partnerstwach dużo do zrobienia.. Nie ociągaj się, tylko rozwiązuj najistotniejsze. Przytakiwanie dla świętego spokoju nie jest przecież Twoją domeną!

Razem z Plutonem jest przy Tobie pozytywna energia. Odbudowy wszelkich struktur życiowych przebiegają w sposób niemalże bezbłędny.

Gdzie się nie pojawisz emanuje Twój wewnętrzny potencjał. Świetny tranzyt na zwiększenia sobie samej autorytetu. Intensywna praca będzie się opłacać. Pomyśl czasami o przerwach i relaksie. I Ty zasługuje na odpoczynek!Waga 24.9.-23.10
To będzie dobry tydzień. Wenus stoi jeszcze w pięknym położeniu nadając Tobie optymistycznego nastawienia, uroku, podsuwając raz po raz przyjemności oraz radości. Ale ciekawiej będzie od piątku, gdy Merkury planeta komunikacji, inteligencji oraz biznesu ustawi się w trygonie! Jest to najlepsza pozycja do spraw zawodowych, ważnych rozmów, pisania, otwierania nowych spółek, układów oraz nawiązywania nowych znajomości, które będą miały ważne znaczenie w przyszłości. Single z trygonem Wenus i Merkurego mają wielkie szanse poznania tej jedynej osoby!

Wiele od końca tygodnia będzie rozwijać się samoistnie na Twoją korzyść. Sprecyzuj jednak dokładnie swoje cele i najważniejsze zadania. Czas przygotować do startu! Razem z Merkurym masz najlepsze atuty, aby rozstrzygnąć swoje najważniejsze plany. Przy okazji sextil Saturna wymaga od Ciebie najlepszego. Twoja moc skierowana na priorytety razem przy pozytywnie ustawionym do lata Jowiszem ma szansę zdobyć wszelkie nagrody i zwycięstwa. Druga dekada urodzonych z kwadratem Plutona i opozycją Urana musi pilnować faktów budując z rozwagą nowe systemy życia. Pozostań otwarta na odmienne uporządkowania, które bardziej pasują do Ciebie.

Odważnej, śmielej i bardziej pewnej ukazuj własne talenty. Kompromisy są dobre, ale czasami warto powalczyć o samą siebie i przyszłość.

Postaw na autentyczność gdy razem z nadejściem 1 maja partnerstwa wszelkiego rodzaju nabierają optymalnego poczucia szczęścia!


Skorpion 24.10.-22.11
Planety w opozycji nie są ułatwieniem dla pracowitego i dążącego do powodzenia Skorpiona. Jednak od piątku opuszcza nieszczęśliwe miejsce przynajmniej Merkury. Do tego czasu nie podpisuj niczego ważnego, przesuń ważne rozmowy plus terminy biznesowe. Twoja największa uwaga musi kierować się na szczegóły, uwzględniając trudną komunikację, niecierpliwe otoczenie i błędy, które wszyscy będą pragnęli podsunąć właśnie Tobie!

Pierwsza dekad urodzonych już ma lepsze gwiazdy. Z trygonem Neptuna należy polegać na swojej intuicji. Ona podsyła Ci najlepsze odpowiedzi nawet na jeszcze niezadane pytania. Druga dekad urodzonych z kwadratem Jowisza i opozycją Marsa powinna wycofać się chwilowo z wielkich projektów. Złośliwość planet jest gwarantowana.

Dlatego uważaj na wszystko i nie przesadzaj. Do końca tygodnia wiele się zmieni, choć będzie od Ciebie wiele wymagane, a atmosfera środowiska może zabierać powietrze do oddychania.

Pomyśl o odpoczynku, hobby i spojonych pasjach.

Nie denerwuj się, gdy trafiasz na ludzi niemających wyobraźni. Twój Pluton w sextilu jest zawsze przy Tobie. Razem z nim jeszcze przez długi czas będzie można krok po kroku wszystko ze spokojem osiągnąć.Strzelec 23.11.-21.12
Może kiedyś było łatwiej i lepiej, ale pozycja Saturna w Twoim znaku ma na celu zabezpieczenia wszystkiego, co ma pozostać na stałe. Pierwsza dekada urodzonych Strzelców czuje się na pewno ograniczona w działaniach. Dlatego wszystko trzeba kilka razy sprawdzać kierując się ciągłością. Twoja gotowość do motywowania i pomagania innym jest wielka. Nadszedł czas abyś teraz myślał przede wszystkim o sobie i wziął odpowiedzialność w całym znaczeniu tego słowa w swoje ręce.

Druga dekada urodzonych z trygonem Jowisza i Uranosa może pozwolić sobie na więcej możliwości. Szczęście, kreatywność oraz oryginalność jest po Twojej stronie. Z łatwością znajdujesz balans miedzy sobą, a otaczającą Cię naturą.

Trzecia dekada urodzonych z opozycją Wenus musi zwrócić uwagę na wszelkie sytuacje partnerskie. Gdy single są w tracie nawiązywania nowych znajomości w partnerstwach stałych jest wiele do wyjaśnienia. Spróbuj wczuć się w drugą osobę nie myśląc od razu o rozczarowaniach, gdy ktoś nie spełnia Twoich oczekiwań. Realia dnia codziennego będą teraz priorytetem.

Ważne spawy urzędowo-zawodowo-finansowe załatw najlepiej do końca tygodnia. Merkury będzie ustawiał się w opozycji, a to utrudni Strzelcom komunikację.


Koziorożec 22.12.-20.1
Trygon Słońca, Marsa i Merkurego gwarantuje cały tydzień absolutnego powodzenia. Twoje doświadczenia oraz przeżycia są na wagę złota i z tego musisz przede wszystkim korzystać. Słonce dodaje Ci optymizmu i wiary, że i tak wszystko dobrze się ułoży. Z lekkością rozwiązujesz niejedno wyzwanie posiadając aktualnie tak wielką pewność siebie. Wiela energia trzech planet pozwala wypełnić z przeogromnym rozmachem wszelkie ważne zadania. Jest wielu, dookoła, którzy orientują się według Ciebie. Pluton w Twoim znaku robi swoje dodając Ci magii, żywiołowości oraz dynamizmu.

Kwadrat Urana dla drugiej dekady wprowadza, co rusz zmiany sytuacji. Jednak pozytywne konstelacje są bardziej dominujące. Musisz kierować swoją uwagę tam, gdzie są Twoje największe priorytety. Gdy jedni odbudują nowe życie, inni będą planować z trygonem Merkurego. Potężna siła jest jednak przy Tobie. Mars pomaga podejmować odpowiednie rozstrzygnięcia! W pracy Twoja suwerenność pomoże osiągnąć wytyczone cele. Razem z Merkurym uzyskasz do piątku bardzo wiele. Sytuacje finansowe będą wyjaśnione z koncentracją.

W miłości kieruj się sercem, nawet, gdy będziesz uważał to za niemożliwe lub śmieszne.


Wodnik 21.1.-19.2
Może nie wszystko przebiega tak jak sobie wyobrażasz z kwadratem Słońca jednak Wenus w trygonie pozwoli ustalić nowe priorytety. Kierując się intuicją wytrzymaj do końca tygodnia. Przejście Merkurego do pozytywnego dla Ciebie Bliźniaka pomoże podjąć wreszcie odmienne decyzje, nawiązać ciekawe kontakty i wyprostować zawikłane drogi zawodowe. Nie przebijaj teraz ściany głową. Cierpliwością zdziałasz więcej sprawdzając wszelkie realia. Saturn w sextilu akceptuje tylko to, co ma ręce i nogi. Nawet, jeżeli na ważne orzeczenia musisz jeszcze poczekać, finansowe zapowiada się nader poprawnie.

Gdy Jowisz w opozycji przynosi, co dnia nowe pomysły, Mars skreśla to, co dla Wodnika jest za wiele. Twoja energia jest potrzebna innym, ale lepiej jest abyś zagwarantował sobie i swoim najbliższym trwałość.

Najważniejsze postawić priorytety i odróżnić ważne od nieistotnego. Tylko konsekwencja i konkretna praca zaprowadzi Wodnika do powodzenia.

W miłości sielsko-anielsko. Licz swobodnie na więcej, gdy wiosna zawróciła Ci całkowicie w głowie. Tu może spodziewać się pewnego zwycięstwa. Jesteś kochany i dobrze byłoby abyś to zaakceptował!Ryba 20.2.-20.3
Razem ze Słońcem, Marsem i Merkurym Twój nowy tydzień zapowiada się wspaniale. Twoja energia jest coraz większa. Z wielkim zaangażowaniem naprawiasz to, co do tej pory było dla Ciebie wyzwaniem. Gdy pierwsza dekada urodzonych z kwadratem Saturna nie może pozwolić sobie na błędy, Słonce będzie Twoim nowym sprzymierzeńcom. Ryba ma w sobie ogrom optymizmu i śmiało może sięgać po gwiazdy. Ważne rozmowy, decyzje i plany zawodowe przeprowadź do końca tygodnia. Merkury gwarantuje dobre układy, choć finansowo trzeba liczyć na wydatki.

Z koniunkcją Neptuna musisz uważać na konkurencje. Jest wielu, którzy nie pragną Twojego zwycięstwa. Nie wierz w natychmiastowe dobre wyniki. Nie przyjmuj pierwszej lepszej oferty.

Pluton dający Powera i zdecydowanie zadziała tam, gdzie potrzebujesz męskiej decyzji. Nie wyglądaj pomocy dookoła! Rozstrzygaj głową sama! Odrzuć strach i nieokreśloność!

Trzecia dekada urodzonych musi wyjaśniać jeszcze złożone układy partnerskie. Nie mów "tak", gdy serce, co innego podpowiada.. Liczy się autentyczność, prawda i Twoje, osobiste uczucia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji