widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 073708 708 073 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 222 703 6110048 222 703 611 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 222 703 611 lub 0048 222 703 611

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
od godz 18 / sms 24 h
Wtorek
od godz 18 / sms 24 h
Środa
od godz 18 / sms 24 h
Czwartek
od godz 18 / sms 24 h
Piątek
od godz 18 / sms 24 h
Sobota
jestem / sms 24 h
Niedziela
jestem / sms 24 h

Informacje

Witaj Wędrowcze:)Ezoteryka jest obecna w moim życiu od kiedy sięgnę pamięcią, a wróżę od ponad 25 lat. Każda sesja jest indywidualna. Zawsze staram się pomóc, potrafię podtrzymać człowieka na duchu. W czarnej dziurze zwątpienia, staram się rozpalić na nowo promyk nadziei, podpowiadając co można zmienić w trudnych momentach życia. Mówię o tym co jest obecnie oraz o przyszłości. Bliższej i tej dalszej.

Od zawsze miałam wokół siebie mnóstwo ludzi, którzy zwracali się do mnie ze swoimi problemami. Łatwo nawiązuję kontakt. Wiele osób ceni mój optymizm, empatię i ciepło jakie przekazuję. Jestem otwarta na ludzi i problemy każdego z osobna. Zawsze wychodzę z sercem na dłoni. Staram się dodać dużo otuchy człowiekowi, która sprawia, że można dostrzec świat w lepszych barwach.
Nie wydaję prywatnych opinii, a wspieram i nakierowuję na właściwe tory tak, aby nikt nie czuł się przegrany.

W trakcie wróżby/seansu/rozmowy wykorzystuję różne zdolności ezoteryczne. Jasowidzenie, jasnosłyszenie, intuicja, poczucie wewnętrzne, wizje, karty, seans przy pomocy zdjęcia.
Oczyszczam z negatywnych myślokształtów, uroków, złego oka, klątw, złych życzeń. Oczyszczam relacje międzyludzkie oraz jeśli potrzeba odcinam połączenia energetyczne z istotami duchowymi. Tylko i wyłącznie biała magia.
Oczyszczanie pomocne jest np. w przypadku toksycznych związków, kłopotów w pracy, w relacjach z innymi ludźmi.

Jeśli potrzebujesz Ty lub Twoi bliscy, pomagam przez przekaz energetyczny na odległość.

Pomagam korzystając także z magii kolorów, kamieni i ziół.
Magicznych właściwości ziół można doświadczyć pijąc napar, kąpiąc się w nich, wieszając na ścianie lub nosząc przy sobie.
Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób, którymi ziołami stosując naturalną magię ludową możesz wspomóc leczenie konwencjonalne, chętnie podpowiem.

Kiedy w Twoim życiu z niewyjaśnionych powodów dzieje się nie tak, jakbyś sobie tego życzył, kiedy prześladuje Cię pech za pechem, kiedy podejrzewasz, iż jesteś pod wpływem uroku, złego oka to potrzebne jest Tobie odczynianie i skuteczna ochrona.
Służę Ci radą jak nauczyć się rozpoznawać uroki, chronić się przed nimi i odczyniać je. Jak skutecznie zapewnić sobie ochronę w różnych okolicznościach. Odwrócić lub powstrzymać niekorzystne dla Ciebie wydarzenia.
Ponadto wykonuję rytuały aby pozyskać czyjąś miłość, przyciągnąć prawdziwą miłość, wzmocnić związek, pozbyć się pecha, powstrzymać nieprzyjemne słowa o Tobie wypowiadane przez inne osoby, zyskać szczęście, poprawić zdrowie, pozbyć się fizycznego bólu, poprawić stan finansów oraz wiele innych rytuałów.

W snach czytam jak w otwartej książce, a rozłożone karty nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Udzielam prawdziwych wróżb, nie mówię tego co osoba korzystająca z porady chce usłyszeć, ale to co tak naprawdę mówią np. karty. Moje odpowiedzi są zawsze konkretne, rzeczowe i jasne.

Nie świadczę pomocy non profit. W magii występuje zasada wymiany energetycznej.

Proszę w SMS-ach podawać datę urodzenia oraz imię i konkretne pytanie.

Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
Pozdrawiam cieplutko :)

Cyganicha

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji