widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-08

\"Choć kobiety są aniołami to małżeństwo jest diabłem\" George Byron

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Gdy małżeństwo stacza się po równi pochyłej w stronę alienacji, rzadko jest to proces symetryczny. Przeważnie to jedna ze stron okazuje drugiej mniej szacunku i sympatii. Druga godzi się na to zachowanie bojąc się całkowitego rozpadu małżeństwa.Tak to już jest, że do związku potrzeba dwóch osób natomiast do rozpadu wystarczy jedna.
Choć bardzo się staramy nie mamy kontroli nad tym co czujemy i jak myślimy. Gdy zmagamy się z tymi uczuciami i chcemy je wyprzeć z naszej świadomości, głównie ja nasilamy. A właśnie w tym czasie powinnyśmy obudzić w sobie odwagę by zacząć działać. Tylko determinacja pomoże pokonać lęk i poczucie bezsilności wobec niepożądanych uczuć. Najczęściej by panować nad własnym życiem próbujemy kontrolować życie partnera. To błąd. Najpierw powinnyśmy rozeznać się we własnych potrzebach i pragnieniach. Pomijanie własnych oczekiwań prędzej czy później doprowadzi do depresji.

Sybilla.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 688 522708 688 522 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7020048 224 179 702 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji