widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-06-30

Horoskop tygodniowy 29.6.15 do 5.7.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Porażka jest po prostu szansą żeby spróbować jeszcze bardziej, tym razem bardziej inteligentnie"
Henry FordJaki będzie tydzień dla wszystkich?

Kto by to pomyślał, że wszystko, co piękne i ohydne może się ze sobą mieszać w całość rozpoczynając nadchodzące reorientację?

Cały nowy tydzień napełniony jest wysoko emocjonalnymi konstelacjami, gdzie szczęście miesza się z nieszczęściem, wygrana z przegraną, dramat z rozpaczą, bezsilność z przemocą, nowe ze starym, ciemność i jasność. Życie i śmierć. Nakazy, zakazy, przemoc. Pieniądze, miłość, władza, załamania, radosny śmiech i łzy.wszystko dopiero przed nami w te nadchodzące dni. Sam Księżyc jest już w Koziorożcu w upadku(niekorzystne położenie).

Gdy Słonce w Raku szuka miłości, wsparcia, rodziny, tak jak małe dziecko chce się przytulić i poczuć bezpieczeństwo, dodatkowe konstelacje mieszają nam w głowie przecudownymi ognistymi układami, zapominając przez niektórych o tym, co najważniejsze.

Gdy znak ognia i piękny trygon Jowisza, Urana, Wenus, Merkurego mogą przynieść spełnienia, przeogromne wygrane, zachwyty i urzeczenia serc- Księżyc w pełni w Koziorożcu w opozycji do Marsa i koniunkcji planety śmierci wyje dla innych z rozpaczy, bólu i bezsilności.

Czy ktoś go usłyszy?

Sława, fortuna, powodzenia, sukcesy jak mówią czasami przyczyniają się do nieprzytomnego zachowania. Mars koło Słońca jeszcze z Jowiszem napędza wszystko do zwariowania. Kto ma szczęście, kto złapie wielki, szybko wypalający się układ ognia i mądrze go wykorzysta?

A kto wyczuje wielkość tranzytów, ich przyszłość, kreatywne działanie pozwalając stworzyć dla siebie wszystko to, co potrzebuje? Dla swoich bliskich? Czy też swojego kraju? Komu szczęście, komu..?

Szans w nowych dniach jest bardzo wiele. I tyle samo upadów, stoczeń, policzków i ciosów nie do obrony. Nikt nie ma przecież odwagi rzucać się na ryczącego Plutona.

Pełnia Księżyca w Koziorożcu wśród radosnych konstelacji to zakończenia i wygrane na polu bitwy, gdzie z jednej strony jest ogromna przewaga. Gdy jedni będą wznosić się na wyżyny, mogą po drodze zepchnąć innych na swojej drodze na samo dno otchłani.

Od poniedziałku wzrost optymizmu i odwaga sprzyja albo do nawiązywaniu kreatywnych kontaktów, albo likwidowaniu bez słowa wyjaśnień bezsensownych więzi. Sprawy materialno-finansowe, powiązania w partnerstwach wszelkiego rodzaju( także politycznych i gospodarczych, państwowych, cudzoziemców.etc) ustawione są według całkiem nowego rozkładu prawa. Założenia z góry!

A wszystko płynie razem z falą gorącego współczucia i wrażliwości... Słońce z Neptunem podwija rękawy, chce pomagać, gdzie tylko może, poświęcając się! Oddając wszystko!

Z przeciwnej strony zapadają jednocześnie projekty i wytyczne, instrukcje bez pytania! Na koszt innych! Bez zachowania jakiejkolwiek równowagi! Pluton nie zna znaków zapytania! Gdy Merkury z Jowiszem pragnie mądrych i owocnych rozmów, Uran będzie wali pięścią w stół nie zgadzając się na nic lub zadając kontrowersyjnych rozwiązana!

Energia pełni Księżyca na osi Koziorożec / Rak jest tak wielka, że może przynieść przekształcenia ogromnego wymiaru. Ale nie od razu dla wszystkich w tym samym czasie.

Wielu z nas będzie skonfrontowanych z wyzwaniami, które należy bez przemocy(Pluton), jak najszybciej rozwiązać. Nie każdy poruszony temat ma znaczenie. Pluton wyciąga przy okazji krętymi drogami sprawy i sytuacje z bagnistej przeszłości. Nie chodzi o to, co usłyszysz, ale o to, co jest niewypowiedziane!

Ważne, życiowe decyzje muszą być podjęte w ciszy i spokoju. Nie pozwalając na manipulację, agresję i wchodzenie w uzależniające układy. Wenus i Jowisza pragną wolność słowa, miłości, zrozumienia, prawdy. Kto będzie miał siły stać do siebie i swoich zamierzeń, bez pozwolenia na zniszczenia, dominację i przemoc...ma szansę, może w ogromnym cierpieniu wybrać konkretne nowe drogi życiowe.

Jednak spokój i nerwy na wodzy w tragicznych układach Księżyca, Plutona, Marsa, Urana i kwadratu do Węzła Księżycowego będzie trudno utrzymać.

Weź życie w swoje ręce krzyczą planety! Od Ciebie zależy jego bieg, choć może teraz śmiech słychać wyłącznie przez łzy. Ale tolerancja, wspaniałomyślność, gotowość do szukania wspólnych niecodziennych rozwiązań może ułatwić negocjacje, rozmowy i wytyczyć odmienne kierunki w życiu!


Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Wieczorem wychodzę z psem i patrzę na niebo. Gdy jest taki wiatr jak dziś, zazwyczaj spadają gwiazdy, wtedy wymyślam sobie różne życzenia. Wczoraj miałem takie, że aż gwiazda, która spadała zatrzymała się w połowie, jakby ze zdumienia ją zatkało. Powiedziała: "o pardon monsieur", i taka była zaskoczona, że nie tylko nie spadła na dół, ale po chwili wróciła i przykleiła się ponownie do nieba. Ale kiedyś wezmę patyk i strącę skubaną, niech mi się spełni!"

( cytaty.pl)

Baran 21.3-20.4
Mars, Słonce, Pluton i pełnia Księżyca w kwadracie szczególnie dla pierwszej i drugiej dekady urodzonych nie sprzyja szybkim dzianiom, decyzjom bez zastanowienia i pospiesznym strategiom. Zanim podejmiesz ostateczne wyroki usiądź, zastanów się nie słuchając swoich własnych emocji(gniew, złość..)!

Twoje otoczenie jest na razie negatywne nastawione do Ciebie. Wrogość może być odpowiedzią. Żale i słowne walki nieprowadzące naprawdę do celu, a pewnie jeszcze bardziej utrudniające dane sytuacje. Siłę Twojego Marsa wykorzystaj do odpowiedniego oszacowania danej chwil. Merkury jeszcze w sprzyjającym położeniu wpływa pozytywne na Twoje myślenie i moc wypowiedzianego słowa. Kawalerska przebojowość jest dobra, ale gorączka, czynniki zaczepne przy tak trudnych konstelacjach może "sprzątnąć" nie tylko przeciwnika, ale również Ciebie..

Jowisz, Wenus i Saturn stoją bardzo dobrze, abyś szybko wybrał odpowiednie nowe drogi! Konfrontacje z nowymi propozycjami, gwarancja poprawy materialnej może w mgnienia oka wpłynąć na Twoje sytuacje!

Nie trzymaj się przestarzałych metod działania! Uranus w koniunkcji chce Twojej indywidualności, oryginalności oraz osobistego spełnienia!!

Co jest Twoim hobby, Twoim ukrytym talentem, czego pragniesz najwięcej??

Zrób to, co najbardziej Ci odpowiada!

Trzecia dekada urodzonych może oczekiwać niespodziewanie szczęśliwych zbiegów ewentualności. Szczęście jest z Tobą. Patrz w lustro i w pierwszej linii pracuj przede wszystkim nad sobą!

Byk 21.4.-20.5
Słońce, Mars i Pluton w bardzo korzystnym położeniu dodaje Ci pozytywnej energii do realizowania planów, zabrania się za siebie i ciekawej rekonstrukcji taktyki w następnych dniach. Pełnia Księżyca w trygonie ułatwi jeszcze zakończenia, wyrzucenie tego od siebie, co ściągała Cię na dół, namawiając do wytyczenia nowego konceptu i założeń nadchodzących tygodni. Posługując się własną intuicją razem z sextilem Neptuna jesteś w stanie otworzyć się na inny świat! Odejdź ze spokojem od tego, co niefunkcjonalne! Nowe potrzebuje konstruktywnych oraz nowatorskich metod!

Problemy i wyzwania będą znikały bez powrotu. Twoja energiczność się zwiększa, a zdystansowanie do przeszłych wydarzeń prywatnie jak i zawodowo otwiera znakomite perspektywy. Będzie, z czego wybierać, jeżeli tylko się odważysz! Niecodzienne powodzenia obiecuje trygon Plutona!

Kwadrat Wenus dla końca drugiej i trzeciej dekady urodzonych próbuje udoskonalać jeszcze partnerstwa wszelkiego rodzaju protegując empatię oraz wyrozumiałość. Tematy te nie będą zakończone przed końcem lata! Przygotuj się więc na dłuższe, mądre debaty!

Decyduj we wszystkim bardziej spontanicznie. Za długie przemyślanie i stawianie na bezpieczeństwo już w przeszłości przecież nie sprawdziły się. Odwagi!

Bliźniak 21.5.-21.6
Masz bardzo dobre konstelacje nadchodzącego tygodnia, gdyby nie opozycja Saturna dla pierwszych dat urodzonych. Zdrowie, prawo, dyscyplina jest teraz na pierwszym planie! Liczysz się Ty! Przetrzymaj cierpliwie do września!

Pozostali mogą przygotować się na piękne dni i niezawodne aspekty planet. Genialny, Twój Merkury sprzyja zmianom zawodowym, nauce, kursom i pozytywnej komunikacji wszelkiego rodzaju. Profesjonalnie możesz jak strzała trafić za pierwszym razem prosto do celu! Postaw na siebie, głos serca i swoje plany!

Możesz śmiało liczyć na protekcję ludzi wyżej postawionych, lub tych, którzy utorują drogę do powodzenia. Staraj się intuicyjnie wyostrzyć antenę, aby odebrać wiele niespodziewanych szans zesłanych przez Urana, Jowisza oraz Wenus. Wszystko jest możliwe! Wsparcia wszelkiego rodzaju, pomoc, duża poprawa finansowa, nowe, niezawodne partnerstwa!

Wszystko będzie przebiegać z ogromną szybkością, dlatego koncentruj się przede wszystkim na sobie i swoich zamierzeniach. Nagłe, wspaniałe biznesy, niecodzienne pomysły oraz idee musisz natychmiast spożytkować!

Zarobione w tym czasie pieniądze nie wydawaj jednak od razu! Wenus będzie wyruszała pod koniec miesiąca w bieg wsteczny, a to oznacza, że musisz mieć coś schowane na wysokim kancie!

Działaj z pewnością siebie, ale jednocześnie z mądrością i ustalonym planem. Wiele jest teraz do osiągniecia! Wykorzystaj świadomie niecodzienne układy planet!

Rak 22.6.-22.7.
Nowy tydzień przynosi ze sobą istotne wydarzenia. Pełnia Księżyca w opozycji z trudnymi aspektami ostrzega przed impulsywnością, emocjonalnością i działaniami bez przemyślenia. Masz przy sobie Słońce i Marsa. Nie pozwól tylko na prowokacje lub naginanie się do otoczenia.

Kwadrat Urana nie sprzyja nastrojowi wewnętrznej harmonii. Jesteś, co rusz skonfrontowany z nieciekawymi, zmiennymi sytuacjami. Pluton i Twój Księżyc podczas pełni stoją w opozycji pobudzając Twoje najbardziej intensywne uczucia.

Teraz od Ciebie będzie zależało jak jesteś wewnętrznie przygotowany. Zaufaj sobie, obojętnie, co się przydarzy, nie słuchając niczyich namów, śpików czy też intryg. Sztuczki Plutona są bardzo czarne. Sprzedając dusze diabłu możesz już z tego się nie wywinąć...Pokaż swoje talenty, słuchaj, co mówi serce. Tylko Twoja autentyczna, może trudne droga desygnowania będzie przez planetę transformacji akceptowana.

Polegając na swojej intuicji oraz pewnych osobach możesz w okolicy pełni Księżyca załatwić niejeden trudny problem, z którym się do tej pory borykałeś. Sytuacje finansowe, zawodowe muszą być przeprowadzone jasną i prostą drogą. Nie zgadzaj się na uzależnienia, pod -władztwo wszelkich rodzaju. Oświadczenia podpisane pod stołem odpadają.

Wszystko ułoży się dobrze, gdy będziesz cierpliwy. Nie ufaj wszystkim, a zostaniesz wygrodzony, tego jestem pewna. Saturn w trygonie zapowiada powodzenia.

Lew 23.7.-23.8
Najlepiej byłoby przygotować już do dziś się do jakiegoś przyjęcia! Konstelacje dla każdego Lwa są po prostu prześwietne, oprócz trzech ostatnich dat urodzonych( 21.8-23.8) Kwadrat Saturna dla tych przedstawicieli nakazuje zając się wszystkim, co jest związane z prawem i dyscypliną. W pracy postaw na rzeczywistość. Napotkane ograniczenia trzeba akceptować, a nakazy wypełniać z cierpliwością.

Pozostali przedstawiciele spod tego znaku mogą się już cieszyć na nadchodzący tydzień! Wszystkie drzwi stoją dla Ciebie otworem. Wiara i siła zaangażowania prowadzi Ciebie prosto do celu.

Jowisz i Wenus to nie tylko głos dzwonów weselnych, ale również radykalne poprawy materialne! Sextil Merkurego dodaje Ci ogromnej pewności siebie, Uranos zsyła niespodziewane pomoce! Zawodowo stoisz przed ogromny skokiem na wyżyny. Prywatnie Twoje talenty mogą przyczynić się do całkowitej poprawy przyszłości. Przypadki, niespodziewanie poznane osoby będą miały wkrótce prestiżowe znaczenie.

Razem z Wenus nie tylko czujesz miłość. Przyjęcia, spotkania, wszelkie kulturalne propozycje dostarczają osobistego zadowolenia.

Poprawy ekonomiczne mają ważność dla nadchodzącego całego następnego roku. Masz ogromne szczęście. Wykorzystaj je pamiętając przede wszystkim o sobie. Jowisz jeszcze jest z Tobą.przyjmuj z radością jego prezenty!

Panna 24.8.-23.9
Doniosła pełnia Księżyca w mocnym trygonie przynosi ze sobą wielkie olśnienia. Praca, nad którą od dawna pracowałaś i była przyczyną bólu głowy razem z Merkurym w kwadracie nie grozi już zawirowaniom.

Zaufaj swoim planom, zamierzeniom i ważniej chwili pełni. Księżyc przyrzeka, że nadchodzi czas wypoczynku. Słońce i Mars będą stały cały czas przy Tobie. Zawodowo gwarantowane jest Ci spełnienie, prywatne starania przynoszą poprawy gospodarcze. Twoje nastawienie jest bardziej pozytywne. Wierzysz w swoje siły i jasną tęczę nawet po strasznym deszczu.

Zaakceptuj jednocześnie otaczająca Cię różnorodność. Niecodzienne plany, oryginalność i przeogromna aktywność umożliwi Twoje kreatywne czynności podkreślając jeszcze mocniej osobiste predyspozycje. Pojawiające się na Twojej drodze zadania muszą być podjęte i wykonane z uczniowską starannością. Pilność Panien jest przecież wszystkim bardzo dobrze znana.

Razem z Saturnem oczekujesz uznania oraz wyróżnienia. Pokaż się ponadto od czasu do czasu więcej uczuciowa. Twoje partnerstwa wymagają ciągle dodatkowo mnóstwo uwagi. Wypowiadaj się jasno! Mów, o co Ci chodzi!

Waga 24.9.-23.10
Daty urodzonych Wag od 26.9-9.10 są pod obstrzałem planet. Na dobitkę pełnia Księżyca w kwadracie mówi o próbie sił, której trzeba będzie sprostać. Pierwszą i drugą dekadę urodzonych czeka trudny tydzień razem z kwadratem Słońca, Marsa oraz złośliwego Plutona. Nie pozwól, aby małe lub wielkie prowokacje wybiły Cię z biegu dnia odwodząc jednocześnie od zamierzonych celów. Opozycja Urana może być mecząca, gdy ciągle dookoła wymagana jest Twoja elastyczność. Trzymanie się przeszłości nie jest na pewno rozwiązaniem. Uran zmusza wszystkie Wagi do wykazania się całkowitą oryginalnością!

Szczęście, radość i zadowolenie pomaga osiągać Twoja Wenus, Jowisz i Merkury w trygonie. Stawiając na te planety masz w zasięgu ręki natychmiastowe poprawy finansowe, nowe partnerstwa i wiele ciekawych niespodzianek.

Gdy zawodowo wiele będzie od Ciebie wymagane przygotuj się do boju z przeciwnościami. Nawet, gdy pełnia Księżyca rzuci Cię na kolana do końca tygodnia wiele już się wyjaśni.

Bądź bardziej wymagająca! Doceniaj się i swoje talenty-tego żądają planety w kwadracie! Spontaniczne decyzje sprzyjają dostrzeżeniu nowych, interesujących szansa, które zmienią całkowicie Twoje istnienie! Najpierw zmierz sama siebie tą miarką, którą trzyma Twoja Wenus. Nikt nie będzie odkrywał dobrowolnie Twoich jakości, dopóki sama nie respektujesz i uszanujesz siebie!

Skorpion 24.10.-22.11
Wiesz sam, co jeszcze jest do wykonania. Twoja ostra obserwacja pomoże bardzo dobrze ocenić realną sytuację, która na stałe zabezpiecza powodzenia i dopływ ciągłej gotówki. Słońce i Mars w trygonie, oraz pełnia Księżyca z Plutonem w sextilu otwiera przed Tobą niecodzienne możliwości, które dobrze byłoby szybko wykorzystać!! Księżyc w pełni czyni Cię silnym. Instynktownie dostrzegasz wyzwania, którym należy poświecić więcej uwagi. Nie brakuje Ci na mocy, dyscyplinie oraz odwadze. Z niesamowitym zacięciem sterujesz nieustraszonością do powodzenia oraz należytego respektu.

Jowisz i Wenus jeszcze w kwadracie stawiają sprawdziany, z którymi poradzisz sobie bez zmrużenia oka. Wśród wielu propozycji jest jedna, którą trzeba dokładnie zbadać.

Spokój i pewność będzie Twoją pomocą, gdy Wenus będzie rozwiązywała stare problemy w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Jej bieg wsteczny pod koniec nowego miesiąc przyniesie ze sobą wiadomości sprzed wieków, których i tak nie chcesz nigdy zapomnieć.

Czwartek jest najlepszym dniem, aby postawić na swoim, pokazać się jak z najlepszej strony, albo zwalić jednym strzałem wroga na kolana! Koniec z tą zabawą. Twoja energia, aktywność, postawia przekonuje każdego w Twoim otoczeniu!

Spróbuj w końcu uniezależnić się od wpływów zewnętrznych. Saturn jeszcze przez lato wymaga wysokiej koncentracji!

Strzelec 23.11.-21.12
Nieciekawa sytuacja zawodowo może przy pomocy pięknie ustawionych planet zmuszać Cię do wreszcie pójścia drogą przeznaczenia! To jest bardzo dobry czas na rozpoczęcia samodzielnej działalności, stworzenia nowego lub w końcu odnalezienia siebie!

Najważniejsze planety dodają, bowiem wielkiej odwagi Strzelcom namawiając do heroizmu. Uranus jest niespodziewanym wydarzeniem, niespodzianką i rewolucją jednocześnie! Ukryte, niecodzienne talenty muszą być poznane przez otoczenie. Merkury jeszcze w opozycji nie podda się do tej pory, gdy nie pokażesz swoich nieszablonowych, jakości. Odwagi Strzelcu! Gwiazdy dają Ci wiele możliwości, aby dotrzeć tam, gdzie od dawna jest Twoje miejsce. Trygon Jowisza to wielka szansa wyjścia na prostą i odbudowanie swojego, własnego życia. Inaczej, odważnej, bez uzależnień! Tylko strach i niepewność może jeszcze Cię zatrzymać!

Stabilność w związkach jest zapewniona przez piękny położenie Wenus w trygonie. Poczujesz się chroniona i wyniosła. Są osoby w Twoim istnieniu, które chętnie Ci pomogą!

Zaufaj sobie jeszcze raz! Kariera, miłość, zdrowie i powodzenie jest teraz poręczone!

Koziorożec 22.12.-20.1
Nowe tydzień przynosi wielkie zmiany.

Pełnia Księżyca w Twoim znaku jest tak bardzo napełniona intensywnymi emocjami i wydarzeniami, że trzeba będzie zachować spokój i opanowanie. Gdy Słońce i Mars w opozycji, stoi na przeciw Księżycowi w pełni oraz Plutonowi w Twoim znaku nie polecam kierowanie się uczuciami, nagłe decyzje, czy też uczuciowo-mentalne działania.

Razem z układem planet wiele wydarzy się prze -znaczeniowego. Chaos, prowokacje, brak dyscypliny utrudnia Ci myślenie i dobrą koncentrację. Stoisz sam w zawirowaniu wydarzeń mając tylko Plutona. Na jego wpływach trudno jest polegać, więc myśl przede wszystkim o sobie.

Nie oddawaj swojego steru w obce ręce, nie pozwól na interwencję obcych, lub wtargnięcia do Twojego życia. Zarówno prywatnie jak i zawodowe pierwsza i druga dekada urodzonych musi licząc na utrudnienia. Wysoko emocjonalna, dramatyczna atmosfera przy braku wyjścia będzie zmuszać Cię do decyzji. Zatrzymaj się, zastanów się. Absolutnie nie akceptuj uzależnień!

Układ Księżyca i Plutona w opozycji do Marsa może zaboleć, gdy masz inne wyobrażenia. Nie trzymaj na tym, jaki Ci się wydawało, co masz w ręku. Czas przyniesie ze sobą rozwiązania, alternatywy i na pewno powodzenie.

Postaw jasne granice. Broń się. Możesz śmiało przypomnieć innym o swoich obowiązkach. Nie odpowiadasz za wszystko. Pilnuj siebie! Nadchodzące lato zapowiada fazę odnowy i budowy. Całkowicie nowe dopiero przed Tobą!

Wodnik 21.1.-19.2
Ostatnie trzy daty urodzonych muszą szykować się na utrudnienia w pracy. Saturn w kwadracie dla dat urodzonych; 17.2-19.2 wytycza restrykcje, ustawia blokady, nakazując Ci odszukanie siebie. Koncentruj się na jakość wykonywanych zadań. Ważne decyzje będą na pewno podjęte w miesiącach letnich.

Pozostałe Wodniki mają konstelacje do pozazdroszczenia. Jowisz, Uran, Wenus i Merkury przynoszą dobre wiadomości, radosny czas i bez liku możliwości, aby zmienić swoje drogi życia. Na plan pierwszy wysuwają się Twoje sytuacje partnerskie. Jeszcze single spotykają ważne osoby. Komunikacja rozwija się z trygonem Merkurego bardzo dobrze i w końcu łatwo będzie mówić to, co leży Ci na sercu.

Zaufaj swoim spontanicznym doznaniom oraz uczuciom. Podświadomość będzie mówiła, gdzie znaleźć pomocników, partnerów, pieniądze i powodzenie. Razem z Uranem ukazuje się jasna droga prze Tobą. Zaakceptuj swoją odmienność oraz potrzeby serca, nie skreślając przy okazji to, co jest już przy Tobie!

Niespodziewane i nieoczekiwane zmiany protegowane przez świetne konstelacje potwierdza jeszcze Twoją wiarę w szczęście bez granic!

Wszystko, co rozpoczniesz teraz zawodowo ma szanse w przyszłości przynieść stałość i bezpieczeństwo.

Ryba 20.2.-20.3
Mimo kwadratu Merkurego w istotnych rozstrzygnięciach należy wyłączyć myślenie!

Słońce, Mars, Pluton i Księżyc w pełni w pozytywnych aspektach przynosi ze sobą niespodziewanie mocny tydzień i ważne przemiany! Siła planet jest z Tobą, dlatego postaw na empatię! Słuchając, co mówi Twoje serce, czego pragniesz i co chcesz osiągnąć!

Wiele było już rozczarowania i niezadowolenia. Czas zakończyć z marną przeszłością!

Mnóstwo ukrytych talentów i Twoja kreatywna strona czeka w przedsionku na wejście. Wszystko to, co umiesz, co posiadasz, co jest Twoją pasją i ogromnym hobby musi ujrzeć światło dzienne. Nawet, gdy Jowisz znajduje się jeszcze w pozycji bez określenia, Twoje starania, aktywność ora wielkie zaangażowanie będzie do końca lata wynagrodzone! Świetnie, że w znowu poczujesz się bardzo szczęśliwą! Z kręgu znajomych, przyjaciół nadchodzi dodatkowa asysta.

Nawet, gdy do tej pory czułaś się wykorzystywana i oszukana, teraz Ty będziesz prowadzić, dyktować i wymagać!

Pluton w sextilu jest z Tobą, podczas gdy Merkury nie pozwala na ostateczne dogadania wprowadzając zamieszania i niejasność w podstawowych sytuacjach.

Koniunktura odmienia się! Ryba wysuwasz się na czoło żądając swojego spełnienia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji