widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-07-20

Horoskop tygodniowy od 20.7.15 do 26.7.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Najlepsze rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze.
(Albert Einstein)Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Rozpoczynający się tydzień przynosi rewizję oraz sprawdziany w partnerstwach wszelkiego rodzaju oraz układach finansowych. Gdy na początku tygodnia nasza wymiana myśli rozpędza się, nabierając ogromnego tempa, tak już wkrótce będzie postawionych wiele pytań z zewnątrz.

Dlatego już od poniedziałku do czwartku sprawdzaj dokładnie wszystkie swoje myśli, projekty, plany czy też pisma urzędowe. Merkury i Mars jeszcze jest w znaku emocjonalnego Raka, który czasami powątpiewa, kieruje się uczuciem zapominając raz po raz o analizie z domieszką obiektywizmu.

W czwartek o godzinie 5; 32 Słońce i planeta komunikacji -Merkury przechodzą w znak ognistego Lwa. Teraz nasza uwaga jest skierowana na sprawy twórcze, serca i tego, co daje radość i przyjemność osobistą.

Skorzystaj z potencjału obu planet. Słońce jest tu w swoim domu, w osobistym elemencie rozprzestrzeniając dookoła wielką wiarę w siebie, dając nam pogodę ducha oraz nadzieję w nadchodzące dni.

25.7.15 gwiazda miłości i wartości materialnych Wenus wyrusza w bieg wsteczny podążając również w znak Lwa. Od tego dnia układy wszelkich związków i sytuacje, oraz wartości różnych rodzajów będą przechodzić testy przypominając czas przeszły.

Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany zwrotów sytuacji sygnalizuje jednocześnie nieprzyjemny kwadrat Urana z Marsem przynoszący nerwowa atmosferę, gwałtowne dyskusje zwiększając tym samym ryzyko wypadków, nagłych kryzysów czy też przeistoczeń zmieniających aktualne losy. Uranus demonstruje, protestuje pragnąc rewolucji! Razem z Marsem to burza uczuć miedzy innymi zemsty, nienawiści, odwetu, wściekłości.. Układ ten jest gromem z jasnego nieba. Mars symbolizuje własną wolę, w Raku może nawet nieprzemyślane do końca działanie, kierowanie się danym impulsem własnych emocji, a razem z Uranem przyśpiesza się jeszcze jego tempo negatywnego, burzliwo-złośliwego rozporządzania!

Wynikiem mogą być niespodziewane skutki, załamania i pozrywania wszelkich więzi! Zanim przepowiem następną katastrofę pamiętaj może przez całe siedem dniu o konsekwencji swoich czynów w domu, pracy i kontaktach interpersonalnych, podczas uprawiania sportu, omijania ryzyka wszelkiego rodzaju..( aspekt niebezpiecznych wypadków i nieoczekiwanego chaosu!)

Gdy z jednej strony Słońce w Lwie będzie kierować nas do przodu podsycając wszystko ognistą energią, Wenus w biegu wstecznym i układ Marsa z Uranem nakazuje szczególną uwagę w porozumieniach, umowach i ruchu komunikacji nie tylko drogowej.

Wszystko, co jest związane z technologią oraz elektroniką wymaga naszej szczególnej uwagi i w tym czasie można będzie zauważyć wiele problemów, zakłóceń lub utrudnienia w utrzymaniu łączności. Zachowaj spokój oraz opanowanie.

Równocześnie Wenus przynosi styczność z przeszłością rozjaśniając nam umysły i decyzje minionych lat... Aby odnieść sukces i osiągnąć zamierzone cele należy wszystko dokładnie zaplanować szczególnie w relacjach partnerskich, biznesowych, finansów oraz innych rodzajów wartości. O fantastycznych pomysłach od niedzieli 25.7.15 nie będzie tymczasem mowy. Uranus zatrzymując się i kierując w bieg wsteczny zamiast dostarczyć rewolucyjnych impulsów utrudnia decyzje, zatrzymując nas przy banałach lub stawia na drodze nieodpowiednich wąsko- myślących ludzi.

Dla wszystkich będzie to faza dokładnego określania własnych miejsc przeznaczenia, uwzględniając realne wymagania danej przestrzeni.

Przesady nie będą w przyszłości akceptowane. Jowisz już wkrótce przechodzi do znaku skromnej Panny, aby wskazać, że szczęście należy znaleźć także w bardzo małym i normalnym dniu codziennym..

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

" Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei. Może to wszystko, co mu pozostało"
J. Brown.Baran 21.3-20.4
Druga i trzecia dekada urodzonych jeszcze i ten tydzień ma do czynienia z trudnymi układami planet. Jednak przejście już od środy Słońca i Merkurego do przyjaźnie nastawionego Lwa będzie sprzyjać odpowiednim poprawom sytuacji, ulepszać komunikację i odnajdywać sprzyjające rozwiązania.

Nie stawiaj w nadchodzących dniach wszystkiego na jedną kartę pod wpływem nieprzemyślanego impulsu czy też szybkiej myśli spowodowanej kwadratem Urana z Marsem. Miej na uwadze, że wszystko przynosi za sobą stałe konsekwencje. Nawet te trudne do akceptowania. Lokowanie pod ścianą nieprzyjaznego otoczenia nie zapowiada pożądanych efektów.

Poczekaj na Słońce i Merkurego! Oszczędzaj siły, planuj, patrz prosto przed siebie. Poprawy oraz korzystne zmiany są już tuż, tuż w zasięgu ręki. Trygon Jowisza dla trzej dekady urodzonych kieruje Barana w odpowiednie strony zaopatrując w szczęście, radosne sytuacje i wiadomości pełne nadziei.

Zatrzymująca się Wenus w Pannie wraca do Lwa w postaci boskiego trygonu.

Czyżbyś od dawna czekał na reanimację przeszłości?

Przypadki, niesamowite zrządzenia opatrzności stawiają przed Tobą postacie, które od dawna odeszły. Wiele w tym czasie będzie do wyjaśnienia czy naprawienia. To dobrze, że nieunikniona konieczność czasami daje drugie ,a może i trzecie szanse, aby zrozumieć zagubione uczucia.Byk 21.4.-20.5
Druga i trzecia dekada urodzonych ma przed sobą bardzo dobre dni w postaci zawodowego powodzenia, radosnych spotkań oraz ciekawych informacji, aby z łatwością zdobyć ambitne cele. Mars, Neptun i mocarny Pluton jest Twoim sprzymierzeńcem. Razem z tymi planetami jesteś w stanie zdobyć to, co największe i najważniejsze dla Ciebie.

Swoją energię kieruj na priorytety i zadnia wymagające nawet ogromnego wysiłku. Gwiazdy dostarczają, bowiem wewnętrzna dyscyplinę, zaciętość i konkretność, aby zademonstrować innym swoją wielkość!

Opozycja Saturna i kwadrat Jowisza dla trzeciej dekady urodzonych nakazuje sprawdzać plany, przestrzegać zbiór wszelkich praw korygując raz po raz osobiste zamierzenia. Jowisza już wkrótce będzie wychodził z trwającego od ponad roku kwadratu ułatwiając zdobycie szczęścia i zadowolenia. Nie śpiesz się, poczekaj stawiając na mądrość, cierpliwość oraz nieugiętość!

Nie pozwól, aby blask odrobiny złota zasłoni Ci wartości tego, co w życiu najważniejsze. Wenus powraca w biegu wstecznym ustawiając się nadal w niefortunnym aspekcie. Od niedzieli wszelkie partnerstwa i związki rożnego rodzaju (np. profesjonalne i osobiste..) będą poddane bardzo trudnym egzaminom. Wypróbuj nowego, nieznanego i bardziej odmiennego!Bliźniak 21.5.-21.6
Nowe dni zwiastują zadowolenie, odpoczynek i wiele radosnych zmian. Wchodzące Słońce i Merkury do znaku Lwa napełni Ci większą mocą życia, słoneczną energią od głowy do stóp! Możesz śmiało myśleć o letnim odpoczynku! Bliźniaki, które pracują zawodowo otoczone są pozytywną aurą. Twoje pomysły są bez zarzutu!

Podchodź odważnie do postawionych Ci zleceń! Czas przynosi nie tylko wspaniale rozwiązania, ale również przeogromne możliwości!

Warto w tym czasie przyjrzeć się swoim związkom wszelkiego rodzaju. Wenus, bowiem w biegu wstecznym będzie poruszać tematy minionych lat.Lawinowo poczujesz mocno tęsknoty do bliskości oraz jedności. Jowisz z Uranem może jeszcze uintensywnić prehistoryczne odczucia. Dodatkowo masz szansę przywrócić do życia tamte dni!

Najlepiej zrobisz czekając z ważnymi rozstrzygnięciami do czwartku. Gorące Słońce ma odpowiedni wpływ na Twoją osobowość sygnalizując gdzie przesłać swoje siły witalne oraz dynamiczność. Przygotuj się na powitanie szczęścia!

Wenus, albowiem pragnie nie tylko podreperować Twój budżet domowy, ale także łapie za rękę Bliźniaka prowadząc w krainę Amora.

Twój Merkury zsyła najlepsze podpowiedzi. Słuchaj go!Rak 22.6.-22.7.
Daty urodzonych 5.7-15.7 są pod wpływem trudnych układów Plutona, Marsa oraz Urana. Jednak Słońce, Merkury i Mars znajdują się jeszcze w Twoim znaku dając się ogrom siły oraz mądrości, aby znaleźć najlepsze rozwiązania! Jesteś otoczony bardzo kreatywną energią. Wszelkie podjęte aktualnie decyzje są długoterminowe, dlatego podczas ważnych rozmów oraz podpisów koncentruj swoje myśli. Wszystko potrzebuje czasu! Bez pośpiechu, zmiennych emocji oraz niepewności!

Układ Mars z Uranem jest nader niebezpieczny. Afektywne przyspieszanie lub wymuszenie biegu wydarzeń może na stałe popsuć Twoje szyki czy też ustalone plany. Musisz zwrócić koniecznie twarz do przyszłości nie powtarzając starych metod działania odchodząc zdecydowanie od tego, co się kiedyś nie udało! Nie daj się namówić do aktywności, które wkrótce mogą się odbić wielkim, nieprzyjemnych echem..

Zakopanie minionych dni jest bez wątpienia ciężkie dla Raka. Z czułością pielęgnujesz przebrzmiale czasy.. Aktualność wymaga jedna Twojego współudziału. Niepotrzebnie robisz się mniejszy przed tymi, których się obawiasz/ boisz! A może wszystko jest tylko Twoją emocją lub wyobrażeniem? Nie taki diabeł straszny jak go malują!

W krytycznych sytuacjach sięgnij po swoją intuicję. Neptun w trygonie ma najlepsze intencje! Sytuacje materialne mogą się w ciągu jednej sekundy pozytywnie przeobrazić.. Miłość kwitnie! Nie tylko dla przebojowych Raków!


Lew 23.7.-23.8
Ostatnio dużo pisałam dla ostatniej dekady urodzonych o kwadracie Saturna, który ogranicza w osiąganiu szybkiego szczęścia i spowalnia wszelkie ważne procesy.. Nadchodzi odsiecz!

Wchodzące Słońce razem z Merkurym do Twojego znaku przynosi jasność, radość i całkowite zadowolenie. Razem ze swoją gwiazdą nabierasz sił witalnych, dostrzegając wyjścia nawet z ciemnych labiryntów i ciesząc się każdą nadchodzącą chwilą!

Wszystkim Lwom, które wkrótce będą obchodzić urodziny składam najlepsze życzenia. Niech Słońce, Jowisz, Wenus i Merkury spełni nawet te najskrytsze marzenia!! W ciągu następnych czterech tygodni stoją przed Tobą wszystkie drzwi otworem! Sięgaj ręką tylko po najlepsze!

Tymczasem nowe dni przynoszą stabilizację na całej linii zawodowej i prywatnej. Warto poczekać z decyzjami do czwartku. Większość gwiazd wtedy jest już przy Twoim boku dając gwarancję realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Uranus może denerwuje Lwa swoją inwencją, ale dzięki kreatywnym pomysłom wybierasz dobre podstawy dla świetnej przyszłości. Jowisz jeszcze z Twoją wiarą i nadzieją prowadzi w magiczne miejsca. Teraz Ty dyktujesz warunki dookoła. Innych przywódców nie ma!


Panna 24.8.-23.9
Tydzień rozpoczynasz w dobrym nastroju i nie musisz liczyć na ograniczenia czy też zmienne nastroje. Wenus w Twoim znaku przyciąga samoistnie zadowolenie. Jesteś otoczona miłością oraz uwielbieniem.

Gdy życie miłosne i prywatne przepływa w harmonii razem z układem pozostałych planet można będzie koncertować się na bardzo wysokie zadania. Pluton, Mars, Twój Merkury i do środy jeszcze Słońce zaręcza niesamowite zwycięstwa. Pozostając krytyczna do wszelkich propozycji napływających z każdej strony możesz śmiało wybierać to, co największe i najlepsze. Jest w Tobie bojowa moc, siła przebicia oraz niezawodność.

Pluton wzmacniania nie tylko Twoją pozycję, ale odbudowuje także autorytet. Przyciągasz sytuacje, zdarzenia i ludzi, na które Ty sama możesz mieć wielkie wpływy. Wykorzystaj daną przez opatrzność mocarność sił duchowych, aby dojść do szczytu osobistych ideałów.

Póki co Merkury ułatwia konwersację. Wymiana myśli z jego sextilem płynie lekko w określonym jasno przez Ciebie kierunku. Słońce jeszcze dla trzeciej dekady urodzonych nakazuje przeznaczyć trochę czasu dla odpoczynku. Praca przecież nie może być najważniejsza, a perfekcja będzie tylko zawadą..wrzuć odrobinę na luz.

Wenus zatrzymuje się w Twoim znaku po ulotnej podroży, aby przywitać jeszcze raz znak ognistego Lwa. Ale wróci tu już wkrótce w komitywie Jowisza.

Warto jest poczekać na ten moment bardzo szczęśliwy. Twoje tęsknoty, marzenia i wyobrażenia, możliwe nawet ostatniej dziesięciolatki, niebawem będą spełnione.Waga 24.9.-23.10
Gdy pierwsza dekada urodzonych już od środy może liczyć na pozytywne wpływy Słońca i Merkurego ze znaku Lwa, pozostali muszą się jeszcze cierpliwie odczekać..

Krytyczne sytuacje z kwadratem Plutona, Marsa, Merkurego i Słońca nakazują zmiany orientacji, kierunków i metod działania. Wszelkie decyzje podejmuj po długim namyśleniu oraz z wielką dozą rozsądku. Zanim zapadnie ostateczny wyrok Twoje odczucia powinny zgadzać się z decyzjami głowy.

Nieoczekiwane wydarzenia możesz wypatrywać na terenie zawodowym. Dyrektywy odgórne, zarządzenia lub nagłe zmiany planów przyjmuj kiwnięciem głowy zabierając się do pracy. Na nic pomogą Twoje protesty lub wywoływanie bezsensownej rewolucji. Kwadrat Marsa najlepiej przywitać zatrzymaniem, spokojem i ogromną koncentracją. Zwracaj uwagę na zdrowie.

Uranus w opozycji i jego niebezpieczne połączenie w aktualnym tygodniu z Marsem nie zaleca ryzyka, wyboru ekstremalnych sportów, czy też niecodziennych decyzji na granicy Twojej wiedzy lub predyspozycji.

Do tego Merkury także nie daje bezpieczeństwa.. Jeszcze możesz liczyć na pomoc Jowisza. Jego sextil jest szczęściem nawet w trudnych sytuacjach. Nie radziłabym mimo to wywoływanie wilka z ciemnego lasu.

Wykorzystaj swoje niecodzienne pomysły oraz autentyczną postawę. Podchodź do następnego dnia z opanowaniem.

Powracająca Wenus do znaku Lwa ma dla Wagi niespodzianki. Jest coś w przeszłości, co będzie z jej sextilem na pewno ożywione.Skorpion 24.10.-22.11
Jeszcze do połowy tygodnia masz bardzo dobre układy, aby zrozumieć jak ma działać Twój plan trwającego lata. Razem z wejściem Słońca i Merkurego do Lwa odczujesz położenie tych planet, jako ciężar.

Kwadraty dla urodzonych w pierwszej dekadzie zapowiadają chaos w komunikacji, a niedopowiedzenia będą działać Ci na nerwy. Trudności w pracy pokonuj z cierpliwością. Może nie masz teraz największej ochoty, ale Mars, Pluton oraz Neptun pozostaje przy Twoim boku!

Wszystko zdążysz na czas! Twoją dobrą stroną jest odnajdywanie nawet w ciemności światła na końcu tunelu oraz iskierek ufności.

Nadchodzą przeistoczenia, gdy Twój Mars raz po raz wchodzi w nieprzyjemne układy. Podejdź ze zrozumieniem do tego, co wydarzy się w środku tygodnia! Tylko bez impulsywnych reakcji..

Wszystko, bowiem czego trzymasz się mocno od dawna będzie zabierał Twój Pluton przebywający w Koziorożcu. Saturn znajduje się w biegu wstecznym w Twoim znaku. Nadchodzi pożegnania czas przebrzmiałych struktur. Transformacja jest Twoim wybawieniem i przeznaczeniem. Intuicyjnie odnajdujesz rozwiązania. Wsłuchaj się w siebie. Neptun szepce do ucha niebywałe sekrety. To, co wyczujesz nie jest absolutnie wyobrażeniem, ale konkretem i faktem!

Wenus jeszcze w sextilu nastraja Cię pozytywnie, ale jej powrót w kwadracie do Lwa wskrzesza bardzo przeszłe dni.Twoja magia z Plutonem i sugestywne siły połącznia z parterem duszy będzie możliwa. Gdy dasz sobie szansę. Gdy zaufasz i będziesz w tym trwał.

Pociąg w kierunku zamierzchłych czasów już jest podstawiony. Wsiadasz?


Strzelec 23.11.-21.12
Tylko odwagi Ci jeszcze brak!

A tak niewiele potrzeba do szczęścia. Już od środy Słonce i planeta intelektu Merkury uśmiechając się do Ciebie ze znaku ognia Lwa przynosi zmianę sytuacji, więcej optymizmu oraz nowych możliwości. Saturn opuścił na jakiś czas Twój znak! Nie pozwól tylko na eksperymentowanie z kwadratem Neptuna!

Wszelkie sprawy wymagają dokładności, skupienia oraz wielkiej perfekcji. Dasz radę na pewno!

Poszukaj inspiracji w swoim otoczeniu. Uranus pragnie Twojego indywidualnego urzeczywistnienia! Jeżeli przemyślasz zmianę profesji lub szukanie całkiem innej orientacji zawodowej jest na to bardzo dobry czas!

Trygon Wenus i Jowisza jeszcze dla trzeciej dekady urodzonych daje możliwości wewnętrznego zadowolenia i poczucia szczęścia. Zrealizuj to, co nosisz od dawna w swojej głowie! Entuzjastyczne niespodzianki mogą umilać Ci czas.

Czując się cały w skowronkach przemyśl raz po raz swoje związki i partnerstwa wszelkiego rodzaju. Wenus wędruje do Lwa z powrotem, aby spotkać Cię z kimś z bardzo daleka.

Jej trygon umożliwi nie tylko przyjemnego czasu spełnienie.. Wiesz jak się czuje to, kiedy się bardzo za kimś tęskni? Wiele wydarzy się jeszcze raz..


Koziorożec 22.12.-20.1
Gdy przynajmniej Słońce i Merkury wychodzi z opozycji musisz przygotować się na dalszą walkę z trudnościami układów gwiazd.

Nie wytaczaj tylko w przypływie gwałtownych emocji dużych dział bojowych. Mars w opozycji z Uranem w kwadracie dla drugiej dekady urodzonych będzie wymagał od Ciebie na najwyższym poziomie opanowania. Prowokacje z zewnątrz mogą zaostrzyć się do zenitu, gdy pozwolisz innym na zastraszenie lub gwałty. Zrezygnuj z podpowiedzi Plutona, który stoi Ci przy boku.. Obie planety jeszcze może w niedokładnej opozycji mogą wprowadzić przysłowiowe zniszczenia, jeżeli nie będziesz uważał. Nie graj w ciemno. Podstawianie głowy za kogoś na pewno nie będzie się opłacać..

Kieruj się mądrością. Dramatyczne przyśpieszenie akcji pojawi się i tak z Uranem w tym najmniej oczekiwanym momencie. Pamiętając, że nigdy nie da się nic utrzymać pod całkowitą kontrolą, zaufaj w bieg wydarzeń.

Twoim talentem jest od dawna intuicja. Postaraj się kierować empatią, wyczuciem, bez dotykania przeciwnika dogłębnie.

Omijaj ryzyko wszelkiego rodzaju. Udawanie bohatera przy drastycznych konstelacjach może przynieść powikłania bez jakichkolwiek rewizji. A więc koncentruj się!

Potrzebne siły odnajdziesz w sobie. Pozwól planetom na transformacje pamiętając o tym, co ma dla Ciebie największe, życiowe wartości. Słuchaj się serca.


Wodnik 21.1.-19.2
Przed Tobą trudne cztery tygodnie. Rozpoczynająca się opozycja Słońca i Merkurego wprowadza nerwową atmosferę, trudności z dogadaniem i przeciwności losu, którym nie łatwo będzie sprostać bez opanowania.

Saturn kwadrat dla trzeciej dekady urodzonych prowadzi do krytycznych sytuacji w partnerstwach wszelkiego rodzaju. A Wenus teraz też nie ma dla Ciebie czasu odwracając się jednoznacznie plecami. Ufff.

Pomocy możesz szukać tylko u Twojego patrona Urana, który stojąc w sextilu pragnie kierować Wodnika ku oryginalnym rozwiązaniom. Mimo to jego powiązanie z Marsem może przynieść nieoczekiwane, nieprzyjemne zaskoczenie.

Świetnie, że Twoją energię przeznaczasz na sprawy przyjaciół, rodziny oraz tych, których nosisz w sercu..! W nowych dniach dobrze będzie pomyśleć o sobie, motywując do optymizmu, wiary, a przede wszystkim trzymania się faktów!

Stojąc z daleka od ryzykowanych aktywności oszczędzisz sobie szkody i strat wszelkiego rodzaju. Jowisz w opozycji wystawia Cię na różnorodne próby. Ale przy Tobie zostanie tylko to, co daje stabilne bezpieczeństwo!

Nie obiecuj sobie oraz innym za, wiele, gdy nie dokończyłeś sprawdzać bezsprzecznej rzeczywistości. Dobrze byłoby przestać tylko marzyć o wielkich namiętnościach. Miłość, partnerstwo oraz wszelkie związki wymagają autentycznych uczuć oraz głębokiego zaangażowania osobistego.Ryba 20.2.-20.3
Najlepsze układy gwiazd są zarezerwowane dla Ryby.

Spożytkuj bez namysłu czas do czwartku, aby wszystkie najistotniejsze zamiary były wykonane. Pozycja Słońca i Merkurego będzie się zmieniać. Dalej towarzyszy Ci pozytywna energia Mars, Plutona i oczywiście Neptuna.

Ten ostatni może czasami zwodzi Twoją uwagę na sprawy uboczne, dlatego pilnuj swojej wytyczonej ścieżki. Pewna siebie, silnie stojąca na nogach idziesz do przodu walcząc przede wszystkim o swoje ideały! Odwaga, precyzja i wytrzymałość jest najważniejsza w zdobywania szczytów. To wszystko w nowych dniach będzie Ci dane. Dobrą koncentracją zasłużysz sobie synchronicznie na wysoką nagrodę!

Lista Twoich kluczowych kontaktów może się w tempie błyskawicy poszerzyć dzięki optymalnej pozycji Merkurego. Kieruj się podczas doniosłych wyborów intuicją. Razem z Neptunem jesteś zaproszona do spełnienia wyższych zamysłów.

Aby dotrzeć w końcu do dróg przeznaczenia proteguje Cię Pluton we wspaniałym położeniu. Jego sextil czyni Cię stanowczą.

Wiesz, czego chcesz, kogo prosić o pomoc, a niestrudzoności wszyscy mogą Ci pozazdrościć.

Twoje słowa, marzenia oraz wyobrażenia obowiązkowo popieraj jednoznacznym czynem!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji