widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-08-04

Horoskop tygodniowy 3-9.8.15

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Myślisz, że przeszłość, ponieważ już się stała jest ukończona i niezmienna? Otóż nie, jej odzienie uszyte jest z mieniącej się tafty i za każdym razem, gdy się na nią obejrzymy, widzimy ja w innych kolorach" Milan Kundera
Jaki będzie tydzień dla wszystkich?Kosmiczny układ planet w postaci kwadratu Saturna z Jowisza będzie zmuszał nas już od poniedziałku do sprawdzania naszych sytuacji wartości, wizji, przekonań, pragnąć skierować nasz wzrok ku realności, rzeczywistości.

Dokładna analiza wszelkich trudnych okoliczności odradza pochopne działania, niecierpliwe decyzje i kierowanie się emocjonalnością. Tylko wewnętrzną harmonią, wiarą w swoje czyny, odpowiedzialnością i potwierdzoną etyką można opanować krytyczne momenty. Saturn stawiając granice domaga się praworządności! Jowisz wzywa z drugiej strony do spełniania marzeń, rozwoju własnych talentów, wiary w swoje siły. Gdy z jednej strony może, np. zabraknąć środków materialnych, trzeba pomyśleć o nowej, odmiennej możliwości wykonania własnych zamierzeń.

Osoby, które od razu się nie poddadzą szukając dookoła odrębnych pomysłów, akceptując realia mogą znaleźć pozytywne wyjścia z danych uwarunkowań.. Do, awantur czy degradacji dojdzie tylko tam, gdzie władza zostanie wykorzystana do własnych celów. Słuchając z jednej strony zbyt wielkich optymistów, nie przeistaczaj się w desperata czy ponuraka. Kwadrat Saturna z Jowiszem pomoże wyregulować wiele nieporozumień finansowych. Wymogi, przepisy, prawo musi być całkowicie przestrzegane. Warto odszukać w sobie cierpliwość, bowiem Mars w trygonie do Saturna 6.8.15 zapewnia realizację wszelkich, nawet bardzo skompilowanych zadań!

Jeszcze do 6.9.2015 Wenus pozostaje w biegu wstecznym cenzurując jakiekolwiek braterstwa związki biznesowe, zadłużenia oraz zasoby. Planeta miłości będzie spotykała się z Jowiszem 4.8.15 a później jeszcze we wrześniu dając nam możliwość oddzielenia ziarna od plew.

Już 11.8.15 Jowisz, planeta szczęścia, rozwoju i ekspansji będzie przechodziła do znaku analitycznej Panny zakończając czas wielkich scen i dramatów kierując naszą uwagę na szczegóły oraz mądre rządzenie naszymi bogactwami. Energia znaku Panny napełnia tu Jowisza spostrzegawczością, ekonomicznością, praktycznością i konkretnością! Planeta mądrości doda nam siły, aby wszelkie życzenia i plany były do końca z wytrwałością zrealizowane. Liczy się stałość, odpowiedzialność i realistyczne wykonanie, tego może, co w czasach Jowisza w Lwie długo przemyślałeś.

Aby zbudować mocną podstawę dla znakomitej przyszłości będzie potrzebna praca i dokładność. Do 9.9.16 Jowisz w Pannie jest szansą uregulowanie spraw materialnych, przyjrzeniu się kwestiom własnego zdrowia, pracy także nad sobą i relacji z otoczeniem.

Jowisz sprzyja od 11.8.15 następującym znakom zodiaku: Panna, Koziorożec, Byk, Skorpion, Rak, Ryba.

Już od poniedziałku razem z Saturnem w biegu prostym, układem Jowisza i Wenus, wszelkie nasze decyzje, doświadczenia, wydarzenia także z przeszłości będą podlegały zmianom wartości dążąc do transformacji. Wiele niewypowiedzianych spraw ujrzy już od wtorku światło dzienne.

To nie jest absolutnie czas pochopnych decyzji, nieprzemślanych rozstrzygnięć czy też złości. Wszystko, bowiem musi opierać się na prawdzie. Obejmuj odpowiedzialność za swoje życie oraz czyny w innym przypadku mogą pojawić się niespodziewanie poważne konsekwencje.
Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki; nic nie mów, nic nie rob. Bądź nikim" ArystotelesBaran 21.3-20.4

Sytuacje partnerski mogą razem z przebywającym w kwadracie Marsem z Raku Cię deprymować.. Jednak Wenus pozytywnie nastawiona z Lwa pragnie Twojego szczęścia, harmonii oraz miłosnego ziszczenia. Warto przez wszystkie siedem dni przysłuchać się, co mówi partner, akceptując jego potrzeby, wymogi oraz przyzwyczajenia.

Złotym środkiem niech będzie zgoda, ugody i utrzymanie swoich uczuć w pełnej jedności. Porządku w partnerstwach jeszcze nie doczekasz, ale Mars już w niedzielę wchodzi do znaku Lwa opanowując razem z Tobą wszelkie trudne sytuacje! Zachowaj zimną krew nawet w niespokojnych czy też napiętych okolicznościach.

Merkury w znaku ognia będzie pomagał w prawidłowym opanowaniu i zorganizowaniu życia zawodowego. Nie zaczynaj tylko szybkich dyskusji ze wścibskimi lub nieznającymi się na Twoim rzemiośle.

Szczególnie trzecia dekada urodzonych musi zachować spokoju. Wchodząc w konflikty, miej na uwadze, że za moment może dojść do eskalacji. Broniąc nawet swojego odmiennego zdania pozostań rzeczowy. Pozycja Słońca i Marsa od następnej niedzieli zmienia wszystko w pozytywnym sensie.Byk 21.4.-20.5

Wiele planet w kwadracie, dodatkowa opozycja Saturna, Wenus w biegu wstecznym nie nastrajają Cię optymistycznie. Szukając pogody, uśmiechu czy zadowolenia, najlepiej byłoby samu gdzieś wyjechać zbierając w skupieniu wszystkie swoje myśli.

Szarmancki, miły i dosyć odważny spełniając wszystkie życzenia otoczenia, możesz wkrótce odczuć wielki niedosyt! Gdzie podziały się Twoje marzenia oraz ich urzeczywistnienia?

Wenus, Słońce, Merkury jeszcze do końca tygodnia w niekorzystnym aspekcie zapowiada trudne dyskusje w domu, niemożność szybkiego porozumienia oraz wiele ekstremalnych sytuacji, które możesz ogarnąć zrównoważoną samokontrolą.

Księżyc w środku tygodnia w Twoim znaku, sextil Neptuna nakłaniają do słuchanie intuicji oraz atmosfery panującej w otoczeniu. Mimo, że nie wiele będzie szło po Twojej myśli, trzeba będzie odważnie reagować na nieoczekiwane wiadomości. Ostatecznie możesz sam wziąć, co nieco w swoje ręce, aby zapiąć, to, co jest dla Ciebie ważne, na ostatni guzik.

Zawodowo śmiało obejmuj większe odpowiedzialności. Postawione Ci zadnia, na pierwszy rzut oka wydają się za ogromne. Opłaca się mimo to dokładnie przenalizować wiele. Od połowy nowego miesiąca będą pojawiać się nieoczekiwane korzyści!

Otoczenie ufa Ci. Wiadomo, na Byku zawsze można polegać. Pokaż swoje talenty nie zapominając o uregulowaniu tego, co jest najważniejsze!Bliźniak 21.5.-21.6

Twoja uczciwość, wyczucie i emocjonalność czyni Cię w nadchodzącym tygodniu bardzo dobrym partnerem do intensywnych rozmów, wypadów za miasto czy spotkań w gronie przyjaciół, rodziny, najbliższych.

Aż cztery planety stoją w pozytywnym aspekcie nadając każdemu dniu tygodnia pozytywnej aury, aby wzmocnić partnerstwa, rozwiązać przeszłe problemy i wyjaśnić to, co było niegdyś niewypowiedziane.

W pracy wypełniasz wszystkie zadnia z wielki zaangażowaniem posługując się inspiracją oraz kreatywnymi pomysłami. Jest to świetny czas, aby rozpocząć projekty lub przedstawić na wyższym piętrze swoje idee.

Z wiarą i energią będziesz mógł przekonać swoich współkolegów, przełożonych czy też sponsorów.

Twoja energia życia oraz kondycja jest na najwyższym poziomie. Pomyśl o sporcie letnim czy innych technikach aktowego odpoczynku.

Przed Tobą bardzo dobry tydzień!Rak 22.6.-22.7.

Jeszcze do końca tygodnia Mars w Twoim znaku dostarcza Ci pozytywnej energii, abyś dokończył wielkie projekty oraz zadania. Nie dopuszczając do głosu zbyt wielkiej uczuciowości masz szansę z dynamicznością prześcignąć niejednego. Z aktywną ideowością osiągasz pierwszeństwa.. Nie daj się zatrzymać tylko długim wywodom czy też dyskusjom..

Pozycja Marsa sprzyja nie tylko profesjonalnie. Wszelkie układy partnerskie kwitną ogromną pasją. Zanim wystąpisz z propozycjami przeanalizuj w spokoju podstawowe argumenty trzymając się konkretów. Lepiej zrobić czasami krok do tylu, oceniając obiektywnie sytuacje.

Siła Twojego słowa może mieć wielkie działanie. Pod wpływem zbyt wielkiego temperamentu szczególnie w kierunku domowników możesz przekroczyć te bariery, które na pewno nie są potrzebne.. Kontroluj się przeznaczając wartościowe moce do stworzenia najlepiej ważnych planów. Na drugą taką okazję trzeba będzie, bowiem długo czekać.

Neptun w sextilu sygnalizuje ogromne powodzenie tym, którzy ufają sobie, pozwalając na zmiany dookoła.

Od następnej niedzieli komunikacja, wymieniana myśli poprawia się. Merkury w sextilu to bardzo dobre wiadomości z zakresu prywatnego oraz specjalistycznego. Lew 23.7.-23.8

W sprawach miłosnych musisz postawić na porozumienia. Wiele planet w Twoim znaku, Wenus w biegu wstecznym i wchodzący pod koniec tygodnia Mars będzie próbował rozwiązywać sytuacje z przeszłości. Nie warto jednak przesadzać. Zbyt wybujała wyobraźnia czy fantazja, może wprowadzić sytuacje nieporozumienia. Partner wymaga teraz zabezpieczeń, jasności i dobrze sprecyzowanego celu.

Nie zmuszaj nikogo do niczego. Twoja pewności siebie jest na pewno dobrą domeną, ale już znowu arogancją możesz przegonić otoczenie. Idąc spokojnie i z cierpliwością dalej możesz osiągać dużo, dużo więcej.

W pracy lśnisz nadal jak gwiazda betlejemska. Przypilnuj do poniedziałku spraw finansowych pamiętając o zobowiązaniach wszelkiego rodzaju. Jowisz e w Twoim znaku przechodzi teraz bardzo wiele pięknych i zarazem trudnych układów przeprowadzając Lwa przez różne testy.

Pilność, wytrzymałość i konsekwencja niech będzie dobrym przykładem dla współtowarzyszy. Klimat w pracy i dla Ciebie jest ważny. Nie przesadzaj z wyręczaniem. Każdy musi mieć swoje zadania.

Przed Tobą tydzień wielu propozycji, przyjemności oraz zaskakujących niespodzianek. Dbaj nade wszystko o szczęście domowego ogniska czy też swoich najbliższych. Pozytywna energia Słońca napełnia Cię poczuciem osobistego dokonania.


Panna 24.8.-23.9

Bardzo dobry układ planet sprzyja partnerstwom wszelkiego rodzaju. Czy to zawodowo, czy też prywatnie grasz pierwsze skrzypce w każdym układzie. Single maja bardzo dobry czas na spotkanie wymarzonej osoby. Odpowiednia ręka, reakcja lub dialog sprzyja nadaniu szybkiego tempa i prawidłowego rozwoju niespodziewanie ciekawych znajomości. Od piątku, gdy Merkury wchodzi do Twojego znaku możesz spodziewać się zaskakująco pozytywnych wiadomości. Komunikacja i wymiana słowa na każdym etapie życie przynosi od zaraz zamierzone cele.

Opozycja Neptuna dla końca pierwszej i początku drugiej dekady urodzonych nie rozjaśnia, czego na prawdę Ci brakuje. Jednak trygon Plutona będzie świetnymi sprzymierzeńcem. Najlepiej jak wybierzesz prostą drogę do miejsca przeznaczenia.

Profesjonalnie możesz przycisnąć gaz do końca. Koniec tygodnia sygnalizuje już wielkie wygrane, ciekawe propozycje i sugestie, które przy okazji będą bardzo w Twoim guście. Panna powinna trzymać rękę na pulsie. Merkury daje odpowiednie wyczucie. Wiesz, co masz robić i jak realizować. Warto następne cztery tygodnie poświecić swoim priorytetom. Taka okazja rzadko się zdarza!

Aby nie zgubić zaciętości popracuj trochę nad własną wytrwałością. Aktywny sport lub więcej czasu nas świeżym powietrzu sprzyja racjonalnemu myśleniu.Waga 24.9.-23.10

Mars w kwadracie już tylko dla ostatniej dekady urodzonych wskazuje na znajomości, ludzi i wydarzenia, których właściwie trzeba było już się dawno pozbyć. Postaraj się przemyśleć jeszcze raz metody swojego postepowania, nie wpawając się w niepotrzebne rodzinne dyskusje, wykorzystywania lub zajęcia niesprawiające osobistego zadowolenia.

Samotni muszą zdecydowanie przejść do ofensywy. W partnerstwach jeszcze ten tydzień może harmonia nie będzie najważniejsza. Pomyśl o sobie, własnych potrzebach oraz pragnieniach. Słońce, Wenus, Jowisz oraz Merkury ułatwia strategię myślenia. Romantyczność, kreatywność czy też fantazje zastosuj w dniu nie tylko świątecznym. Przejście Marsa do Lwa przemieni wiele i tak na korzyść Wagi.

W pracy nawet góry zadań nie robią na Tobie wrażenia. Twoja moc jest przeogromna, aby jednym ruchem sprostać każdemu, nawet bardzo skomplikowanemu zadaniu. Planuj spokojnie swoje wszystkie następne kroki. Niecierpliwość nie jest aktualnie potrzebna.

Pamiętaj o sobie. Lekceważenie własnych konieczności nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Następny tydzień poświęć także przyjemnościom. Twojemu organizmowi przydadzą się słoneczne spacery lub lekki sport w dobrym towarzystwie.


Skorpion 24.10.-22.11

Wiele planet w kwadracie, a od następnego tygodnia również Mars dla początków pierwszej dekady stawia na Twojej drodze wiele wyzwań, które będzie można pokonać tylko cierpliwością. Powodzenia zawodowe można będzie osiągnąć, gdy wszelkie sprawy wykonasz z dyscypliną. Stare, nierozwiązane zadania wymagają Twojej szczególnej uwagi. Saturn wyrusza do przodu, pragnąc wkrótce opuści Twój znak, a przy okazji nakazując załatwić to, co nie jest zakończone.

Wielki nakład pracy już pod koniec tygodnia przyniesie niespodziewane życzliwą akceptację ze strony przełożonych. Merkury z Panny gwarantuje nie tylko dobre układy, ale pojawienie się ciekawej klienteli, konkretnych propozycji i najważniejsze poprawy gospodarczej.

Tymczasem epizody sercowe układają się w pełnej harmonii. Szukaj wiele czasu na romantyczne chwile we dwoje. Pojawienie się wymarzonego partnera, a może nawet kogoś z przeszłości nie napełni Ci odczuciem zaufania.

Daj szansę mimo wszystko przede wszystkim sobie. Wenus w kwadracie zarządza fazę odpoczynku, przyjemności oraz radości z każdej wolnej chwili.

I Skorpion zasługuje na promienne uradowania!


Strzelec 23.11.-21.12

Wiele planet w trygonie zapewnia szczęście osobiste oraz zawodowe zadowolenia. Czas nadchodzącego miesiąca poświęć nie tylko swoim hobby. Dzięki Jowiszowi, Wenus, Słońcu oraz Merkuremu spełni się wszystko jak należy, bez najmniejszego wysiłku!

Single będą potrafiły zapanować nad własnymi negatywnymi emocjami, a wszelkie problemy Strzelca w nadchodzących dniach rozwiązuje z łatwością. Twoja kreatywność, operatywność wzrasta. Zawodowo możesz śmiało zażądać nawet podwyżek lub wysokiej premii. Do 7.8.15 Twoje drogi do kariery są usłane różami. Działaj teraz, nawiązując intersujące kontakty, zbierając podpisy lub zatwierdzenia.

Merkury będzie, bowiem ustawiał się w kwadracie utrudniając wykonania rutynowanych zadań. Jednakże Słońce i Jowisz daje jasne zagwarantowania. Pozycja Strzelca jest i pozostanie bardzo wysoka, gdy nie zapomnisz o wyczerpującej systematyczności.

Słoneczna pogoda napawa Strzelca dobry nastrojem sprzyjając towarzyskim spotkaniom, zabawie czy też grze miłosnej. Łącząca się Wenus z Jowiszem w trygonie to nie tylko ciekawa atrakcja, jak i spełnienie pragnienia przeszłości.


Koziorożec 22.12.-20.1

Kończąca się opozycja Marsa położy kres nieporozumieniom, cichym i głośnym wojnom wprowadzając więcej wyczucia, pozytywnego nastroju oraz suwerenności w sprawach wszelkiego rodzaju.

Szczególną uwagę należy zachować w rozmowach na wysokim szczeblu, oraz układach priorytetowych czy finansowych. Za wysoka gra może doprowadzić, bowiem do wielkich strat, które trudno będzie odbudować nawet po długim czasie. O pochwałach i nagrodach na razie nie ma mowy. Dopiero koniec tygodnia z Merkurym w trygonie przynosi jasność i zapłaty za cierpliwość i wytrwałą prace.

Tymczasem uczuciowo musisz słuchać drugiej połowy. Dbając o zgodę w rodzinie pamiętaj o porządku rzeczy uwzględniając niezbędne potrzeby najbliższych.

Zrób lepiej krok do tylu, oceniając z dala aktualne sytuacje. Powodzenia w negocjacjach i postępy w karierze oraz sielska atmosfera w domu pojawi się już niebawem, gdzieś około piątku.

Ważne byłoby przemyśleć w ciszy i spokoju swojego sercu ważne cele. Zmiana metod oraz strategii, kompromis, wyciągnie ręki, współpraca jest dla Koziorożca najlepszą receptą do osiągniecia własnej misji.


Wodnik 21.1.-19.2

Na nudę narzekać nie będziesz na pewno. Wiele planet w opozycji przynosi ze sobą totalne zmiany, nieoczekiwane wyznania oraz informacje. Wenus, Słońce, a także od końca tygodnia Mars nakazuje abyś sprawdził wartości związków, w których aktualnie się znajdujesz.

Decyzje partnera lub też coś, o czym się niespodziewanie dopiero się dowiesz będzie wymagać podejmowanie odważnych decyzji. O spokoju nie ma mowy. Myśl przede wszystkim o sobie, własnych planach oraz zamierzeniach. Saturn w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych radzi nie przesadzać z wymaganiami, ale przestrzegać tego, co jest regułą oraz ustawą. Gdy single nie mogą w tym czasie odgonić się od zaproszeń i propozycji, w stałych związkach wieje wiatr radykalnych przeobrażeń.

Zawodowo pomyśl o nowych kursach, rozwoju horyzontów czy również niepodjętych jeszcze egzaminach. Wymogi będą pochodzić z góry, a trudnym wyzwaniom trzeba się postawić po prostu naprzeciw. Znajdź czas, aby dobrze przygotowany, opanowany i skoncentrowany przyjąć propozycje innych, pamiętając o współpracy. Strach, trzaskanie drzwiami, czy nieszczęśliwe miny mogą tylko pogorszyć wszelkie sytuacje.

Bądź ostrożnym i w zaufaniu ukazuj swoje talenty. Próby sil potraktuj serio nie prowadząc do prowokacji.Ryba 20.2.-20.3

Jeszcze do końca tygodnia masz dobry czas na przemyślenia, zmiany planów oraz najbliższych celów. Neptun w Twoim znaku i Pluton w trygonie da wiele szansa na pozytywne przekształcenia zawodowe, odmienne idee lub całkowite odnowy.

Wszyscy słuchają Cię chętnie, gdy profesjonalnie pełna gracji przedstawiasz swoje propozycje. Poczekaj jeszcze do soboty, a Merkury w opozycji będzie przynosił inne wiadomości wpływające na całą przyszłość.

W miłości tym czasem rozpościerają się nowe drogi wyboru. Spodziewaj się pieknego, harmonijnego czasu, szczęśliwych momentów na bardzo wysokim poziomie.Gdy single flirtują to tu, to tam w partnerstwach pragniesz stałości, niezmienność oraz bezpieczeństwa. Jeszcze przez najbliższe trzy tygodnie dużo wspomnień będzie raz po raz powracać, a przy okazji odkrywając dawnych czasów wartości. Najważniejsze jest, aby Ryba przebywała z ludźmi.

Wśród najbliższych, przyjaciół, rodzinny czujesz się specyficznie chroniona oraz kochana.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji