widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-11-04

Afirmacja

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Afirmacja to powtarzanie, wypowiadanie pozytywnych twierdzeń, które działają na zasadzie autosugestii. Afirmację można wypowiadać na głos, w myślach, a także nucić i/lub pisać. Technikę pozostawiam Wam do wyboru.
Powtarzamy Afirmację od jednego miesiąca do kliku, lub do czasu gdy uznamy, że widzimy efekt.
Afirmacja "uderza" w naszą podświadomość i pozwala "przekuć" negatywne myślenie w pozytywne. Dzięki Afirmacji zmieniamy swoje nastawienie do życia, do tego jaka będzie nasza przyszłość, bardziej optymistyczne wizje.

Jak zacząć pracować nad Afirmacją ?

Po pierwsze musicie w to wierzyć, słowo wypowiadane z wiarą, z przekonaniem, ma potężną Moc, aby były skuteczne trzeba wyrzucić z siebie negatywne myślenie i zamienić je w te pozytywne.
Najlepiej zacząć od utworzenia zdania twierdzącego, słów wypowiadanych w czasie teraźniejszym zawierające Wasze imię i nazwisko np," Ja, (tutaj Wasze imię i nazwisko)jak magnes przyciągam pieniądze, bogactwo i szczęście" lub " Ja, (wasze mię i nazwisko) jestem zdrowa i pełna energii".
W Afirmacji nie używamy słowa NIE np." nie mam problemów finansowych" gdyż tutaj słowo nie Nasza/Wasza podświadomość nie rejestruje/koduje i pozostaje informacja "mam problem finansowy", a tego nie chcemy.

Pamiętajcie, samo powtarzanie nie wystarczy, musicie w to wierzyć, być przekonani co do treści. Wypowiadać je bez lęku, strachu, tylko wtedy mają ogromną Moc.
Ćwiczcie wypowiadane słowa, kilka, kilkanaście minut dziennie, do momentu aż będzie przekonani, że w to wierzycie.
Po drugie i najważniejsze musicie wierzyć w Siebie, bo jesteście Wyjątkowi, dajcie sobie szanse na to, aby działo się lepiej.Macie prawo do szczęścia, do lepszej jakości życia, wystarczy wziąć swój los we własne ręce

Pozdrawiam,
Agiatis


Tarocistka Agiatis Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry, Odpowiedzi na pytania do 72 godzin roboczych realizuję. W weekendy i Święta nie pracuje z kartami :)Zanim zadasz pytanie zapoznaj się z Regulaminem :)
Zadzwoń na
708 688 520708 688 520 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7000048 224 179 700 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji