widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-03-03

Horoskop tygodniowy 29.2.16 - 6.3.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali." Thomas Alva Edison

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Słońce w znaku Ryby od 19.2.16 przynosi z jednej strony wielkie, nieznane nam jeszcze wizje z drugiej rozczarowania. Ostatni znak zodiaku zakańcza, podsumowuje, analizując i zamykając, rozpuszczając w Neptunowej wodzie, to, co nie ma prawa istnienia. 20 marca Słońce będzie przechodzić do Baran dając początki nowym impulsom, procesom naturalnej ewolucji i całkiem odmiennych początków następnego czasu roku ognistego Marsa. Czekając jednak na nadchodzące bodźce i czynniki mobilizujące planety w znaku Ryby i konstelacje nadchodzącego tygodnia będą wskazywały nam limity, granice przed przebudzeniem ludzkości z zimowego letargu.

Może wielu jeszcze przeciera zaspane oczy, wszak do 20.3 jeszcze mamy trochę czasu. A tu oczekują nas radykalne zmiany, załamania zbiorowych struktur gospodarczych, ekonomicznych i społecznych wielu już krajów. Słońce w znaku Ryby woła do miłości, współczucia, równowagi. Jego symbolem są dwie ryby płynące każda w innym kierunku, aby dojść jak nie wcześniej lub później do celu.

Woda płynąca nawet przez wielkie góry, zakamarki, zawiłe szczyty ZAWSZE znajdzie rozwiązania, aby dojść do wyznaczonego sobie celu... a może jest to jeszcze nieokreślone? Jowisz z na przeciwka porządkuje w znaku Panny organizując i pokazując bezużyteczność wielu aspektów..

Z pewnością trzeba coś/ kogoś wymieść z naszej podświadomości, a niewykluczone, że nasze otoczenie wymaga całkowitej przebudowy. To, co nosisz w sobie jest odzwierciedleniem Twojego otoczenia. Równowaga w osobistym życiu niech umożliwi czystość całego świata. Słońce w Rybie będzie wszystkim przyświecać. Jedne sprawy trzeba zamknąć, następne trzeba otworzyć, rozpocząć. Tylko branie i otrzymywanie to za mało. Każdy musi jeszcze coś dawać od siebie dla drugiego.

Te procesy razem z przeznaczeniem są bolesne, gdy doświadczamy zupełnie czegoś innego. Wielu z was zna na pewno z przeszłości, pamiętając niewątpliwie sytuacje, gdy dajemy z siebie komuś wszystko, a nic nie otrzymujemy w zamian, nawet najskromniejszego uczucia, podziękowania, nawet akceptacji--i to nazywa się, jak znak symbolu życia w Rybie: / ( od-) roz-czarowaniem..

Gdy woda jest głównym tematem nowego tygodnia i miesiąca należy liczyć na wiele przeinaczeń na każdym poziomie życia, np. prywatnym, politycznym czy społecznym. Co jest stare, nieużyteczne, a może już spróchniale i całkiem do nowego świata niepasujące czy funkcjonalne, będzie rozmyte, zabrane, zbełtane w szybkim tempie biegu wody, a może i wielkich fal płynących w kierunku całkowitej przebudowy.

Już od poniedziałku należy wszelkie decyzje podejmować świadomie, działając nie tylko zgodnie z prawem, ale również rozsądkiem licząc na trudne sytuacje i wszelkie inne wyzwania pojawiające się na naszych drogach.

Zastanów się, działaj powoli, obejmując odpowiedzialność za wszystko, co robisz.

Planety ustawiają się w nieciekawe konstelacje podsycając do tego agresję, złości, kłótnie i bardzo impulsywne, niezmiennie szybkie okoliczności. Nie wszystko będzie można opanować.
Ci, którzy planują robiąc wszystko dla innych, przyjmując role ofiary nie wyjdą na tym dobrze.
Znowu inni, patrzący na wyłącznie swoje korzyści też nic nie osiągną.

Zbliżając się powolnym krokiem do całkowitego zaćmienia Słońca 9.3.16 powinniśmy kierować się intuicją, omijać z daleka iluzje, złudzenia i to, co nie jest za żadną cenę do spełnienia w danej rzeczywistości. U osób bardzo wrażliwych, już z poniedziałkowymi konstelacjami planet nastrój może jednoznacznie spadać, dlatego szukaj pozytywnego towarzystwa, motywacji, nie zapominając przy tym o połączniu z naturą. W przyrodzie, bowiem wszystko idzie według swojego, nie ludzkiego prawa.

W partnerstwach, układach wszelkiego rodzaju należy szukać harmonii, swobody, akceptując wolność słowa i potrzeby drugiego. Odmienne przesłanki, konstruktywne projekty, intersujące rozmowy i korekta planów może tchnąć życie w zawiłe do tej pory zagadnienia i problematyczne relacje. Aby znaleźć równowagę miedzy szybkim myśleniem, zmieniającymi się symptomami, czynami, komunikacją należy zdystansować się do problematycznych zagadnień.
Najpierw myśl, potem rób czy działaj.

Konfliktowe precedensy także, np. z władzą mogą szybko się przeobrażać jak toczona z góry kulka śniegu.. Kto będzie chciał spełnić swoje zamierzenia oraz plany powinien dopasować wszystko do potrzeb struktur rzeczywistego czasu.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

" Ludzie, którzy chcą się porozumieć zawsze znajdą drogę do siebie." Katarzyna Grochola.

Baran 21.3-20.4
Z pozycji Merkurego i Wenus w nowy dni jest pewności, że z łatwością spełnisz wszystkie woje zamierzenia. Połączenie Urana przebywającego w Twoim znaku z Wenus i Saturnem umożliwi dogadanie się i wyjaśnienie ostatecznie trudnych spraw, na których Ci od dawna bardzo zależy! Razem z grupami czy ludźmi podobno myślącymi możesz teraz dużo więcej stworzyć. Ostatecznie i Baran znajduje miejsca i punkty w swoim życiu do samozadowolenia. Pojawiający się ludzie, potrzebujący Twojej pomocy wymagają razem z pozycją Słońca w sąsiedniej Rybie wyczucia oraz empatii. Przekaż im swoją pozytywną, silną energię! Twoja indywidualność i jedność z całym uniwersum jest w tym momencie więcej niż pewna!

W kontaktach i układach międzyludzkich Wenus pomaga abyś nic nie zrobił nieodpowiedniego. Nawet w bardzo skomplikowanych związkach znajdujesz natychmiast kreatywne rozwiązania.

Nie obawiaj się tylko złego, blokady i popełniania błędów. Przyznaniem się do irytacji podkreślasz przecież swoje normalne człowieczeństwo. Nikt, nawet ten, który stoi przed Tobą nie jest idealny! I w świecie nie ma takiego.

Konstelacje gwiazd wiodą Barana tak czy siak na prze-znaczeniową drogę, nawet, gdy Pluton dla drugiej dekady urodzonych przemienia całokształt ich istnienia.

Gdy czegoś nie akceptujesz mów jasno. Jedno ,,nie" wystarczy, aby zakończyć wymagające lub nie do przyjęcia tematy. Trzymaj swój cenny ogień i mądrą energię na odpowiednie momenty. W nadchodzącym czasie trzeba to będzie rozsądnie wykorzystać.


Byk 21.4.-20.5
Przejście Merkurego do znaku Ryby pozwoli pod koniec tygodnia pozamykać ważne dla Ciebie sprawy, rozpocząć nowe plany i podejść do założeń z sercem oraz intuicją.

Twoje marzenia, życzenia czy idee będą zrealizowane jednoznacznie, gdy wykorzystasz i skoncentrujesz wszystkie swoje siły tylko i wyłącznie na to, co jest osobistym priorytetem. Mars stoi jeszcze w opozycji i szczególnie trzecia dekada urodzonych nie może rozpraszać czy marnować swojej wartościowej energii.

Już wiesz, że nie wszystko złoto, co się świeci, a zrezygnowanie z pewnych ważnych spraw przeszłości pozwoli wyłuskać i wyciągnąć odpowiednie wnioski z tych ostatnich wydarzeń, które otworzyły Bykom oczy.

Prywatnie i zawodowo czujesz od dawna, że coś trzeba zmienić. Innowacja i przyszłościowe, nieznane Ci myślenie, techniki oraz metody(!!) wyprowadzą na odmienne, bardziej pasujące do Ciebie drogi, nawet, gdy jeszcze może dzisiaj tego sobie do końca nie wyobrażasz..

Stojąc nogami na ziemi doinformuj się w końcu o interesujących przeobrażeniach. W dodatku obroty o 180 stopni będą przez układy gwiazd jeszcze wspomagane!

Od soboty poczujesz już napływ informacji oraz mocy ze strony planety komunikacji. Twoje działania nie będą już ograniczane, bojkotowane lub całkowite zahamowane. Merkury i Słońce w sextilu pokazują i domagając się prawdy. Jowisza gwarantuje do jesieni, że wyjdziesz na prostą. Jeszcze zaufaj w dzień następny. W swoją osobistą bitność czy waleczność i wpływy tego, co mówi ciągle serce.


Bliźniak 21.5.-21.6
Jeszcze Wenus i Merkury w pozytywnej pozycji rewolucyjnego Wodnika nastawia Cię optymistycznie parząc z radością do przyszłości.

Twoje najbliższe układy partnerskie wymagają całkowitej koncentracji, dlatego wykorzystaj czas do niedzieli na wyjaśnienie tego, co nie jasne, zawiłe i skomplikowane. Prawda musi wyjść na jaw, a niewypowiedziane na stół wyłożone. Potrzeby Twoje i najbliższych osób z całą gamą uczuć spełnione i uwzględnione. Warto byłoby abyś to Ty wyszedł komuś naprzeciw, spróbował spojrzeć na rzeczy z innej strony, nie robiąc przy tym wymówek lub w ogóle uciekał, np. od dyskusji!

Merkury, bowiem do końca tygodnia będzie ustawiał się w nieszczególnej pozycji, gdzie będzie trudno znaleźć miejsce, czas i cierpliwość na jakiekolwiek rezultaty.

Podążaj w skupieniu drogą intuicji, nawet, gdy nie zawsze do końca jeszcze wszystko rozumiesz. Neptun w kwadracie nakazuje zaufać. Także, jeżeli chodzi o sprawy profesjonalne. Wkrótce otrzymasz zielone światło do startu i wszystko przybierze całkiem dobry obrót sprawy. Nawet sobie jeszcze nie wyobrażasz..

Nie pozwól przy okazji innym wyprowadzać się z równowagi, opuszczając Twoje wyspy spokoju i miejsca wewnętrznej harmonii. Nie wszystkie problemy świata dotyczy właśnie Ciebie! Bądź z opozycją Saturna w pierwszej linii za siebie samego odpowiedzialny! Prywatnie, zawodowo i stanem faktycznym Twojego zdrowia! Pewne prze-znaczeniowe sytuacje będą zamykane. Pożegnania trzeba zaakceptować.

Od połowy tygodnia należy zwrócić już uwagę na uwarunkowania gospodarcze. Planeta komunikacji będzie hamować, ograniczać i wprowadzać uczucia niepewności. Dlatego warto jest wykorzystać świetne położenie Urana. Tylko w niecodziennych, niewypróbowanym, specyficznych czynnościach jest Twoja siła i możliwość wykorzystania wysokich talentów..

Pokazuj się autentyczny, odrzucając wszystkie dotychczasowe maski przeszłości. Saturn kieruje Bliźniaka i tak na sygnowane drogi.


Rak 22.6.-22.7.
Gdy Merkury pod koniec tygodnia ustawi się w prawidłowe położenie w końcu i Ty poprawisz swoje warunki gospodarczo- finansowe, pamiętając może także o swoich przyjemnościach. Ważne, abyś wykorzystał przez jeszcze długie miesiące pozycję bojowego Marsa w trygonie. Walcz o siebie, swoje idee, plany i założenia. Nawet, gdy będzie on pod koniec miesiąca w biegu wstecznym będziesz mógł rozwiać i zdobyć to, co w poprzedniej fazie Ci się nie udało!

Gdy Pluton i Uran dla drugiej dekady urodzonych napomina o ostrożności i pozwoleniu na odejście tego, co było ciężarem, Słońce i Neptun dostarcza niecodziennych mocy wczucia nawet nieprzejrzystych sytuacji. Odczucia pozwolą zrozumieć pozycję innych razem z bardzo wielką empatią. Czy ufasz sobie? Zapisuj wszystko, co teraz wpadnie Ci do głowy. Bardzo wartościowe doznania prowadza Raki do krain jeszcze nieznanych, gdzie będziesz mógł spełnić do końca wszelkie swoje projekty i marzenia.

Koncentruj swoją energie na rzeczowych priorytetach i tego, co ma najważniejsze wartości. Nie wszystkie propozycje z otoczenia będą warte Twego zainteresowania. Wybieraj to, co zabezpiecza przyszłości, bez niepotrzebnych rozczarowań i danie wiary tym, co nie potrzeba.

Koniec tygodnia przynosi już pozytywne wyniki razem z przemyśleniem nadciagającej, zmiennej konieczności losów. Korzystnie będzie zastanowić się lub unowocześnić plany, skorygować swoje założenia czy zamierzenia. Już sam wyczujesz, co się tu nie zgadza, patrząc odważnie i jednoznacznie w dobry dzień jutrzejszy.

Rozpoczynająca się kreatywna faza prezentuje Rakom specyficzne i nieschematyczne możliwości. Uczyń pożytek ze swoich talentów. Masz ich bardzo wiele...nie czekaj. Aktualnie należy przechodzić do realizacji i natychmiastowego wykonania.


Lew 23.7.-23.8
Nawet, gdy Mars w kwadracie i opozycja Merkurego jeszcze utrudnia Twoje działania, nadchodzące zmiany informują o pozytywnych przeistoczeniach. Już z przejściem planety komunikacji do Ryby doświadczysz jasności i lekkości przynajmniej w dogadaniu lub rozszyfrowaniu niewiadomych. Życie nie jest ciągłym ciężarem i bagażem. Gwiazdy na szczęście zadbają o pozytywny nastrój Lwa spełniając ostatecznie wymagania.

Na początek pozwól się zainspirować Uranowi w trygonie, skorzystać z pięknych propozycji oraz zniewalających momentów. Wenus w opozycji będzie kusiła, zapraszając Cię do nawet niemożliwego, nie dając przy tym pewność na ciągłość. To musisz pamiętać.

Może nie za jednym zamachem rozważasz wszystkie palące problemy, dlatego lepiej postaw na zdobycie małych wyróżnień zanim zapędzisz się sam w irytacje i rozczarowanie.

Swoją naturalnością, spontanicznością oraz osobistą charyzmą zdobędziesz więcej aniżeli teatralnym gestem. Być sobą może nie zawsze jest proste, ale za to lepsze niż zakładanie maski.

Saturn w trygonie szlifuje Twój image, aby Lew stanął na wysokości każdego zadnia. Sam wiesz, prawda zwycięża i jest nagradzana. Pewność wewnętrzna musi kierować Cię na dzień codzienny, do rodziny i osób, którym absolutnie ufasz.
Wenus budzi już w Tobie wszystko, co potrzeba. Jeszcze wymaga tylko tych emocji prawdziwych.Panna 24.8.-23.9
Gdy do Słońca w opozycji dołącza pod koniec siedmiu dni Twój Merkury może się zdarzyć, że stracisz nie tylko głowę, ale wartości wszelkiego rodzaju, które na pewno są przydatne.

Nowy czas będzie wymagał od Panny wszelkiej koncentracji. Jowisz w Twoim znaku, aktualnie w biegu wstecznym nakazuje najpierw posprzątać w domu i zagrodzie, przerobić czas przeszły, wymiatając przy tym, co jest od dawna uciążliwe. Słuchaj głosu intuicji. Zaufaj potrzebom serca. Tylko tak będziesz mogła spokojnie przejść przez następne wyzwania, przeplatanie przede wszystkim niepewnością, zamieszaniem i komunikacyjnym chaosem.

Partnerstwa i związki, na których Ci bardzo zalety wymagają podsumowania, wyciągania wniosków i konkretnego sprezycowania tych wzorców, które mają priorytety. Wenus jeszcze w Wodniku, nie da się krótko trzymać w domu! Pozwól sobie na aktywne, pełne ikry pomysły. W miłości, dla bliskich powinnaś otworzyć serce. Profesjonalnie uważaj na tych, którzy chcą Cię oszukać lub wykorzystać zapędzając do ciemnego rogu!

Saturn pewnie ogranicza i hamuje drugie dekady urodzonych. Jego kwadrat mówi o tym, że i tak cierpliwością, spokojem i wypełnianiem wszystkich obowiązków poradzisz wszystkim wyzwaniom. Mars w sextilu jest tym, co Cię chroni przez następne miesiące od złego.
Przy Tobie poza planetą szczęścia jest siła, wytrzymałość i pewna motywacja, jako motor do działania.Waga 24.9.-23.10
Wenus jeszcze stoi u Twojego boku, a także Merkury do końca tygodnia. Wykorzystaj oba położenia planet do załatwienia wszelkich spraw związanych z komunikacją, partnerstwami, umowami i profesjonalnymi potrzebami. Druga połowa nowego miesiąca nie będzie taka ciekawa z wieloma opozycjami, dlatego teraz jest czas na poczynienie przygotowań.

Prywatnie i zawodowo profitujesz z opozycji Urana, która nie tylko dostarcza kreatywnych impulsów, ale również daje szanse indywidualnych, niecodziennych czynności i ukazania swoich predyspozycji oraz przenikliwości umysłu.

Zbilżające się dni najlepiej przeznaczyć na spędzenie miłego czasu oraz flirty. Humor będzie dopisywał, pozwalasz sobie na eksperymenty. Jest możliwe, że skorzystasz z zaproszenia do sportów wiosennych. Poprawa kondycji i stanu ciała oraz umysłu jest bardzo dobrym sposobem na ulepszenia. Szczęście będzie w zasięgu wszystkich Wag, gdy będzie pilnowała i strzegła swoje osobiste wartości, wizje oraz ideały.

Może znajdzie się osoba, która wzbudzić w Tobie niepokój, ale nie każdy, kto Cię zaczepia musi być od raz wrogiem. Wysłuchaj w spokoju innego myślenia czy też opinii. Wenus prezentuje świat z tej niekonwencjonalnej strony, abyś sięgnęła do śmiałości i odkrywczości.

Saturn w sextilu proponuje dodać więcej gazu, popatrzyć do przodu, wykorzystać wszelkie okazje abyś profesjonalnie zdobyła wysokie uhonorowania. Odpowiedzialność i tak spada na Ciebie. Nowe niech Wagi nie odstrasza, ale wyprzedza nawet marzenia jeszcze nienarodzone.
Weź życie w swoje ręce. Szczęście jeszcze na długo pozostaje przy Twoim boku.Skorpion 24.10.-22.11
Pozwól na działanie nie tylko Marsa w Twoim znaku, ale również Słońca i Neptuna, oraz od soboty Merkurego w trygonie. Sytuacje będą inaczej się przedstawiać, niż sobie wyobrażasz.

Więcej jest za Tobą, aniżeli przeciw Tobie. Koniec tygodnia i następny weekend może wypaść już wspaniale.

Nawet, gdy wiele z ostatniego czasu nie jest rozwiązane nastaw się na przyjmowane zwycięstwa, akcepetacje otoczenia oraz pozytywne zmiany profesjonalne. Nie musisz wiecznie o coś walczyć, borykać się, czy też wyciskać ostanie poty. Położenia gwiazd mówią o tym, że wiele samo się spełni. Bez jakiegokolwiek wysiłku i Twojej inicjatywy..

Jeszcze pewnie Twoja przeszłość z Saturnem pozostawiła w życiu wielkie odciski. Uwarunkowania rozwijają się w odpowiednich dla Skorpiona kierunkach. Będzie czas na przyjemności, osobiste radości oraz lekkości w dniu codziennym. Jowisz przecież cały czas stoi w pozytywnym aspekcie chroniąc Cię od niedogodności, a Pluton to wielka charyzma, radość życia i pewność dążenia w odpowiednią stronę.

Razem z trygonem Merkurego powiększa się Twoja intuicja. Uczuciowość, empatia jest zawarta w każdym słowie.
Gigantyczna aura przyciągnie bezwarunkowo wszystko, co wartościowe.Strzelec 23.11.-21.12
Merkury jeszcze do końca tygodnia w pozytywnym aspekcie towarzyszy Strzelcom w załatwianiu trudnych spraw i poprawie atmosferze w związkach damsko-męskich. Profesjonalnie również nie ma na razie nic do zarzucenia, choć planety w kwadracie prezentują na ogromnej tacy, te kwestie, które wymagają Twojej natychmiastowej uwagi. Zamiast szukać winy w innych spróbuj sam rozwiązać sprawy przeszłości gdzie tkwi źródło aktualnych wydarzeń. Saturn w Twoim znaku raz na około 30 laty wzywa do odpowiedzialności za czyny i słowa oraz codzienny, szary dzień wraz z jego organizacją.

Gdy inni potrzebują pomocy jesteś pierwszy robiąc dla nich wszystko... Ciekawa jestem jak teraz wygląda rzeczywistość, gdy wiele się zmieniło, a Ty nie odważysz się sam wołać o pomoc?

Nie jesteś wcale sam, jest wielu, którzy stoją u Twojego boku. Ale znajdź jeszcze w sobie siły, akceptując przeinaczenia w całym świecie do odnalezienie samego siebie w faktycznym stanie.

Gdy jedno odchodzi, drugie nie od raz się pojawia, ponieważ do tego potrzebna jest Twoje zaufanie, wiara i moc podświadomości.

Programując się na zwycięstwa i przy kwadratach będziesz umiał wykorzystać wszelkie dane Ci możliwości.

I na koniec pozostaje już jasność; kto jest z Tobą, kto jest przeciw Tobie, a kto zostanie do samego końca!
Nie poddawaj się tak szybko!


Koziorożec 22.12.-20.1
Konstelacje są bardzo dobre, mimo, że Uran i Pluton dla drugiej dekady urodzonych raz po raz zsyłają problemy, wzywania i okoliczności z nienacka, która wprowadzają chaos i reorientacje. Naucz się szybkich reakcji bez zmrużenia oka!

Kto nie pasuje, kto psuje i denerwuje tego należy się pozbywać, mimo, że serce czasami boli. Gwiazdy mówią niestety o pożegnania, zmianach całkowitych struktur życia, budowaniu nowego. To będzie dużo lepsze dla Ciebie!

Tymczasem Słońce, Jowisz, Mars i Merkury od nadchodzącej soboty odkryją Twoje nowe strony charakteru. Razem z wyczuciem, intuicją i spokojnym szóstym zmysłem dojdziesz do swojego wyznaczonego celu, nawet, gdy trzeba będzie trochę poczekać.

Cierpliwości nigdy nie brakowało Koziorożcom. Priorytetowo wyznacz jasne pierworysy. Im prościej tym lepiej, bez niepotrzebnego chowania i dreptania już, po ciemnych bokach. Idąc droga posłannictwa wypełnisz świetnie całokształt obowiązków czując się przy tym szczęście, zadowolenie, połączony w jedność z otoczeniem.

To, co wysyłasz powraca przecież do Ciebie. Pozytywna energia, uśmiech i przychylne nastawienie. Gwiazdy będą dbały o to, aby nic złego się nie wydarzyło.

Zawodowo nie idź na dystans, ale pokazuj uczucia, swoje emocje będąc przy tym bardziej autentyczny. Trygon Węzła Księżycowego z Panny stawia przed Koziorożcem osoby prze-znaczeniowe. Karmiczne, aprobujące wydarzenia będą radować Twoje serce.


Wodnik 21.1.-19.2
Wenus, Uran, Merkury i od końca tygodnia Mars w sextilu napędzają wszystkie Wodniki do przejęcia inicjatywy, niekonwencjonalnych działań i odkrycia ciekawych wizji. Gdy planety dodatkowo pozytywnie łączą się z Saturnem i Twoim Uranem możesz liczyć na wartościowe wydarzenia w niedalekiej przyszłości dając poczucie stabilności i zabezpieczenia!

Wchodzący Mars na krótko, ale jednak, do Strzelca dodaje pewności siebie, siły przebicia i chęci na jeszcze więcej. Nagle rozumiesz, gdzie znajduje się Twoja droga do zwycięstwa. O nudzie, braku zainteresowania nie ma mowy. Nareszcie rozkwitasz jak kwiaty na wiosnę, aby wyruszyć na spotkanie bardzo ważnej przygody.

Saturn w niecodziennym położeniu przypomina, co do tej pory zdobyłeś. Popatrz wstecz, ile już za Tobą Wodniku! A to, co nadchodzi będzie uwieńczone niecodzienną gratyfikacją i zdobyciem karty do powodzenia!

Do końca siedmiu dni wykorzystaj położenie Wenus i Merkurego, aby zdecydowanie przejść do zatwierdzenia ważnych projektów. Twoje pasje, zainteresowania są źródłem bardzo ekspresyjnej energii.

Pozostań przy priorytetowych zadaniach. Nie ma nic, czego nie mógłbyś teraz osiągnąć. Dasz rade. Ja tam wierzę całym sercem w Ciebie!


Ryba 20.2.-20.3
Punktujesz z dnia na dzień swoimi talentami, zdolnością przewidywania i ogromną intuicją. Kreatywna strona wymaga jeszcze tylko pewności siebie, która nadal jest przy Tobie wraz z pozycją Słońca, Neptuna i od 5.2.16 planety komunikacji i biznesu-Merkurego!

Czy chcesz czy nie chcesz, przy okazji trzeba będzie dokonywać ważnych decyzji. Koncentruj swoje siły, włączaj szóste zmysły, nieboskłon jest z Tobą abyś Ty właśnie zwyciężyła.

Czasami może uciekasz od ryzyka lub czujesz niepokój, ale nagle pojawi się przed Tobą okazja, gdzie należy i dobrze byłoby rzucić się na wysokie wody, wczuć się całą sobą w dane sytuacje, ponieważ chwały są Ci przeznaczone.

Jowisz w opozycji pomaga w poprawach finansowych, poznawaniu nowych, ciekawych ludzi i odnajdywaniu szczęścia w tym, co jeszcze nie robiłaś. Priorytetowe jest abyś uporządkowała swoje myśli, sprecyzowała orientacje, nie wykluczając marzeń wraz z intencją serca.

Chiron w Twoim znaku wie, co należy zapomnieć i będzie z Tobą przerabiał trudne tematy do zapomnienia. Kieruj swoją twarz do przyszłości. Tak dobrych konstelacji nie ma się każdego tygodnia!

Pluton jeszcze dostarcza ognia i blasku Twojej aurze. Nie ma mowy, że sobie z czymś nie poradzisz. Ufność w dzień następny i trygon Marsa to zatankowanie dodatkowych mocy na drodze do zdobyci szczytnych gwiazd uniwersum.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji