widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-03-07

Horoskop tygodniowy 7.3.16 - 13.3.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

,,Czasem trzeba przestać myśleć, aby zorientować się w sytuacji." Stanisław Jerzy Lec

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Mądrość nie polega na sprycie, ale na umiejętności obstawania przy prawdach oczywistych. Ten przetrwa, kto wybrał świadczenie prawdom oczywistym. Kto wybrał chwilową iluzję, by na niej zarobić, ten przeminie wraz z iluzją. "Józef Stanisław Tischner

Najgorzej jak umiera nadzieja, wiara ,a może i miłość....

Słońce podczas zaćmienia na osi Ryba/ Panna wraz z Księżyc podczas Nowiu(9.3.16) wskazuje w bólu, że nie wszystko może się spełnić.

Nawet największe wizje, plany czy projekty wymagają uwzględnienia realnej potrzeby oraz aktualnych możliwości. Tęsknota do idealnego świata nie stworzy nowego społeczeństwa. Czarne Słońce serwuje nam ciemne strony i słabości, na które indywidualnie lub w świecie przymknęliśmy w przeszłości oczy.... Niejeden wielki wódz będzie od środy porządkował swoje trony...

Na poziomie osobistym radziłabym odczekać wysoko czujną, wrażliwie zmienną energię rozpływającą się w powietrzu dookoła następnego tygodnia. Przyjdzie czas i rada otwierająca drzwi następne razem z zaufaniem w sercu. Nie śpiesz się z decyzjami. Wszystko potrzebuje precyzyjnego myślenia oraz działania.

Od poniedziałku wyłącznie razem z nadchodzącym nowiem na osi Ryba/ Panna i całkowitym zaćmieniem Słońca wszelkie wydarzenia będą prowadzić do przemian, zamykania(absolutnego), ograniczania wybranych osób znajdujących się na wysokich stanowiskach. Jest to początek fazy dotyczących konfliktów religijno-humanitarnych, społecznych i klimatycznych. Wszelkie skutki i konsekwencje będziemy odczuwać do 6 miesięcy po całkowitym zaćmieniu Słońca.

Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w znaku Ryb odbywa się to w kwadracie do Saturna i opozycji do Jowisza poruszając tematy wartości, pieniędzy, bezpieczeństwa, jako głowy punkt. Aktywne kwadraty Neptun-Saturn-Jowisz konfrontują wizje, fantazje, marzenia z realnym otoczeniem i możliwościami praktycznego wykonania w rzeczywistości. Działania koniunkcji zaćmienia Słońca z Chironem i opozycją Jowisza, plus kwadrat Saturna(!) przypomina wydarzenia i doświadczenia z 13.9.15.

Z pewnością będziemy mieli do czynienia z ogromnym bólem i cierpieniem, który od dawna ma związek z jakimś wielkimi marzeniami...

Uranus może zaskoczyć nas rozerwaniem stabilności, a Mars otoczony już gorącą energią Strzelca daje przeróżne możliwości nieprzyjemnych, nagłych przemian.. dodatkowo Merkury ( już w exilu!)na Neptunie to kolizje, przeciwstawności sił, nieporozumień, niezgodności i zapowiedzi katastrof związanych z wielką wodą.

Koniunkcja Chirona podczas zaćmienia jest specyficzna. O jego właściwościach wiele razy już pisałam. Ból, cierpienie ma nas uzdrawiać łącząc jednocześnie świat boski z realnym. Tak ja postać Chirona w mitologii. Jego droga krzyżowa miała się nigdy nie kończyć...krążąc miedzy twardym Saturnem i burzliwym Uranem pomaga nam do dziś w transformacji naszej karmy pozwalając przejść na wyższe poziomy. To on przypomina powściągliwie, umiejąc zawsze czekać, że czasami trzeba po prostu akceptować aktualne wydarzenia...

W horoskopie świata podczas zjawiska 9.3.16 przypomną o bolesnych miejscach naszej ziemi. Wiele jest jeszcze ignorowane, lekceważone, czy specjalnie zamykania się na to oczy. Dopóki jest głód, bieda, wojna i brak demokracji na naszej planecie, a ci sami, co, np. wysyłają i handlują bronią troszczą się w tej chwili o emigrantów, Chiron nie odpocznie od swego załamania. Przynosząc boleści i ciernistą drogę w następne dni dla dużej zbiorowości ludzi.

Jego pozycja na Węźle Księżycowy wskaże nam palcem, co źle zrobiliśmy w przeszłości i co możemy razem z trygonem Jowisza do Pluton poprawić w następnej fazie!

Niestety nie wszystko się uda. Słońce podczas zaćmienia w opozycji do Jowisza informuje, że jesteśmy czemuś razem z przeznaczeniem poddani.

Saturn ma chmurne oblicze. Nie chce pozwolić na otwarcie naszych umysłów i na rozwój. Także Merkury na Neptunie. Brak będzie wymiany myśli, dialogu i owocnej komunikacji. Planeta komunikacji zajmie się ucieczką w świat nierealny, marzenia, uzależnienia, poza formą i potrzebą bieżącej chwili.

Oś Ryba/ Panna to spotkanie się irracjonalnego, niesformułowanego, niezrozumiałego z koniecznością. Saturn będzie nadawał dopiero inne formy. A Księżyca i zaćmienie Słońca ukaże rozpływanie się łączności, podstaw, współczesności. Wpływy małego Księżyca przykrywającego całkowicie wielkie Słońce muszą być przeogromne, przy okazji umieszczając nas w sferze udręczenia.

Na poziomie indywidualnym wielu będzie musiało coś za sobą do końca zostawić. Inni może stwierdzą, że nie wszystkie, marzenia przeszłości mogą się już w realu sprawdzić.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
(z uwzględnianiem zaćmienia Słońca i nowiu Księżyca 9.3.16)

"Słyszałem, że świat jest piękny" -- rzekł niewidomy. ,,Podobno" -- odpowiedział widzący." Stanisław Jerzy Lec

Baran 21.3-20.4
Tuż przed bardzo ważnym wydarzeniem, a mianowicie totalnym zaćmieniem Słońca, Twój Mars, jak na rozkaz ustawił się ze Strzelca w trygonie!

Twoja siła się zwiększa i nikt nie będzie mógł Barana zatrzymać. Nowy tydzień będzie wymagał jednak opanowania, spokojnych myśli i decyzji, które w krótkim czasie mogą zaprowadzić Cię do obranego celu.

Ciekawe projekty lub idee profesjonalne, zadania w życiu osobistym nie przesuwaj aktualnie na inne terminy, ale przemyśl, zanalizuj i przejdź do spokojnego reagowania. Mars, bowiem jest największą pomocą, jeżeli pod drodze nie zgubisz cierpliwości. Twoja aura zyskuje jeszcze bardziej na pozytywnych wpływach otoczenia. Zawodowo masz szanse na podwyżki, przychylności szefa i przeforsowanie niecodziennych pomysłów.

Wenus i Saturn stoją w pozytywnym aspekcie. Twoja lista życzeń jest długa, ale będziesz wypełniaj ją w skupieniu. Sytuacje w związkach wszelkiego rodzaju masz prawo zwinnie opanować do końca tygodnia. Wykorzystaj swoją operatywność oraz przedsiębiorczość nie tylko do motywowania drugiego, ale również zaimponowania, pokazania się z tej przykładnej strony. Twoja duma, pewność siebie oraz notowania wyolbrzymia się.

Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w sąsiednim znaku umożliwi spełnienie niejednego życzenia. Ześrodkuj swoje myśli .Pozytywne zmiany czekają już na Ciebie.


Byk 21.4.-20.5
Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w pozytywnym aspekcie to najlepszy moment w tym roku, gdzie możesz dla siebie odkroić największy kawałek tortu. Jowisza, Pluton i Słońce stoją, bowiem w pozytywnym aspekcie, aby Byk osiągnął wszystkie zamierzenie.

Ważne będzie nie słuchać innych, nie pozwalać na mieszanie się do Twoich planów, zamiarów oraz pomysłów. Twoje zdania, opinie oraz zamyślenia razem z magicznym trygonem Jowisza i energią rozpościerającą się dookoła doprowadzisz do osiągniecia punktu szczęścia.

Nie zapomnij w słuszność swoich zamysłów i wierze, że ogół uda się wspaniale. Motywacja razem z konstelacjami planet ma ogromne znaczenie. Jowisz i Pluton spełnia, bowiem tylko to, w co sami zawierzamy i nad czym od dawna już pracujemy!

Jest jeszcze coś.., co już zapomniałeś, a może schowałeś na dnie starej szuflady? Do środy jeszcze raz poszperaj dokładnie w swojej pamięci. Merkury w sextilu napełnia Twoje myślenie wyczuciem, harmonią i jednością z osobą siedzącą naprzeciw. Rady innych, szczególnie tych profesjonalnych przydadzą się na pewno. Odrzuć strach! Uwaga i przezorność będą Byka chronić od błędów.

Od soboty jesteś już gwarantowanie w świetnym nastroju! Twoja Wenus z Ryby odbudowuje budżety domowe i naprawia układy damsko -męskie z lekkością, swobodą i garścią romantyczności! Wiosna teraz może wejść do Twojego domu!Bliźniak 21.5.-21.6
Mars w opozycji, Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w kwadracie wskazuje, że nagle będzie dużo do zrobienia.

Już od poniedziałku musisz być bardzo ostrożny. Zwróciłabym przede wszystkim uwagę na to, co mówi Twój organizm. Nie lekceważ drobnych na początku, na przykład przeziębień. Stan zdrowia niech będzie priorytetem, gdy na dodatek od dawna w opozycji stoi planeta karmy-Saturn.

Słońce w zaćmieniu w niekorzystnym aspekcie przypomina, że trzeba będzie coś za sobą zostawić. Jego pozycja opisuje funkcje odpowiedzialnych, sytuacje i sprawy, które przegapiłeś w przeszłości. Twoja siła wyobraźni i długa lista życzeń może się spełnić, gdy zrobisz krok do tylu i popatrzysz przez pryzmat perspektywy na to, co zdobyłeś.

Nagle będziesz wiedział, gdy Słońce się rozjaśni, co w następnych sześciu miesiącach krok po kroku trzeba odmienić, zostawić, i co nie może się absolutnie zrealizować.

Twój władca w Rybach nie pomoże niestety rozwikłać zagadki. Chaos myśli, komunikacji i agresywna atmosfera dookoła utrudnia koncentrację i prowadzenie dialogów. Odłożyłabym ważne terminy na inne momenty. Tydzień do czwartku dobrze byłoby spędzić na przemyśleniach i sprawdzeniu, co pragniesz zabrać ze swego życia do nowej ery?

Uranu i Wenus jeszcze podpowiadają niekonwencjonalne wyjścia. Jednak Bliźniak musi postawić przede wszystkim na odbudowy. Posłuchaj, co mówią do Ciebie najbliżsi, rodzina a także Ci, którym możesz zaufać. Oni są Twoim odbiciem i tym, co ciągle szukasz.

Nie rozpoczynaj dyskusji z trudnymi osobami. Wojna słów może się bardzo szybko rozpętać kierując nawet do eksplozji i pożarów..Rak 22.6.-22.7.
Słońce, Neptun i już Merkury w trygonie towarzyszy Rakom w nowym tygodniu. Pozytonowe połączenia planet jeszcze z Plutonem i Jowiszem umożliwi zyskanie wielkiej porcji pozytywnej energii razem z nowiem Księżyca i zaćmieniem Słońca w boskiej konstelacji.

Niecodzienna energia układów gwiazd rozjaśni Twoje życie w nieskończonej liczbie aspektów.. Nic już nie będzie za wielkie, za daleko. A Ty za mały.

Od dawna przemyślane sprawy, życzenia oraz tęsknoty mogą spełnić się w krótkim odcinku czasu. Potrzebna jest jeszcze wewnętrzna wiara, siła motywacji i pozytywne myśli. Czy jesteś w stanie to z siebie wykrzesać, nawet, gdy nie wszystko na razie bezbłędnie się układa?

Pluton wraz z Uranem jeszcze przemienia Twoje sytuacje w rodzinie i życiu osobistym. Gwiazdy chcą, abyś w końcu zajął się sam sobą, swoim talentem, wyborem dróg przeznaczenia, a może i ścieżką do znaczącej, publicznej kariery. Tak, jak napisałam!

Szczęście rodzinne to bardzo dużo, ale na Ciebie czeka również ważna, odpowiedzialna za wielu ludzi pozycja.

Podczas zaćmienia Słońca mobilizuj swoje myśli przede wszystkim na swój żywot i rozstawienie konceptów do odmiennej przyszłości. Tylko proszę bez nieustannego czarno-widzenia! Ta strona Raka musi być daleko odsunięta, abyś osiągnął to, nad czym już dawno pracujesz.

Sobota razem z pozytywnym aspektem Wenus w trygonie przywołuje nie tylko w pamięci romantyczne i emocjonalne czas we dwoje. Pozwól sobie nie wyłącznie na piękne momenty. Sytuacje finansowo-gospodarcze będą już się same układały prawidłowo. Przemyślałeś już opcję kursów kształcących? Merkury w trygonie kieruje w te dobre strony.Lew 23.7.-23.8
Ty sam możesz być najważniejszym elementem do własnego zwycięstwa, gdy po trudnych tygodniach razem z trygonem Marsa przywitasz nadchodzące dni. Pełen siły, pozytywnej aury oraz wewnętrznego spokoju zdobędziesz z cierpliwością, to, co jest Ci przeznaczone.

Wydarzenia, razem z całkowitym zaćmieniem Twojego Słońca stawiają Lwa w niecodziennych sytuacjach. Potrzebne będą bezkonkurencyjne moce, jednak Ty sobie świetnie ze wszystkim poradzisz.

Pozytywne myślenie, jasny wzrok skierowany do powodzenia, trygon Saturna ze Strzelca i już jest odpowiedz na zdobycie uznania, respektu i ukłonów ze strony całego otoczenia! Rodzina, szef i przełożeni z pewnością zaufają Twoim nowym pomysłom doceniając przy okazji słoneczne usposobienie.

Nów Księżyca z Ryby może nie ma na Ciebie bezpośredniego wpływu, jednak energia planet wskaże i Lwom odmienne cele. Potrzebujesz wiary w swoje siły, pewności działania i celowości w zdobywaniu tego, co sobie założyłeś bez emocjonalnego poddawania się na moment przed zakończeniem.

Czego Ci brakuje? Może uczuciowej bliskości razem z opozycją Wenus... Wszystko, czego do tej pory nie otrzymałeś będzie niedługo się pojawiać.

Nie zawracaj sobie przy tym głowy zazdrośnikami, prowokacjami i nerwową atmosferą. Świeży powiew wiatru wieje i tak od oryginalnego Urana. Od soboty stoją dla Lwa wszystkie drzwi otworem. Także w partnerstwach odnajdziesz spokój i wewnętrzne spełnienie.Panna 24.8.-23.9
Razem z Jowiszem i jego ważnymi powiązaniami z innymi planetami od nowego roku doświadczasz niezapomnianych emocji. Zbliżający się Nów Księżyca w opozycji i całkowite zaćmienie Słońca ma ogromne wpływy szczególnie na drugie dekady urodzonych Panien, oraz tych, którzy mają ważne punkty horoskopu urodzeniowego na około 18 stopniu osi Ryba/ Panna.

Ogólnie mówiąc wydarzy się coś ważnego, gdzie możesz zwątpić w słuszność swojego działania. Wszystko, co myślisz, co czujesz i co się będzie działo, nawet najmniejsze szczegóły, ma istotność na następne około sześć miesięcy.

Jowisz w trygonie z mocarnym Plutonem może nagle wskazać Ci radosne wyjścia, ale energia czarnego Słońca ewentualnie zawróci Cię z wybranej drogi. Dlatego zapisz sobie, abyś dobrze zapamiętała, jakie masz życzenia, marzenia, do czego dążysz nie sceptycznie podchodząc przede wszystkim do siebie.. Oczywiście Jowisz w exil-u czasami przesadza, a jego kwadrat z Saturnem ograniczy pewne sprawy. Wykorzystaj swoje krytyczne nastawienie do projektów, które ze względu na prawo, rzeczywistość i uwarunkowania zewnętrzne, które dopiero mogą się rozpocząć(!) przypuszczalnie zahamują sfinalizowania przedsięwzięć i zamysłów.

Twój Merkury w opozycji i kwadrat Marsa ze Strzelca ostrzega przed nadchodzącymi propozycjami, ideami i agresywnymi sygnałami z otoczenia. Panna musi zaufać SOBIE, wierząc w dobro własnych idei. Zostawiając za sobą to, co ja ściąga na dół, ludzi, którzy nie są Ci szerzy, nie słuchając podpowiedzi tych, którzy w sumie bardziej Ci szkodzą!

Jowisz jest kardynalnym puntem podczas zaćmienia, zamknięcia pewnej życiowej sprawy. Twoja wiara, przekonania i zaufanie w dzień następny będzie Panny całkowicie przemieniać. Kredyt zaufania daj tylko sobie.Waga 24.9.-23.10
Karma polega na tym, że trzeba coś za sobą zostawić, a nie zesłanie niebios, któremu nie można się oprzeć. Zaćmienie Słońca wraz z nowiem Księżyca stoi w bardziej neutralnej pozycji, jednak i Waga doświadczy wpływów tej ogromnej energii. Trygon Marsa ze Strzelca jest najlepszą motywacją, a jego pozycja postanie bardzo długo! Energicznie i z wielką krzepą przystępujesz do realizacji własnych projektów. Imponujące wyniki i niecodzienne wydarzenia postawią Cię przed asygnowanymi kolejami losu.

Słabe zaufanie i wiara w przeszłych dziejach nie zrealizowały wszystkich Twoich zamierzeń. Środa, razem z niecodziennym zjawiskiem umiejscawiają Wagi przed faktami, które wymagaj pewności! Decyzje, odpowiedzialność spada właśnie na Ciebie, abyś powiodła i wskazała innym te mądre, jasne i dyplomatyczne szlaki komunikacji.

Cudu będziesz doświadczać w kontaktach z ludźmi, gdy odrzucisz strach, niepewność siebie pamiętając w głębi o serca intencjach. Twoja egzystencja będzie się radykalnie, pozytywnie zmieniać. Prywatnie oraz finansów stoisz przed znaczącym startem.

Dziwnie się składa, że wraz z czasem sześciu następnych miesięcy planeta Jowisz zapowiada wejście do Twojego znaku...

Czy pamiętasz i potrafisz wykorzystać swój własny potencjał? Bez naginania się do opinii otoczenia i marnowania energii dla bezsensownych projektów? Wsłuchaj się w swoje osobiste pragnienia i potrzeby. Gdy Ty postawisz swoją osobę na pierwszym miejscu, tak będzie Ciebie traktowało całe otoczenie.Skorpion 24.10.-22.11
Jeszcze Wenus w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych zabiera pozytywne nastawienie i swobodę rozwiązywania kłopotów partnerskich. Jednak ważne wydarzenia w środku tygodnia zapewniaj, że małe cuda będą przemieniać się w realia wraz z dniem następnym. Zaćmienie Słońca z nowiem Księżyca w trygonie umożliwi podjęcie ważnych decyzji, stawiając Skorpiona w centrum wydarzeń, a Pluton przeogromną mocą przeforsuje bez słowa Twoje zamierzenia.

Trudny czas już wkrótce za Tobą, ale dobrze było wysłuchać rady osób profesjonalnych. Twoje krytyczne nastawienie do nadchodzących wydarzeń może mieć negatywny wpływ na całe sytuacje, gdy poddasz się nierozsądnie swoim przemyśleniom. Jowisz i Słońce walczą o Skorpiona. Wykorzystaj swoje siły wewnętrzne oraz moce sugestii do zdobycia tajemnych planów, ukrytych marzeń oraz innych zamierzeń. Czarne Słońce zabierze z Twego życia to, co nie potrzebne dając ciekawsze szanse, możliwości i odpowiedzialności.

Popatrzeć w przeszłość. Wszystko, co zdobyłeś, co masz, co posiadasz jest tylko Twoim osobistym dziełem!

Nikt przecież nic nie dał za darmo, a o uczucia należy także walczyć. Przede wszystkim swoje bezpieczeństwo. Wiem, że nie zapomniałeś, co było kiedyś. Dlatego tylko osobiste myślenie, pewność i wewnętrzne nastawienie umożliwi wraz z wodą dotrzeć tam, gdzie jest Twoje miejsce.

Merkury przyśpieszy myślenie i niespodziewane kooperacja z ludźmi, którzy Ci pomogą. Neptun dodaje wrażliwości i odbiór tego, co nikt nie słyszy. Słońce to przyjemne nastawienie otoczenia, sextil węzła Księżycowego wzmacnia, pozycjonuje kierując do przodu..
Jesteś na dobrej drodze do celu! Nie zawracaj!Strzelec 23.11.-21.12
Stoisz pod ogromnym ciśnieniem razem z kwadratem Słońca w zaćmieniu wraz z nowiem Księżyca. Układy planet będą przedstawiać Strzelcom nowe rozwiązania aktualnie palących problemów, bez fałszywej wyobraźni, fantazji i wpływów ludzi, którzy czekają na Twoje upadki.

Na szczęście Mars wkroczył do Twojego znaku abyś zaczął się bronić! Otworzył usta mówiąc; ,,Nie!" do spraw, który w głębi serca nie akceptujesz! Emocjonalna atmosfera nie tylko następnego tygodnia, ale dalszych miesięcy wyprowadzi Cię z ciemnego zaułka pokazując palcem, gdzie jest światło świeci na końcu tunelu!
Odwagi Strzelcu!

Czas rozpocząć boje o siebie. Rewolucje są po to abyś zdobył swoje marzenia. Już czujesz pewnie od dłuższego czasu, że wiele w Twoim życiu należy przemienić. Teraz zdecydowania i żywotności zapewnia czerwona planeta. Wykorzystaj jej właściwości odpowiednio dla siebie kierując sytuacje, absorbujące Cię, priorytety i emocje do wyznaczonych celów.

Potrzebując więcej powietrza, wolności i przestrzeni przemyśl w spokoju w środku tygodnia za i przeciw inicjując ostateczne rozstrzygnięcia. Uczuciowe bezpieczeństwo jest najważniejsze. W co wierzysz? Skąd masz wziąć motywację i osobiste szczęście? W końcu i w przeszłość wszystko już było...nie należy zapominać o tym, co już osiągnąłeś!

Wiatr przemian zabiera Cię do krainy jeszcze nieznanej, a planety w Rybie mówią o tym, aby to zostawić, co Cię tłamsi, niszczy i ogranicza, wybierając drogę serca! Może na chwile samotną, ale nie do końca..

W dniu nowiu i zaćmienia sporządź sobie dwie listy życzeń. Na jednej napisz to, co chcesz zapomnieć, paląc w białej świecy. Listę pragnień pozostaw na zawsze przy sobie. Znikające Słońce za maleńkim Księżycem wkrótce wypełni Twoje oczekiwania.Koziorożec 22.12.-20.1
Nosisz w sobie wiele marzeń, które ciągle usuwasz na dno serca nie wierząc i kierując się głową, a może nawet twierdząc, że nie zasłużyłeś na nie! Codzienny czas jest dla Ciebie bardzo ważny, a realia wypełniają całą masę terminów zapominając o swoich osobistych pragnieniach...!

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca będzie wydobywać z piwnic Twoich tęsknot, wszystko, co od dawna w sobie nosisz. Pozytywne aspekty nie pozwolą na negatywne wpływy. Pluton w Twoim znaku jest planetą magii. Jego połączenie z Jowiszem to ożywienie, z -reanimowanie dziecinnej przeszłości, abyś wdrożył w swój byt to, co dawno złożyłeś do zamrożenia..

Gwiazdy nie pozwolą abyś nie spełnił swoich marzeń. Czarne Słońce, Księżyc, Neptun, Merkury, Pluton i Jowisz umówiły się, aby Koziorożec dotknął błękitnego nieba. Niecodzienna energia spływa do Twojego domu zapowiadając jasność, klarowność każdego życzenia.

Wyłącz jeszcze swoje negatywne myślenia pozwalając w szybkim tempie na transformacje. Sygnały zasyłane z nieboskłonów muszą być przez Ciebie wychwycone. Tu nie umrze najmniejsza nadzieja...

Zdecydowanie rezygnujesz w spokoju z towarzystwa ludzi, sytuacji i wydarzeń, niedozwalającym stworzyć Koziorożcom bezpiecznego życia. Zostaw troski innych. Zacznij od budowania siebie. Tylko swoją postawą, nastawieniem i wiarą w dzień następny możesz dać światło innym dla aktualnego realu.

Od poniedziałku postaw na mocne przemyślenia. Pozycja Plutona dodaje Ci ogromnej mocy. Nowe wyrusza do szczęśliwego startu zabierając ze sobą odmienionego, autentycznego Koziorożca.


Wodnik 21.1.-19.2
Gdy Mars ustawia się w sextil podczas tak ważnego tygodnia możesz liczyć na ogromną porcję energii, która pomoże walczyć o siebie, przeciwstawiając się wpływom, osobom zabierającym Ci siły.

Czerwona planeta jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz, abyś śmiało i z przebojowością zdobył swoje zamierzenia. Wyznaczone cele, wykorzystanie osobistych potencjałów, kreatywność i praca muszą być połączone w jedność. Może będzie trudno, ale nikt nie jest w stanie obiecać Ci manny z nieba. Jedno jest pewne. Na końcu będzie się na pewno opłacało i Ty jesteś mianowany zwycięzcą! Twój hart ducha, który teraz włożysz z zaangażowaniem będzie uhonorowany przeogromnym osobistym zadowoleniem!

Przy Marsie stojący Saturn wpływa tylko korzystnie na Wodnika. Z cierpliwością, spokojem i znajomością fachu rozpocznij budowy, które mają ręce i nogi. Wszak najważniejsze są fundamenty oraz podstawy! A nie klejenie dachu walcząc przy okazji z wiatrakami.

Bądź szczery jeszcze sam sobą. Pozytywne nastawienie już pomogło w Twoim życiu wiele dobrego osiągnąć. Pragnąc uznania Twoich wspaniałych pomysłów oraz idei będzie dana szansa ostatecznego przebicia i uzyskania przeznaczonych Ci przedmiotów.

Kosmos wprowadza na Twoje drogi ważne osoby. Pomalutku dostrzegasz, kto Cię proteguje, kto toruje drogi wierząc razem z Tobą, że wszystko może jednak się całkowicie spełnić.Ryba 20.2.-20.3
Twoje tajemne marzenia, fantazje, projekty, idealizm są przeogromne.

Niecodzienne wydarzenie Nowiu Księżyca i zaćmienia Słońca odbywa się w Twoim znaku w opozycji do Jowisza. Gdy Słońce ustawi się jeszcze obok Chirona, a inne konstelacje mogą być wyzwaniem należy pozostać całkowicie w realu sprawdzając wszystko bardzo dokładnie nawet z najdrobniejszym detalem.

Sytuacje będą wymigały uwagi, a wiele pojawiających się impulsów poprowadzi Ryby do następnych wydarzeń sześciu miesięcy. Jest mnóstwo, co pragniesz już na wieki zakończyć, ale nie wszystko będzie można przyspieszyć używając czarodziejskiej różyczki. Dlatego zaufaj w bieg nadchodzących kolei losów wsłuchując się w to, co mówi czarne Słońce.

Największa energia jest skierowana, bowiem na znak Ryby przypominając o tym, co jeszcze ciągniesz za sobą. Uczucia całkowitego bezpieczeństwa, wyzwolenia są możliwe! Księżyc w Nowiu wskaże Ci drogę, która teraz musisz podążać! Okoliczności dni minionych już znają jak potrafisz wydobyć szczęście nawet spod ziemi... Twój dom, praca, to, co nazywa się osobistym pragnieniem Ryba zawsze odkryła sama wykorzystując osobiste talenty.

Działając zgodnie z rzeczywistością pozwolisz sobie na jeszcze więcej. Życzliwe zrządzenia losu gwarantuje Jowisz w opozycji uznając jednogłośnie Twoje zasługi, podziwiając przy okazji przeogromny nakład pracy.

Wszystko, co usłyszysz z niebios i otoczenia jest warte nieskończoną ilość złota. Znajdziesz z pewnością w sobie moce, aby wraz z dyscypliną dotrzeć do marzenia.

Nowa droga dokonania rozpościera się przed Tobą. Spożytkuj wszystkie swoje praktyczne techniki oraz konkretne metody działania potrzebne do faktycznej rzeczywistości.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji