widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 239708 788 239 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7890048 224 179 789 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 789 lub 0048 224 179 789

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Wtorek
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Środa
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Czwartek
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Piątek
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Sobota
10.00 - 24.00 z małymi przerwami
Niedziela
10.00 - 24.00 z małymi przerwami

Informacje

Witam wszystkich poszukujących pomocy i zrozumienia dla ich trudnych życiowych sytuacji.

Jestem doradcą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, pełnym empatii, a przede wszystkim profesjonalistą w swojej dziedzinie - wróżącym głównie z tarota, lecz w mojej pracy posługuję się również kartami klasycznymi i lenormand. Udzielam także porad z zakresu numerologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: feng shui, runy, wahadła i inne. Jestem znawczynią amuletów i talizmanów.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych przeze mnie programów telewizyjnych o tematyce ezoterycznej w Kosmica TV. Byłam także w posiadaniu sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb. Doświadczenia te pozwalają mi oferować usługi wróżbiarskie na wysokim poziomie.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Tarot i inne dziedziny ezoteryki są moją pasją, kiedyś odmieniły moje życie (czego i Wam szczerze życzę):)

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Tarocistka Beatrix

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się