widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 239708 788 239 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7890048 224 179 789 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 789 lub 0048 224 179 789

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Informacje

Witam wszystkich poszukujących pomocy i zrozumienia dla ich trudnych życiowych sytuacji.

Jestem doradcą z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem związanym z profesja wróżki (już połowę swojego życia spędziłam z kartami), pełnym empatii, a przede wszystkim profesjonalistą w swojej dziedzinie - wróżącym głównie z tarota, lecz w mojej pracy posługuję się również kartami klasycznymi i lenormand, kartami kipper, cygańskimi i sybilli. Udzielam także porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: feng shui, runy, wahadła i rytuały. Jestem znawczynią amuletów i talizmanów, tłumaczę sny, mam zdolności mediumiczne, jestem osoba jasnoczująca, jasnowiedzącą - nie mylić z jasnowidzeniem, choć i takie wizje posiadam, lecz raczej porównałabym moje zdolności jasnowizyjne do Śpiącego Proroka - Edgara Caycego, czyli widzenia we śnie (odnośnie swojego życia i moich najbliższych od dziecka we śnie widzę wszystko co się dzieje i ma się wydarzyć - włącznie z osobami, które chcą na mnie lub na nas w jakikolwiek sposób oddziaływać - nie zawsze przeze nas mile widziany, więc dzięki moim proroczym snom mogę nas skutecznie przed nimi ochronić :). To tylko jedna z korzyści bycia osobą mediumiczną, choć oczywiście jest ich o wiele więcej :) Spirytyzm i pismo automatyczne są też kolejnymi z moich naturalnych zdolności, zdarzyło mi się nawet spontaniczne odprowadzenie kilku zagubionych dusz, które niejako lgną do osób mediumicznych takich jak ja, aczkolwiek nie zajmuję się tym profesjonalnie, była to z mojej strony jedynie chęć pomocy osobom, które były w jakiś sposób związane ze mną lub moimi bliskimi.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych przeze mnie programów telewizyjnych o tematyce ezoterycznej w Kosmica TV. Byłam także w posiadaniu sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb. Doświadczenia te pozwalają mi oferować usługi wróżbiarskie na wysokim poziomie.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Tarot i inne dziedziny ezoteryki są moją pasją, kiedyś odmieniły moje życie (czego i Wam szczerze życzę):)

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Tarocistka Beatrix

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji