widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 239708 788 239 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7890048 224 179 789 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 789 lub 0048 224 179 789

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
10.00 - 24.00
Wtorek
10.00 - 24.00
Środa
10.00 - 24.00
Czwartek
10.00 - 24.00
Piątek
10.00 - 24.00
Sobota
10.00 - 24.00
Niedziela
10.00 - 24.00

Informacje

Witam wszystkich poszukujących pomocy i zrozumienia dla ich trudnych życiowych sytuacji.

Jestem doradcą z ponad dwudziestopiecioletnim doświadczeniem zwiazanym z profesja wrozki (polowe swojego zycia spedzilam z kartami), pełnym empatii, a przede wszystkim profesjonalistą w swojej dziedzinie - wróżącym głównie z tarota, lecz w mojej pracy posługuję się również kartami klasycznymi i lenormand, kartami kipper, cyganskimi i sybilli. Udzielam także porad z zakresu numerologii oraz astrologii. Wykorzystuję też inne dziedziny ezoteryki jak: feng shui, runy, wahadła i rytualy. Jestem znawczynią amuletów i talizmanów, tlumacze sny, mam zdolnosci mediumiczne, jestem osoba jasnoczujaca, jasnowiedzaca - nie mylic z jasnowidzeniem, choc i takie wizje posiadam, lecz raczej porownalabym moje zdolnosci jasnowizyjne do Spiacego Proroka - Edgara Caycego, czyli widzenia we snie.

Znacie mnie Państwo z prowadzonych przeze mnie programów telewizyjnych o tematyce ezoterycznej w Kosmica TV. Byłam także w posiadaniu sklepu ezoterycznego wraz z salonem wróżb. Doświadczenia te pozwalają mi oferować usługi wróżbiarskie na wysokim poziomie.

Pomagam Wam w rozwiązywaniu problemów życia osobistego, uczuciowego, w podejmowaniu decyzji odnośnie spraw materialnych, rodzinnych, a także relacji partnerskich, zawodowych i nie tylko. Pytania mogą być różnorodne, wynikające z Państwa aktualnej sytuacji życiowej i Waszych potrzeb.

Tarot i inne dziedziny ezoteryki są moją pasją, kiedyś odmieniły moje życie (czego i Wam szczerze życzę):)

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania ze mną i moimi kartami, oraz dołączenie do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Tarocistka Beatrix

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji