widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-08-11

O klątwie w pigułce

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "O klątwie w pigułce" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbitka Beata Niescieronek.Klątwa pojawia się wówczas, gdy dzieje się niesprawiedliwość i osoba nie mogąc tego znieść przeklina danego osobnika.

Ale kiedy nie ma niesprawiedliwości, przekleństwo wraca do tego, który je rzucił, pamiętaj o tym, bo sam na siebie możesz przez to sprowadzić nieszczęście.
Najgorszym rodzajem klątwy jest przekleństwo rodziców, więc niech rodzic nie przeklina swojego dziecka, a tylko ma do niego ewentualnie urazę, ponieważ całe życie potomka stanie się cierpieniem. Ale gdy ktoś z rodziców przeklnie swoje dziecko, które go bardzo kocha i jest całkowicie niewinne w stosunku do niego, wówczas to rodzic ponosi wszelkie konsekwencje swojego czynu w obecnym życiu, a także i w kolejnych wcieleniach, dlatego, że tak niesprawiedliwe przeklęcie własnego dziecka jest największą zbrodnią jaką można uczynić drugiej istocie.

Obrazowo rzucenie klątwy jest tym samym co zabicie kogoś w wymiarze energetycznym i nikt nie ma prawa do robienia tego nawet nieświadomie.

Choć niestety do rzucenia klątwy dochodzi bardzo często bez świadomości wypowiadającego złe słowa, ponieważ robi to wzburzony i w afekcie, nie zdając sobie sprawy z tego co tak naprawdę czyni. W złości nie powinno się nawet mówić kolokwialnie: idź do diabła, ponieważ niestety w takie energię dosłownie wysyła się daną osobę i tzw diabeł krąży przy niej siejąc zło i spustoszenie.

Wiele chorób, które jest trudno zdiagnozować, może także wynikać z klątwy.
Więc zamiast pokazywać komuś naszą złość przeklinając go z powodu jego błędu, inaczej przedstawmy mu nasze oburzenie.

Czy rozumiesz zatem, jak nasze złe myśli, nasz zły nastrój wpływają na innych?
Zawsze błogosław i nie przeklinaj, ponieważ błogosławieństwo rodzi tylko pozytywne energie, a i ty sam możesz na tym skorzystać zgodnie z zasadą, że co zasiejesz to zbierzesz ?.

Wróżbitka Beata Nieścieronek


nowy numer! Zadzwoń na
708 888 912708 888 912 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6190048 222 703 619 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji