widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-03-22

Horoskop tygodniowy 21.3.16 - 27.3.16.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Jeśli nie zamienisz swojego życia w opowieść, staniesz się tylko fragmentem cudzej historii." Terry Pratchett


Nowe dni przynoszą asygnowane wydarzenia sprawdzające nie tylko rodzaj przekonań, wartości i perspektyw, ale stawiające trudny test dla partnerstw, koalicji i związków prywatnych, profesjonalnych i miedzy państwami. Ważne przy naszych założeniach oraz pracy nad ideałami jest uwzględnienie rzeczywistości z wewnętrzną postawą. Postaraj się w razie potrzeby poszukać sojuszników i pomocników. W niektórych przypadkach i skomplikowanych uwarunkowanych czy to osobistego życia lub na przykład politycznego, kulturowego, społecznego nie wyciągaj jeszcze wniosków, nie wydawaj ostatecznych werdyktów, nie podsumowuj do końca albo rezygnuj Pozostań wierny sobie oraz własnym ideałom. Sytuacje i konsekwencje nadchodzącego zaćmienia Księżyca daje wyniki dopiero za około sześć miesięcy. Pełnia Księżyca i jego częściowe zaćmienie na osi Waga/ Baran 23.3.16 jest nie tylko apogeum dla dużej zbiorowości ludzi, ale również z połączniem Chirona w Rybie z minionym całkowitym zaćmieniem Słońca poruszając tematy; wszelkich partnerstw, związków, relacji, wymiany, wartości, bezpieczeństwa i dystansu( ograniczania się). Biorąc pod uwagę większość planet w Rybie należy przypomnieć sobie problematykę związane z zaćmieniem Słońca. Teraz przy pełni i zaćmieniu Księżyc wskazuje na cierpienia ludzi, bezsilność, chaos, strach przed niewiadomym, podlegając nieodpowiedzianym rządom i bardzo trudnych, prze-znaczeniowych konstelacji!

Dokładny kwadrat Saturna z Jowiszem i następnie Neptunem będzie najpierw rozpuszczać, później zamykać stopniowo do końca roku 2017 granice. Zaćmienie na pełni zwiastuje bolesne doświadczenia, przeżycia, uczucia, emocje razem z beznadzieją możliwości ogarnięcia swojego życia i odnalezienia rozwiązań. Dodatkowo są możliwe wewnętrzne konflikty, nieprzemyślne działania, zdrady, kłamstwa w partnerstwach prywatnych, zawodowych i układach miedzy państwami.

Wenus, jako dyspozytor stojąc również w Rybach obok Neptuna( zamkniecie, rozpuszczenia uczuć, wartości), w opozycji do Jowisza( w niekorzystnym położeniu) i w kwadracie T do Saturna. Księżyc w Wadze pragnie stworzyć harmonię, przywrócić równowagę, sprawiedliwość i wyrównać tam, gdzie nie ma wspólnoty na wyższą skalę, ale zapominając o leżącym naprzeciw Słońcu w Baranie sam już wskazuje na aktywności siły, mocy i potyczek. Jak i Wenus z Marsem przebywając w przeciwnych znakach( woda, ogień) zakreśla konflikty damsko-męskie, ataki lub napady..

Dodatkowo całe zaćmienie odbywa się w opozycji do Merkurego i trygonie do Marsa w Strzelcu, a to nie jest z pewnością nawiązywanie dyplomatycznych kontaktów.., ale egoistyczne, aspołeczne, niespodziewane decyzje nie mające żadnego powiązania z dobrym wychowaniem ostrożnej Wagi..

W tym samy dniu kwadrat Jowisza z Saturnem jest dokładny, a i Wenus ustawia niekorzystnie do planety karmy już w biegu wstecznym. Faza ekspansji, wzrostu, rozwoju zostaje zahamowana! Historyczne wydarzenia i przemiany rozpoczynają tok postępowania mające na to czas, jak przy zaćmieniach, około do sześć miesięcy po tym wydarzeniu.Saturn w biegu wstecznym będzie uaktywniał kwadrat z Neptunem z jednej strony rozwiązując granice i jednocześnie ukazując głęboką przepaść miedzy wizją, a rzeczywistością. Nie wszystko, co jest naszym pragnieniem, marzeniem (Neptun) może się spełnić, a pewnie też nie jest nam przeznaczone.. Pozycja Saturna w zmiennym Strzelcu nie akceptuje wszystkie życzenia, skreślając to, co jest utopią lub wyłączanie wyobrażeniem bez dobrego fundamentu do bezpiecznej przyszłości.

Kwadraty Saturna jeszcze powtarzające się 18.6.16 i 10.9.16 postawią na długo grube granice i ograniczą możliwości preferowane przez optymistycznego znaku Strzelca.

Wenus w niekorzystnych aspektach, która w sumie chce bronić, dawać miłość, bezpieczeństwo, chroniąc swoich wartości życiowych jest zaatakowana przez nie tylko zaćmienie Księżyca czując brak wsparcia i pewności obok Neptuna przynosi nam uczucia: zagubienia, niepewności, od- korzenienia i poczucia nadchodzącego niebezpieczeństwa dla egzystencji!

Mars, Neptun w nieprzyjaznym aspekcie nie prowadzi do mądrego działania, celowości, siły przebicia i zdobywaniu świetnych wyników. Energia Marsa rozpływa się, zatrzymuje, paraliżuje, co odzwierciedli się, np. niekompetentnej polityce i naszym życiu codziennym, tych, którzy mają niekorzystne aspekty w sowich horoskopach.

Dla każdego z Was ważne będzie przez następne miesiące zastanowić się i zrewidować następujące pytania; jakie wartości w życiu, aktualnych okoliczność mają priorytety? Co chcesz zmienić w swoich partnerstwach, związkach, a z jakich układów zrezygnować? Które przywiązania, powiązania międzyludzkie należy wyjaśnić? W jakich zakresach czujesz się ,, bezdomny"? Czy jest możliwe, to całkowicie przemienić?

Pełnia w znaku Wagi szuka przede wszystkim złotych dróg do celu, aby każdy z nas stworzył odpowiedni balans miedzy tym, co daje, co wysyła i otrzymuje lub powraca do niego.

Saturn w kwadracie z Jowiszem to sygnał, że nie wszędzie, na wielu poziomach może dojść do odnalezienia idealnych rozwiązań i spełnienia marzeń. Ostatni dzień tygodnia i połączenie Wenus z Plutonem wskaże te metody, ludzi i założenia, których możemy być pewni.

Samo Słońce w Baranie i rok Marsa wzywa już każdego do walki o swoje życie, wartości, priorytety i cele, bez względu, co dzieje się dookoła. Nie na wszystko mamy niestety wpływy, dlatego każdy z Was powinien swoją osobę postawić na pierwszym miejscu, nie pozwalając się innym ściągać na nieodpowiednie i nieodpowiedzialne drogi ciemnych labiryntów Neptuna!

Wiosna budzi inne zadania i wyzwania dla każdego. Niech każdy znajdzie w sobie siły i motywacje do ich pokonania!Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Każda zmiana jest katastrofą. Nawet nie, dlatego, że może zakończyć się niepowodzeniem, ale dlatego, że najpierw trzeba zniszczyć to, co jest."Markus ZusakBaran 21.3-20.4
Razem ze Słońcem w Twoim znaku od niedzieli następują kolosalne przebudowy! Kto śmieje się ostatni, to pewnie jeszcze się objawi. Baran ma najlepsze atuty w ręku, a mianowicie Słońce i Merkurego przy boku.

Razem z tymi planetami jesteś dobrze przygotowany do nadciagającej pełni i zaćmienia Księżyca w opozycji gwarantujące, że właśnie Twoje projekty mają największe możliwości do spełnienia. Jeżeli chodzi o partnerstwa i układy musisz pozostać w realu, akceptując, że nie z każdym może Ci po drodze, a wiele ludzi też w swoim życiu się przemienia lub rozwija nie w tym samym kierunku.. Tak jak zresztą wszystko. Twój Mars w trygonie już wie, co robi i gdzie ma skierować swoje najcenniejsze siły. Odważnie i zaangażowanie przedstawiasz wszystkim swoją osobę, wiedząc z góry jak dojść do wymarzonego celu. Twoja praca wymaga przede wszystkim celowości i precyzji. Dlatego nie śpiesz się wraz z bardzo emocjonalnymi dniami, ale spokojnie rozporządzaj temperamentem nie przeceniając swojej bojowości.

Waleczność serca wraz z logiką umysłu połączoną w dobre konstelacje może przyspieszyć niektóre Twoje zamiary. Rozwiązuj to, co jest Twoim problemem! Zamykaj etapy, gdzie od wieków walczysz. Miejsce zwycięscy jest Ci pisane. Wiosna razem z pełnią i Księżyca zaćmieniem daje wyzwolenie i magiczny czas wzrostu i rozwoju w kierunkach, które są Twoim absolutnym przeznaczeniem! Miłość i poprawa sytuacji gospodarczych jest również w drodze do Ciebie. Oczekuj metamorfozy na wielu poziomach swojego życia!


Byk 21.4.-20.5
Z dobrymi konstelacjami wchodzisz w radosną wiosnę razem z pełnią i zaćmieniem Księżyca. Unikając jeszcze dodatkowo chaotycznych ludzi i sytuacji przygotuj się na pozytywne informacje, wydarzenia związane z życiem osobistym. Sextil Wenus, Neptuna i Merkurego pomaga w spokoju wraz z intuicją opanować wszelkie sytuacje. Nie ma powodu do pośpiechu, komplet zrobisz na pewno na tę odpowiednią porę.

Czasami może stawiasz na wszystko nie pozwalając dojrzeć sytuacji. Orientując się na układach gwiazd i ufając w przyszłość jest pewność, że zawodowo i prywatnie wraz z Twoją planetą miłości, radości dotrzesz do tego, co nazywasz "bezpieczeństwem".

Najwięcej wraz z ciepłymi promieniami Słońca będzie działo się w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Single mają możliwości poznania tej wymarzonej osoby. Głębokie uczucia jedności, przeznaczenia i powiązania poprowadzą do znaczących w przyszłości rozstrzygnięć.

Zaćmienie i pełnia Księżyca w znaku Wagi pozwoli w końcu zrezygnować z utartych metod i nieprzydatnych schematów myślenia. Pozostaw już za sobą niefunkcjonalną przeszłość. Świat się zmienia, a z tym i Byk wymaga reformy, innowacji oraz nowoczesności.

Święta Wielkiej Nocy razem z Twoją Wenus przypadną Ci na pewno do gustu. Co rozpoczniesz w te dni zapowiada zebranie dorodnych owoców już w maju. Koncentruj się na sobie, sprawiaj przyjemności. Wszak Twoja wartość musi mieć najważniejsze znaczenie.Bliźniak 21.5.-21.6
Gdy Słońce i Merkury znajduje się w Baranie razem z tymi pozycjami planet nabierasz siły, power-a i chęci zdobycia najwyższych szczytów! Święta będą na pewno prześwietne z konstelacjami, gdy swoje pozytywne energie przeznaczysz nie tylko dla innych, ale wykorzystasz do osobistych potrzeb.

Nagle poczujesz, że tylko rodzina i bliskie Ci osoby dają najwięcej bezpieczeństwa i stabilności. To, przed czym kiedyś uciekałeś staje się ważne. Słońce i jego miejsce wskaże Bliźniakom te prawidłowe drogi do dnia następnego.

Prywatnie i zawodowo znajdziesz nagle wiele rozwiązań na zalegle problemy korzystając tym bardziej z oryginalnych idei. Opozycja Marsa będzie wyrównana, gdy pozwolisz działać pozytywnym gwiazdom otaczając się przy tym radosnym afirmacją. Uwagę należy zwrócić na partnerstwa, nie wchodząc przez przypadek może w czyjeś zawiedzione uczucia. Wystarczy, że kogoś z rodziny tylko wsłuchasz i znacząco potrzaśniesz głową. Pozostaw decyzje innym. Nie musisz z opozycją Saturna ratować świata. Dostatecznie jest oswobodzenie siebie!

Jowisz w kwadracie za wiele wymaga, może stosując nieodpowiednie moce. Tylko celowością, dyscypliną i spokojem powinieneś dojść do wyznaczonych celów. Uniwersum poleca przerwy, wypoczynek i medytacje.

Wiosnę i Święta Wielkanocne witasz w radosnym nastroju równocześnie z lokalizacja swojego Merkurego. Gdy pełnia Księżyca w trygonie zabierze już wszystko, co niedobre łatwiej będzie spojrzeć spokojnym okiem na sytuacje dookoła dodatkowo zaopatrzony w środki materialno-gospodarcze i ciepłe nastawienie!Rak 22.6.-22.7.
Możesz swobodnie polegać na sowich uczuciach. Tylko zwracaj uwagę na pozycję Słońca i Merkurego. Obie planety mogą niebawem przewrócić Ci w głowie, jeżeli wysłuchasz tych, którzy nie życzą Ci najlepiej. Planety w Baranie, na razie dla pierwszej dekady urodzonych Raków, razem z pełnią Księżyca i jej zaćmieniem w kwadracie wpływa nie korzystnie na jego związki.. Słońce stawia pod pręgieżem wraz z pojawiającymi się trudnościami. Wypowiedz wreszcie to, co leży Ci na sercu, co boli lub zawiodło dawno Twoje zaufanie. Nie warto nosić w sobie tego, co od zarania wieków dawno pewnie przeszkadza.

Nowe konstelacje gwiazd na horyzoncie przypominają o tych sferach życia, którymi należy się natychmiast zająć z wielką ostrożnością. Merkury może zesłać nie tylko złości i agresję, ale wpłynąć na atmosferę zbliżających się Świąt, niepotrzebnie prowadząc do błędów, nieporozumień czy bezsensowności zdarzeń.

Nawet, gdy nagle coś zmieni się w partnerstwach, a Ty jeszcze tego nie zauważyłeś-nie przymykaj oczu, nie rezygnuj, nie machaj ręką. Postaw się odważnie do konfrontacji. Strach i obawy są nie potrzebne! Wenus, Jowiszu oraz Neptun w pięknych aspektach gwarantują miłe niespodzianki, jeżeli nie uciekniesz od odpowiedzialności.

Razem z nadejściem ciepłych dni i świąt Paschy unikaj nerwowych sytuacji kapitulując z robienia czegoś w ostatniej minucie. Akceptuj, że nie każdy będzie mógł dotrzymać słowa. Małe rozczarowania są dopuszczalne, gdy ma się świadomość, że nikt, także Rak nie jest idealny.

Wenus w pozytywnym aspekcie nastawia Raka mimo wszystko optymistycznie, a Jowisz spełni nie jedno marzenie. Samotni mają prawo spotkać i poznać ciekawe osoby. Emocje wraz z Księżycem sięgać mogą zenitu. Uniwersum pragnie abyś i Ty był autentycznie szczęśliwy!

Pozwól niech to, co zasiejesz na wiosnę powoli wzrasta z Twoją cierpliwością. Już niedługo będzie można zbierać obfite plony.


Lew 23.7.-23.8
Trygon Słońca, Merkurego i pozytywny sextil pełni i zaćmienia Księżyca daje Lwom ogromne szanse na radosne wejście w wiosnę i początek nowego tygodnia razem z zakończeniem tematów spraw, które ciągną się bez końca i poprawą finansową kierując Twoją osobę ku bezpieczeństwu. Wszystkie pomysły, idee i to, co wpadnie Ci teraz do głowy zapisuj nie przystępując jeszcze ostatecznie do dzieła. Twoja osobowość wraz z ogromną pasją i zaangażowaniem wskaże nie tylko Tobie, ale również osobom najbliższym, gdzie kreatywnie można się spełnić.

W pracy, gdzie już wieje nudą, należy pomału przygotować się na zmiany. Rozstrzygnięcia przy pomocy Saturna w trygonie zapewnia wzrosty gospodarcze. Propozycje przyjmuj, analizuj, wkraczając do akcji od 5.4.16. Również uczuciowo dotychczasowe plany, marzenia były pewnie odsunięte na boki. Lew potrzebuje jeszcze odrobine poczekać. Wiosna, konstelacje planet i Księżyc poprowadzą Cię w odpowiedzialne kierunki. Pewnie dni dookoła Świąt Wielkiej Nocy będą bardzo emocjonalne. Najpierw przemyśl, przeanalizuj, porozmawiaj korzystając nie tylko z prawidłowych chwil, ale również słów miłości, przywiązania mając na względzie przyszłość. Mars w trygonie da pewności, zdecydowania i odróżnienia dobrego od tego, co już się przeżyło.. Power, moce ułatwi stworzyć dla Lwa dobry, własny świat. Tylko spokojnie. Nie rób z drobnostek afery, zwalniając tempo, stawiając na najistotniejsze elementy oraz priorytety.

Światło Słońca ma być Twoim impulsem, wskazówką, źródłem optymizmu. Jesteś chroniony przez układy gwiazd, a mądrość da możliwości przeobrażenia najlepszych pierworysów i zaleceń w konkretne czyny.


Panna 24.8.-23.9
Tydzień zapowiada się spokojniej, gdy Twój Merkury i Słońce wychodzi z opozycji. Praca czy miłość? Spełnienie zawodowe czy prywatne? Te pytania i bardzo emocjonalny czas będą stawiać Cię przed faktami w dni dookoła Świąt Wielkiej Nocy wraz z nadejściem wiosny.

Abyś zbudowała wielki most między sobą, najbliższym sercu otoczeniem dołączając konkretne ścieżki zawodowe poczekaj do pełni Księżyca w sąsiednim znaku Wagi. Księżyc już wskaże mądre rozstrzygnięcia wprowadzając za jakiś czas porządek i zmiany w Twoich partnerstwach wszelkiego rodzaju.

Najważniejsze postaw na dialog, wymianę myśli oraz kooperację. Przełożeni, współpracownicy lub osoby najistotniejsze zmieniają zdania.. Gwiazdy mówią o tym, że wasze ideały oraz wytyczne wcale nie są ta rozbieżne jak sobie wyobrażałaś. Analizując, obliczając i trzymając się rzeczywistości, Panna rozpocznie budowy i pozasiewa dorodne nasiona, gdzie będzie można się spodziewać na jesień pierwszorzędnych plonów. Złości w braterstwach wraz z kwadratem Marsa, opozycją Wenus i kwadratem Saturna należy zastąpić spokojem. Nie pozwalaj na prowokacje, brak wiary lub niepewności. Czas pracuje na Twoją korzyść, gdy jeszcze nie teraz będziesz podejmować ostateczne decyzje.

Jowisz w Twoim znaku pragnie abyś Ty spełniła się jeszcze w tym roku prywatnie i specjalistycznie. Pluton na pewno postawi z Tobą wysokie cele torując drogę do znakomitego zwycięstwa. Gdy potrzebujesz przerwy i spokoju zrezygnuj z hałaśliwego świętowania. Kwadrat planety karmy ogranicza pewne sprawy sprawdzając jeszcze raz nawet najmniejsze szczegóły i wymagając dyscypliny i prawdy.

Która z Was postawi na kompromis, ostrożność i obiektywizm rzeczywistości ma szansę spędzić nie tylko radosne nadejście Wielkiej Nocy, ale przygotować na więcej miłości, osobistego spełnienia równolegle znajdując miejsca harmonii.Waga 24.9.-23.1
Przed Tobą bardzo ważne wydarzenie wraz z pełnią i zaćmieniem Księżyca w Twoim znaku oraz opozycjami Słońca i Merkurego. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych oczekuje radyklanej metamorfozy. Nowe szanse, drogi do przyszłości otwierają się przed Tobą. Decyzje muszą być kierowane sercem, odwagą, pamiętając o uznaniach, które dotyczą Ciebie nie innych za aktywną pracę.

Rozstrzygnięcia nie należy podejmować jeszcze w tym tygodniu, ale odczekać przynajmniej parę tygodni. Merkury i Słońce będzie zmuszać do większej mobilności i przedsiębiorczości, mając na uwadze Twoje codzienne trudy.. Partnerstwa wszelkiego rodzaju doczekają przemiany. Nie przestrasz się tych wymaganych szczegółów i uwarunkowań rzeczywistego świata. Po zaćmieniu i pełni Księżyca stoisz przed priorytetowymi zadaniami, które potrzebują czasu, cierpliwości i wiary, że wszystko ułoży się tak jak należy. Nie pozwól na wymuszania i dyktowanie właśnie Tobie poleceń i orzeczeń trzymając się ściśle prawa.

Gdy do końca tygodnia postawisz na swoim, bez uporu, ale z konsekwencją można wkrótce oczekiwać epokowych wiadomości, które transformują Twój żywot, gwarantując poprawy materialne oraz spotkanie prawdziwej miłości. Z entuzjazmem serca.

Wszystko, co usłyszysz, co teraz porozmieszczasz w żyznej, wiosennej glebie będzie odkryte z wejściem Jowisza do Twojego znaku na jesień. Poczekaj. Mów ,,stop!", gdy masz za dużo hałasu dookoła siebie, gdy pragniesz spokoju i wytchnienia. Nie musisz iść na ustępstwa, kapitulować przed zwycięstwem i jak flaga na wietrze zmieniać zdania dla tych, których w głębi duszy absolutnie nie popierasz. Tylko prawda, autentyzm i sygnały Twojego wnętrza mają być motorem działania do bezpiecznej przyszłości. Twoja Wenus jeszcze w znaku Ryby szuka zupełnie czegoś innego... Nie pływaj tylko po powierzchni. Zanurz się w swoich własnych głębiach uczuć i marzeniach. W sobie znajdziesz nawet najbardziej ukryte przed sobą samą odpowiedzi.Skorpion 24.10.-22.11
Pełnia i zaćmienie Księżyca w sąsiednim znaku nie ma dla Skorpiona większego znaczenia. Jednak świetne układy wszystkich gwiazd dopomoże i Tobie przeprowadzić przemiany w partnerstwach kładąc nacisk na prawdę i artykuły Twojej wiary razem z potrzebami duszy.

Jowisz, planeta miłość-Wenus, Pluton i Neptun stoją przez całe siedem dni w udanych konstelacjach gwarantując, że nie będzie nudy. Razem z pełnią i zaćmieniem Księżyca postanawiasz szukać odmiennych celów i priorytetów. Żyje się tylko raz! Patrz do góry! Mierz wysoko! Sextil prze-znaczeniowego Węzła Księżycowego nakazuje być odważnym i walczyć o swoje plany i marzenia!

Kontemplując już nie z boku, ale z zaufaniem w sercu w dni następne przyciągasz do siebie ludzi z najlepszymi wartościami. To, co ma dla Ciebie największe znaczenie jest prawie w zasięgu ręki, a Mars wkrótce pomoże zdobyć wszystkie honory, wielkie miłości i wyróżnienia stawiające Skorpiona na wysokich podestach.

Wypróbuj jeszcze uwolnić się z rutyny własnych myśli porzucając nieprzydatne metody i wyobrażania. Świat pędzi do przodu! Nie patrz na minione i już nie aktualne. Tylko ten, kto posiada lwie serce dojdzie z lampką nadziei w ręku ku osobistemu spełnieniu. Te osoby, które Cię wyprzedzają popełniają dużo błędów. Poczekaj jeszcze chwile na odpowiednie momenty. Twoja energia i siła zapału razem z sextilem Plutona pozwoli zaakceptować siebie samego i odpowiednio reagować. Liczą się czyny, efekt końcowy, zdobycze i laury. Nie tylko marzenia i snucie planów.

Trzymaj się konkretów podejmując faktyczne działania. Otwieraj się na nowych ludzi oraz propozycje. Wykreśl z pamięci monotonność, przyziemność i konwencjonalność.Strzelec 23.11.-21.12
To planeta Saturn jest powodem Twojego zamyślenia, a może czasami i większych obaw lub strachu przed przyszłością. Razem z nadciągającą pełnią i zaćmieniem Księżyca wiele się zmieni.

Pozytywne położenia Słońca i Merkurego diametralnie poprawia Twoje nastroje! Brak wiary w siebie jest bez podstawny! A Ty, jako znak mądrości i optymizmu musisz szukać ciągle innej wiary, celów oraz ideałów wyższego szczebla.

Zwieszanie głowy nie tylko do niczego nie doprowadza, a jeszcze utrudnia samospełnienie. Jeszcze kwadrat Wenus powoduje Twoje labilne nastroje, ale już Słońce i Merkury w pięknym trygonie poleca nie tylko szkolenia, nowe kursy i tworzenie ciekawych ambicji zmiatając przy okazji z Twojej drogi wszelkie niedogodności i utrudnienia! W pierwszych dniach wiosenki odnajdujesz radość życia i z ogromny zaangażowaniem dostrzegasz postawione przez Tobą niecodzienne możliwości.

Zaćmienie Księżyca wypala do końca niepotrzebne tęsknoty. Odnajdujesz jasność i precyzje umysłu. Swoją wiarą napełniasz również siebie jak i ludzi dookoła. Mars stojący w Strzelca znaku zagoi stare rany i chroniczne cierpienia Czujesz siłę, świeży powiew wiatru. Nareszcie chce się żyć i realizować własne marzenia!

Profitujesz najwięcej od gwiazd znajdujących się w znaku Baran. Twoja moc przebicia jest zwiększona. Strzelec z rozmachem i otwartym sercem wita wiosnę.Koziorożec 22.12.-20.1
Krytyczny kwadrat Słońca i Merkurego z Barana dopada Koziorożce z pierwszej dekady urodzenia. Pełnia i zaćmienie Księżyca w niekorzystnym aspekcie pozwoli pożegnać się z przeszłymi żalami, rozpaczą i cierpieniem kierując Cię do nowych projektów. Dobrze byłoby w pierwsze dni wiosny wycofać się z ważnych zamierzeń, przeczekać trudne konstelacje, aby w następnym miesiącu pełną parą przystąpić do startu.

Na szczęście Wenus, Merkury i Jowisz dają nie tylko wyrównanie panując nad całą nieciekawą sytuacją. Emocjonalne wydarzenia należy ograniczać pozwalając działać pozytywnym gwiazdom razem z wiarą i nadzieją w sercu, że wszystko w końcu się na pewno spełni. Kwadraty z Baran dostarczają prowokacji. Nie musisz znać od razu odpowiedzi na niekompetentne pytania. Spokojnie steruj swoje plany do centrum uniwersum. Trygon Jowisza i Węzła Księżycowego zsyła idee, które nie tylko Tobie, ale również innym pozwolą zaradzić na smutki i utrapienia.

Moce Plutona wykorzystaj dla siebie w pozytywnym aspekcie. Tylko z jego siłą masz prawo zdobyć niemożliwe. Kieruj się przestrzeganiem prawa, autentycznością i ma się rozumieć wiarygodnością. Pluton nie pozwala grać role, które nie są Twoim przeznaczeniem.

Księżyc w Skropienie podczas świąt Wielkiej Nocy sygnalizuje głębokie emocje. Momenty pełne szczęśliwości oraz wrażliwością i miłością łączą Cię z ludźmi, których nosisz w swoim sercu. Jesteś potrzebny innym, a wiosną zasadzisz młode drzewko, którego korona niebawem dotknie błękitnego nieba.Wodnik 21.1.-19.2
Z lekkością i pewną radością wchodzisz w nowy tydzień ze świetnymi konstelacjami planet. Pełnia Księżyca wraz z jego zaćmieniem ma prze- magiczne, pozytywne wpływy na Wodnika!

Na Twojej drodze pojawią się wkrótce ważne osoby. Protekcja z góry, pomoc i pochwały są pewne. Słońce i Merkury z Barana dodaje korzystnej energii, nosa do interesów, szybkości decyzji i przeświadczeń, że zdobędziesz spokojnie swoje zamierzenia!

Wiesz dobrze, co umiesz, więc polegaj na swoich talentach. Przypadek sprawi, że odkryjesz nowe źródła popraw finansowych, a niecodzienne pomysły rozwijają dalej Twoją kreatywną stronę. Umowy będzie można śmiało od raz podpisać. Uwzględni, że i Mars, planeta mocy jest po Twojej stronie! Plany zaprowadza Cię w ciekawe kierunki. Z odwagą i rozmachem zabierzesz się do roboty. Najbliżsi i rodzina jest Twoim wewnętrznym bezpieczeństwem. Od zera do 360 stopni korygujesz z obiektywizmem i dynamizmem, bezbłędnie zamiary i następne programy.

Pamiętaj również przy tym o praktycznej stronie rzeczy. Tylko pomysł to trochę jest za mało do jego realizacji. Uważając i analizując wszelkie szczegóły przyjmij przy okazji pomoc przyjaciół i kompetentnych osób Ci przychylnych! Profesjonalnie i prywatnie doświadczasz na całej linii wsparcia, rekomendacji i najważniejsze -miłości.Ryba 20.2.-20.3
Przy kwadracie Marsa i Saturna po całkowitym zaćmieniu Słońca w Twoim znaku należy kierować się przede wszystkim intuicją. Słońce i Merkury opuszcza Twój znak. Pozostaje Neptun i Wenus, jako jego wyższa oktawa. Teraz jest pewność, że wiara, miłość i działanie serca, prawdy oraz sprawiedliwości się opłacą.

Mając przed sobą trudne zadania razem z wyzywającymi pozycjami planety karym i energii przygotuj się do ofensywy oraz zmierzenia z sytuacjami, które może Cię przerastają, ale przy pomocy innych są do opanowania! Wydarzenia około Świąt Wielkiej Nocy zmuszają Ryby do całkowitej odmiennej reorientacji! Dlatego własną moc, motywację oraz energię znajdziesz w sobie przy mocy zaufania. Jowisz w opozycji i sextil Plutona podpowie, które partnerstwa warte są Twojej pracy, a z czego należy natychmiast zrezygnować i pozostawić za sobą.

Nie pozwól tylko razem z kwadratem Saturna na spadanie na dno niezadowolenia. Twoja głowa i oczy musi być skierowana do przyszłości i dnia następnego! Pełnia Księżyca i jego zaćmienie w sąsiednim znaku Barana może nie ma bezpośredniego wpływu na Ryby, ale rozjaśni sytuacje związków, które nosisz w sercu. Twoje talenty doświadczą ogromnego uznania otoczenia. Wiosna przynosi większą wiarę w siebie, uwolnienie się z uzależnień wszelkiego rodzaju, więcej miłości oraz swobody działania. Kieruj się regułami i zgodnością prawa, nie wchodząc w zakres czyiś kompetencji.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<