widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-16

Horoskop tygodniowy 16.5.16 - 22.5.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.5.16 - 22.5.16." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

"Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy".
Anthony de Mello

Na miejsce nieszczęsnego kwadratu Urana z Plutonem od jesieni 2015 mamy do czynienia z kwadratem Saturna z Neptunem rozpoczynjącego gorącą, odmienną fazę. Dodatkowy kwadrat Saturna z Jowiszem i opozycja Jowisza do Saturna wpływają i kształtują następne lata.

Żyjąc w trudnych czasach i wchodząc w nową erę musimy przeżyć i doświadczyć wiele jeszcze nam nieznanego. Tymczasem zajmujemy się, np.- tematami słabych rządów i polityki, emigrantami, nieporozumieniami kulturowymi i religijnymi i pojawiających się nurtów radykalnych....

Emocjonalność, zmienność, prymitywne instynkty, strach przed obcym, psychoza jest na pewno charakterystyczna dla ludzi z konstelacją kwadratu T, który teraz jest na niebie. Gdy społeczeństwa w każdym kraju dzielą się z różnych powód Pluton, Jowisz, Saturn i Neptun są gwiazdami nadającymi ton. Czując zagrożenia, niepewności należałoby się zająć przede wszystkim sytuacjami gospodarczymi, finansowymi i pracy. To jest ważne dla przyszłości, gdzie sens, znaczenie i nasze wartości będą i muszą się zmienić.

Saturn w Strzelcu w kwadracie do Jowisza zabiera nam wiarę, ideały i religię, które nie sprawdzają się w dniu codziennym. Rok 2016 jest rokiem bojowego Marsa przynoszący autentyczny ból i agresję na całym świecie. Kwadrat T z energią Saturna, Neptuna i Jowisza to konfrontacja, zderzenie wizji z twardą rzeczywistością. To rodzi strach i otwiera, a właściwie rozmywa granice dając nam poczucie braku bezpieczeństwa.
Neptun zaatakowany przez wiele złych emocji rodzi w opozycji do Jowisza nienawiść, obawy, paranoje i wrogość do wszystkiego, co obce.

W nowy tydzień, gdy Słońce wejdzie do znaku Bliźniaka pojawi się szybka, aktywna, chaotyczna atmosfera. Podczas pełni Księżyca 21.5.16 Mars w biegu wstecznym stoi obok Księżyca w pełni. Gdy wszystkie planety szukają stabilnych rozwiązań na trudne sytuacji już poczujemy nadchodzące przekształcenia. 25.5.16 kwadrat Jowisza z Saturnem jest dokładny. 18.6.16 Neptun stoi w kwadracie do Saturna i kolejny uaktywnia 10.9.16.

Neptun i Saturna zakończą nierealne marzenia. Po pełni Słońce i Wenus ustawiają się w opozycji do Marsa. To już następny sygnał, że trzeba coś zakończyć. Zatrzymanie się Merkurego 23.5.16 może wprowadzić dodatkowy nieład. Nikt nie wie, co należy w danym momencie zrobić. Odczekaj z rozstrzygnięciami do jego biegu prostego. Czas dookoła pełni Księżyca jest bardzo intensywny. Ostra siła może jest też spontaniczną, ale jednocześnie bardzo niebezpieczną. Pamiętaj o ostrożności unikając niepotrzebnych kłótni lub zbędnych prowokacji.

W nowym tygodniu poświęć sobie dużo czasu, pamiętając o swoich radościach i przyjemnościach.

Gdy świat razem z Neptunem idzie ku nowej epoce, gdzie wszystko ma być połączone w jedno i kierować się dobrem jeszcze czeka nas bardzo długa, długa droga...

Cierpliwość, rozsądek przyda się każdemu. Pielęgnuj to, co dobre, otwieraj na nieznane poszukując dookoła innych wartości, dających Ci harmonię wewnętrzną i autentyczną radość serca.Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Żyj teraz - zwracaj uwagą bardziej na teraźniejszość, niż przeszłość i przyszłość.
Żyj tutaj - zajmij się tym, co jest obecne, a nie tym, czego nie ma.
Przestań sobie wyobrażać - doświadczaj tego, co rzeczywiste.
Przestań niepotrzebnie myśleć - zamiast tego patrz i smakuj.
Wyrażaj siebie - nie manipuluj, nie tłumacz, nie uzasadniaj, nie osądzaj.
Poddaj się przeżywaniu nieprzyjemności i bólu, tak jak poddajesz się przeżywaniu przyjemności.
Nie ograniczaj swojej świadomości.
Nie akceptuj żadnego "powinieneś" z wyjątkiem tego, co naprawdę Twoje.
Weź pełną odpowiedzialność za swoje czyny, uczucia i myśli.
Poddaj się temu, jaki jesteś.
Nie udawaj kogoś innego.
Bądź sobą i pozwól być sobą innym"
. Dekalog Gestalt.Baran 21.3-20.4
Razem z przejściem Słońca do znaku Bliźniaka Twoje nastawienie i wszelkie sytuacje będą ulegały poprawie. Naturalnie należy również zwrócić uwagę na pełnię Księżyca, gdzie Twój właśnie Mars odgrywa bardzo ważną rolę. Priorytetowe byłoby skoncentrować się na codziennych czynnościach dnia zwykłego. Mars na szczęście stroi w trygonie i jego pozycja pozwoli zawalczyć o własne cele. Od niedzieli, gdy Merkury wyruszy w bieg prosty przejdź intuicyjnie do rozwiazywania i pokonywania zadań nie wdając się po drodze w kłótnie i nie reagując na zaczepki. Na trudne sytuacje na pewno nie pozwolisz, chociaż energia całego tygodnia ma wiele do życzenia. Nieprzemyślną spontanicznością czy złością można zburzyć wszystko dookoła. Zostaw, więc to, co działa Ci na nerwy. Konfrontacje wszelkiego rodzaju wymagają empatii, wyrozumiałości oraz wewnętrznego spokoju.

Buduj swoje siły nie zapominając o tolerancji. Opanowanie oraz spokój sprzyja również przygotowanie się do złotych interesów. Pozostań na luzie. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Saturn, planeta karym w trygonie będzie sprzątał sprzed nosa przeciwności. Ciesz się na wiele ciekawych zadań stojących przed Tobą. Twoje zmartwychwstanie już się rozpoczyna od końca tygodnia. Pełnia Księżyca w pozytywnym sextilu zakończy to, co idzie niemrawo bez wchodzenia w dodatkowe dramaty. Potrzebujesz więcej aktywności? Skorzystaj ze sportów wiosennych! Trochę wysiłku nigdy nie zaszkodzi i można przy okazji odrestaurować to, co nam przeszkadza.Byk 21.4-20.5
Do końca tygodnia masz jeszcze Słońce w swoim znaku, co jest najlepszym znakiem na zdobycie tego, co najwspanialsze. Pozytywna energia nadciąga również od Merkurego i Wenus. W takim towarzystwem masz już w kieszeni połowę sukcesu. Razem z pełnią Księżyca w znaku Strzelcu możesz się pozbyć ze swego życia za jednym zamachem tego, co najtrudniejsze. Tymczasem w sferze prywatnej i zawodowej należy spodziewać się tylko jedynie wspaniałego powodzenia. Gdy w niedzielę Merkury w Twoim znaku zatrzyma się zmieniając swój kierunek przechodź od raz do działania i wypełniania założeń. To już jest sygnał, że wszystko na pewno się uda.

Więcej spontaniczności, radości życia i wiary w dzień następny pomoże oderwać się od szarej codzienności. Z pięknymi konstelacjami planet mnóstwo zrealizujesz w tempie błyskawicy. Jowisz i Pluton namawiają do modyfikacji punktu widzenia. Tym sposobem będziesz mógł dojść do gruntu każdej sprawy. Nie upieraj się ciągle przy swoim, wykorzystaj nieznane, niecodzienne, odważne idee! Wymiana pomysłów z domownikami i przyjaciółmi sprzyja na pewno dogadaniu, gdy w spokoju i obiektywności wysłuchasz drugiej strony. Kosmiczne układy są trochę niebezpieczne zachowaj opanowanie nie dopuszczając do kłótni z byle czego. Wenus naprawia partnerstwa wszelkiego rodzaju. Daj się namówić na spacer, zapomnieć to, co szare, spojrzyj dalej, za odlegle horyzonty.. Na całokształt znajdziesz odmienne rozwiązania. Gwiazdy stoją Ci z pomocą.Bliźniak 21.5.-21.6
Bardzo powoli, ostrożnie i z rozwagą pełnia Księżyca w opozycji może dobrze się zakończyć.. Przechodzące Słońce do Twojego znaku nadaje zapowiedź do przemian i startu. Czas wyjść ze stereotypów myślenia, powymiatać, co już się przeżyło, skończyć z metodami i czynnościami, które się nie sprawdzają.

Twój Merkury od końca tygodnia także wyrusza w bieg prosty, abyś i Ty jeszcze raz sprecyzował swoje cele oraz wartości. Ze Słońcem znajdziesz złote środki, drogi do harmonii i swojego serca. Pozostań sobą nie biegnąc za tym, co się w życiu nie sprawdza. Ważne rozstrzygnięcia trzeba będzie podejmować. Odrzuć strach, niepewne myśli oraz chaos rozumowania. Gdy Mars i Saturn zabierają Ci siły i pewność siebie należy tego szukać wśród swoich najbliższych, przyjaciół i tych, na których możesz zawsze polegać! Ciesząc się na wejście Słońca otwórz się na odmienne rozumowanie korzystając z intuicji. Kluczowe abyś pozostał w zgodzie sam ze sobą. Wiara i wierność da wspaniałe efekty!

Wystrzegaj się kłótni czy też powiedzenia czegoś, co mogłoby szybko Ci zaszkodzić. Opowiadanie o czymś, co nie jest sprawdzone lub do końca prawdą może przynieść Ci kłopoty. To, co jest komuś obiecane musi być dotrzymane. Precyzyjna prace oraz dyscyplina osobista zaprowadzi Ci do miejsc spełnienia. Ja życzę wszystkim, którzy wkrótce obchodzą urodziny tylko radości i szczęścia! Niech dobro, zdrowie i mądrość pozostanie na zawsze przy Bliźniaku!Rak 22.6.-22.7.
Przed Tobą dobry tydzień, gdy uwzględnisz pełnię i jeszcze do 23.5.16 bieg wsteczny Merkurego. Razem z Wenus planeta komunikacji pragnie nie tylko wyjaśnić, co dzieje się w Twoich partnerstwach, jak również bez przesady konkretnie i rzeczowo, bez dramatyzowania ocenić sytuację. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca jest napełniona agresywną atmosferą, jednak nie ma na Raka większego wypływu. Zrezygnuj może z prowokowania, kłótni lub czepiania się bez sensu szczegółów. Podczas takich dni ważny jest nade wszystko spokój. Jeżeli doświadczysz agresji z zewnątrz, a to może dopaść drugą dekadę urodzonych, reaguj powściągliwością i powagą. Układy gwiazd mogą zmieniać, bowiem z nienacka nastrój kończąc się konfrontacją, którą w ogóle trudno będzie zakończyć.

Najlepiej zrobisz pozostając w harmonii, akceptując, że ktoś może w rodzinie nie ma dziś dobrego usposobienia. Odpowiadasz tylko za siebie kontrolując, co się dzieje dookoła. Tydzień nie namawia do pouczania kogoś czy też długich emocjonalnych wywodów.

Z Jowiszem, Neptunem, Wenus i jeszcze Słońcem do końca tygodnia stoisz na dobrym fundamencie oceniając odpowiednio wszelkie uwarunkowania. Wiele obaw może pojawić się tylko i wyłącznie w Twojej głowie. W takich sytuacjach szukaj w sobie motywacji, wiary kierując myśli tam, gdzie czujesz się najlepiej. Spotkania, rozmowy wśród najbliższych przypomną o pewnym pomyśle, może jeszcze niezrealizowanym i zapomnianym. Warto jeszcze raz przenalizować wszystko i zabrać się w skupieniu do finalizacji dzieła. Wenus pragnie ujrzeć jak Twoje oczy się świecą, jak budujesz nowe domy.... także w sercu, których nikt już nie jest w stanie zburzyć.
Myśl o sobie o swoich osobistych potrzebach.Lew 23.7.-23.8
Pozytywny sextil pełni Księżyca, trygon Marsa i sextil Słońca już z Bliźniaka mówi o tym, że nie wszystko jest tak złe jak sobie wyobrażałeś. Pewne spawy, które spędzały Ci ostatnio sen z oczu nie tylko pojmiesz nagle, ale mogą się zakończyć nawet niespodziewanym, zaskakującym happy-endem. Potrzebujesz jeszcze cierpliwości i serca. Merkury dopiero od niedzieli jest w biegu prostym, aby wykonać konkretne czynności. Nic nie będzie się działo na Twoje zawołanie i rządy. Tydzień wymaga założenia białych rękawiczek, uwzględnienia humoru otoczenia oraz precyzji i dokładności wirtuoza.

Karty są inaczej rozdane, gdy Słońce uśmiecha się do Ciebie z Bliźniaka. Akcja potoczy się szybciej, a Mars w trygonie pozwoli uchwyci to, co już umykało z Twojej ręki! Kto się śmieje na końcu, to jeszcze się okaże. Lew ma przy sobie świetne konstelacje. Twoje siły witalne oraz wigor pozwolą dotrzeć jednym susem do samego celu. Nie zapalaj się od raz, gdy ktoś przedstawi ,,świetne" pomysły. Idź na dystans, przemyśl wszystko, kalkulując do końca tygodnia na sprawdzalności. Kompromisem i współpracą poprawisz nastrój także w pracy. Nie ma, co się kłócić o drobnostki. I tak będziesz profitował z każdej sytuacji.

Gdy Wenus jeszcze Ciebie nie słucha, a Słońce stawia Lwy trzeciej dekady przed wyzwaniami, słowo: "cierpliwość" niech będzie magicznym zaklęciem. Saturn gwarantuje, że wszystko się powiedzie, gdy wybije Twoja godzina. Sumienność i zaangażowanie w każdym wypadku będzie się liczyć. Nie naciskaj. Zrezygnuj z pozycji dyktatora. Przeszłe konflikty nie należy podsumowywać tym bardziej rozliczać w aktualnym tygodniu. Kieruj twarz do swojego Słońca. Niech cienie pozostają za Tobą.Panna 24.8.-23.9
Pomalutku będziesz mogli przejść do działania. Od soboty Twoja planeta Merkury wyrusza w bieg prosty umożliwiając Ci podejmowania decyzji, opracowania planów i przeanalizowania ostatniego czasu.

Pełnia Księżyca w kwadracie szczególnie dla bardzo pierwszych dat urodzonych nakazuje zostawić, to, co już nie jest dobre dla Ciebie. Tam gdzie się czujesz niekonfortowo, gdzie nagromadziły się trudności, to, co nie funkcjonuje jest możliwe do zamiany... Niepożądane partnerstwa, niespełnione pracy czy zaangażowania pewnie wzbudzą w Tobie rozczarowania, ale dając sygnał, że coś trzeba w końcu przebudować. Mars i Saturn w kwadracie powoduje zagubienie drogi do celu. Neptun zakrywa to, co prawdziwe, nie dając szansy na dostrzeżenia autentyzmu. Nie bój się. Strach jest tutaj złym doradcom. Należy zawsze iść przed siebie. Obserwując ludzi dookoła spróbuj wyczuć swoim sercem i empatią, kto jest dla Ciebie przyjacielem, a kto chce Twojego upadku. Jak ochronny płaszcz stwórz w swojej głowie świat tylko dla siebie. Gdy Jowisz namawia do pójścia na wyżyny z jego opozycją do Neptuna skoncentrowałabym się na tym, co daje Ci bezpieczeństwo i stałości. Nie wszystko złoto, co się świeci...

Pluton nakazuje walkę! O siebie, swoje ideały i marzenia, ale tylko te, które możesz sprowadzić do realności! Siły przebicia i wytrwałości nie zabraknie do końca tygodnia. Słońce i Wenus stoją w trygonie abyś potrafiła odpowiednio oszacować uwarunkowania.

Zastosuj tolerancję i spokój w każdej okoliczności. Samokrytyka czy wytykanie innym błędów może utrudnić kooperację. Pozwól odejście temu, co już jest daleko. Nowa droga i cele powinny być przez Pannę teraz stworzona. Waga 24.9.-23.10
Wolno, ale pewnie wszystko, czym się do tej pory się zajmowałaś nabierze rozpędu i pozwoli na świetne finalizacje. Przejście Słońca do bratniego Bliźniaka doda Ci skrzydeł, rozjaśni nastawienie otoczenia, umożliwi ważne rozmowy, przekaz informacji, a może i zaplanowanie ważnej podroży.

Z decyzjami ostatecznymi dobrze byłoby poczekać jeszcze do soboty. Merkury, planeta komunikacji wychodzi z retrogacji zakańczając przy okazji zastój i dostarczając Wadze energię i ciekawych pomysłów do realizacji wszelkich projektów. Wielkie zadania oraz intersujące wyzwania będą przez Ciebie wykonane z rozmachem. Mars w sextilu przynosi werwę na wypróbowanie nieznanych metoda działania. Liczne, niezawodne idee pozwolą wyjścia z rutyny dnia codziennego. Zakańczaj wraz z pozytywną pełnią Księżyca w Bliźniaku to, co już nie ma sensu.

Akceptacja, wyrozumiałość niech będą priorytetem. Inni mogą pozostać przecież przy swoim zdaniu. Twoim posłannictwem jest koncentracja na sobie. Wrażliwe reakcje, niepewne spojrzenia są raczej zbędne. Swoją stanowczością i pewnością siebie punktujesz w otoczeniu. Towarzystwo dookoła nie poznaje Wagi z tej nieugiętej strony. Nie musisz ciągle przybierać postaci anioła pokoju... Twoje życie jest najważniejsze, Ty musisz nadawać ton i wybrać swoje drogi i kierować! Oczywiście dla siebie! Tylko wtedy będziesz respektowana na swoim terenie. Nie reaguj na prowokacje. Pozostań suwerenna, przyjazna i niedwuznaczna. Wkrótce wszystko na Twoją korzyść się przemieni.Skorpion 24.10.-22.11
Jeszcze do końca tygodnia aż trzy planety stoją w opozycji tworząc nieciekawe atmosfery do realizacje własnych planów. Z momentem przejścia Słońca do znaku Bliźniaka będzie można odpocząć i podejmować ważne decyzje. Merkury już w biegu prostym nakazuje wyjść z utartych, stereotypowych sytuacji i metod myślenia. Pozycja Księżyca w Bliźniaku wraz z jej pełnią nie ma większego wpływu na Ciebie, ale chaotyczny nastrój otoczenia nie pozwala na koncentrację. Zajmuj się sobą, zmuszaj do wykonywania rutyny dnia codziennego. Na końcu tunelu czeka na Skorpiona jasne światło. Razem z nim ruszysz do zupełnie nieznanego celu.

Trygon Neptuna i sextil Jowisza wskazuje zadnia i ludzi wyciągających ręce do ciebie. Samotność nie jest dobrym doradcom, gdy uwarunkowania są bardzo złożone. Porozmawiaj z tymi, którym ufasz nie dopuszczając do zawikłań i wejść w intrygi. Może zaproś kogoś do siebie, umów się na kawę, zmień to w swoim życiu, co już nie jest aktualne i funkcjonalne! Świat idzie do przodu, a Skorpion nie powinien trzymać się starego. Pielęgnowanie tradycji jest ważne, jednak bez robienia z tego ołtarzu.

Dbając o klimat wśród najbliższych może sam posadziłeś swoją postać gdzieś w kącie.... Wychodzi w końcu z ukrycia. Odkurz swoje myśli. Spokojna rozmowa i puszczenie w niepamięć kłótni przekona łatwo innych o Twoim nietuzinowym nastawieniu. Z drugiej strony nie pozwól innym stawiać się pod ścianą. Tylko pewność własnych celów oraz ideałów zaprowadzi Skorpiona tam, gdzie jest jego miejsce. To, co odchodzi należy pożegnać. Ale w spokoju i zgodności. Rozpocznij jeszcze raz budowę tego, co będzie miało dla Ciebie wyższe wartości.Strzelec 23.11.-21.12
Pełnia Księżyca w Twoim znaku ma wielkie znaczenie na każdy dzień kolejny. Mars może obudzić nieznane uczucia, otworzyć stare rany i zapomniane już emocje. Znając swój cel, pojęcia i nastawienie do świata pewniej będzie, gdy zrezygnujesz z fanatycznej obrony nieakceptowanych przez innych ideałów. Tylko spokojnym nastawieniem będzie można ogarnąć trudne sytuacje. Dobrze byłoby koniec tygodnia spędzić sam ze sobą analizując przeszłość i wykreślając ze swojego życia, co teraz jest nieaktualne. Gdy Saturna wytycza zakończenie tego, co i tak umiera, reformy z trygonem Urana są już dziecięcą zabawą.

Bez rozbijania naczyń sięgaj do swojego wnętrza. Tam znajdziesz w sobie wiarę, siły i optymizm nadchodzącego, nieznanego jeszcze czasu. To, co się nie udało, co boli i jest rozczarowaniem należy wykrzyczeć z siebie i przejść z podniesioną głową do kolejnych etapów

Merkury już w biegu prostym, Mars w koniunkcji pozwoli zdystansować się do zbędnych uwarunkowań, ludzi czy fantazji. Wartościowe pomysły należy z rozwagą wprowadzać w dzień codzienny Punkt po punkcie z dyscypliną, tak jak życzy sobie tego Saturn. Mądrym posunięciem byłoby wykorzystać swoją inteligencję, zrozumienie i elastyczność rozumowania. Trudne zadania będą rozwiązane tylko z opanowaniem i zrównoważeniem. Na świecie jest wiele jeszcze niepoznanego przez Ciebie. Wybieraj to, co nietuzinkowe.

Osobisty rozwój polega na transformacji i przepracowaniu nawet skomplikowanych okoliczności. Mars jest w Twoim znaku abyś pokazał się innym z tej odważniej i zdecydowanej strony!


Koziorożec 22.12.-20.1
Tylko uczuciem możesz zrozumieć to, co rozumem jeszcze nie pojmujesz.

I w tym tygodniu aż cztery najważniejsze planety w trygonie otwierają Twoje oczy i uszy na to, co nazywa się realizacją osobistą. Bez zbytecznej skromności pozwól sobie na wykonanie planów, marzeń idąc odważenie za ciekawymi ideałami. Pełnia Księżyca w znaku Bliźniaku nie ma dla Koziorożca większego znaczenia, ale wskaże te lżejsze strony życia i możliwości nawiązania kontaktów torujące drogi do przodu. Zgódź się finalnie na to, że i Ciebie czeka szczęście, radość bez podejmowania odpowiedzialności za cały świat dookoła! Niech Twoja postać pozostanie priorytetowa. Następnie i Ty odczujesz takie traktowanie prze innych. Gdy reszta może teraz dusi się w chaosie zakreśl od soboty nieznane jeszcze drogi działania prowadzące Koziorożca prosto do uśmiechniętego Słońca. Pozytywne nastawienie do świata, stworzenie zdrowej harmonii miedzy "dawaniem" i "odbieraniem" jest może trudne, jednak na poczekaniu doczekasz się powodzenia.

Słońce, Merkury i Jowisz obiecuje dokonanie ważnych zadań zawodowych. Pewnością siebie i wytrwałością przekonujesz ludzi dookoła. Prywatnie z Wenus oraz Neptunem wyczuwasz, czego pragną inni pamiętając o własnych potrzebach i przyjemnościach. Niebezpieczeństwo ominiesz z koniunkcją Plutona. Ona zmusza do obrony i niestawiania niczego pod presją. Akceptuj pożegnania.

Zainwestuj lepiej w swój los, zafunduj sobie cos ładnego, spotkaj z przyjaciółmi. Sensowne znajomości, wymiana myśli poszerzy Twoje horyzonty i dostarczy informacji Tobie potrzebnych. Ty sam spełnij swoje marzenia. Niech zgoda, sprawiedliwość i wyczucie zastąpi twardość, upór i obojętność. Również do samego siebie....Wodnik 21.1.-19.2
Trudności poprzedniego czasu będą odchodzić do końca tygodnia. Przechodzące Słońce do Bliźniaka mówi, że diabeł wcale nie jest taki straszny, jak go malują, a Wodnik swoją siłą, wytrwałością oraz dyscypliną pokona nawet największe przeciwności!

Pełnia Księżyca w pozytywnym aspekcie, wyruszenie Merkurego w bieg prosty i Mars w sextilu to zdecydowana droga do zwycięstwa. Jeszcze trochę cierpliwości! A nie tylko właśnie Ty staniesz pierwszy na starcie, ale również na mecie! Gdy jeszcze od poniedziałku wszystko ciągnie się jak guma do żucia, i nie znajdujesz rozwiązań do wyzwań i trudności, postaraj się nie stawiać niczego na ostrzu noża. Mądrością, niekonwencjonalnością i osobistymi ideałami przywitasz całkiem nowe. Bez irytacji i strachu akceptuj wymogi Saturna w sextilu. Sumienna praca, solidność i realizm musi być uwzględniona w każdym calu. Czasami trzeba samemu sobie zaciągać hamulec i pozwolić na funkcjonowanie czasu i przeznaczenia. Jedno jest pewne; Wodnik zwycięży tolerancją!

Tymczasem zajmij się sobą, ważnymi partnerstwami pomagając także innymi odmiennym spojrzeniem na sprawy.. Warto kierować się kompromisem dając każdemu swoją własną przestrzeń do oddychania. Dystans nie jest dobrym przykładem, ale wyciąganie ręki, budowanie mostów i zakopanie toporków wojennych. Odrzuć zwątpienie w siebie, przyjaciół i najbliższych. Nikt nie chce Wodnikowi wyrządzić krzywdy. Mars daje mocy, aby przejść nawet próby ognia. Twoja oryginalność i potrzeba wolności powinna być także u innych podkreślona.


Ryba 20.2.-20.3
Jest możliwe, że funkcjonujesz i objawiasz się otoczeniu z całkiem innej strony. Kwadrat Marsa i Saturna to nie tylko niebezpieczne napięcia i ograniczenia, jak również agresja i złość. Na siebie, cały świat i niesprawiedliwości, które doświadczyłaś. To już lepiej abyś była bojowo nastawiona niż siedziała pogrążona w smutku....

Nadchodzący tydzień będzie wymagał od Ryby siły do obrony i wykreślenia ostatecznie ze swojej pamięci tej przeszłość, która tyle zła w Twoje życie wniosła.

Pod wpływem Księżyca może jednak atmosfera szybko się odmienić. Waleczny duch się przyda, ale nie wchodź niepotrzebnie w środek orkanu. Decyzje, podsumowania i finalne słowa należy wypowiadać dopiero od niedzieli. Patrz najpierw na siebie, najbliższe otoczenie osłaniając wszystko skrzydłami opieki. Gdy wielu odbiera Rybę, jako spokojną, zrównoważoną i zadowoloną w środku Ciebie odbywa się walka nastwiona wyłącznie na wygrane. Nie pozwól się innym wybić z ciszy przynajmniej zewnętrznej. Rozpoczęte teraz kłótnie mogą się razem z pełnią Księżyca w kwadracie bardzo źle zakończyć.

Słońce, Pluton, Wenus i Merkury w pozytywnym aspekcie pomogą przezwyciężyć niepewność uczuciową. Mnóstwo przekształci się samo kierując Cię do należytego zwycięstwa. Twoja otwartość, szczerość i zaufanie na pewno się opłaci. Wysłuchaj Neptuna do końca! Nie poddając się emocji chwili odnajdziesz w sobie nowe strony jeszcze Ci nieznane. Gdy będziesz potrafiła stworzyć harmonię w sobie odszukasz to samo na zewnątrz. Omijaj z daleka ludzi agresywnych lub tych, którzy Ci zagrażaj.
Niech nikt i nic nie zmąci Twojego świętego spokoju.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji