widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-02

Szara energia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Szara energia" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Agnieszka Sovilo.

Ludzie o własnej podstawowej szarej energii, najczęściej, to osoby mające ogromne mniemanie o sobie i swoich możliwościach. Słowo pokora od zawsze jest im obce. Mają niezwykłe zdolności przywódcze i są często obsadzani na wysokich stanowiskach, z racji ich bezwzględności i nieliczenia się z dobrem kogokolwiek, prócz siebie, firmy, materialnego zysku, oraz prestiżu i władzy. Pragmatycy, pracoholicy, introwertycy, strategowie, bezwzględni, egocentrycy, egoistyczni, powierzchowni, dumni, opanowani do perfekcji, bardzo często o rasistowskich poglądach, uparci, nieugięci, zimni, wycofani, pozoranci, perfekcjoniści, bez emocjonalni, skrupulatni do przesady, stanowczy, co ciekawe przy tym częściej o uzdolnieniach i zainteresowaniach nauk ścisłych, oraz skrajnie pobudliwi agresywni, lub niezwyczajnie powściągliwi wycofani.

W ich przypadku nie ma dobra ogólnego. Jest Ja, dla mnie, o mnie, mnie, moim,.... Zupełnie naturalną i oczywistą sprawą jest dla nich, brak sensowności jakichkolwiek praktyk duchowych czy modlitwy, brak istnienia sił wyższych, Boga. Wszelkie przejawy empatii, altruizmu, bezinteresowności, bezradności, wrażliwości, czułości, oraz słabości są dla nich czystą głupotą. Ogromnie częstą praktyką takich osób, jest wręcz wyczekiwanie na moment zaangażowania się emocjonalnego drugiej strony ( i wtedy warunki zaczynają być dyktowane) bądź na bezradność, smutek, bezsilność ... ponieważ wtedy bardzo łatwo mogą sobie kogoś podporządkować, uzależnić od siebie, bądź kontrolować, a nawet szantażować.

Imponuje takim ludziom i jest godna ich uwagi oraz "szacunku "...siła, wysoki status materialny, władza, perfekcjonizm w wyglądzie w działaniu, piękno, wartościowe przedmioty, bądź uznane za takie przez znaczną większość, intelektualna przydatność kogoś dla nich, bądź możliwość wykorzystania dla siebie potencjału innych osób, możliwość podniesienia prestiżu własnej osoby posiadając coś, lub kogoś na własność. Bardzo duże znaczenie w życiu takich osób ma seksualność, a właściwie wszelkie związki osobiste są budowane na podstawie tej energii.

Gdyby przyjrzeć się związkom takich osób, zawsze wybierają sobie osoby wrażliwe, otwarte, szczere, delikatnej konstrukcji emocjonalnej i psychicznej, ciepłe, uduchowione, współczujące, mające deficyt energii żeńskiej lub męskiej z dzieciństwa, bądź będące o bardzo pomocnej naturze. Wbrew pozorom, takie osoby o szarej energii własnej doskonale funkcjonują w związkach z osobami o takiej samej własnej szarej energii. Są to związki typowo rozsądkowe, gdzie każdy żyje swoim życiem i nikt nikomu nie wchodzi w paradę, ale na potrzeby ogółu natychmiast jest budowana poza wzorowego związku. Mimo, ze okazywania sobie wyższych uczuć ludzkich, nie ma na co dzień w takich relacjach, wszyscy wiedzą co, kiedy i jak należy zrobić, by takie wrażenie utrwalić na zewnątrz. W 90% przypadków pozostając w związku z osobą o własnej szarej energii, nasze osobiste sprawy zaczynają kuleć.

Wszelkie prowadzone interesy, biznesy, sprawy rodzinne zmierzają w bardzo delikatny i z pozoru niezauważalny sposób w złym kierunku. Bardzo często jedyną osobą , z która mamy dobre kontakty i wydaje nam się być najbliższą, jest właśnie osoba o szarej własnej aurze. Gdyby naprawdę trzeźwym okiem móc w tym czasie spojrzeć na siebie i swoje sprawy, to co się dzieje, to by się zauważyło , że na wielu płaszczyznach jako jedyne ważne, to jest dla nas osoba o szarej własnej aurze, a reszta chyli się ku upadkowi. Pozostając w związku z człowiekiem o własnej szarej energii ( nie mylić z wampiryzmem energetycznym) prędzej czy później( kwestia paru miesięcy najdalej) zaczynamy odczuwać deficyt zdrowia, radości życia i spokoju wewnętrznego jeśli tej osoby nie ma przy nas.

Najczęstsze objawy początkowe to niewytłumaczalne wręcz poczucie euforii, następnie wątpliwości, rozdrażnienie i strach potem następuje uzależnienie .....( proszę pamiętać, że są to mistrzowie kamuflażu, a najczęściej wydają się być osobami naprawdę idealnymi ich wpływy są niczym narkotyk) kolejno następuje systematyczna izolacja uwagi od otoczenia, oraz od siebie i własnych potrzeb, a coraz większa koncentracja uwagi na człowieku, o szarej własnej energii. Tak się dzieje do momentu, kiedy psychika i emocje, są już całkiem poddane tej energii, i fizyczne ciało, zaczyna czuć deficyt . Zwrot akcji następuje w 99% w momencie, kiedy już nie tylko z energii subtelnych człowiek o szarej własnej energii pobiera od nas energie, ale kiedy już pobrał ją całkowicie i zaczyna móc tylko pobierać ją z ciała fizycznego.

Czym zainteresowane te osoby nie są. Ponieważ największy potencjał energetyczny nie jest w ciele fizycznym. Cóż się wtedy dzieje? Otóż najczęściej taka osoba z naszego życia wycofuje się, lub całkowicie znika. Jednak to w 99% procentach nie jest koniec. Ponieważ gdy uzupełnisz swoją energię, dojdziesz do siebie, staniesz się znów studnią niezabezpieczoną, ale pełną życiodajnych energii .....człowiek o szarej energii własnej wróci. I od nowa cała historia się powtórzy. Z każdym powrotem i z każdym wejściem na nowo w relację z tym człowiekiem o szarej energii własnej, doświadczać będziesz co raz bardziej wymownych zdarzeń, problemów, tragedii, które tak naprawdę dotyczyć będą tylko ciebie, bo ta druga osoba będzie jakby poza nawiasem, albo obojętna na to co się dzieje ( nie chodzi oczywiście o jej pozorowane zainteresowanie, pomoc, które jak się przyjrzysz i tak nic w sprawie nie zmieni, ani nie polepszy, nie będzie w żadnym wypadku dla ciebie jakąkolwiek podporą, tylko iluzją tego, byś dalej w tym pozostał). Koniecznością jest by wiedzieć, iż osoby o własnej szarej energii, mają zdolność ogromnego szkodzenia drugiemu człowiekowi - mentalnie. I najważniejszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, że z człowiekiem o szarej energii własnej, już od około trzeciego miesiąca bycia w tej relacji, zawsze zaobserwować można połowę z tego, co zawarte wyżej.

Kochani ... oczywiście wiem, że większość z was, jak nie wszyscy, którzy przeczytali do tego momentu, jest przekonana, iż takich osób w swoim życiu spotkało najmniej kilka, jeśli nie kilkadziesiąt ! OK. !

Jeśli choć jedna dziedzina waszego życia, która na ziemskim padole jest niezbędna do niezależnego życia, w okresie i do końca trwania opisanej relacji, ocalała bez uszczerbku, rozwinęła się i była dla was podstawą do dalszej egzystencji, taką niezachwianą, na którą owa osoba nie miała wpływu pod żadnym względem ...to oznacza, że nie byliście w relacji z osobą o własnej szarej energii :-)

Dla osoby o własnej szarej energii, nie ma świętości żadnej prócz niej samej i władzy doczesnej, posiadania. To nie ma znaczenia czy chodzi o męża, żonę, matkę, dziecko, ojca, kochanka, przyjaciela, kochankę, współpracownika itd ... nie ma znaczenia dla tej osoby nikt. Taka osoba wykańcza na poziomie subtelnym, ale za pomocą wszelkich środków doczesnych. Zastępuje Ci to, czego na poziomie emocjonalnym i psychicznym najbardziej potrzebujesz ...
Jeśli jest to rodzina, "będzie twoją rodziną" ( jednak tylko ona i za każdym razem będziesz miał strach przed utratą, nigdy tej osoby własna rodzina nie stanie się Twoją, zawsze będzie aspekt odtrącania i krytyki ciebie przez nich, z jednoczesnym największym uwielbieniem dla niej ).

Jeśli jest to potrzeba kochania i bycia kochanym, zrobi wszystko byś ją pokochał i w sposób mistrzowski okaże wszelkie pochodne miłości
( nawet pojęcia nie będziesz miał, że okazuje to tylko na poziomie fizycznym, że seksualność jest jedyną rzeczą która łączy - nie będziesz tego zauważać, jednak twój poziom zazdrości o nią oraz poczucie samotności przy jednoczesnym oczekiwaniu na jakikolwiek gest z jej strony będzie rósł).

Jeśli jest to poczucie bezpieczeństwa, dostaniesz je pod pozorem dóbr materialnych, które nigdy nie staną się współwłasnością, lub własnością Twoją.

Jeśli jest to stanowisko, otrzymasz je, ale zawsze będzie to obwarowane ryzykiem natychmiastowego usunięcia, jakąś tajemnicą, podporządkowaniem seksualnym, oraz kręgiem osób, którymi ta osoba się otacza, a w kręgu tym nie będzie osób którym będziesz czuł , że możesz zaufać.

Jeśli jest to przyjaźń, będzie Twoim przyjacielem ...będzie to przyjaźń wykorzystująca ... emocjonalnie, intelektualnie, psychicznie, wyciągająca maxymalną dawkę zwierzeń, w zamian za zwierzenia, które nie dotyczą dziedzin mogących zachwiać pozycją tej osoby,.. będzie to przyjaźń odciągająca cię od twoich obowiązków, całkowicie pochłaniająca Twój czas i nigdy nie wnosząca perspektyw dla ciebie na przyszłość, a tylko uzależniająca i przynosząca straty w materii.


Zadzwoń na
708 708 721708 708 721 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0750048 227 184 075 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji