widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-03

Kontakt z Wróżką - z czym to się je....

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kontakt z Wróżką - z czym to się je...." przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Agiatis.

Witajcie,

W tym poście chciałabym poruszyć ważną kwestię. Mianowicie jak przygotować się do wizyty u wróżki, jakie pytania można zadawać, na co zwrócić uwagę i na podobne pytania, które poruszają osoby w pierwszym kontakcie z wróżką - doradcą.

Po pierwsze zastanowić się musicie co chcecie osiągnąć, czego potrzebujecie, na czym Wam zależy.

Gdy szukacie wskazówek, odpowiedzi na pytania dotyczących aspektów zdrowia, uczuć, finansów, spraw zawodowych - tutaj jak najbardziej odpowiedzi otrzymacie.

Karty potrafią wskazać drogę, która byłaby dla Was najlepsza. Pamiętajcie jednak że to Wy decydujecie, czy w tą drogę wkraczacie, czy jesteście gotowi na zmian których trzeba dokonać.

Wróżba to prognoza z której możecie "chcieć" skorzystać... Nie trzeba się bać - dobry doradca zapyta Was w którym kierunku chcecie zmierzać......

Nie zawsze zła sytuacja jest dla Was negatywną. Załóżmy; karty pokazują sprawy urzędowe - rozwodowe - z boku można pomyśleć że to coś złego, czy tez wiadomości mało pocieszające, jednak z doświadczenia wiem że niektórzy czekają na takie wiadomości, że to dla nich wyczekiwany moment - zatem dobry doradca zapyta w którym kierunku chcecie podążać i jak Wam pomóc podejść do tej konkretnej sytuacji.

O co pytać?

Tak naprawdę o każdą dziedzinę życia, uczucia, zdrowie, pracę, finanse.
Nie dobrze widziane są pytania dotyczące śmierci, a także co u byłego/byłej słychać czy go/ją los pokara , czy ma kogoś, czy jest szczęśliwy/a - tak naprawdę to już tylko i wyłącznie Ich sprawa.

Czy warto pytać?

Kto pyta nie błądzi, a karty to niczym drogowskaz, wasz osobisty GPS który poprowadzi Was we właściwym kierunku.

Jak wygląda kontakt, sesja/wizyta u wróżki?

Wszystko zależy czy umawiacie się na sesję, czy też korzystacie z porady telefonicznej/sms.

W kontakcie osobistym macie więcej czasu na ewentualny opis sytuacji, możecie zadać więcej pytań, podczas kontaktu telefonicznego również.

Drogą SMS zwykle otrzymujecie esencje, istotę sprawy bez opisu sytuacji.

Czy przez telefon karty wskazują drogę, odpowiadają na pytania?

Niektórzy noszą w sobie przekonanie, iż kontakt osobisty jest niezbędny, że przez telefon i SMS " nie działa" że karty nie odpowiadają. Nic bardziej mylnego, odpowiadają, wskakują drogę, zatem jeśli nie macie "odwagi" udać się na wizytę, kontakt telefoniczny/ SMS jest dla Was doskonałym rozwiązaniem.

Dobrze jest mieć sprecyzowane pytania, jeśli nie macie sprecyzowanego zapytania, opiszcie sprawę doradca pomoże Wam zadać odpowiednie/dobre pytanie do kart.

Pamiętajcie, doradca/wróżka jest po to aby Wam pomagać nie szkodzić, ważne abyście byli gotowi przyjąć wskazówki, porady, nie oczekiwali że usłyszycie to na czym Wam zależy - czasem tak niestety bywa że nie chcemy słuchać ile mamy jeszcze do zrobienia. A po te wskazówki przychodzimy.

Ściskam Was :)


Tarocistka Agiatis Zapytaj eksperta INFO
Cześć! Realizuję pytania do 72 godzin:) Od 1.10.2021 Pytania na YouTube będą realizowane poprzez MW droga Mail :) Forma SMS pozostanie do odpowiedzi TYLKO w formie tekstowej.
Zadzwoń na
708 688 520708 688 520 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7000048 224 179 700 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji