widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-06

Horoskop tygodniowy od 06.6.16 do 12.6.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 06.6.16 - 12.6.16 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

,,....nadejdzie czas kiedy, w uniesieniu, powitasz siebie w swoich własnych drzwiach, w swoim własnym lustrze i uśmiechniecie się do siebie na powitanie" Derek Walcott

Baran 21.3-20.4W nowym tygodniu Wenus i Słońce mają dla Barana wiele przyjemnych niespodzianek! Otoczenia docenia Cię , wszyscy chwalą, uśmiechają się. Poprawa sytuacji gospodarczych także napawa optymizmem i nie daje powodów do narzekania. Poganiająca Cię pasja pozwoli pociągać za sobą zwolenników. Jeszcze tylko nie rób nacisku, rozluźnij swoje nastawienie i dopuść pojęcia i wizje innych ludzi. Wszak Słońce w Bliźniaku nakazuje uczyć się, zrozumieć i otworzyć swoje horyzonty, także na odmienne poglądy.

Nowe idee z Saturnem na pewno odnoszą powodzenie. Pozwól tym czasem im dojrzewać sprawdzając raz po raz na rzeczywistość. Pluton w kwadracie kontroluje drugie dekady urodzonych pragnąc odszukać w Tobie oryginały. Emocjonalność, prawdziwość i autentyczność- to teraz najbardziej się liczy.

Merkury nakazuje trzymać rękę na pulsie. Nie uciekać, gdy już doczekałeś profitów. Kontakty na pewno przydadzą się w przyszłości. Nie zostawiaj nikogo gdzieś z boku.. Każdy liczy na Twoja obecność. Słońce i Wenus w sextilu daje ogromne siły oraz świetne energie.. Wykorzystaj optymalny czas na załatwienie tego, co najważniejsze.

W środek tygodnia trzeba będzie uważać. Twój Mars w opozycji do Merkurego może doprowadzić, że za szybko, coś powiesz tworząc nie tylko bariery, ale być może eskortując do niepotrzebnych zakończeń. Wrażliwości nie będą teraz na miejscu. Postaraj się raczej umacniać swoje pozycje zamiast budować wrogość. Niech Słońce i Wenus prowadzą pod rękę Barana przez całe siedem dni tygodnia.

Jest od dawna podziwiany. Takim, jakim jesteś.

Byk 21.4-20.5Trzecia dekada Byków z opozycją Marsa będzie miała trudności z dogadaniem się z otoczeniem. Ważne byłoby włączyć na spokój i kooperację wychodząc i unikając trudnych sytuacji oraz ludzi. Mars w biegu wstecznym dodatkowo hamuje odkręcając dawne historie przeszłości, które należy z harmonią rozwiązać. Nie będzie to łatwe..ze względu na jego pozycje. Zwalniaj, więc tempo, zwracaj uwagę na to, co się dzieje, starając wszystko mieć pod swoją kontrolą i nie dopuszczając do wybuchów, czy emocjonalności.

Tymczasem inne położenia planet będą Ci pomagać. Wychodź na przeciw wszystkim propozycjom wybierając jednak dopiero, gdy sprawdzisz dokładnie czynniki na realność. Wszelkie partnerstwa będą jeszcze raz kolejny zweryfikowane. Także te, które się niedawno zakończyły mogą odżyć i doczekać kolejne...porywy.

Mając uczucie, że ciągle ktoś Cię krytykuje pamiętaj, że nie z każdym Ci dalej po drodze. Wybieraj do swojej przyszłości tylko tych, na których możesz śmiało polegać. Merkury jest jeszcze w Twoim znaku ułatwiając komunikację, wymianę myśli i zrozumienie nawet najtrudniejszego! Jowisz, Pluton i Węzeł Księżycowy w trygonie to najsilniejsza, szczęśliwa energia! Dogadasz się z kimkolwiek nawet na wyższej półce, protekcja, pomoc jest gwarantowana. Wybieraj ludzi do współpracy na swoje wyobrażenie, nie słuchając dookoła innych. Ty sam wiesz, z kim zgadza się Twoje myślenie.

W miłości tymczasem może nagle otworzyć się całe Byka serce! Przeznaczenowe wydarzenia zakończą się z pewnością radosnym happy-end-em.

Zaufaj jeszcze wielu sytuacjom. Krytycznym nastawieniem możesz tylko opóźniać pozytywne wpływy!

Bliźniak 21.5-21.6Słońce i Wenus stoją po Twojej stronie i dlatego masz największe szanse wykorzystania tych gwiazd do własnych przedsięwzięć. Nów w Twoim znaku zmienia sytuacje. Zawodowo, prywatnie oraz finansowo pojawia się, jak grom z jasnego nieba możliwości, które po sprawdzeniu na realia należy spokojnie realizować! Myśl dokładnie kierując się poleceniami Saturna w opozycji. Nie dopuszczalna jest powierzchowność, błyskawiczności i nie przestrzegania przepisów. Zaufaniu w przyszłość musi towarzyszyć staranna kontrola. Konfrontacja i podsumowanie, a może nawet krytyka Twoich wartości może zbić Cię z tropu, jednak nie pozwól sobie na niepewności! Powiedz, co myślisz, dodając odpowiednie argumenty, wysłuchaj, co mówi druga osoba, nie drążąc komuś dziury w brzuchu, ale pedantycznie poprawiając osobiste błędy. Daty urodzenia na początku drugiej dekady nie powinny od razu wierzyć we wszystko, co usłyszą. Neptun w kwadracie z Jowiszem wiele jeszcze przemieni. Nie rób z siebie tylko fanatyka jakiegoś pomysłu. Tym możesz popsuć swoje bardzo perspektywiczne plany.

Swoją motywacją, przekonaniem oraz słonecznym nastawieniem do świata będziesz potrafił przekonać otoczenie do siebie. Nie należy się niczego obawiać. To tylko Saturn może rozsiewa jeszcze strachy... Wierz w siebie, swoje moce oraz narodzenie pomysłu. Uranus w sextilu poprawi z Wenus układy damsko-męskie, a profesjonalnie stoisz na dobrej drodze do gospodarczego sukcesu!

Już teraz możesz się cieszyć na liczne spotkania. Twoja osoba będzie mile widziana w każdym towarzystwie.

Rak 22.6.-22.7.Tęsknoty do prawdziwej miłości są coraz większe, pomimo, że Wenus stoi tylko gdzieś obok....Mars rozpala w Tobie marzenia, emocje oraz pozytywne siły. Dobrze byłoby się otworzyć na nowe, niecodzienne wydarzenia. Teraz będzie Ci łatwiej, szybciej nawiązać znajomości, pokazać swoje uczucia, uintensywnić własne nastawienia. Spotkania mogą dostarczyć świetnych szansa na poznanie kogoś, kto przy końcu miesiąc będzie miał już dla Raka ogromne znaczenie. Nie musisz szukać specyficznych słów. Merkury już wszystko za Ciebie organizuje i załatwia.

I trudne zadnia mogą rozwiązać się same. Z Księżycem w Twoim znaku startujesz w nowy tydzień w dobrym humorze, gdy uwzględnisz jeszcze jego opozycję do Plutona... Jasność Twoich myśli da zrozumieć, że nie każdy jest pozytywnie nastawiony. Machnij ręką na nieprzyjemne twarze. Teraz liczy się Twoje szczęścia i marzenia. Bądź gotowy zaakceptować, że wiele obróci się po Twojej myśli, a trudne sytuacje będzie można spokojnie rozwikłać. Wiarą w siebie i przyszłość da uczujcie pełnego samozadowolenia. Teraz jest przy Tobie odwaga dając początki szczególnego rodzaju. Bierz się do dzieła, nie czekaj! Stoisz pod pełną gwiazd ochroną!

Neptun rozwija Twoją fantazję, Jowisz już wie, gdzie odnajdziesz swoje szczęście. Daty urodzenia 7.7-9.7 nie powinny włączać na upartość. Trzymaj się prawdy, bądź faktyczny, nie padaj przed nikim na kolana!

Trzecia dekada z kwadratem Urana może odczuwać niepokój, chaos przy tak licznych zmianach sytuacji. Zostawiaj już za sobą, to, co się nie udało! Rewolucyjne, niepokojące wydarzenia są po to, abyś Ty poszedł prosto do przodu. Po inny dzień kolejny. Bardziej optymistyczny, spełniony, z radością w sercu. Co ma być to będzie-co chce samo odejść od Ciebie nie należy siłą trzymać w domu.

Najlepszy jest trygon Marsa, który zapewni, że Twoje zamysły będą od raz wprowadzone w czyny i doprowadzone do świetnego epilogu. Nie dasz się po drodze odwieźć od swojej koncepcji. Wytrzymałość i celowość czyni z Raka prawomocnego zwycięzcę!

Lew 23.7.-23.8Trzecia dekada oczekuje wyzwań w postaci kwadratu Marsa i Merkurego. Agresywna atmosfera, chaos, niezrozumienie może izolować Cię od świata. Nie porównuj się przypadkiem do pierwszego, lepszego. Zły nastrój może wzrastać z godziny na godzinę, gdy jeszcze będziesz robił sobie wyrzuty sumienia lub wejdziesz w niepotrzebne konfrontacje! Uważać należy również na słowa. Nie każdy będzie miał cierpliwość i ochotę do dyskusje. Zrezygnuj lepiej z konfliktowych położeń. Wszystko może do końca tygodnia jeszcze się uporządkować.... Nie tylko Słońce, ale również Wenus i Uran maja dozór nad tym, co czynisz.. Błędy są dopuszczalne. Nikt przecież nie jest ideałem świata. Akceptuj, że parę dni w miesiącu nie będzie super udanych. Autentycznym zaangażowaniem oraz precyzją wykonania możesz zaskoczyć nawet przeciwników. Dobry nastrój, dbałość kurtuazji oraz kultura osobista zbije z tropu konkurenta. Myśl swoje, rób swoje. Nie prowokuj tylko drastycznych sytuacji.

Wenus tymczasem stawia na Twojej drodze zwiewne, intersujące postacie.... Magiczna atmosfera może w szybkim tempie jeszcze bardzo się nasilić. Daj szansę coś powiedzieć drugiej stronie. Konstelacja sextilu Wenus wprowadza niecodziennie, fantastyczne wpływy, abyś i Ty poczuł się jak w niebie!

Teraz wiele zależy od Ciebie...czy to prywatnie, zawodowo lub gospodarczo możesz do końca tygodnia wyciągnąć najlepsze profity!

Działaj tylko ostrożnie.

Panna 24.8.-23.9Gdy Słońce i Wenus łączą się ze sobą ustawiając jednocześnie w kwadracie do Panny musisz liczyć na konfrontacje ze złością lub kłótnią, którą dobrze byłoby opanować już na samym początku. Szczególnie druga dekada urodzonych powinna zwrócić uwagę na to, co się dzieje, dookoła, co usłyszy nie biorąc od razu słów krytyki do serca. Co się nie udaje ukazuje tylko, jakie punkty życia powinnaś przemienić, z kim na przykład współpracować, rozmawiać o swoich planach, a może wyjść po prostu z pojedynczej działalności?

Pozwól otworzyć się na inne pomysły. Merkury i Mars stoją Ci z pomocą abyś potrafiła opanować nawet krytyczne sytuacje. Dobra rada znajdzie się, gdy sięgniesz w spokoju i opanowaniu do swojej intuicji. W krzyku i chaosie nie wyłowisz tego, co od dawna szukasz..

Gdy ciągle jesteś dla innych, rozdając swoją energię dookoła, nadchodzi moment abyś pomyślała o swojej przyszłości. Zostaw już na moment pracę dla innych, pewnie to będzie nie łatwe. ..Ale tylko, gdy Ty będziesz sama szczęśliwą, będziesz potrafiła rozdawać radość najbliższym i tym, na których Ci najbardziej zależy.

W czwartek, gdy Twój Merkury ustawi się w opozycji do Marsa już będziesz wiedziała jak bronić swoich idei, postaw oraz konceptów. Celowość działania, pewność siebie połączona z szóstym zmysłem oraz emocjonalnością uczyni Cię za cztery tygodnie tą, która zbierze największe pochwały.

Odwagi Panno! Nawet, gdy może grożą rozstania, przemiany czy inne bolesne wydarzenia Ciebie czeka tylko powodzenie! Jowisz w żadnym wypadu nie pozwoli na porażki.

Waga 24.9.-23.10Tydzień zapowiada się bardzo świetnie!

Słońce w koniunkcji z Wenus w trygonie do Twojego znaku to dary niebios wynoszące Wagę na same szczyty! Szczególnie w sprawach prywatnych i popraw materialnych będziesz odnosiła ogromne sukcesy. Te z Was, które są same poznają nieoczekiwane bardzo intersujące osoby. Propozycje, spotkania i urocze flirty zapraszają do pełnego wykorzystania tej boskiej konstelacji!

W związkach panuje zgoda i jest to odpowiednia pora na stworzenie wakacyjnych planów. Niech kreatywność wspomoże stworzyć coś niecodziennego. Emocjonalności pozwól się rozwijać, patrząc w te strony, które jeszcze nigdy nie poznałaś. Łamiąc swoje skostniałe konwenanse razem z uroczym powiazaniem gwiazd już możesz się cieszyć na poznanie fascynujących indywiduum. Wszystkie serca kierują się do Ciebie... Profesjonalnie otrzymujesz atrakcyjne propozycje. Wybieraj te, która dają zabezpieczania materialne. Nie musisz przy tym patrzeć na innych. Bądź sobą posługując się tym zbawiennym czasem. Całokształt, czego pragniesz teraz otrzymasz. Otoczenie respektuje Cię, uśmiecha ..doceniając Twoją inteligencję oraz wiedzę.

Daty urodzenia 9-10.10 z kwadratem Plutona powinny odejść od presji działania lub wchodzenia w uzależniające powiazania. Liczyć się będzie tylko prawda, nawet najbardziej bolesna. Uchyl Twojego serca ufając przy tym przede wszystkim sobie.

Saturn prowadzi wszystkie Wagi w trygonie do stabilności. Opieraj się na autentyzmie nie oszczędzając swojej pracy oraz zaangażowania. Twoja Wenus ze Słońcem rozświetli dla Ciebie całe siedem dni tygodnia.

Skorpion 24.10.-22.11Twój Mars w opozycji do Merkurego, ale w TWOIM znaku umożliwi przebicia, zwyciężenia, przeforsowania własnych pomysłów, nawet, gdy w środku tygodnia odczujesz ciężar sytuacji i problemy! Już teraz będzie Ci zapewnione bezpieczeństwo i jednogłośne zdobycie pełnych praw oraz akceptacja danej pozycji!

Nareszcie będzie można powiedzieć do siebie: jestem arcymistrzem! Długo pracujesz nad jakimś projektem. Pozycja czerwonej, Twojej planety w biegu wstecznym pomaga zdobyć, zrealizować i osiągnąć zamierzenia, które wcześniej przepłynęły Ci przez palce. Koncentruj się jeszcze na sobie i własnym zadaniu. Koncepty, idee i rady znajdziesz w sobie, gdy jesteś sam, na spacerze, a nie w zgiełku i hałasie....

Bez większego gadania otoczenie pomaga i krzyknie ,,hurra" do nowych inwencji. Masz pełne poparcie całego otoczenia. Schowaj jeszcze obawy, a może i strach, że nic się nie uda! Niech energia, którą wysyłasz będzie pozytywna, wtedy jest możliwość zebrania tego, co teraz pragniesz przekazać. Warto byłoby wejść w kontakt z tymi osobami, z którymi nigdy nie rozmawiasz lub z góry od dawna skreślasz nie znając ich do końca. Może sam podejmij inicjatywy, eksponując to, co masz w głowie, pytając o rady i słuchając, co inni myślą o Twoim zamyśle.

Słońce i Wenus w Bliźniaku szuka innej wymiany myśli. Takiej, gdzie intuicja będzie połączona z sercem i inteligencją. Jowisz i Pluton chronią Cię od każdej intrygi i porażki prowadząc za rękę do szczęścia. Węzeł Księżycowy w sextilu to dodatkowe, wspaniałe, asygnowane moce z całego środowiska.

Merkury w opozycji może nie od razu przyzna Ci racje. Ty, jako strażnik prawdy wskaż punkty i miejsca, które są fałszywe. Neptun w trygonie zabiera złe uczucia. Wyślij Twoje życzenia do wszechświata. Ono będzie realizować Skorpiona pragnienia.

Strzelec 23.11.-21.12Gdy Wenus i Słonce stoi w opozycji należy przygotować się na czas miłości, propozycji, spotkań oraz przyjmowania nowych ofert zawodowych!

Po Nowiu Księżyca już powoli będziesz wiedział, co należy zmieniać, z czego rezygnować i gdzie kierować twarz z zaufaniem i wiarą w dzień następny! Wszak jesteś znakiem optymizmu, przyszłości i przeświadczenia, że wszystko ułoży się dobrze!

Twoim sprytem, inteligencją oraz erudycją możesz przekonać innych, nie negując innych wyobrażeń. Miejsce Księżyca namawia na spróbowanie zupełnie czegoś innego. Znajdziesz dookoła siebie pomocników, popleczników i osoby, które umówią realizację nawet najskrytszych marzeń.

Gdy Saturn w Twoim znaku i kwadrat Neptuna nakazuje sprowadzać wszystko do realności i nie odpływać w świat fantazji już dziś dobrze byłoby odejść od niespełnionych zamysłów. Plany są od tego żeby je zmieniać, a następne będą się z konkretami na pewno realizowały.

Trygon Urana dopomaga przezwyciężyć bariery. Nieznane Ci drogi z planetą karmy czasami trzeba przejść niestety w samotności myślenia. Tylko Twoja odwaga i rozważania odnalezione w ciszy i spokoju zaprowadzą na prze- znaczeniowe drogi. Tam gdzie jest Strzelca miejsce.

Wenus przygotowuje od samego poniedziałku fazę miłości, flirtu i ofert zarobienia pieniędzy. Z uśmiechem i lekkością przyjmuj te darowizny. W powietrzu unosi się inna, radosna energia. Niech miłość i błogość zamieszka w Twoim domu oraz sercu. Odchodź od tego, co nie daje ochrony.

Koziorożec 22.12.-20.1Gdy Mars ustawia się na przeciw Merkurego Twoje decyzje będą jednoznaczne, jednomyślne i wypowiedziane bez zmrużenia powieki. Już wiesz, co należy dalej robić, z kim wchodzić we współpracę i z kim szybko skontaktować. Odważne konstelacje ustawią Koziorożca w pozycji bohatera. Neptun jest dodatkowym źródłem inspiracji, pozytywną energią dającą pewność, że jesteś na tej odpowiedniej drodze.

Już wiesz, że nie wszystko złoto, co się świeci, a wiarą w swoje plany możesz więcej osiągnąć niż, np. wiedzą oraz znajomościami. Posłuchaj w spokoju, co mówią Twoi najbliżsi. Słońce i Wenus w Bliźniaku kierują się innymi wartościami oraz ideologiami, które w nowych czasach przydadzą się bardzo w każdym dniu codziennym.

Pozytywnym, stabilnym nastawieniem Merkury w trygonie to pomoc do zrozumienia niepojętego, możliwość dogadania z nieznanym, a przy okazji będzie jeszcze szansa zabezpieczeń i nawiązania korzystnych ofert prywatnych i zawodowych. Koncentracja z Plutonem na Słońcu dla drugiej dekady urodzonych musi służyć także wszystkim w Twoim najbliższy otoczeniu. Nie siłą, ale rozumiem, uczuciem, oraz wszystkim, co jest związane z Neptunem-światem wyższym zapewni Ci szczęście w przyszłości.

Nie lubiąc zmian akceptuj w harmonii, co nadejdzie. Czas wyjść z zakurzonych schematów i szablonów rozumowania, myślenia oraz także życia...

Tam, gdzie potrzebujesz więcej wolności informuj swoich najbliższych. Nie pozwól sobie na złości i rozdrażnia. Szczególnie trzecia dekada urodzonych powinna uwzględnić, że coś się dookoła przeistacza..

Węzeł Księżycowy w trygonie wskaże na ludzi, których warto czasami pytać.

Wodnik 21.1.-19.2Gdy Słońce i Wenus stoją w trygonie możesz śmiało oczekiwać jasnych i radosnych wydarzeń. Z Twoimi pozytywnym nastawieniem, słonecznymi myślami i kooperacją znajdziesz wspólników do swoich zamysłów. Plany i oferty mogą się od raz poprawić, sytuacje prywatne oraz zawodowe, gdy już nie będziesz odsuwał od siebie tego, co nawet czasami jest trudne. Pokaż ile w Tobie siły i koncentracji!

Wszak Wodnik jest znakiem przyszłość, niecodziennej ideologii i rewolucyjnych zamysłów, które będą służyć całej ludzkości!

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Merkurego i Marsa musi zrezygnować tylko z krytycznego nastawienia prób przeforsowania czegoś na siłę, bez wysłuchania innych ideologii. Nowy start po Nowiu Księżyca jest pewny! Ale już z innym towarzystwem, konkretnym planem, bez obaw i strachu, że nie będziesz akceptowany!

Rezygnuj z wszystkiego, co Ci nie odpowiada, co odbiega od realu i nie znajduje odgłosu w środowisku. Złości tu nic nie pomogą. Akceptuj fakty siadając od raz do kolejnego konceptu, gdzie punkt po puncie wzmocnisz budowlę swojej fortecy życiowej.

W miłości i partnerstwach tymczasem będzie się słonecznie przeinaczać. Interesujące osoby wprowadzają nadzieję, a nic nie jest stracone. Single zakochują się od razu z miejsca, mimo, że obawia do stałości gdzieś jest na dnie serca.....

Pozwól sobie na odrobine zaufania, bardziej emocjonalnej czułości i jedności duszy oraz serca. Stojąc w środku ogromnej radosnej zabawy Wodnik napełniony jest teraz miłością, a pełny portfel także nigdy nie zaszkodzi..!

Ryba 20.2.-20.3Po Nowiu Księżyca i położeniu Słońca i Wenus w kwadracie pozwoli otworzyć się na nowe współprace, znajomości oraz kontakty. Budowanie supernowoczesnych mostów i przezwyciężanie dystansu, skromności i wyjścia z uzależnień nie są prostą sprawą, gdy wszystko nazbierało się szczególnie od wielu lat...

Mars w trygonie dodaje Rybie siły, aby wszystko robić za jednym zamachem! Rezygnuj już z tego, co Cię długo dołowało, zabierało pozytywne nastawienie i wiarę w dobry dzień kolejny!

Ty, swoją postawą, z zaufaniem w sercu możesz przejść na wyższe poziomy na ziemi i we wszechświecie, gdy sama w zakątku spokoju stworzysz odmienne plany!

Aktualnie należy z kwadratem Saturna przestrzegać wszelkie prawa. Od tego nie ma ucieczki, a sytuacje zdrowotne pewnie też wymagają szczególnej uwagi. Gdy miłość będzie się pojawiać tak za około trzy tygodnie, sprawy profesjonalnie należy podejść z miejsca. Bez pardonu, ale z myślą o kooperacji. Merkury i Pluton jeszcze stoją w sextilu abyś jednym słowem załatwiła nawet krytyczne epizody, pozamykała dyskusje, gdzie nie potrzeba i przeszła do konkretów. Tych, które są zabezpieczeniem do przyszłości.

Mars w opozycji do Merkurego w środku tygodnia to ogromna moc przebicia, a Twoim zamiarom, życzeniom nikt nie będzie śmiał odmawiać. Żegnaj się z tym, co nie pasuje do Ciebie i buduj nowe. Ty będziesz miała ostanie słowo wychodząc z podniesioną głową.Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji