widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-06-27

Horoskop tygodniowy 27.6.16 - 3.7.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 27.6.16 - 3.7.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć."
Coco Chanel

Baran 21.3-20.4


Przejście Merkury do Raka możesz wykorzystać z dobrym połączeniem Urana, gdy od razu od poniedziałku przejdziesz do analizy spraw finansowych. Gdy wykorzystasz jeszcze przy tym swój spryt i dosadność możesz od razu z dokładnością prześwietlić pewne sprawy. Dodatkowe mądrze byłoby pomyśleć o zabezpieczeniach dla przyszłości. Dla Ciebie, rodziny czy dzieci.

Tymczasem profesjonalnie należy budować mosty porozumienia. Stres zawodowy odbije się na komunikacji. Nie upieraj się. Postaraj zrozumieć uczucia innych. Zbyt wiele emocjonalności może zaszkodzić sytuacji w pracy. Nerwy należy trzymać na wodzy dbając o przerwy i spokój wewnętrzny.

Z Wenus w kwadracie należałoby przyjrzeć się partnerstwom wszelkiego rodzaju. Zbyt wiele wymagań, brak akceptacji innego spojrzenia na sytuacje nie podniesie Twojej pewności siebie, a może zaszkodzić Twojemu związku. Kieruj się tolerancją i szlachetnością.

Uranus dla trzeciej dekady urodzonych zapewnia ogromny potencjał i fazy nieopisanej barwności.

Każdy Baran ma prawo osobistego spełnienia, nawiązania niecodziennych współprac i popraw sytuacji w domu, gdy posłucha głosu serca. Z trygonem Saturna doczekasz zwycięstwa. Obowiązki muszą być do końca wypełnione.

Twój Mars wyrusza do przodu dopiero 29.6.16. Jego bieg prosty przyda się i Tobie w realizowaniu ważnych zamierzeń.

Byk 21.4-20.5


Połączenia pozytywnie nastawionej Wenus do Neptuna, Plutona i Jowisza możesz dla siebie odpowiednio wykorzystać! Razem z Twoją planetą miłości, wartości jesteś nastawiony na miłość i czułość. Twoje szanse wzrastają ogromnie. Drugi tydzień lata będzie przebiegał w bardzo ekskluzywnej atmosferze pełnej romantyczności.

Czujesz się świetnie i będziesz wiedział, jak wykorzystać tyle gwiazd dobroci. Ale jeżeli chcesz powodzenia należy od poniedziałku podejmować inicjatywę, która nie tylko zostanie porządnie uhonorowana. Świat już wie, co tkwi w Tobie, a spontanicznością przekonasz innych o własnych wartościach i bezkonkurencyjnych pomysłach.

Słońce, Neptun, Wenus i Neptun mogą przynieść poważne, jak i romantyczne rozmowy o przyszłości we dwoje. Jest to świetna faza na radosne decyzje, obojętnie, jakie masz palny. Trygon Jowisza i Plutona wzmacnia Twoje siły, a poznane osoby przydadzą się na pewno w przyszłości na ścieżkach nie tylko zawodowych. Miłość, partnerstwa, sprawy rodzinne, przeprowadzki czy zakupienie domu stoi obecnie pod bardzo dobrą gwiazdą.

Znajdź więcej czasu dla partnera, na przytulne, kameralne momenty. Wieczory we dwoje zbliżą nie tylko pary, plus pozwolą singlom poznać interesujące osobistości.

Wenus zsyła na Byka wszystkie piękne wartości. Przyjmij je do swojego domu z wdzięcznością.

Bliźniak 21.5-21.6


Merkury jeszcze tylko trzeciej dekadzie urodzonym przyświeca i pomaga w każdej pracy zawodowej. Komunikacja odbywa się płynnie. Możesz myśleć perspektywicznie i długoplanowo, a świetne idee nadejdą na pewno ze strony Urana. Wykorzystaj te siedem dni do załatwienia wszystkiego, co potrzeba. Na taką okazję długo trzeba będzie czekać. Pisanie, podania, rozmowy o pracę lub zdawanie egzaminów na pewno będą przebiegać bez zakłóceń.

Pierwsza i druga dekada urodzonych po minionych dwóch tygodniach ma obowiązek szybko stawać na nogi. Nie patrz już do tylu, pożegnaj się z tym, co odeszło i szykuj do nowego startu. Nie pozwól tylko przełożonym od razu odstawiać się na drugie plany. I Bliźniak potrzebuje respektu, uwagi oraz jasności całej sytuacji. Gdy czegoś nie wiesz po prostu pytaj. Wyrozumiałość, dbałość o szczegóły i finezyjność przekona nawet najbardziej wymagającego szefa.

Aktualnie daty urodzonych 31.5-2.6 są pod wpływem opozycji Saturna w biegu wstecznym. Sytuacja zdrowia powinna stać na pierwszym planie. Zaniżaj swoje poprzeczki nie wymagając za wiele. Prawo musi być przestrzegane, a terminy wykonane na czas.

Każda czynność potrzebuje porządności i staranności. Do błędów podchodź ze spokojem. Wiele będzie można poprawić, pomimo, że Uranus popędza Cię nie wiadomo, w jakie strony. Piątek, sobota i niedziela Księżyc będzie stał w Twoim znaku i tu możesz oczekiwać przyjemniejszych momentów. Nowe kontakty lub czas spędzony w domu przyniesie Bliźniakom dużo zadowolenia. Nie szukaj swojego szczęścia za daleko. Wszystko, czego pragniesz odnajdziesz na pewno w sobie.

Rak 22.6.-22.7.


Nie ma życzenia, które aktualnie nie może się spełnić. Jeszcze tylko weź pod uwagę piątek, gdy Wenus w Twoim znaku będzie stała na przeciw Plutona. Koniec drugiej dekady urodzonych, oczywiście także z opozycją planety transformacji nie może stawiać wszystkiego na jedna kartę. Zbyt wielka emocjonalność może być w szybkim tempie frustrująca, a na końcu możesz nie otrzymać tego, co sobie wyznaczałeś.

W innych kwestiach razem ze Słońcem i Merkurym masz pierwszorzędne racje do zdobycia wszystkiego. Twoje wymagania przedstawione z pewnością będą zrealizowane. Mars już zaopatrzy Raka w siły przebicia oraz power-a. Twoja postawa przekona każdego, a przeciwności są z dobrym dialogiem i opanowaniem sytuacji uporządkowane na drodze do celu. Uwaga na zazdrośników i rywali. Pełno będzie ich dookoła. Jednak Twoje konstelacje są silniejsze i nie masz się, czego obawiać. Strach należy pozostawiać za sobą. Swoją wiarą i zaufaniem w gwiazdy nie pozwolisz innym się wykorzystać. Neptun będzie wyczulał na trudnych ludzi oraz uwarunkowania. Posłuchaj jego głosu, który chce bronić Raka od złego.

Tymczasem Wenus wprowadza w partnerstwach i związkach wszelkiego rodzaju romantyczne atmosfery. Daj sobie czas i szanse na miłość, przyjemność i po prostu doświadczenie szczęścia.

Jowisz i Węzeł Księżyców ma z Tobą poważne zamiary. Jeżeli będziesz sobą, nawet gdybyś musiał przeskakiwać swoje ślady wszystko dobrze się ułoży. Czasami należy podejść nie tylko do otoczenia z dystansu. I Rak zasłużył sobie na radości. Nie chowaj się, akceptuj temperament powracając jednak raz po raz do rzeczywistości.

Trzecia dekada urodzonych z kwadratem Urana będzie miała do czynienia z niespodziewanymi sytuacjami. To, z czym się żegnasz, nie musi już powracać, ale walczyć należy do końca o swoje wartości! Nawet gdyby było bardzo trudno. Mars już wyrusza do przodu serwując jeszcze więcej pozytywnej energii!

Lew 23.7.-23.8


Nowy tydzień zapowiada się nader spokojnie, pomimo, że trzecia dekada walczy ciągle z kwadratem Marsa.

Jednak sam Lew jest pewny siebie i nie ma już obawy przed stojącymi zadaniami. Wykonujesz plany sumiennie do końca. Merkury oraz Uran dostarczają odpowiednich argumentów. Pomyślałeś już o pracy grupowej? To pasuje do ciebie lepiej niż samotne działania. Pierwsze i ostatnie dni tygodnia prezentują się bardzo przyjaźnie, gdy Księżyc stoi w przyjaznych znakach.

Znajdź w sobie radość życia ze swoją kreatywnością i pasją wyruszaj na poszukiwanie tego, co będzie Twoim spełnieniem. Wszystko, w co sam uwierzysz będzie do skrajów kolejnego miesiąca wykonane. Wszak Słońce zmierza tam, gdzie Ty sam najlepiej się czujesz.

Zawodowo i prywatnie tworzenie trwałych struktur i utrzymanie porządku jest wielką zaletą. Aktualnie masz korzystny czas na wspólne prace rodzinne lub planowanie wakacji.

Gdy nie wszystkie projekty da się od razu zrealizować, sięgnij po cierpliwość. Planeta energii w biegu wstecznym do reszty tygodnia i jej kwadrat polecają działania na czas.


Panna 24.8.-23.9


Tydzień zapowiada się już dużo lepiej z pozytywnie nastawionym Słońcem, Wenus i kolejne Twoim Merkurym.

Tylko daty urodzonych od 2.9 do 4.9. muszą zwracać uwagę na kwadrat Saturna i opozycję Neptuna konfrontujące Cię z niewidomymi, ograniczeniami, krytycyzmem, a może i pesymizmem. Nie biegnij na ślepo za każdym pomysłem. Postaraj się jak zawsze pozostać w realu. Inne planety będą Tobie pomagać.

Poznane w tym czasie przez wszystkich osoby będą łączyć bardzo silne, emocjonalne więzi. Wenus z Raka prowadzi was do przyszłości, a wiele będzie miało ważne znaczenie w dniu kolejnym. Z tak pozytywnie nastwiona gwiazdą miłości i wartości przyciągasz automatycznie szczęście, samozadowolenie oraz poprawy gospodarcze.

Miły czas spędzisz w wyborowym towarzystwie, a nastrój Panny szybko poprawia się na barometrze nastroju. Jeszcze tylko nie staraj się prześcigać samą siebie. Postaw na spokój, harmonie, porządek w domu i zagrodzie i Twojej głowie. Strach przed nowym czy chwiejności emocjonalne zabiorą dobre pozycje planet, a Jowisz uczyni z was szczęściarzy, dodając skrzydeł i dużą porcję miłości. Pozwól sobie na momenty czułości. Mars w sextilu jest gwarancją, że otoczenie patrzy na Ciebie z podziwem szukając Twojej bliskości.

Niech Jowisz otworzy Twoje serce, a Pluton podwaja pewność siebie. Nowy tydzień przedstawia więcej lekkości.

Trzecia dekada musi jeszcze poświecić więcej uwagi na komunikację. Nic nie działa na siłę. Nie wymuszaj na kimś podziału poglądowo czy zdania.

Wychodź do ludzi. Konstelacje zapraszają do wspólnoty, kooperacji i współdziałania.

Waga 24.9.-23.10


Gdy Słońce, Merkury i Twoja Wenus stoją w kwadracie należy zaopatrzyć się w cierpliwość, spokojność oraz harmonię serca. Nie wszystko, bowiem układa się od razu. Czując się nawet może wykorzystana mów w końcu; "nie!" gdy masz taką potrzebę. Tworzenie sztucznej harmonii niszczy i zabiera energię przede wszystkim samej Tobie!

Negatywne myśli zamieniaj natychmiast w korzystne nie dopuszczając na sciąganie w czeluści. Czasami warto zrobić sobie samej przyjemności, pochwalić czy zmotywować nie sankcjonując zabierania mocy przez innych. Tych, którzy szczególnie są niepotrzebni. Planety w znaku Raka kierują, bowiem do miłości, rodzinny i poczucia, gdzie Twoje serce i dusza poczuje się bezpiecznie. Kompromis, dopasowania, przytakiwania są świetne, ale gdzie jesteś Ty Wago? Gdzie Twoje osobiste szczęście i spełnienie?

Dobrze byłoby w tych dniach od czasu do czasu pomyśleć o sobie. W braterstwach mogą pojawić się nieporozumienia. Pozostań spokojna, pewna siebie unikając kłótni czy większego zamieszania. Szczególnie koniec tygodnia może wypaść już dużo gorzej, gdy zapomnisz na moment o najważniejszym. Saturn w sextilu będzie chronił od kłamstw i oszustwa, a Twoje praca będzie wykonana w należytym porządku. Dobrze wiesz, że wszystko, co cenne wymaga Twojej pełnej koncentracji. To pięknie, że jesteś również dla innych. Przeznacz i dla siebie dużo czasu.

Uranus w opozycji budzi w Wadze wojownika. Czasami robisz rzeczy w ogóle do ciebie nie podobne.....to dobrze! Niech inni wiedzą, jakie w Tobie tkwią talenty i siła życia. Idąc przez ziemską wędrówkę do przodu raz po raz należałoby zamknąć to, co jest zbędne.

Merkury jeszcze do czwartku ułatwia w każdej pracy pisemnej, egzaminach i rozmowach na wysokich szczytach. Także urzędy można by odwiedzić. Księżyc w przyjaznych znakach rekomenduje Wagi.

Skorpion 24.10.-22.11


Konstelacje planet są przeurocze i dlatego można by spokojnie koncentrować się na siebie oraz osobiste potrzeby.

Niezliczone poparcie masz już w Wenus, Słońcu, Marsie oraz Jowiszu. A od czwartku dołącza do tej kampanii Merkury abyś nie tylko prywatnie, ale i zawodowo wybił się na same szczyty.

Wenus w połączeniu z Neptunem i Jowiszem zapowiada wysoko emocjonalną- nastrojową atmosferę. A i Pluton gwarantuje niezapomniane współczynniki. Będąc w fazie pozostawiania za sobą przeszłości, wykorzystaj jeszcze dni po 29.6.16 gdy Mars wyruszy w bieg prosty w Twoim znaku, aby oderwać od siebie pewne mosty. Proces transformacji już znasz i wiesz, że jest nasycony cierpieniem duszy. Jednak tak dużą ilość, właściwie wszystkie gwiazdy mówią o pięknych kolejach losu, miłości i radykalnych poprawach finansowych!

To będzie na pewno Twoje najlepsze cztery tygodnie tego roku..

Słońce w trygonie pozwoli na zachwyty, szczęście w dniu codziennym ułatwiając wszelkie przedsięwzięcia. Spożytkuj Neptuna w trygonie! On będzie prowadził do sfer wyższych, zrozumienia świata z całkiem innej strony i kierowania się głosem serca! Sextil Jowisza i Węzła Księżycowego nie zapomną o Twoim asygnowaniu! Dostaniesz to, o czym serce marzy, a może i jeszcze więcej..? Pluton to siła, pewność i wiara w swoje osobiste cele. Nikt nie jest w stanie zatrzymać Cię w drodze do przeznaczenia.

Gdy Mars pod koniec tygodnia zatrzyma się dopiero uświadomisz sobie gdzie ostatnio zrobiłeś błędy. Likwiduj to, co nieaktualne i razem z Wenus pozwól na fazy romantyczności, czułości czy wielkich familiarnych uczuć.
Planety w Raku pragną Twojej wiary w przyszłość i optymizmu.

Strzelec 23.11.-21.12


Uranus w trygonie pomaga Strzelcom w sprawach prywatnych i zawodowych, aby wszystko opierało się na kreatywnym dialogu, współpracy i niecodziennych ideach.

To dobrze, że Księżyc stojąc w wielodusznych znakach stanie za Tobą. Nawiązuj już od poniedziałku nowe kontakty, spotykaj i rozmawiaj z bliskimi i rodziną. Tu tkwi Twoja siła, najlepsze pomysły oraz interpretacje tego, co zostanie Ci przedstawione lub zaproponowane. Posłuchaj innych.

Pewne decyzje, które od dawana leżą Ci na sercu będą pod koniec tygodnia podejmowane, a Mars podążający w do Twojego znaku wkrótce przedstawi wiele z zupełnie innej strony. Cierpliwości.

Nie pozwól sobie w ciągu dnia na fantazje, zamyślenia, mrzonki i bujanie w obłokach... Z koniunkcją Saturna, kwadratem Neptuna i Jowisza należy pozostać w realu i kierować aktualnymi wydarzeniami!

Gdy masz dużo czasu i wyruszysz na spacer puszczaj swoje wyobrażenia do uniwersum, lecz dzień codzienny pozostaw przedmiotom rzeczywistości. Akceptuj, że życie nie jest bajką i nie każda myśl się spełnia. Żegnaj tych, co odchodzą, witaj nowych z nadzieją w sercu. Ale bez zachłystania i przesady...Idealizm trudno będzie znaleźć w otoczeniu, obojętnie gdzie mieszkasz.

Opozycja Merkurego jeszcze blokuje. Skończ z trzymaniem się na tradycyjnym, niefunkcjonującym myśleniu otwierając jednocześnie nawet do nieznanego. Z Saturnem należy stawiać na konkretność, rzetelność, sumienność i obowiązkowość.

Wtedy dojdziesz spokojnie, do każdego, nawet bardzo wielkiego celu!


Koziorożec 22.12.-20.1


Opozycja Słońca, Wenus i następnie Merkurego już działa i należy się przygotować na rozwiązywanie wyzwań, które pojawią się jak grzyby po deszczu.

Nie lekceważ tymczasem informacji, współpracy i dorad rodziny. Planety z Raka radzą nie tylko ufać w przyszłość, ale także w ludzi! Tych, którzy mają dla Ciebie największe wartości serca! Jako znak kardynalny i tak odgrywasz główną rolę w wielu sprawach i nie lekceważ swojej obecności. Twoją postawą, nastawieniem oraz opinią wpływasz na swoje otoczenie oraz najbliższych. Wenus w opozycji zmusi i tak do odsłonięcia tego, na czym najbardziej Ci zależy.

Jej połączenie z Jowiszem i Plutonem przygotuje Koziorożca na znaczące wydarzenia wysoko emocjonalne, gdzie Twoje uczucie, miłość, przyjaźń i powiązania duszy mają priorytety. Jesteś dostrzeżony, ale z zupełnie innej strony. Twoje walory, talenty, a co najważniejsze taki, jaki jesteś naprawdę.

Nie wszystko, co kochasz należy trzymać na siłę czy przywiązać na sznurek do krzesła...druga dekada urodzonych z koniunkcją Plutona może wpaść w sidła tych gwiazd konstelacji pod koniec tygodnia. Daj innym przestrzeń do odmiennego zdania, myślenia, aprobując wolność słowa, potrzeb i wyobrażenia!

Diabeł nie taki straszny jak sobie myślisz, gdy sam nie będziesz siebie blokował, hamował, a przy tym trzymając uparcie na przeżytych historiach. Pluton zmieniając Ciebie transformuje również otoczenie. Najlepiej przeznacz dużo czasu dla miłości i w końcu poznania tych osób, które do Ciebie należą.

Gwiazdy w Raku wiodą Koziorożca w zupełnie nieznane przyszłości. Wenus daje ogromne szanse. Otwórz oczy i nie przegap zatopiony w pracy uroczych momentów. Już dawno sobie na to zasłużyłeś.

Wodnik 21.1.-19.2


Trygon Merkurego i sextil Saturna to dobre atuty abyś wyszedł na swoje.

Z pewnością zamkniesz niejeden solidny układ czy umowy, nadające ton Twojej przyszłości. Myśląc dodatkowo pozytywnie i dając z siebie wszystko masz najlepsze szanse z obowiązkową postawą na zdobycie sławy. Twoje sensowne koncepty oraz idee przemyślaj dokładnie. Trzecia dekad urodzonych Wodników stoi jeszcze pod wpływem Marsa w kwadracie, zatrzymującego się pod koniec tygodnia! Musisz przygotować się na zmiany sytuacji lub nieoczekiwane wydarzenia. Obojętnie, co robisz zadbaj o dopływ mocy i energii.

Pragnąc jak najszybciej opanować wysokie szczyty należy uzbroić się w cierpliwość. Jak po maśle pójdzie dopiero pod koniec sierpnia, a do tego czasu będziesz już wiedział, z kim możesz doczekać finalizacji swoich wspaniałych pierworysów.

Uranus w sextilu przynosi ciągle zmiany, ale jego rewolucyjność pozwoli Wodnikom spełnić się osobiście.

Najważniejsze, wykorzystaj zbawiennie argumenty komunikacji. Masz już z góry zapewnione jednoznaczne finalizacje, zawodowe powodzenia, które muszą być uwieńczone w dniu kolejnym.

Pamiętaj o zabezpieczeniach i budowaniu niezmiennych struktur.. To w nowych czasach jest najistotniejsze. Nie uciekaj od siebie.

Ryba 20.2.-20.3


Z trygonem Merkurego, Słońca, Wenus i Marsa masz najlepsze karty w swoich rękach!

Wenus jest najpiękniejszą gwiazdą, która świeci tylko dla Ciebie umożliwiając zapoznanie bardzo interesujących osób, zadbanie o siebie i całkowite poprawy finansowo-gospodarcze.

Idąc ze szczęściem w plecaku pamiętaj, że Pluton z Wenus i Jowiszem to potężny ładunek ogromnej, pozytywnej siły. Miłość, szczęście i powodzenie jest Ci już zapewnione! Przyjazna atmosfera otoczy Twój dom, rodzinę i wszystkich, których kochasz. Na wstępie tygodnia dobrze byłoby pożegnać kiwnięciem ręki to, co do tej pory Ci doskwierało. Merkury już planuje, jakie dasz odpowiedzi nawet na trudne pytania. Profesjonalnie wyczarujesz bardzo perspektywicznie pomysły. Już w środku tygodnia świecisz jak Słońce..ale to jeszcze za mało. Jowisz i Węzeł Księżycowy zadbają o ważne narady, konferencje i spotkania, gdzie Ryba gra pierwsze skrzypce.

Daty urodzonych od 1.3 do 3.3 z kwadratem Saturna powinny się dobrze koncentrować. Zachowaj prawo, przestrzegaj przepisy. Wytyczne odgórne mogą Cię zahamować, ale inne planety już za moment wspomogą wyjść nawet z ciężkiego impasu!

Z sextilem Plutona masz ogromny wpływ na innych, a to dobrze byłoby wykorzystać. Myśl o sobie, to, że pomagasz innych jest już wszystkim znane, ale następne tygodnie dobrze byłoby przeznaczyć tylko i wyłącznie sobie!

Będąc już wkrótce zwycięzcą tygodnia nie patrz tylko nerwowo na zegarek. Gwiazdy w Raku mają ochotę uczynić Cię królową. Pozwól na przypływ radosnej energii."Zawsze wybieraj życie i działanie. Nigdy się nie wycofuj, nigdy nie uciekaj."Osho

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji