widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-08-08

Horoskop tygodniowy 8.8.16 - 14.8.16.

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 8.8.16 - 14.8.16. oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Astrolog Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Uciekaj od nienawiści, niezgody i zawiści nie zapominaj swych myśli unosić ku wizji realności." Bob Marley

Baran 21.3-20.4


Mars w trygonie ze Strzelca pomaga przede wszystkim w osiągnięciu powodzenia zawodowego.

Koncentruj swoje siły nie pozwalając na prowokacje otoczenia. Twoja energia jest dużo większa, więc nie warto mierzyć się z każdym. Stawiaj na współpracę, kooperację oraz dokładne, szczegółowe analizy. Merkury znajdujący się aktualne w Pannie domaga się wyznaczenia określonego celu i precyzyjne czynności w jego zdobyciu.

Mając na względzie tylko swoje przesłanki, już szybko o Twojej pracowitości gwiazdy poinformują przełożonych oraz ludzi ważnych dla Ciebie. To, co wydarzy się w pracy nie przynoś tylko niepotrzebnie do domu. Tu, bowiem musi zapanować jasność, zrozumienie i wiara, że jednej ma polegać ze spokojem na drugim.

Oczekiwania do otoczenia wzrastają, ale ważne byłoby w związkach popracować także nad sobą, gdy wasze zainteresowania nie idą w tym samym kierunku. Czasy są takie, że każdy potrzebuje swojej przestrzeni do rozwijania. Daj innym możliwości również spełnienia i odszukania przytulnego miejsca na ziemi. Wspólnymi siłami, ręka w rękę i ramie przy ramieniu można więcej zbudować, aniżeli w pojedynkę. Zgódź się czasami lub daj innym dowodzenie. Pod Twoim okiem nikt na pewno nie śmie zrobić błędu.

Zwiększone siły od Marsa przeznacz również na aktywności sportowe, wyjścia i zadbanie o swoje zdrowie. Lato jeszcze pokaże swoje piękno i warto spędzić dużo czasu na świeżym powietrzu!
Powodzenia!

Byk 21.4-20.5


Opozycja Marsa, która trwała wiele miesięcy zakończyła się.

To zwiększa się Twoje siły przebicia, poprawia atmosfery dookoła, a kłótnie czy nieporozumienia z rodziną nagle złagodnieją i będzie można pogadać na przyjemniejsze tematy.

Trygon Merkurego gwarantuje, że profesjonalnie i prywatnie koncentrując na praktycznych celach ogół możesz osiągnąć w przyśpieszonym tempie.

Liczy się praca, dokładność i Twoje zaangażowanie. Klimat i nastrój kolegów, szefów, przełożonych umożliwi na pewno przeforsowania Twoich pomysłów. Włożony wysiłek będzie zauważony i nagrodzony. Pewnie niedługo usłyszysz o premii, która będzie można wydać na to, o czym od dawna marzysz! Pozytywna energia i harmonijne myślenie skieruje projekty w przyszłościowe strony. Bez trudności Byk może się w mgnieniu oka spełnić!

W miłości, związkach i partnerstwach rusza się w końcu przedstawiając Bykom tylko radosne strony. Wenus w trygonie ma na uwadze Twoje potrzeby stałości i zabezpieczeń na kolejne lata. Nie ma, co się martwić, ale sam przedstawić ze zrozumieniem, chęciami oraz dyplomacją.

Początek tygodnia z potężnym, prze-znaczeniowym trygonem Merkurego do Plutona podejmij ważne decyzje, stwórz nowe biznesowe plany lub ważne dla Ciebie terminy. W tym dniu rozpoczęte sprawy będą uwieńczone słoneczną koroną.

Nie ociągaj się! Zabierz do pracy. Cały miesiąc przy takiej ilości pozytywnych trogonów może być wyjątkowo dobry dla Ciebie, domu i wszystkich Tobie bliskich!


Bliźniak 21.5-21.6


Pierwsza dekada urodzony stoi pod wpływem opozycji Marsa. Tu trzeba się liczyć z wieloma nieoczekiwanymi sytuacjami, które wymagają cierpliwości, czasu oraz opanowania. Nie wchodzi przypadkiem w trudne konfrontacje. Złość, agresja powinna być omijania, a Twoja energia oszczędzana mając na myśli, że będziesz jej potrzebował jeszcze do końca miesiąca. Nie śpiesz się.

Druga dekada urodzonych z opozycją Saturna i kwadratem Wenus oraz Merkurego powinna zadbać o siebie, partnerstwa wszelkiego rodzaju kładąc główny nacisk na dialog porozumienia i jasność wyrażania własnych myśli. Jeżeli Ty jesteś niezrozumiany, pytaj stawiając duże znaki zapytania. Wszystko, co masz przy sobie należy pilnować i kontrolować

Ogranicz wyżywania się na kimś w związkach lub opowiadania o złośliwych kolegach w pracy, na co Twoja sympatia nie ma w ogóle wpływu. Koniec tygodnia mogą, bowiem nadejść burzowe, smętne chmury. Dystans i opanowanie oraz rzeczowość w jakiejkolwiek sytuacji może oszczędzić Bliźniakom niepotrzebnych, smętnych momentów.

Trzecia dekada jeszcze z sextilem Słońca ma prawo cieszyć się na harmonijne dni mając jednak na względzie fakty i wymogi otoczenia. Pozostań w realu nie biegnąc na oślep za każdym przedstawionym Ci projektem.

Dla wszystkim głównym mottem musi być; odpowiedzialność za siebie, swoje słowa oraz czyny.
Podchodź z rezerwą do wszelkich informacji, o które nie musisz się martwić.

Rak 22.6.-22.7.


Konstelacje są bardzo dobre, aby w nowym tygodniu rozpocząć, coś ważnego. Początek siedmiu dni wraz z mocarnym połączeniem Merkurego z Plutonem przeznacz na swoje fundamentalne założenia. Druga dekada z opozycją boga Hadesu będzie musiała ostrożnie szacować sytuacje i uwarunkowania szczególnie zawodowe. Możesz spokojnie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, gdy dokładnie posortujesz opinie, nie wchodząc w żadne ryzykowne uwarunkowania, które mogą być początkiem nowej drogi do przyszłości.

Ważne byłoby abyś wiedział, co się dzieje dookoła powściągliwe weryfikując prawidłowo stany rzeczy. Merkury, Jowisz i Wenus ciągle Tobie pomagają. Sięgnij do rzeczowych, mądrych metod podpierając się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Liczy się, bowiem będzie praktyka, dojrzałość i wyszczególnione kalkulacje.

Przedstawiaj śmiało swoje projekty nie czekając na lepsze czasy. Gdy zrobisz pierwszy krok reszta może już sama się ułożyć. Dlatego przechodź od raz do dzieła. Nie marnuj czasu na dumanie, nawet, gdy Twój Księżyc ma inne zdanie. Czas jest prześwietny, aby zrobić milowy krok do przodu!

Tydzień zapowiada się super dobrze także w domu, związkach miłosnych oraz dla singli. Nie szukaj jeszcze dziury w całym, daj czas innym do oddechu, nie poganiaj do ciągłego porządkowania. Wartości planety miłości w znaku Panny będą oceniać konstytutywny i realny przebieg każdego momentu. Na miejsce trzymania się pryncypiów zaproś ukochanych na spacery, do restauracji pozwalając sobie również na chwile oddechu. I twoje zdrowie i życie się liczy. Czas pomyśleć o rekreacji!

Lew 23.7.-23.8


Kwadrat Marsa skończył się i z tym momentem możesz całą swoją potężną energię kierować na poprawy gospodarcze, prywatne i zawodowe.

Twoje życie osobiste przebiega pewnie w bardzo harmonijnych ramach. Partner jest bardzo zadowolony i zdziwiony Twoimi niecodziennymi pomysłami, wyczuciem sytuacji i ogólnym nastrojem.

Jeszcze trochę romantyzmu i ważnych decyzji dotyczących przyszłości zapieczętuje ten uroczy czas na wieki. Ważne rozmowy będą skierowane do zabezpieczeń dni kolejnych. Całe otoczenie emanuje Twoją słoneczną aurą.

Profesjonalnie Twoja pewność siebie i wiara w ideały poprowadzi od razu do sukcesu. Pozostając dalej otwarty, dyplomatyczny i szarmancki do swojego zawodowego otoczenia zrealizujesz ze swobodą innowacyjne plany.

Przedstawiaj swoje pomysły!

Dziel wrażeniami i spostrzeżeniami. Twoja pracowitość oraz pilność pomoże z całych sil napełnić jeszcze budżety domowe. Aby poznać do tego nowych ludzi rozważ o kolektywnych spotkaniach, może wypadach do klubów sportowych czy uczestniczenia w inspirujących imprezach. Będzie na pewno się opłacać!

Nowa forma życia i odmienne cele będą pomalutku się kształtować. Przed Lwem otwiera się totalnie debiutancka droga istnienia.

Panna 24.8.-23.9


Nadchodzi czas, gdzie będziesz mogła spełniać swoje życzenia.

Aktualnie najszybciej dotrzesz do celu dzięki komunikacji, wymianie myśli, a intensywność wszelkich spotkań sprawia, że czujesz wiatr w żaglach! Pozytywnie zainspirowana warto pomedytować również o urlopach. Najlepiej w towarzystwie tych, którzy są twemu sercu bliscy. Merkury i Wenus w Twoim znaku pragną Panny osobistej realizacji. Zawodowo już od poniedziałku możesz, coś wielkiego przeprowadzić z lekkością. Twój Merkury w pozytywnym aspekcie do Plutona nie tylko podpowie gdzie jest Twoje przeznaczenie, ale również przedstawi ludzi, wydarzenia, sytuacje, prowadzące bezpośrednio do potężnych wyczynów.

Przygotuj się. Przemyśl swoje najważniejsze plany. Weź pod swoje skrzydła marzenia nie odrywając się od rzeczywistości!

Gdy pierwsza dekada urodzonych może napotykać przeciwników w postaci kwadratu Marsa, druga dekada z negatywnie nasatwionym Saturnem musi trzymać się obowiązkowych reguł i przepisów.

Akceptuj, że coś wymagać będzie więcej czasu. A może po prostu powinnaś podejść do projektów z zupełnie innej strony? I Kraków nie od raz zbudowano. Dlatego dobrze byłoby trzymać się wyłącznie konkretów i rzetelności.

W partnerstwach do piątku płynie czas w dobrej atmosferze. Następnie mając na myśli jedność oraz zgodność, zadbaj o wspólne plany.

Sport i zdrowie może być odpowiednim argumentem na połączenie dobrego z pożytecznym. Twoja druga połowa powinna poczuć się jak u siebie w domu. Gdybyś i tu postanowiła nieco zmieniać, Jowisz w Twoim znaku jeszcze do końca miesiąc czuwa, pomaga i proteguje wszystkie aspekty życia.. Korzystaj z jego pomocy, ponieważ powróci do Ciebie dopiero za bardzo wiele laty. Pomyślności!


Waga 24.9.-23.10


W partnerstwach wszelkiego rodzaju może być jakoś tak sobie. Niby otwarta, dyplomatyczna i szczera prowokujesz sama emocjonalne sytuacje, przy których w każdym momencie można stracić nerwy.

Nie przyjmuj wszystko do swojego serca. Niebawem gwiazdy podążają do Twojego znaku i to wiele zakończy się na Wagi korzyści.

Najlepiej będzie, gdy myśląc o sobie zadbasz o sympatie proponując jej, coś miłego. Pokaż i Ty, że stać Ciebie na pewne stałości. Gdy w otoczeniu atmosfery są niemożliwe część tej aury pewnie spływa i na Ciebie! Nie pozwól, więc negatywnym fluidom ponieść się emocjonalnie, tam gdzie w sumie nie ma takiej potrzeby

Zawodowo stoisz bardzo dobrze. Słońce z bojowego Lwa zapowiada powodzenia, gdy dodasz swoim wysiłkom przede wszystkim dużo serca. Poświęcenie, pasja umożliwi spełnienie wszystkich życzeń. Miej odwagę być sobą! To się na pewno opłaci.

Pozostając rzeczowa i skoncentrowana na swoim celu wypełnisz sprawiedliwie całokształt obowiązków.

Mars ze Strzelca doda Tobie przebojowość oraz odwagi. Jest pewne, że siedem dni będzie na pewno udanych. Doceń swoją wolę, zapał oraz przeogromną wydajność!
Możesz liczyć na pomoc gwiazd, które mają Cię pod opieką!


Skorpion 24.10.-22.11


Opuszczenia Marsa Twojego znaku może w pewnym momencie spowodować chaos i pustkę. Jednak już wkrótce będzie zmieniać się na pozytywne. Rezygnujesz z walki z wiatrakami, przyglądasz się wszystkiemu na luzie. Sprawienie sobie przyjemności, przeanalizowanie wyjazdów czy spotkań w gronie dobrych przyjaciół uczyni, że ujrzysz życie z tych przyjemniejszych stron. Bez wymuszania wszystkiego na siłę i tracenia energii na to, co w ogóle nie ma znaczenia.

Słońce w kwadracie już tylko dla trzecich dekad urodzonych napomniana i wskazuje układy szczególnie zawodowe gdzie należy popuścić unikając emocjonalnych konfliktów i stresowych dialogów. Kieruj się potrzebami serca, nie wchodząc w postać zbawiciela świata, czego nikt dookoła i tak nie zauważy.

Profesjonalne kontakty z kolegami będą się poprawiać. Wenus i Merkury w sextilu daje wiele możliwości do nawiązania nowych, innowacjach przedsięwzięć, poprawia sytuacja materialno-gospodarczych. Jeżeli są sprawy, które Ci przeszkadzają, mów bezpośrednio, o co Ci chodzi zamiast robić z tego tajemnice. Nikt nie ma złotej kuli, aby rozszyfrować Skropiona myśli. Prosta analiza, precyzja i autentyczność ułatwi stworzenie otwartych spójności.

A tymczasem w miłości należy zająć się z sercem drugą osobą. Praktyczna pomoc w dniu codziennym, zrobienie zakupów, przypilnowanie dzieci lub wykonanie ważnych terminów da więcej zabezpieczenia niż bardzo wymyślone słowa. Słuchaj innych uważnie nie pozwalając na wtrącanie się w wasze konfiguracje.

Bezceremonialność i gra w otwarte karty zaprowadzi już w tym miesiącu na pewno do sukcesu. Bądź autentyczny wyszukując w sobie tych najpiękniejszych cech charakteru.

Czas transformacji, który jeszcze trochę potrawa polega przede wszystkim na tym, że trzeba się zmierzyć, a nie uciekać(!) od swoich strachów, słabych stron czy innych potworów...dobrze byłoby myśleć i przyciągać oraz świadomie tworzyć pozytywne myślenie. Tym sposobne odejdziesz od wewnętrznych, i nie tylko, konfliktów koncentrując się na przyjemnościach dnia codziennego... Już Wenus, Merkury i Jowisz opiekuje się Tobą. Więcej zaufania w przyszłość!


Strzelec 23.11.-21.12


Saturn w Twoim znaku nakazuje cały czas zajmować się realnością.

Konstelacje następnego tygodnia będą sprawdzać Twoje zamierzenia, plany i wizje na przyszłość. Dobrym sposobem jest na pewno uwzględnianie wszystkiego, co Cię otacza, analizując głęboka, na co możesz liczyć, co przy Tobie zostaje kierując się tylko i wyłącznie prawdą. Nie musisz całości planować, ponieważ siedem dni przyniesie z pewnością zmiany, ale przyjmuj z większą swobodą wydarzenia, doświadczenia oraz informacje. Komplet nie dotyczy bezpośrednio Ciebie. A to, co usłyszysz nie musi być szczerą prawdą.

Strzelec powinien koncentrować się na życiu prywatnym. Tam gdzie dojdzie do nieporozumień, niewiadomych- odczekaj i dopiero pod koniec miesiąca podejmuj ostateczne decyzje.

Im więcej lekkości i swobody zaakceptowania autentyczności tym szybciej pozbędziesz się ze swojego istnienia, tego, co było do tej pory właściwe ciężarem.

Mars w Twoim znaku dodaje więcej siły i determinacji. Pragnąc pokazać swoje talenty nie kręć się w kółko, ale korzystaj z własnych potencjałów i wiedzy. Moce przebicia, wytrzymałość i celowość postawionych sobie zadań sprzyja wytrzymaniu nawet w trudnych konfrontacjach. Możesz wygrać tylko tam, gdzie wszystko opiera się na faktach, a nie fantazji.

Aby rozwiązać trudności w partnerstwach zacznij od siebie. Gdy Ty czujesz się pełen harmonii, szczęśliwy i zgodny otrzymasz to samo od otoczenia. Co wysyłasz to wraca, a czego oczekujesz przypłynie do Ciebie. Co wymaga wyjaśnienia trzeba powoli i poważnie omawiać bez fruwania gdzieś w przestworzach. Liczy się nade wszystko dokumentalność i rzeczowość.

Gwiazda energii zaprowadzi Strzelca tam gdzie potrzeba bez zbędnego wchodzenia w fikcje i bajeczne fasady.
Całokształt egzekwuje dużo cierpliwości i zaufania w dzień kolejny.


Koziorożec 22.12.-20.1


Gdy Twój Saturn ustawia się w niekorzystnych aspektach do innych planet nikomu nie będzie do śmiechu.

Tydzień wymaga powagi oraz oryginalnej postawy. Wszystkie Twoje zamierzenia, plany i to, co chcesz wypełnione będą ostatecznie z ogromną obowiązkowością. Koncentruj się jednak cały czas na sobie. Otoczenie będzie, bowiem bardzo wiele wymagać od Ciebie, a Ty musisz najpierw zrobić to, co słuszne. Dla siebie.

Sytuacje, informacje ze świta oddziaływają również na Twój dzień codzienny. Ale Wenus, Merkury i Jowisz z Panny gwarantują w życiu prywatnym i zawodowym przeskoczenie szybkim krojem wyzwania, trudności i przeznaczysz dużo dobrych chwil dla siebie i najbliższych.

Porządki w domu i rodzinie powinny opierać się niekoniecznie na drobiazgach, ale praktyczności.. Wskazówki już dasz sobie sam. Mrzonki, fantazje i dziecięce płacze nie są dla Ciebie, gdy przed Tobą otwiera się bardzo ciekawa droga.

Umiesz wynagrodzić siebie sprawiając także innym uciechy. Planeta wartości w trygonie to pojawienie się dodatkowych źródeł zarobku i przekazanie tego na niespodzianki. Już wiesz, gdzie i z kim spędzisz kolejny weekend. Twoim ukochanym nic nie będzie brakowało, a o piękną atmosferę umiesz się sam zatroszczyć.

Single powinny poświecić trochę chwil na poznanie nowych ludzi. Trygon Wenus poręcza za stałości, zabezpieczenia i autentyczne uczucia miłości!

Na co tu jeszcze czekać?

I tak wszystkie oczy skierowane są na Koziorożca! Myśl o sobie, spełniaj życzenia otwierając się na to, co jeszcze nigdy nie przeżyłeś!
Powodzenia!

Wodnik 21.1.-19.2


Poprawa wszelkich sytuacji murowana!

Słońce, Mars i Saturn oraz Uran w pozytywnym aspekcie zadbają o Wodnika, aby każdą chwilę wykorzystał w pozytywny sposób. Gwiazdy wymagają od Ciebie jeszcze więcej zaangażowania, głębi serca i autentyczności! Nie zajmuj się w tym tygodniu mrzonkami, ale poświęć więcej czasu na konkrety. Odpowiedzi, plany, zamierzenia muszą być jasno i rzeczowo sprecyzowane. Obietnice do wypełnienia, a to, co jest ustalone trzeba ostatecznie dotrzymać i potwierdzić! Wyrazistość, namacalność i aktualność ma obejmować każde poziomy życia.

Wykorzystaj świadomie dobre konstelacje do zrealizowania tego, co sobie wymyśliłeś, bez bajkowej fantazji.

W życiu zawodowym dobrze byłoby dać również innym miejsce do własnych wizji nie narzucając się ze swoimi spojrzeniem na światy. Akceptując inne myślenie nie odrzucaj niczego, co Tobie nieznane. Całokształt, bowiem przyda się w kolejnym działaniu. Już Mars wypełnia Wodnika pewnością siebie, siłą przebicia i celowością działania...gdy tylko stworzysz plany.

Bądź precyzyjny. Sprawdzaj swoje oraz innych wymagania. Emocji może nie będzie za, wiele, ale to też oszczędzi zbędnych dyskusji nieprowadzących do znikąd.

Twój Uranus sprzyja śmiałym decyzjom oraz niecodziennym ideom. Podeprzyj to jeszcze fundamentalnym, stałym filarem. Saturn ze znaku Strzelca patrzy ciągle na palce, abyś przypadkiem nie budował domku na piasku...

Na początku tygodnia spotkaj się w towarzystwie podobnie myślących i stwórz świeże dalekosiężne programy. Impetem przejdź z mądrą taktyką do wypełniania. Odwaga i analityczne myślenie oraz trzymanie racjonalnych kalkulacji zamanifestuje niebawem pewne, rewelacyjne sukcesy.
Polegaj na sobie, a zjednanie otoczenia nie będzie dla Wodnika trudnością.


Ryba 20.2.-20.3


Czy oceniasz wszystko według faktów?

Następne siedem dni z trudnymi weekendowymi konstelacjami wzywa Ryby do opierania się na rzeczywistości, realu oraz konkretnych informacjach.

Gdy początek tygodnia dobrze byłoby przeznaczyć na zbudowanie porządnego planu działania, w wyznaczenia sobie jeszcze raz celu i sprawdzeniu położenia Twojej sytuacji.

Szczególnie druga dekada urodzonych Ryb z kwadratem Saturna musi liczyć, że nadejdą jakieś informacje z otocznia, gdzie trzeba będzie uwzględnić przepisy, reguły i narzucone Ci normy. Nie podejmowałabym jeszcze ostatecznych rozstrzygnąć. Wiele bowiem przeciągnie się do końca miesiąca. Gdy zaakceptujesz to, co jest Ci przedstawione nie rób dramatów, ale usiądź w domu przy stole, weź długopis, kartę i napisz, co chcesz kolejne osiągnąć.

Pierwsza dekada urodzonych Ryb z kwadratem Marsa musi liczyć na protesty otoczenia, a może należy zająć się zdrowiem? Unikaj agresji ze środowiska nie wchodząc niepotrzebnie w konfrontacje z ludźmi Ci nieprzyjaznymi.

Wszelkie wyzwania mogą być opanowane spokojem, zdecydowaniem oraz wiarą w dzień następy. Jednak czynności buduj tylko wyciągając wnioski z tego, co się wydarzyło bez upiększania, domysłów czy fantazji!

Saturn w kwadracie wcale nie ma ochoty na żarty i trzeba mu się podporządkować. Takie są jego wymagania. Zajęcia oraz prace potrzebują przenikliwego, krytycznego myślenia. Niech Ci nie przyjdzie do głowy znowu się poddać!

Czas najwyższy zakończyć ze składaniem siebie samej na ołtarze innych. Ryba będzie już umiała zawalczyć o swoje wartości oraz cele!
Żadnego ryzyka!

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" Haruki Murakami


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji