widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-09-01

Czy jasnowidzenie, czy wróżenie jest zgodne z ...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy jasnowidzenie, czy wróżenie jest zgodne z wiedzą - porozumiewamy się na poziomie komórkowym" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.


Witaj. Nazywam się Tamita. Chcę Ci opowiedzieć historie, które znalazłam podczas pisania mojej pracy magisterskiej. Mogą być dla Ciebie ważne. Tym bardziej, im bardziej szukasz dowodów na to, że wróżenie czy jasnowidzenie jest w zgodzie z nauką.

Pytamy "Kiedy zakocham się szczęśliwie?" "Czy zmienię pracę?" "Czy wyjechać zagranicę, czy zostać w kraju?" Chcemy, żeby się sprawdziło, a kiedy się sprawdza, pytamy "Dlaczego tak?"

Jedną z odpowiedzi jest porozumiewanie się. W jaki sposób? Intrygujące są badania nad porozumiewaniem się na poziomie komórkowym.

Kiedy w laboratorium jedno z jajek, takie jak gotujemy na śniadanie, wkładano do wrzątku, pozostałe leżące obok reagowały zmianą potencjału. Jak odebrały sygnał od tego jednego, które wybrano do eksperymentu?

Do laboratorium zajmującego się reakcjami i porozumiewaniem się roślin wszedł ogrodnik, który kosił przed chwilą trawnik. Wszystkie rośliny zareagowały wyraźną zmianą parametrów życiowych. Czy rozpoznały "zabójcę"?

I najbardziej intrygujące. Ustawiono mężczyzn, a w odległości kilku metrów ustawiono płytki z pobranym od nich nasieniem. Potem wybranym losowo mężczyznom drażniono błonę śluzową nosa kroplami przeciw katarowi. Nasienie reagowało zmianą parametrów. Właśnie tych mężczyzn, którym aplikowano przykry medykament. Z odległości kilku metrów tkanka reagowała na sygnały wysyłane przez swojego dawcę.

Jak porozumiewamy się podczas przepowiedni? Logiczne jest wyjaśnienie, że każdy z nas czuje odpowiedzi na pytania, które zadaje. Są to jednak tak subtelne sygnały, że nie umie ich odczytać na zrozumiałym dla siebie poziomie.

Kiedy podczas seansu zadajemy pytanie, przekazujemy też odpowiedzi osobie, która umie te subtelne sygnały przetworzyć. Na obraz (jasnowidzący), dźwięk (jasnosłyszący), albo ruch ciała i zsynchronizowanego z nim wahadełka (jasnoczujący).

Czuję się tylko tłumaczem tego co pytający przekazuje. Tajemnica i wiedza.


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji